[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Co dalej?
Ankieta wygasła 17 maja 2010, o 14:43
Dem powinien dostac bana, dopoki nie wysle Richowi swojego WH. 72%  72%  [ 50 ]
Nev odpusc. Dem niech nie wysyla pliku skoro jest uparty, a inni jak maja podobne cheaty to niech ich uzywaja. 4%  4%  [ 3 ]
Mam wyjebane. 23%  23%  [ 16 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 18:23 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
jak to przeczytałem to pomyślałem że to pierwszy aprilis
kończ waść, wstydu oszczędź :D

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 18:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
vote dem BAN,
sorry koles ale nie moge Cie juz czytac/
Pierdolisz smuty o trollowaniu, zarzucasz komus ze nie czyta tematu a sie wypowiada..., nie kazdy napierdala jak Ty 30 postow dziennie ji nie kazdy musi pisac 100 postow w kazdym temacie zeby czytac forum i byc na bierzaco co sie dzieje. W Twoim mniemaniu- ktos nie pisze w temacie=na pewno nie czytal od poczatku i nie wie o co chodzi ...
Nevowi sie udalo dopiac cos z czym Ty miales problem przez 4 mce ...
i piszesz ze Nev sie kreuje na osobe ktora zrobila tu wiecej niz Ty, ze to nie jego zasluga itp itd?
A MOZE KURWA TWOJA?? no jebne, dajcie mu bana i cze.
prawda jest taka ze jedyne co robisz to pierdolisz smuty, piszesz caly czas o tym samym i nic z tego nie wynika, nawet nie odpowiedziales na sugestie Doddiego, ktory wydaje mi sie ze wie co mowi bo ma o tym jakies pojecie. W dupie byles gowno widziales :/
Do dzis korzystam z Twojego skryptu do autodemek, ale to ze go zrobiles nie czyni z Ciebie BOGA programistow i forumowego szeryfa ktory wszystkich "ustawia" a sam pierdoli system...
CZE

[EDIT]
Jeszcze jedno, dzien wczesniej pisales ze Ty juz tego hacka nie masz ze go wyjebales...
A w poscie ostatnim piszesz ze masz go dalej Ty i rev - gubisz sie w zeznaniach koles.

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 18:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
winszuje D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 19:22 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
nie winszuj tylko spierdalaj na dwór bo takich jazd jak ty to nawet ja nie miałem gdy jeszcze grałem w q2... zgrywasz wielkiego znachora a tak w ogóle to szkoda klawiatury na takiego imbecyla i odejdź od q2 i w ogóle spierdalaj
amen

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 19:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
pozwolę sobie tu wtrącić swoje 3 grosze!

Mianowicie nev szanuje Cię ale w twoim poście się z tobą zupełnie nie zgadzam, faktycznie dem ma prawo twierdzić że napisałeś swojego posta tak jako to ty byś wykrył aferę czitową i ty ja wyeliminował ale niestety tak nie jest!
Nie lubię dema bardzo i on o tym wie ale faktycznie ma rację że ty gówno zrobiłeś jedynie przyspieszyłeś decyzje r1cha o zablokowaniu tego wh.
Faktem jest to że dem nakreślił nam cala sprawę zrobił czit jak on twierdzi dla dobra sceny by pokazać ze można czitowac na naszym aktualnym ac (ale ja sądzę inaczej że zrobił ten czit po to by na nim grać bądź by grali na nim jego klanowicze ale chuj to moja opinia i jeszcze kilku osób. Myślę też że FF grało na czitach jak ndiv czy stare pig, nie mam dowodów ale dowodem może być niechęć wysłania wh (produktu) to ze właśnie dla tego nie chcą wysłać swoich wh bo wyjdzie przysłowiowa "kawa na lawę" ze grali podczas plq2 na tym) Ale już w to się nie zagłębiam
btw d3m przyczynił się w 100% do tej afery a ty zaś w 3% jedynie pospieszaniem r1cha taka jest prawda !
Gdyby nie dem większość tej sceny grała by w nieświadomce że można czitowac jedynie byłyby jakieś domysły jebany ma dobre rg cg ... czit ale pewnie byś się jeszcze zastanawiał a może to był skill?


a i dem nie mów, nie pisz że nie grali na wh itp... że ty nie grałeś bo to mój osąd opinia o tobie twoim klanie jak i FF więc chuj w to wbij bo nie kreślę tu wszystkim żeby cię nagle lustrowano w tej sprawie w/g mnie i tak to kiedyś wyjdzie !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 19 kwi 2010, o 19:57 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 19:55 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
adi, ale zeby nie nev to RICH by tego niegdy nie zablokowal - chociazby dlatego, ze z demem nikt nie lubi rozmawiac (w tym rich :) ) Ale to nie jets jzu wazne. Jesli dem tak bardzo sie zapiera z tym wyslaniem pliku to trudno. Poprostu kolejny raz niech w ogole nie zaczyna tematu jak ma zamiar tak sie zachowywac jak teraz :)

Dem, jak zauwazyles, nie jestem do Ciebie uprzedzony. Nie raz zgadzalem sie z Toba, a nawet glosowalem na Ciebie, w niektorych ankietach (nie mylic z banem :P ) Ale to co robisz z siebie przez ostatnie kilka miesiecy wola o pomste do nieba :( Zacznij zachowywac sie jak normalny koles a nie zakompelksiony distance :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 19:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Dem', 'n')ieprawdarz ?
:ok:

adi nie bede cie przekonywal, ze jestes w bledzie. nie wiem co chcial dem osiagnac w 2009, nie wiem co chcial osiagnac teraz swoja postawa. jego zachowanie jest na poziomie kilkunastolatka i nie umiem sie do niego znizyc

ja osiagnalem swoj cel. ufam richowi ze zablokowal jakas grupe wh i chcialem sprawdzic, oczywiscie nie bede walczyl zeby dem przetestowal tego wh bo t o walka z wiatrakami. moze admini od niego cos wyegzekwua, a moze nie. ja juz na to leje bo nie mam sily go czytac.

prawda jest taka, ze gdyby dem powiedzial ze ma wh i podejrzewa ze inni graja na podobnym, to rich by go zablokowal. natomiast dem utwierdzal go w przekonaniu, ze to hack prywatny (moze zeby podkreslic swoja zajebistosc? :D) i rich nie widzial sensu blokowania czegos czego nikt nie uzywa (imo podobny mialo kilka osob, ciekawe co teraz :))

d3m - jako ze szkoda mi na ciebie oczu i klawiatury:
Spoiler:
Obrazek

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 20:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@nev

primo, jesli nie szanujesz mojego nicka, to moze uszanujesz to ze d3m to skrot od d3mon i to nie jest moj nick? moze andrzej by nie chcial zebys naduzywal nieslusznie jego skroconego nicka ?

secundo
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')prawda jest taka, ze gdyby dem powiedzial ze ma wh i podejrzewa ze inni graja na podobnym, to rich by go zablokowal. natomiast dem utwierdzal go w przekonaniu, ze to hack prywatny (moze zeby podkreslic swoja zajebistosc? :D) i rich nie widzial sensu blokowania czegos czego nikt nie uzywa (imo podobny mialo kilka osob, ciekawe co teraz :))

tworzysz fikcje i liczysz na to, ze nie mam z tego logow(z moich rozmow z richem)?

[dopisek] mama cie nie nauczyla zebys nie zmyslal bo klamstwo ma krotkie nogi? [/dopisek]

znow sie wypowiadasz nie znajac tematu moich rozmow z richem. uwazaj neveride. jeszcze kilka razy powolasz sie na cos co nie jest prawda i owieczki rodem z folwarku zwierzecego moga zaczac myslec samodzielnie - a nie przez pryzmat niecheci do mnie lub twoich zalosnych domyslow.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 20:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2003, o 15:49
Posty: 1244
Lokalizacja: StarGard (czyt. od konca) DragRats
Karma: 75
mam do ciebie pytanie ty przezajebisty Demie z lekka korozja psychiky malolata?

Zadam ci pytanie nr 1. z grubej rury.. Trzymaj sie.. Trzymasz?

Spoiler:
Napisales tego czita?


Z tego co widze to ladnie gadasz a gowienko robisz... Zapisz sie do PO lub PiS

Pytanie 2.

Gotowy?! Napewno? a wiec...

Spoiler:
Pomozesz Scenie Q2 ?


nie musisz juz wysylac tych czitow i w ogole bo widze ze DUMA I HONOR niczym u Hitlera.
TYLKO WLAZ NA SERVERY I RAPORTUJ CZY ROZPOZNAJE CZITA CZY NIE?!
to akurat chyba nie bedzie problem co?
Jezeli tego nawet niechcesz zrobic to BAN na ryj na calym swiecie

P.S nie bierz do serca te moje wyzwiska bo to tylko emocje tak jak w twoim przypadku

_________________
Ja tu tylko sprzatam... "iskiero"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 20:59 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')natomiast dem utwierdzal go w przekonaniu, ze to hack prywatny (moze zeby podkreslic swoja zajebistosc? ) i rich nie widzial sensu blokowania czegos czego nikt nie uzywa (imo podobny mialo kilka osob, ciekawe co teraz

ja jebie nev ty rzeczywiscie cos nie kumasz... ewidentnie widac ze w tej chwili pierdolisz jak chooy... mialem na to co piszesz wyjebane bo swoje juz zauwazylem ale tego to juz nie oleje...

przykre jest to ze tak przeinaczasz fakty wiec moze jak dla debila wyjasnie:
1. czita mozna napisac na bilion sposobow (dobrze o tym wiesz)
2. dem i ja pisalismy richowi o tym ze aby zablokowac ten RODZAJ wh nalezy uniemozliwic tworzenie tego wh

to co ty napisales to jest totalny debilizm! ja tutaj widze ewidentna prywatna niechec do dema a ze jestes tzw dick sformulowales to zdanie tak zeby jeszcze bardziej nastawic ludzi negatywnie...
UWAGA!
dem mu pisal ze zablokowanie akurat tego wh nic nie da bo to jest wersja napisana w konkretny sposob(UWAGA SKUPIC SIE pozniej narysuje dla tych co niezrozumieli) i prawdopodobienstwo ze ktos napisal takiego samego czita jest rowne szansie uderzeniu przez pioron 100,000,000x pod rzad CO niezmienia faktu ze ktos TA metoda mogl napisac inna wersjei nadal ac by go niewykrywalo... (przyklad festival i jego koledzy)

az mi sie niechce wierzyc ze tak starzy ludzie pisza takie bzdury... no na logike (wystarczy iq 10letniego dziecka) dem i ja probowalismy przez ten caly nasz okres walki z czitami zablokowac przyczyne (co by pozwolilo wykrywac WSZYSTKIE rodzaje tego wh - adi patrz nawet nasze na ktorym gralismy plq2... self owned nie?) a to co wy usilujecie zrobic to tylko dojebac demowi bo macie okazje... nie ma innego racjonalnego wytlumaczenia no chyba ze niektorzy z was sa tak tepi ze nierozumieja tego co dem napisal w 1 swoim poscie opisujacym te czity i serie rozmow z richem =.="

ps. nev twoja zasluga tutaj jest tylko to ze chcialo ci sie scigac richa i pisac topici gdzie sie da nic wiecej;] a ze trafiles w moment gdzie naprawde juz duzo ludzi glosno gada o dzialajacych czitach i postawie richa ze az musial zareagowac... smutne jest to ze powinien to zrobic 4miechy temu gdy problem i dziury w jego ac zostaly wykryte =.= gdyby to zrobil w odpowiednim czasie nie bylo by tej dyskusji i kretynskiego pierdolenia

sami postawcie sie w butach richa... sprawujecie wladze nad ac i przychodza do was typy z dzialajacym wh aimbotem i rozwiazaniem jak to zablokowac a ty gowno robisz olewasz sprawe! tutaj problem nie lezy w tym ze dem po 4 miechach niechcial/niemogl wyslac richowi wh tylko to ze rich w chuja przygral jak mielismy zapal do walki z haxami i gralismy w q2... pomijajac fakt tego ze przestalem grac w q2 glownie przez to ze rich tak nas zlal i mial wyjebane na ty czy haxy biegaja po serverach czy nie...


pozatym adi i inni geniusze od wykrywania spiskow
po kiego grzyba dazylismy do zablokowania spiked rockets?
po co walka z richem o zablokowanie aimbota?
po co walka o zablokowanie wh?
nieprosciej bylo by nam zamknac dupy i zaczac czitowac nikt by nic niewiedzial? duhhh!

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 21:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
adi, specjalnie dla ciebie.
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')[21:12] <R1CH> which dll is it, the modified ref_gl?
[21:12] <dem> si
[21:13] <R1CH> im already tracking it
[21:13] <dem> i need just logs from it
[21:13] <R1CH> no hits so far
[21:13] <dem> cool
[21:13] <dem> really?
[21:13] <R1CH> you seem surprised
[21:13] <dem> it couldnt be
[21:13] <R1CH> i told you it wasn't widespread :P
[21:13] <dem> heh
[21:13] <dem> yes u told that
[21:13] <dem> but dumb scene
[21:13] <dem> doenst trust me
[21:14] <dem> even if admins say i wasnt using it
[21:14] <dem> sorry for all trouble u got bc of that cheat
[21:14] <dem> but our scene is... u know what i mean ;)
[21:15] <dem> btw
[21:15] <dem> u said it didnt widespread
[21:15] <dem> but there r logs that i was testing it
[21:15] <dem> and revenge113, right ?
[21:15] <R1CH> the r1gl one yes
[21:15] <R1CH> the ref_gl one was not detected until update
[21:15] <dem> rgr that
[21:16] <R1CH> in fact
[21:16] <R1CH> you might want to try it
[21:16] <R1CH> to make sure my detection works
[21:16] <dem> heh, i trust what u say


@nev
wolalbym zebys odpisal na tego posta http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=212986#p212986

@all
a obylo sie bez wysylania dll... nie moze byc !
mam nadzieje za wszyscy spiskowcy czuja sie zawiedzeni D:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 22:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')21:16] <R1CH> you might want to try it
[21:16] <R1CH> to make sure my detection works


no to skoro i ja ci powiedzialem zebys przetestowal i teraz rich powtorzyl to samo to moze zrobisz to zamiast pisac:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')ie ufasz richowi?

poza tym nie naskakuj na scene. no hits so far - update wszedl w zycie 20h temu. mozliwosc uzywania jednego typu hacka to chyba duze osiagniecie?

ps. obylo sie bez wyslania dllki, obyloby sie tez bez tej dyskusji, gdyby nie twoja postawa.

napisales kiedys ze rich oczekiwal wzgledem ciebie zbyt wiele niz bylbys w stanie dac scenie. troche pierdoliles nieprawdaz? jakos ja tak duzo poswiecic nie musialem...

EOT.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 22:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hahah, a ty dalej odwracasz kota ogonem. nadal przeinaczasz fakty. nadal chcesz ujsc z uniesionym czolem... ach ta bezsilnosc, wytraca wszystkie argumenty D:

:ok:

btw. zapodaj linka do posta w ktorym tlumaczysz, dlaczego plusuja cie fejkowe konta, bo mnie tym zaintrygowales. Na fb przegladam tematy tylko z q2 wiec nie wiem ocb :piwo:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 22:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2003, o 15:49
Posty: 1244
Lokalizacja: StarGard (czyt. od konca) DragRats
Karma: 75
ekstra...dzieki super fajnie

a teraz banowac :D

_________________
Ja tu tylko sprzatam... "iskiero"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 23:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Może co poniektórzy przeczytaliby tytuł topica, jak i dokładnie o co chodzi w sondzie? Temat zmienił jak zwykle w toku swoje oblicze, zatem pozdrawiam wszystkich i przyłączam się do zabawy.


$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '@')nev

primo, jesli nie szanujesz mojego nicka, to moze uszanujesz to ze d3m to skrot od d3mon i to nie jest moj nick? moze andrzej by nie chcial zebys naduzywal nieslusznie jego skroconego nicka ?



Dem, a grając na nicku Pain nie pomyślałeś, że nie szanujesz kolesia, który grał parę lat temu na takim nicku? Może mu się zrobić smutno.
Ponadto masz wpis na nicku dzik, którego jak większość wie używał Marlboro. Może za jakiś czas ktoś napisze do niego "TY CZITERZE" i zrobi mu się smutno?

Spoiler:
A wystarczyło tylko wysłać wh i rozmowa przeniosłaby się do działu CZITERZY


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 20 kwi 2010, o 11:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
dem, to jest info, ktore dostales od richa:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')21:16] <R1CH> you might want to try it
[21:16] <R1CH> to make sure my detection works


przetestujesz/przetestowales go i poinformujesz nas tutaj czy detekcja dziala? napisz tak/nie, bez owijania w swoje historie.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 20 kwi 2010, o 12:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
cos odemnie chcesz? Jakos nie widzialem bys spelanial/odpowiadal na moje sugestie, ktore byly duzo sensowniejsze... Nie widze bys odpowiadal na pytania zadane w postach, a dotyczace tematu. Teraz koniecznie chcesz dopiac swego na swoj sposob. A to "swego", zmienia sie z kazdym moim logiem od richa, bo ciagle ci ucieka punk zaczepienia.

log ktory cytujesz to jedynnie przyzwolenie na sprawdzenie. Sugestia zebym sie nie krepowal w przetestowaniu. Nie podciagaj tego co mi napisal Rich pod swoj kolejny punkt zaczepienia. Acha, zdecyduj sie czy ufasz richowi czy mu nie ufasz, bo raz mu ufasz, raz ufasz moim "przyszlym-niedoszlym testom", potem znowu mi nie ufasz i ufasz richowi, i tak w kolo macieja. myslisz ze rich dokladnie nie sprawdzil czy to dziala?

Jak taki nadgorliwy jestes, to dlaczego nie poprosisz richa o kopie wh i sam nie przetestujesz? nie bedziesz musial czekac az ja zrobie to, co ty chcesz zebym zrobil. Bo wierz mi, nie wymusisz na mnie niczego, dopoki uwazam ze to nie ma sensu i dopoki to jesy czysta prowokacja by "dopiac swego" :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 20 kwi 2010, o 12:47 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Jakos wiedzialem, ze zaczniesz dupczyc pierdoly. Nie odpowiadam na twoje pytania, bo nie dotycza tematu i nie mam czasu odpisywac na twoje bzdurne komentarze czy prowokacje. Get a life.

Log, ktory cytuje to sugestia ze strony richa. Probujac zobrazowac cos twoja metoda:

dobry programista to nie taki, ktory ufa sobie bezgranicznie i nie testuje programu po kompilacji. dobry to taki, ktory po napisaniu programu przetestuje wszystkie jego funkcje i sprawdzi czy wszystko dziala jak nalezy.

to nie jest kwestia tego czy ufam richowi czy nie. zasugerowal, zeby sprawdzic i ja rowniez to sugerowalem w moich wczesniejszych postach. uwazam, ze sprawdzenie nie zaboli a raz na zawsze rozwieje watpliwosci. ale oczywiscie ty probujesz cos udowodnic. again - get a life - wolisz popierdziec na forum o dupie maryny niz zrobic cos konkretnego.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'J')ak taki nadgorliwy jestes, to dlaczego nie poprosisz richa o kopie wh i sam nie przetestujesz?

rich ma duzo rzeczy do roboty, skoro to mozemy zalatwic we wlasnym gronie, to czemu mam zawracac mu dupe? no ale z tego co widze, to z toba nic nie da sie zalatwic.

we wszystkim co napisalem powyzej jest 100% racji. nie sadze aby byl ktos kto sie z tym nie zgodzi...pomylka...wait for it...
Spoiler:
oczywiscie bedzie jeden dem, ktory zaraz wypusci swoj nic niewarty slowotok i bedzie probowal cos udowodnic


napisalem to tylko, zeby wyrazic swoja opinie o tobie. zal mi takich ludzi. sprobuj znalezc jakas pomoc dla siebie...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 20 kwi 2010, o 13:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Kolejny strzal w wlasna stope :D$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'J')akos wiedzialem, ze zaczniesz dupczyc pierdoly. Nie odpowiadam na twoje pytania, bo nie dotycza tematu i nie mam czasu odpisywac na twoje bzdurne komentarze czy prowokacje. Get a life.
[dopisek]$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'c')iekawe co bedzie jak sie okaze, ze rich sie za to wzial i cos napisal, ale poniewaz nie mial samego wh to nie mogl tego przetestowac i to jest jedyny powod dla ktorego ten wh jeszcze dziala.
czemu nie mozesz mu MORONIE wyslac tego wh? nie odpowiedziales jeszcze na to pytanie. czemu jestes takim upartym imbecylem?
[/dopisek]$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') moze przestal bys gdybac i najpierw sprawdzil czy nie mam racji, skoro tak usilnie bronie swojego zdania ? :ok:<- jeszcze w innym temacie, gdzie bardzo glosno szczekales :)
gdybys to zrobil i poszedl do richa to nie byloby tego tematu ... :ok: Jeden przyklad z wielu. Chcesz wiecej takich ?

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')to nie jest kwestia tego czy ufam richowi czy nie. zasugerowal, zeby sprawdzic i ja rowniez to sugerowalem w moich wczesniejszych postach. uwazam, ze sprawdzenie nie zaboli a raz na zawsze rozwieje watpliwosci. ale oczywiscie ty probujesz cos udowodnic. again - get a life - wolisz popierdziec na forum o dupie maryny niz zrobic cos konkretnego.
Moze gdybys zrobil to inaczej : )))))) Nie jestes nikim kto moglby mi cokolwiek narzucic. Napewno nie uzyskasz kooperacji, gdy przemilczasz swoje wierutne klamstwa lub przeinaczanie faktow :) Zdarzy ci sie jedno zdanie lub dwa prawdziwe na caly post i tyle - ciezko mowic ze czarne jest biale, stad ta odrobina prawdy.
Osoby zorientowane, a nie lubiace mnie, wiedza, ze zemna da sie dogadac i to niejednokrotnie. Wystarczy przestac zgrywac chojraka i cfaniaka :) I nagle idzie sie dogadac w wielu sprawach :piwo:

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'J')ak taki nadgorliwy jestes, to dlaczego nie poprosisz richa o kopie wh i sam nie przetestujesz?
rich ma duzo rzeczy do roboty, skoro to mozemy zalatwic we wlasnym gronie, to czemu mam zawracac mu dupe? no ale z tego co widze, to z toba nic nie da sie zalatwic.

hahaha :D a myslalem ze tak swietnie sie dogadujesz z richem :ok: Jakos wczesniejsze rzeczy tez dawalo sie zalatwiac na forum sceny, ale ty leciasz z wyjebanem jezorem do richa D:

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')we wszystkim co napisalem powyzej jest 100% racji. nie sadze aby byl ktos kto sie z tym nie zgodzi...pomylka...wait for it...

Jesli mowisz o wszystkich postach powyzej to jeszcze ani razu nie odpowiedziales na pytanie: czemu klamiesz, zakrzywiasz rzeczywiste znaczenie logow etc? Myslisz ze jak nie odpowiesz na pytanie "dlaczego klamiesz?" to juz jest wszystko w porzadku ?

:bij:


dobra, tak na powaznie. przestan neveride pisac. Masz swoja sonde, wszystko jest jasne... wiec odpusc wreszcie D:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 20 kwi 2010, o 13:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
proste - nie klamie i nie przeinaczam. masz bujna wyobraznie. ja chce tak/nie a ty piszesz posty, ktore musze kilka razy scrollowac zeby przeczytac. chyba proste, ze nie chce mi sie z toba dyskutowac.

ps. napisz mi nicka osoby lub osob z ktorymi sie dogadujesz, to zagadam do nich i one cie poprosza o przetestowanie tego wh, skoro moj apel nie pomaga.
Spoiler:
i tak wiem, ze nikogo nie wymienisz bo
a. nie ma takiej osoby
b. chcesz jeszcze popierdziec w tym topiku


twoja logika jest wysmienita! chocby tu:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'h')ahaha :D a myslalem ze tak swietnie sie dogadujesz z richem :ok:


dla ciebie fakt, ze nie chce zawracac dupy richowi rzeczami, ktore moge zalatwic bez jego pomocy, swiadcza, ze sie zle z nim dogaduje? no koles, chyba jeszcze raz musisz przerobic podstawy logiki z liceum i nabrac troche zyciowego doswiadczenia, zeby wiedziec, ze jedno nie ma z drugim nic wspolnego.

bez kitu gadam tu do siebie, bo ty znowu napiszesz kilka stron bzdur. twoj mozg interpretuje to co pisze inaczej niz 99% ludzi. nie sadzisz, ze to twoj problem nie moj? dlatego dla mnie to jest EOT. nie bede walczyl z wiatrakami.

+ na zachete juz dostales. drugi dostaniesz jak poinformujesz mnie o rozpoczeciu leczenia.
CZE
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 163 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza