[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 06:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Co dalej?
Ankieta wygasła 17 maja 2010, o 14:43
Dem powinien dostac bana, dopoki nie wysle Richowi swojego WH. 72%  72%  [ 50 ]
Nev odpusc. Dem niech nie wysyla pliku skoro jest uparty, a inni jak maja podobne cheaty to niech ich uzywaja. 4%  4%  [ 3 ]
Mam wyjebane. 23%  23%  [ 16 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
 Tytuł: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 14:43 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Czesc.
Jak wiecie. Dem jest w posiadaniu wallhacka, ktory jest niewykrywalny przez AC. Twierdzi, ze dal Richowi instrukcje jak ten WH dziala, ale odmawia wyslania Richowi plikow dll/zrodel. Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiale, gdyz robi dwie sprzeczne rzeczy:
1. Wysyla do Richa informacje o cheacie oraz jak dany cheat dziala (czyli chce usunac mozliwosc uzywania WH)
2. Odmawia wyslania pliku zrodlowego/dll wallhacka. (czyli nie chce pomoc Richowi - posiadanie danego pliku umozliwiloby Richowi przetestowanie systemu czy aby na pewno cheat jest zablokowany.

Zakladam, ze dem nie jest skonczonym idiota i ma jakis w tym cel. Nie mozna byc jednoczesnie policjantem i bandyta, chyba ze....

...chyba, ze dem uzywal tego hacka i boi sie, ze jak wysle go Richowi, to fakt ten wyjdzie na jaw. Dlatego tak uparcie odmawia wyslania tego pliku.

Jezeli ktos chce zobaczyc jak chlopak kreci to mzoe przeczytac ostatni moj post na tej stronie: http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 46#p212646 oraz kolejna strone. Ladnie podsumowal to kolt:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '1'). nev do dema: podeslij richowi swojego wh zeby mogl go zablokowac
2. dem do neva: nie bo lepiej bedzie jak dam mu przepis mojej cioci na rybe po grecku
3. nev do dema: zrozum ze jak mu dasz wh to bedzie mu latwiej zablokowac
4. dem do neva: upieczmy sobie ciasto
5. nev do dema: jakis pojebany jestes czy tylko udajesz?
6. dem do neva: widzisz jakie potrafie wymyslic wypasione "zobrazowania" ? zyskuje dzieki temu +10 do fajnosci <dumny_z_siebie>


Posiadanie przez Richa tego hacka umozliloby mu AC pod katem blokowania jego i jemu podobnych. Zakladajac, ze dem podal Richowi prawdziwe informacje, Rich jest w stanie napisac tego wh (aby wykorzystac go pozniej do testow), ale na pewno tego nie zrobi, bo szkoda mu na to czasu (nie dziwie sie, chlopak ma lepsze rzeczy do roboty).

Skoro dem twierdzi, ze chce, aby Rich go zablokowal, to nie ma powodu aby mu tego pliku nie dal. Jednak pliku dac nie chce.
Nie mamy mozliwosci wymuszenia na demie, aby wyslal WH richowi, a dem tego nie robi, przez co przyczynia sie do faktu ze ludzie z podobynmi cheatami biegaja po polskich serwerach.

Uwazam, ze jest to gorsze niz samo uzywanie wh..bo mimo iz sam twierdzi, ze go nie uzywa, to daje ta mozliwosc wielu innym i nie robi nic aby to zmienic.

Wiem, ze uwazacie ze dem to dobry chlopak, zrobil portal dla poczatkujacych itp. Ale skoro jest taki dobry to czemu sytuacja wyglada tak jak wyglada? Moze to tylko przykrywka.

Optuje za banem dla dema na wszystkich serwerach, dopoki Rich nie poinformuje nas, ze dostal od niego WH, ktory faktycznie nie byl wykrywany przez AC.

Niech wypowiedza sie tu admin: Pio, darus, danka czy kto tam sprawuje piecze nad serwerami i wypowiedza sie co o tym mysla. To im najbardziej powinno zalezec, aby serwery nad ktorymi sprawuja piecze byly zabezpieczone i to oni maja mozliwosc ostateczna mozliwosc banowania elementow na serwerach.

EDIT:
keidys dem argumentowal swoja decyzje w ten sposob "jak wysle Richowi tego wh to on zablokuje konkretnie ta kopie a zmienie jedna linijke i znowu bede mogl go uzywac".
NIE JEST TO PRAWDA. Rich powiedzial, ze musi przeanalizowac wh aby podjac decyzje jak go zablokowac. Ale istnieje mozliwosc zablokowania "sposobu dzialania WH" a nie konkretnej dllki przez niego uzywanej. Dokladne slowa Richa mozna znalezc gdzies na stronie ktora podalem wyzej.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 14:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
ni i co na to dem?

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 14:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
jak go znam to napisze cos w stylu "wy nie macie o niczym pojecia, jedynie ja wszystko wiem i wiem tez ze jak wysle to nic to nie da wiec nie wysle, a wy upieczcie ciasto z ryba".

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 15:36 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Moje relacje z demem były kiedyś, żeby to łagodnie napisać "średnie".
Dziś jest inaczej, bo wielokrotnie pokazywał, że też chce się pozbywać czitów ze sceny, a w dodatku zrobił portal dla początkujących.
Pokazywał mi logi, że rozmawiał z R1chem i naprawde chciał zapobiec "czitowaniu".

Jestem przekonany, że Dem gra do tej samej bramki co my, czyli też chce usunięcia czitów. Wierzyłem mu, że nie grał ligi na czitach i wierze mu nadal, a myślę, że wysłanie WH R1chowi wyjaśni wszystkie niejasności.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 16:27 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Oczywiscie zaglosowalem za banem. Dlaczego? Bo ja wcale tak jak pio nie ufam bezgranicznie demowi a sam fakt ze ziomek ma dzialajacego wh i odmawia wyslania go osobie ktora zajmuje sie produkcja antyczita jest delikatnie mowiac smierdzacy. Jego tlumaczenia sa coraz bardziej pokrecone. Tlumaczy sie ze tego wh nie da sie zablokowac bo wystarczy zmienic odrobine i bedzie znow dzialal jednak wyslac go richowi nie chce. Podejrzane? Tak i to bardzo. Czy dem robi to na zlosc niektorym ludziom? Oczywiscie ze tak bo jest osoba malostkowa co niejednokrotnie potwierdzil. Co nalezy z tym zrobic? Dokladnie to samo co z festiwalem. Procedura jest prosta -> masz wh i sie do tego przyznajesz a do tego nie chcesz go wyslac richowi zeby zablokowal? Ban.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 19:48 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
W innym topiku (wytluszczam to na co chce aby ludzie zwrocili uwage):

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'b')ardzo sie cieszymy ze ty rozumiesz jaka jest przewaga "instrukcji" nad konkretnym "produktem". jestesmy wdzieczni ze byles na tyle laskawy i wyraziles swoje checi do podzielenia sie z richem swoimi cennymi uwagami. a teraz wykonaj cos duzo prostszego i wyslij mu dodatkowo swoja wersje WH. nie ma ZADNEGO powodu dla ktorego nie mialbys tego zrobic, no chyba ze na tym grales i teraz obawiasz sie, ze to wszystko wyjdzie na jaw. nie widze innego powodu, dla ktorego jestes tak uparty i robisz z siebie glupka (bo tak to wyglada jezeli twierdzisz, ze nigdy tego nie uzywales i danie tego pliku richowi nie zmieniloby twojej sytuacji).


$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'o')k, odpowiem Ci wprost nev.

Nie widze potrzeby wysylac Richowi tego pliku, bo wiem ze to nic nie zmieni ani w niczym nie pomoze. Jako ze nie jestes nikim waznym na tej scenie, to pozwalam sobie ciebie najnormalniej w siwiecie zlewac twoje prosby. czy juz dotarlo ? Oczywiscie co innego gdyby rzeczywiscie wyslanie pliku mogloby w czymkolwiek pomoc

Moim zdaniem chodzi tu o to samo o co chodzilo w innych topikach. Gosc ma duzy kompleks, w zyciu nic nie osiagnal i probuje tutaj zgrywac wazniaka. Tutaj probuje sobie udowodnic, ze jest lepszy ode mnie. Niech i tak bedzie, jezeli Cie to podbuduje. Sadze ze wazniejszej osoby na scenie niz venon czy danka nie ma, bo to oni beda mogli zadecydowac o twoim byc albo nie byc.

Dlatego tez prosze aby ktores z nich napisalo tutaj do dema aby wyslal WH (tylko prosto, bez skomplikowanych zdan, bo zacznie pierdolic farmazorny - proste "dem wyslij WH do richa wystarczy"). no chyba, ze zamiast sie uzerac z typkiem latwiej jest zalozyc mu bany. mi to rybka.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 19:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Brałem w zerówce udział w konkursie recytatorskim przygotowując wiersz Juliana Tuwima - Lokomotywa. Myślę, że upoważnia mnie to do napisania tego posta. Mam również głęboką nadzieję, że pomimo iż nie zdobyłem w w/w konkursie żadnej nagrody, zechce on podjąć się tego trudu, poświęcić mojej osobie kilka minut i odpisać na tego jakże prostego posta. Drogi Panie Demonie "dem" D3mciu, czy byłbyś tak łaskaw i zechciał wysłać owoc swoich pragnień, dziecko powstałe podczas przygody z piękną grą, zwaną quake2? Bardzo Cię o to proszę i apeluję w imieniu ludzi sukcesu takich jak ja, których przekazu nie zrozumiała komisja, krzywdząc ich i łamiąc niewinne serduszka. Bardzo, bardzo ... PROSZĘ.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 20:06 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
hahahaha neon :]

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 21:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zaiste, bawia mnie wasze posty i nie podejme waszego elkwetnego wyzwania w postaci "nolife".

Zdania nie zmienie i zadnego wh do ricza nie wysle. Jednakowoz, powtorze sie po raz enty:

nie ma sensu wysylac >TEGO< wh dla richa, skoro ma podane jak takiego wh zrobic, a tymbardziej mozna z tego wyciagnac stosowne wnioski - jak takiego wh zablokowac. Rozumiem, ze w grupie czujecie sie bardzo pewnie, jednak brak jakiejkolwiek wiedzy z waszej strony nie zmusza mnie do wysylania czita - zwlaszcza jesli dalem richowi cos wiecej niz bzdetny plik dll ktory trzebaby analizowac.

@nev
odniose sie do twojego posta na poczatku tematu:

ciesze sie ze nie usunales swojego edita z pierwszego posta bo jest to dolek w ktory sam wykopales, do niego wpadniesz i zlamiesz w nim noge.

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'E')DIT:
keidys dem argumentowal swoja decyzje w ten sposob "jak wysle Richowi tego wh to on zablokuje konkretnie ta kopie a zmienie jedna linijke i znowu bede mogl go uzywac".
NIE JEST TO PRAWDA. Rich powiedzial, ze musi przeanalizowac wh aby podjac decyzje jak go zablokowac. Ale istnieje mozliwosc zablokowania "sposobu dzialania WH" a nie konkretnej dllki przez niego uzywanej. Dokladne slowa Richa mozna znalezc gdzies na stronie ktora podalem wyzej.

ile razy mozna ci powtarzac, ze rich dostal wlasnie "przepis" aka "wedke" jak ten wh dziala? Jesli tego naprawde nie pojmujesz to coz... Bog cie moze oswieci, bo ja nie dam rady - zwlaszcza jak nie rozumiesz moich pro-prostych aluzji do przpeisu czy rybek i wedki.

pozowle sobie wytracic jeszcze po raz kolejny argument jakoby mialbym na tym wh grac. Gram od x lat na aprq2, co kazdy wie. Jak nie kazdy wie (co pokazuja tematy takie jak ten) aprq2 ma skompilowana dllke wewnatrz programu wykonawczego co znaczy tyle ze plik aq2.exe zawiere sam program aprq2 jak i biblioteke sluzaca do renderingu. Tak wiec, nie moglbym grac na moim wh, bo zostal on stworzony pod r1q2 - zewnetrzny plik dll... nie zalamujcie mnie, prosze D:

kto jest chociaz troche ogarniety to przeczytal watek, ktory jest podstawa do medrkowania neveride. A jesli przeczytal od poczatku do konca to wie kto ma racje - oczywiscie nie licze na was i wasz zdrowy rozsadek :D .

@nev
apeluje do twojej jak widac wrodzonej ciekawosci: napisz do richa i dowiedz sie. Moze on da rade cie uswiadomic jak glupie osty wypisujesz :) poki co nie probowales sie dowiedziec co i jak od ricza - jak nie raz sugerowalem zebys od tego zaczal. a jednak szczekasz niczym "rodwailer"...

a wasze grozby i glowania o bana dla mnie mam ... , bo nie ma plq2 aktualnie. Jak mi go zalozycie to moze sie przejme przed nastepna edycja plq2 i jesli bede chcial w niej zagrac... poki co, mam go w dupie D:

krzyz na droge :ok:

ps. nie macie prawa przywolywac sytuacji z festivalem. dlaczego? bo neveride szczeka ale richa sie nie spytal czy nie mam racji... tak wiec :) :fist:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 21:39 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Ależ wy macie parcie na tych cziterów, Cleanerowi nic nie udowodniliscie [moze by go tak przeprosic?] więc bierzecie sie za dema. Patrząc trzeźwo, to wasze domniemania, że dem ma WH I GO UŻYWA I BOI SIE, ŻĘ ZOSTANIE WYKRYTY, są na prawdę bezpodstawne. To, że nie chce wyslac gotowego pliku, nie jest podstawą do takich oskarżeń [i nie sądzę, żeby RICH domagał się od dema tego pliku], nev tak silnie atakuje bo czuje chęć osobistego odwetu.
Z tego co wiem to własnie dem pierwszy zagaił RICHA i mu powiedzial o tym, że da sie przejsc r1q2, to między innymi dzieki jego inicjatywie rich ulatwil wyszukiwanie cziterow.
Teorie spiskowe sa dla ludzi mądrych, w innym przypadku robi się śmiesznie.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 21:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hmm... mi sie nie podoba to ze neveride wyciaga po raz kolejny jakis fragment z logow: "jak wysle Richowi tego wh to on zablokuje konkretnie ta kopie a zmienie jedna linijke i znowu bede mogl go uzywac" wyrwany z kontekstu, bo to wlasnie sam dem stwierdza potem w rozmowie z richem, ze lepiej zablokowac sposob zrobienia tego wh i nastepnie podaje jak taki wh dziala, tak by rich mogl zablokowac ten rodzaj wh.

tak wiec neveride... jesli powolujesz sie na logi, rob to rzetelnie, bo manipulowac rzeczywistoscia na podstawie czegos wyrwanego z kontekstu jest bardzo latwo...

po raz kolejny:

NIE WIESZ / NIE ZNASZ SIE = NIE UDZIELAJ SIE

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:07 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
nie mam juz sily. dokladnie to kiedys napisales! napisales, ze nie ma sensu wysylac richowi dllki, bo on zablokuje dllke, a nie istote dzialania wh. tak twierdziles wtedy, lecz teraz kiedy rich napisal ze moze zablokowac sposob dzialania wh, ten argument nie ma racji bytu.

wie jak zablokowac i moze zablokowal i gdzies popelnil maly blad, ale nie ma WH zeby zabezpieczenie przetestowac? TESTOWANIE to bardzo wazny punkt przy wdrazaniu softu. on tej mozliwosci nie ma jezeli nie ma samego WH.

michaq: odwetu za co? za to ze jest glupi/uparty? mi takich ludzi zal, nie mam potrzeby mszczenia sie na kims takim.

do richa pisalem, ale sam pewnie wiesz jak ciezko jest go zlapac

ja juz napisalem co mialem do powiedzenia. ban demowi nalezy sie za postawe, a nie za oszukiwanie czy domniemane oszukiwanie. obstaje przy swoim, bbo chce pokazac, ze on tez ma tu cos do powiedzenia, nie ma innego wytlumaczenia, skoro niby on tez chce "pomoc" richowi w zablokowaniu cheata.

nie mam juz tu ochoty pisac, a tym bardziej czytac seplenienie dema "nie wysle, mam power, nie wiesz to sie nie odzywaj". uwazam, ze ankieta mowi sama za siebie i prosze zeby admini przeczytali i sami powiedzieli co o tym sadza.

czesc

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ankieta mowi jedynie o tym jak fajnie byc anonimowym. Jakos nie widze by tyle osob sie udzialalo :D

oj neveride. nie wiesz a jednak wypowiadasz sie i trzymasz sie kurczowo jednej kwestii... poczekaj na odpowiedz richa. mam nadzieje ze wskazales mu dokladnie date 30.12.2009 i godzine 23-24 a nastepnie kontynuacje rozmowy 31.12.2009 :)))))) no chyba ze jemu tez tlumaczysz jak scenie o co ci chodzi. Wcale sie nie zdziwie jak sie chlopak zagubi w tym co od niego chcesz :D

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')wie jak zablokowac i moze zablokowal i gdzies popelnil maly blad, ale nie ma WH zeby zabezpieczenie przetestowac? TESTOWANIE to bardzo wazny punkt przy wdrazaniu softu. on tej mozliwosci nie ma jezeli nie ma samego WH.


czemu wprowadzasz ludzi w blad? twierdzisz ze moze zablokowal a zaraz piszesz ze popelnil blad. To sprobowal juz raz zablokowac czy nie ? rozumiem ze lubisz sikac pod wiatr, ale tym razem starasz sie wysikac na huragan, wiec uwazaj :ok: sapkowski FTW
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:26 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Czy tak trudno jest niektorym z was zrozumiec ze w czasie kiedy probujemy pozbyc sie czitow ze sceny kazdy powinien robic co moze zeby w tym pomoc? No chyba ze mu na tym nie zalezy bo na przyklad woli sie bawic czitami. Nie widze zadnych powodow dla ktorych dem nie powinien wyslac tego dzialajacego wh richowi. Nawet jesli ten wh w niczym nie pomoze richowi to sam fakt ze rich go otrzyma moze pomoc w przyszlosci i pokazac ze jednak nie mamy w dupie ze czity lataja po serwach tylko probujemy z tym walczyc.
KAZDA NAWET NAJDROBNIEJSZA POMOC JEST POTRZEBNA.
Nie pojmuje dlaczego dem ma byc tutaj traktowany jak swieta krowa.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
bo dem zrobil cos wiecej w celu zablokowania czitow niz wyslanie dupnego pliku ? :D no ale dopoki nie bedziesz wiedzial/rozumial jak cos dziala to dopoty bedziesz pisal takie posty jak np ten wyzej :D:D:D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:36 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
zaglosowalem za banem. Poprostu nie trafiaja do mnie jego argumenty.Zreszta kazdy prawie post dema jest strasznie ironiczny co mnie strasznie denerwuje ;) Pio jesli Twoim zdaniem jets to gra do jednej bramki to ja nie wiem, o ktorej bramce piszesz :(

Mam nadzieje, ze ankieta znajdzie odzwierciedlenie w decyzji adminow serverow. Skoro dem woli wysmiewac ludzi na forum niz wyslac dany plik kolesiowi, ktory walczy z czitami to nie chce mi sie nawet z nim gadac. Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:42 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Wlasnie przed chwila rozmawialem z richem.

[22:32] <01kolt> hey u there?
[22:34] -
[22:34] R1CH is ~r1@R1CH.users.quakenet.org * R1CH
[22:34] R1CH on @#opentdm @#q2pro @#teamliquid +#aq2world +#EDL +#q2admin #aq2admins #euroq2l
[22:34] R1CH using *.quakenet.org QuakeNet IRC Server
[22:34] R1CH is authed as R1CH
[22:34] R1CH End of /WHOIS list.
[22:34] -
[22:35] <01R1CH> yes
[22:36] <01kolt> i have a question about one polish guy
[22:36] <01kolt> his nick is dem
[22:36] <01kolt> we all know he has working wh
[22:37] <01kolt> but he refuses to send it to u
[22:37] <01kolt> he says he told u all u have to know about it to block it without having the wh file
[22:37] <01kolt> is it true?
[22:37] <01R1CH> if he did it would be blocked
[22:37] <01R1CH> he probably said something like "block all unknown dll" which is useless
[22:38] <01R1CH> i don't have my conversation logs on this pc
[22:38] <01kolt> so having that file would be really helpful right?
[22:38] <01R1CH> if its an undetected one yes
[22:38] <01kolt> yes it is undetected
[22:38] <01R1CH> if its modified ref_gl then i know about it
[22:39] <01kolt> the thing is we r trying to force him to send u that file but he still refuses
[22:40] <01R1CH> of course, they all like to claim ac is broken because 1 hack isn't detected
[22:40] <01R1CH> they know if they share it, it will be fixed
[22:41] <01kolt> i would like to post that log on our fajnyboard forum where we r talking about this case
[22:41] <01kolt> is it ok with u?
[22:41] <01R1CH> sure
[22:41] <01kolt> ok

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
tak czy siak dem o to samo srałeś się do festa wiec nev ma racje i również ban należy się tobie i chuj nas interesuje to ze ktoś jako 1 starał się walczyć z czatami ( właśnie ty!) tak żyli byśmy w nieświadomce itp.. ale tu chodzi o równouprawnienie skoro i ty nie dałeś wh dla r1cha to albo zbanujecie dema albo odbanujcie festivala to działa w 2 strony!

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:48 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Ej ale nie kumam, dziala nie dziala, zablokuje nie zablokuje, nie prosciej dla Ciebie dem byloby zwyczajnie to wyslac?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: DEM i jego WH
PostNapisane: 17 kwi 2010, o 22:49 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
nie wysle bo spadnie mu wtedy korona z glowy :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza