[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Co dalej?
Ankieta wygasła 17 maja 2010, o 14:43
Dem powinien dostac bana, dopoki nie wysle Richowi swojego WH. 72%  72%  [ 50 ]
Nev odpusc. Dem niech nie wysyla pliku skoro jest uparty, a inni jak maja podobne cheaty to niech ich uzywaja. 4%  4%  [ 3 ]
Mam wyjebane. 23%  23%  [ 16 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 12:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
nie zrozum tego posta w zly sposob:
nierozumiem twojej logiki skoro mielibysmy (jako ndiv) grac na czitach lige to po kiego czorta zrobiony zostal topic o haxach? po co te proby blokowania wh 3miechy temu?'
taka troche dziura logiczna nieuwazasz?
nawet jesli znajdziesz jakis argument po co topici i rozmowy z richem - to skoro dem moze napisac w 4min wh dlaczego mial by robic takie samo wh jak te na ktorym niby gralismy lige?
taki troche fail logiczne nr 2

jak chcesz cos udowodnic ndiv (chociaz mysle ze nie ma podstaw az tak dobrze nie gramy no moze procz grzecznego blondaska) to zapraszam do ogladania dem!
troche ich jest na www plq2 :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 13:49 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Po co z tymi plebsami dyskutujecie ? przyznali sie ze maja dostep do wh , nie chca wyslac richowi go. Dozywotni ban jak dla festa i juz ;lf

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 16:30 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
o tym, ze dem i revenge pisali czita wiedziałam prawie od samego początku, Darek też (dowiedziałam się po tygodniu jakoś- mam w logach nawet)
Od samego początku ganiali za richem, żeby cokolwiek z tym zrobił (i na to tez mam logi), baaa, po kolejnym olaniu ich przez richa wysłałam chłopaków do wisiona (ówczesnego prowadzącego ligi europejskie, współtwórcy OTDM, który gdzieś tam mógł mieć coś do powiedzenia w tej sprawie), oczywiście wisionowi zostało wszystko wyjaśnione i już większe grono osób zaczęło atakować richa o zablokowanie tego gówna, niestety... wtedy rich ani nie chciał tego pliku od dema, jedyne co chciał (jak w końcu zdecydował się w ogóle z nimi porozmawiać..) to sposobu jego działania, który od reki dostał..
to było dobre 2 miesiące temu, nagle się budzicie, że trzeba dema banować za coś, z czym biegał od iwana do pogana, żeby wyjaśnić? loooool
co do samego dema.. z nim praktycznie o tym nie rozmawiałam, ponieważ w wielu sprawach się nie zgadzamy i nasze dyskusje średnio dobrze się kończyły, zawsze byłam informowana przez revenge czy wisiona o toku tej sprawy. To, że większość ludzi tutaj głosuje za banem to wynik tylko i wyłącznie tego, że go nie lubią imo. Rich wyraźnie napisał, że sposób działania, opisany przez dema wystarcza mu do zablokowania tego czita a Wam do sprawdzenia, czy ktokolwiek z ndiv tego używał w ligach ( używali i testowali na serwerach za moja zgoda swego czasu i na to też mam logi).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 18:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Głos swój oddałem nie dlatego, że nie lubię dema, czy też uważam, że nDiv czituje. Wysłanie wh nie powodowałoby, że korona mu z głowy spadnie, a wyszłoby jedynie, czy rich jest słowny i coś z tym zrobi.
Niektórzy jednak lubią komplikować życie. To, że dem nie posiada już tego wh (jak napisał chyba adi) nie sprawia, iż nie może tego odtworzyć skoro to takie banalne jak kiedyś z revenge pisali.
Niektórych przesadna ułańska fantazja i fanatyczny honor ponosi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 20:42 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
na dwor ludzie na dwor !! sio sio sio !! :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 21:14 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'G')łos swój oddałem nie dlatego, że nie lubię dema, czy też uważam, że nDiv czituje. Wysłanie wh nie powodowałoby, że korona mu z głowy spadnie, a wyszłoby jedynie, czy rich jest słowny i coś z tym zrobi.
Niektórzy jednak lubią komplikować życie. To, że dem nie posiada już tego wh (jak napisał chyba adi) nie sprawia, iż nie może tego odtworzyć skoro to takie banalne jak kiedyś z revenge pisali.
Niektórych przesadna ułańska fantazja i fanatyczny honor ponosi.


Dokladnie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 18 kwi 2010, o 23:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'W')ysłanie wh nie powodowałoby, że korona mu z głowy spadnie, a wyszłoby jedynie, czy rich jest słowny i coś z tym zrobi.
Niektórzy jednak lubią komplikować życie.


ty i bociek tez lubicie sobie komplikowac zycie. Przeczytajcie logi od richa w kontekscie blokowania tego wh. Zareczam wam ze odpowiedz do tego co zacytowalem powyzej znajduje sie w tamtej rozmowie.

okaze sie w mig jak bardzo dobrze idzie wam czytanie z zrozumieniem.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 08:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Dem, twierdziles ze R1CH nie chce zablokowac twojego hacka i faktycznie nie chcial z tego co pisal, bo uwazal iz jets on prwyatny (tylko ty go posiadasz). Fakty byly nastepujace:

1. Posiadales hacka, ktory byl niewykrywalny przez AC
2. Na scenie biegali rozni podejrzani o WH kolesie, ktorych nie bylo na AC hall of shame.
3. Jako ze, jak twierdzono, napisanie hacka to dla ciebie 4min a dla Richa moze nawet 1, uwazam ze bylo duzo p-stwo, ze nie byles jedynym, ktory na to wpadl.
4. Usuniecie mozliwosci uzywania twojego wh zmniejszyloby p-stwo, ze ktos inny bedzie na podobnym gral.

To sa fakty i nie bede na ich temat dyskutowal.

Minely > 4 miesiace od kiedy ty miales tego wh i rzekomo walczyles o jego usuniecie. Lecz zaledwie kilka dni od kiedy ja zaczlem o to walczyc. Oto info, ktore dostalem od Richa:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')[23:09] <neveride> the problem is that there are ppl using cheats on polish servers (at least they are suspected) so i think that it could be the same..do you think this cheat will be blocked?
[01:17] <R1CH> yes
[01:17] <R1CH> i am testing the update now
[01:48] <R1CH> update is live


Nie mam pewnosci czy Richowi udalo sie z powodzeniem zablokowac tego WH, dlatego prosilbym szanowna komisje o sprawdzenie. Osoba, ktora wejdzie na tym hacku powinna byc kopnieta lub/oraz uzyskac ladny wpis w ksiedze Richa.

Bolesna prawda jest taka, ze cos sie ruszylo jak zaczalem o tym mowic i pisac do Richa. Jedynym powodem, dla ktorego Rich nie staral sie zablokowac tego WH byl fakt iz mial on byc prywatny (tylko dem mial go miec). Problem polega na tym, ze wiele osob na scenie bylo podejrzanych o jakies wspomagacze, a nie bylo wykrywanych. Rich o tym nie wiedzial. A wystarczylo wyslac mu plik i powiedziec, ze sa inni biegajacy byc moze na podobnym cheacie...(ew. zrobic to samo bez wysylania pliku, skoro dla ciebie to tak wielki problem - kilka miesiacy wczesniej i nie byloby tej szopki!)

$this->bbcode_second_pass_quote('Danka', 't')o było dobre 2 miesiące temu, nagle się budzicie, że trzeba dema banować za coś, z czym biegał od iwana do pogana, żeby wyjaśnić
Jak widac warto bylo sie tym zajac. a co do biegania dema, to miejmy nadzieje ze wyjdzie mu to na zdrowie.

Anyway, napiszcie czy hack jest juz blokowany (danka/v3n/dem).

Jezeli tak, to ciekaw jestem czy cos sie zmieni na scenie (ktos przestanie grac w klejka itp. ;P)

$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')01:58] <@R1CH> mouse code was removed from ac
[01:58] <@R1CH> probably everyone got used to it already
[01:58] <@R1CH> and now i get more complaints :P
[03:55] <@R1CH> anticheat update also tracks the wildly popular wallhack that mysteriously has zero hits since the update
[03:55] <@R1CH> gotta love a nice dose of FUD

to tyle w tym temacie. ja jestem kontent gdyz, mam nadzieje (czekamy na potwierdzenie), osiagnalem swoj cel. dem pewnie tez jest zadowolony, bo przeciez gral do tej samej bramki, a przy okazji udalo mu sie niezle robote utrudnic i jak zwykle wprowadzic zamet.

PS. bardzo wazne jest aby sprawdzic, ze wh jest faktycznie blokowany. Dlatego powtarzam po raz kolejny. Pojdzie na serwer z hackiem i sprawdzcie. A jezeli dem go nie ma to niech poswieci 4minuty swojego cennego czasu i go napisze. Jezeli nie sprawdzimy, to nie bedziemy mieli pewnosci, ze jest on juz wykrywalny..


EDIT:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')09:45] <@R1CH> well, anticheat is a lot more flexible now at least
[09:45] <@R1CH> can catch any hacks like that ref_gl one without any new update
[09:46] <neveride> nice1
[09:46] <@R1CH> i'll leave it running for a few days withotu kick
[09:47] <@R1CH> so you can see if anyone is using it
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 10:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Cześć.
Niech r1ch checksumami poblokuje Twojego WH Dem. Wygenerujesz nowego .dll'ka i pokażesz mu, że to nie jest rozwiązanie (bo będzie działać?). Tylko w taki sposób pokażesz zarówno mu jak i scenie q2, że wysyłanie .dll'ki do typa mija się z celem.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 11:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2003, o 15:49
Posty: 1244
Lokalizacja: StarGard (czyt. od konca) DragRats
Karma: 75
Dem, twoje zachowanie jest na poziomie wrednego dzieciaka z podstawowki ktory z calym upartym trudem chce robic na odwrot.

Jezeli napisanie WH jest dla ciebie jak 2 + 2 wiec WTF?!

Fajnie, rozumiem ze chciales pomoc w tej sprawie ale jakos za malo badz zle robiles?
Moze na przyszlosc jak bedzisz chcial cos zalatwic/rozwiazac/pomoc badz potrzebowac pomocy
to rob to jak czlowiek a nie jak mlody szczeniak ktorego duma i honor rozpierdala na wszystkie strony swiata jak w tym przypadku. Malo mialem z toba wspolnego ale to wystarczylo zeby zauwazyc jak bardzo ladnie umiesz pisac i jakie masz swietne pomysly ale CO Z TEGO jak sam niechcesz pomoc w formie praktycznej. Niczym Polityk...

Miales te dll'ki,wh itp itd.. I nagle sie okazuje ze tego niema?!
Mam w to uwierzyc ze skasowales OWOC swojej pracy?
pff
Spoiler:
Załącznik:
Punch In The Face.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Ja tu tylko sprzatam... "iskiero"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 11:51 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
No i nie nalezy zapominac, co dem napisal w topiku w ktorym opisywal cheaty:

$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')b]Bylem u richa, ale praca ktora musialbym wlozyc w wspolprace wykracza daleko poza moja tolerancja do waszych ignoranckich i prostackich person.


Ty miales duzo prosciej, nie musialbys uzerac sie z samym soba. Po prostu chciales zgrac kogos waznego, zeby, o ironio, znowu podbudowac swoje ego, tak bardzo zdegradowane przez ludzi, ktorych na codzien spotykasz...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 13:53 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
jak dem ma czity to dajcie mu bana i z glowki

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 15:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
o ja , nev, widze ze bardzo starasz sie wyjsc z tego (swojego 1 posta w temacie) obronna reka ;) pod wieczor cos-niecos napisze w temacie, bo teraz w przelocie jestem... btw przestan pisac o ego, skoro sie nie znamy i w ogole...

ale skoro taki uszczypliwy jestes, to i ja sobie pozowle na bardziej trafna uwage, ktora ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci.

Spoiler:
Powiedz mi, po co sobie naklikales tyle plusow z innych fejkowych kont, ego sie domaga ? :ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 15:17 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lis 2007, o 21:57
Posty: 96
Lokalizacja: far, far away
Karma: -3
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'o') ja , nev, widze ze bardzo starasz sie wyjsc z tego (swojego 1 posta w temacie) obronna reka ;) pod wieczor cos-niecos napisze w temacie, bo teraz w przelocie jestem... btw przestan pisac o ego, skoro sie nie znamy i w ogole...

ale skoro taki uszczypliwy jestes, to i ja sobie pozowle na bardziej trafna uwage, ktora ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci.

Spoiler:
Powiedz mi, po co sobie naklikales tyle plusow z innych fejkowych kont, ego sie domaga ? :ok:



Zal mi ciebie. /diGGer
_________________
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 15:22 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
dem odpowiedz na twoje pytanie znajdziesz na forum, gdzies juz o tym pisalem...

PS. kto tu probuje zmieniac temat? prawda jest taka ze duzo gadales a malo robiles.

jedyne na co bylo cie stac, to szydzic z innych, ze jestes jedynym rozumiejacym dzialanie tego wh i zeby inni nie zbierali glosu, skoro sie "nie znaja". wiedziales jak dziala, ale mimo to nie umiales sie dogadac z richem zeby go zablokowal, bo...<tu wstaw swoje wypociny>.

ja nie wiedzialem jak wh dziala, ale w ciagu kilku dni mamy update'a i jest on zablokowany. moze i nie trzeba bylo wyslac wh, ale co to ma do rzeczy? problem polega na tym, ze ja walczylem, aby zrobic cos w kierunku usuniecia czita, a ty jedynie szydziles z tych ktorzy tutaj sie wypowiadali, probujac zrobic z siebie nie wiadomo kogo oraz probujac sprawiac wrazenie, ze znaczysz wiecej niz znaczysz w rzeczywistosci. w moich oczach jestes nikim, a co do twoich kompleksow to one bardzo ladnie wychodza na forum, nie musze cie znac.

danka/v3n dopilnujcie zeby d3m stestowal tego hacka, bo chce miec pewnosc, ze sprawa jest zakonczona.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 16:53 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Wyniki ankiety sa sluszne i bardzo dobrze ze ten temat powstal. Rozumiem ze sa tu osoby ktore wierza demowi bezgranicznie ale ja do nich nie naleze. Do tego czytajac jego wypociny na forum uwazam go za osobe malostkowa i problematyczna co potwierdzil ten temat. Wystarczylo wyslac richowi plik i byloby po klopocie i temat zamiast 3 stron mialby 4posty ale on woli utrudnic zycie scenie bo przeciez jest tak zajebiscie wazny. Ciezko sie nie zgodzic z nevem ze ziomek jest nadymanym dzieciakiem ktory probuje zaistniec w kazdy mozliwy sposob.

Aha i najwazniejsze - ja mu nie ufam i nie wierze ze skasowal te hacki (jesli tak to powinien napisac je jeszcze raz skoro to takie proste) i sprawdzic na serwach czy mozna z tym dalej smigac. Po prostu nie przemawia do mnie historia w ktorej koles robi sobie niewykrywalne na serwie hacki po to zeby je potem skasowac. Zbyt naiwne.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 17:07 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Zgadzam sie z koltem. Dziwi mnie tez, ze osoby typu Danka tak bardzo mu ufaja bo "pokazywal mi logi". Rzeczywiscie zajebisty argument.
Nie dziwie sie tez Richowi, ze podchodzil do Dema tak jak podchodzil. Z tego co widze, to facet lubi gadac metorycznie i do rzeczy. U Dema zas w 10 zdaniach - 8 jest wtraconych na sile.

Bardzo dobrze nev ze poruszyles ten temat i doprowadziles (oby) go do konca. +


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 17:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@nev
nasrales tyle tego tekstu ze oczywiscie mojego posta nikt nie bedzie czytal bo za dlugi D:

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')Minely > 4 miesiace od kiedy ty miales tego wh i rzekomo walczyles o jego usuniecie. Lecz zaledwie kilka dni od kiedy ja zaczlem o to walczyc. Oto info, ktore dostalem od Richa:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')[23:09] <neveride> the problem is that there are ppl using cheats on polish servers (at least they are suspected) so i think that it could be the same..do you think this cheat will be blocked?
[01:17] <R1CH> yes
[01:17] <R1CH> i am testing the update now
[01:48] <R1CH> update is live


czy mi sie wydaje czy kreujesz sie na kogos kto zrobil w tej sprawie wiecej niz ja ? Jak sam trafnie zauwazyles walczylem o zablokowanie tego czita 4 miesiace temu. Nie udalo mi sie - a bylo dobre zaplecze w posatci np. wisiona -, wiec naturalna koleja rzeczy jest to ze odpuscilem. Co zrobiles wiecej, poza ponowym nastwietleniem tej sprawy po 4 miesiacach, ze smiesz sobie przypisywac jakikolwiek sukces w tej sprawie?

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')Nie mam pewnosci czy Richowi udalo sie z powodzeniem zablokowac tego WH, dlatego prosilbym szanowna komisje o sprawdzenie. Osoba, ktora wejdzie na tym hacku powinna byc kopnieta lub/oraz uzyskac ladny wpis w ksiedze Richa.

spytaj wiec znow richa, czy mu sie udalo. Masz jakis z tym problem? Przeciez tak swietnie sie z nim dogadujesz

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')Bolesna prawda jest taka, ze cos sie ruszylo jak zaczalem o tym mowic i pisac do Richa.

ja tam nic bolensego w tym nie widze

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')1. Jedynym powodem, dla ktorego Rich nie staral sie zablokowac tego WH byl fakt iz mial on byc prywatny (tylko dem mial go miec).
2. Problem polega na tym, ze wiele osob na scenie bylo podejrzanych o jakies wspomagacze, a nie bylo wykrywanych.
3. Rich o tym nie wiedzial. A wystarczylo wyslac mu plik i powiedziec, ze sa inni biegajacy byc moze na podobnym cheacie...(ew. zrobic to samo bez wysylania pliku, skoro dla ciebie to tak wielki problem - kilka miesiacy wczesniej i nie byloby tej szopki!)

ad 1. i moja wersje mialem tylko ja i reve. [edited]
ad 2. kazdy o tym wie kto czytal moj topik ze sa pewne podejrzenia
ad 3. wiedzial - i zostalo mu to powiedziane. Poczatkowo bronil sie poufnoscia danych - niepubliczne logi z dll - mialem przygotowac liste ip. Jednak sprawa ucichla w zwiazku z tym, ze zenon zauwazyl ze neostradzie w danym miescie nie mozna przypisac konkretnej puli ip.
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('Danka', 't')o było dobre 2 miesiące temu, nagle się budzicie, że trzeba dema banować za coś, z czym biegał od iwana do pogana, żeby wyjaśnić
Jak widac warto bylo sie tym zajac. a co do biegania dema, to miejmy nadzieje ze wyjdzie mu to na zdrowie.

znow patetyczny ton. Nadal twierdze ze w tej sprawie zrobiles mnie niz osoby zainteresowane 4 miesiace temu.
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')Anyway, napiszcie czy hack jest juz blokowany (danka/v3n/dem).

dlaczego nie spytasz richa skoro masz z nim taki dobry kontakt?
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')dem pewnie tez jest zadowolony, bo przeciez gral do tej samej bramki, a przy okazji udalo mu sie niezle robote utrudnic i jak zwykle wprowadzic zamet.

coz za naginanie prawdy...

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')
PS. bardzo wazne jest aby sprawdzic, ze wh jest faktycznie blokowany. Dlatego powtarzam po raz kolejny. Pojdzie na serwer z hackiem i sprawdzcie. A jezeli dem go nie ma to niech poswieci 4minuty swojego cennego czasu i go napisze. Jezeli nie sprawdzimy, to nie bedziemy mieli pewnosci, ze jest on juz wykrywalny..


ja w przeciwienstwie do ciebie ufam richowi - od pewnego czasu. Dlaczego nie zdasz sie na jego zdanie ?

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')EDIT:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')09:45] <@R1CH> well, anticheat is a lot more flexible now at least
[09:45] <@R1CH> can catch any hacks like that ref_gl one without any new update
[09:46] <neveride> nice1
[09:46] <@R1CH> i'll leave it running for a few days withotu kick
[09:47] <@R1CH> so you can see if anyone is using it
i znow uklony dla richa. Szkoda ze nie masz w tym zaslugi, nieprawdarz ?

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')jedyne na co bylo cie stac, to szydzic z innych, ze jestes jedynym rozumiejacym dzialanie tego wh i zeby inni nie zbierali glosu, skoro sie "nie znaja". wiedziales jak dziala, ale mimo to nie umiales sie dogadac z richem zeby go zablokowal, bo...<tu wstaw swoje wypociny>.

strasznie pyszny jestes, czy masz ku temu podstawy? Nie wiesz jak przebiegala moja rozmowa z richem i cz umialem sie z nim dogadac.

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')ja nie wiedzialem jak wh dziala, ale w ciagu kilku dni mamy update'a i jest on zablokowany.

1. napewno nie dzieki tobie powstal ten update
2. tyle razy pisales o tym zeby sprawdzic czy jest zablokowany. to jak w koncu?

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')moze i nie trzeba bylo wyslac wh, ale co to ma do rzeczy?

to, ze straciles kilka dni na probe udowodnienia mi ze masz racje. Racji oczywiscie nie miales.
Nie udalo sie spektakularne wymuszenie na mnie twojej woli. Przykre ?
Kiedys sie nauczysz ze takie rzeczy robi sie w spokoju i sie przedstawia pewne rzeczy po ustaleniu pewnych faktow.
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')problem polega na tym, ze ja walczylem, aby zrobic cos w kierunku usuniecia czita,

co takiego zrobiles, czego ja nie zrobilem w 2009 roku ? nie badz zbyt pyszny bo marne sa twe zaslugi w tej sprawie
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')a ty jedynie szydziles z tych ktorzy tutaj sie wypowiadali,

nom, zdarza mi sie szydzic z ludzi, ktorzy nie wiedza o czym pisza i zamiast sprawdzic u zrodla, to brna w ta wode, az sie zachlysna.
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')probujac zrobic z siebie nie wiadomo kogo oraz probujac sprawiac wrazenie, ze znaczysz wiecej niz znaczysz w rzeczywistosci. w moich oczach jestes nikim, a co do twoich kompleksow to one bardzo ladnie wychodza na forum, nie musze cie znac.

bla bla bla...
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')danka/v3n dopilnujcie zeby d3m stestowal tego hacka, bo chce miec pewnosc, ze sprawa jest zakonczona.
nie ufasz richowi?

@kolt
1. nie wiem czy umiesz liczyc ale ten temat mial juz 8 postow zanim sie wypowiedzialem :D
2. dalej nie rozumiesz ze nie ma / nie bylo sensu wysylac pliku :D
3. nie wiem czy zauwazyles ale sprawe nadmuchal neveride, wiec to bardziej za nim bym optowal jako za tym kto chcial bardziej zaistniec : DDDD
4. $this->bbcode_second_pass_code('', 'Aha i najwazniejsze - ja mu nie ufam i nie wierze ze skasowal te hacki (jesli tak to powinien napisac je jeszcze raz skoro to takie proste) i sprawdzic na serwach czy mozna z tym dalej smigac.') Nie ufasz, ale zaufasz mi gdybym sprawdzil czy dzialaja? Troszke sie zaplatales kotku :infinity:

@bocian
1. wskazesz mi te 8 zdan na 10 czy tak uprawiasz pustoslowie ?

ave :ok:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 18:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
czy komus chce sie jeszcze czytac te wywody i wojenki? krotka pilka...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 18:20 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Dem z tymi zdaniami, to prawie cały Twój post który znajduje się nad tym. Jesteś dziwnym człowiekiem, bo każdy by to wysłał, aby mieć z głowy, a Ty robisz coś wbrew logice(i nie zasłaniaj się tym, że nie było potrzeby).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 185 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza