[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: festival
PostNapisane: 1 mar 2010, o 23:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
rozmowa z dzis
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[22:17] <dem> did festival send any cheats that works in q2?
[22:18] <dem> i know im boring, but need to know again ;)
[22:18] <dem> [21:01] <dem> http://www.youtube.com/watch?v=IPrH0aBYyhU
[22:18] <R1CH> no, he sent me a cod2 wallhack that doesn't work with q2
[22:18] <dem> ok
[22:18] <dem> ty then
[22:18] <R1CH> and claimed he modified / made it
[22:18] <R1CH> when i found same thing on the internet
')

edit:
pozwole sobie dodac tlumaczenie dla co niektorych
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[22:17] <dem> Czy festival wyslal jakiekolwiek czity, ktore dzialaja w q2?
[22:18] <dem> wiem, ze nudze ale musze znow to wiedziec ;)
[22:18] <dem> [21:01] <dem> http://www.youtube.com/watch?v=IPrH0aBYyhU
[22:18] <R1CH> Nie, wyslal mi tylko whallhacka z cod2, ktory nie dziala w q2
[22:18] <dem> ok
[22:18] <dem> dzieki
[22:18] <R1CH> i twierdzil, ze to on go zmodyfikowal / napisal
[22:18] <R1CH> po tym jak znalazlem dokladnie taki sam czit w internecie
')
/edit

jak dlugo bedziecie jeszcze tolerowac czitera pod nosem? 2x wysylal swoje czity, pokazywal logi, screeny i jak widac zadnego ruszenia w tej sprawie. Jesli banujecie kogos za domysly, to moze czas ruszyc glowa ?

"pod latarnia jest najciemniej"

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festiwal
PostNapisane: 2 mar 2010, o 00:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no festival wjezdzasz z jakims dobrym tlumaczeniem :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festiwal
PostNapisane: 2 mar 2010, o 00:56 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'n')o festival wjezdzasz z jakims dobrym tlumaczeniem :D


na poczatek niech bardziej sie postara mnie sprowokowac, np. poprawnie napisze moj nick w temacie :)

edit: jeszcze tylko F z duzej litery i powiem ze naprawde sie postarales :)

swoja droga....


"- jak bylo?
- Kiepsko...
- dlaczego?
- nie pokazal dupy, oni fiuta, no po prostu bylo jakos tak ni jak..."
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 09:25 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Ja tez tego nie rozumiem.

IP festivala: 85.193.231.15 (festival tak/nie?)
http://acstats.r1.cx/?ip=85.193.231.15

Koles ma mnostwo wpisow. Przy faincie byl jeden (choc Rich mowil o 3, to ciekawe ile tak naprawde ma festival), a dostal bana. Czemy tego goscia jeszcze tolerujemy? Albo ban dla niego, albo zdejmijcie bana faintowi, bo on przy nim to pikus.

+ "kazdy chyba wie ze blanka fejkowal festivala w ql oraz w edl :>"
+ http://www.esl.eu/pl/quakelive/news/989 ... oszustwem/

naprawde nie rozumiem tolerancji dla ciebie festival :S

czekacie na DEMO czy na co?

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 09:56 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'J')a tez tego nie rozumiem.

IP festivala: 85.193.231.15 (festival tak/nie?)
http://acstats.r1.cx/?ip=85.193.231.15

Koles ma mnostwo wpisow. Przy faincie byl jeden (choc Rich mowil o 3, to ciekawe ile tak naprawde ma festival), a dostal bana. Czemy tego goscia jeszcze tolerujemy? Albo ban dla niego, albo zdejmijcie bana faintowi, bo on przy nim to pikus.

+ "kazdy chyba wie ze blanka fejkowal festivala w ql oraz w edl :>"
+ http://www.esl.eu/pl/quakelive/news/989 ... oszustwem/

naprawde nie rozumiem tolerancji dla ciebie festival :S

czekacie na DEMO czy na co?


nev, ale ja nigdy nie gralem na wh tylko je sprawdzalem kiedys dla zenona pozniej sam dla siebie na pytania - czy dziala? czy aby napewno r1q2 jest taki dziurawy :)

pewnie zaraz "sprawdzales bo chciales na tym grac OK spoko skoro go MAM, dajcie mi DEMO gdzie czituje ostatnio wrocilem do grania spedzam po 2/3 h dziennie na serverach na swoim real nicku - duzo osob mnie nagrywa duzo osob mowi "masz jakies czity" ale gdy chce wyslac dema wszyscy miekna...

jesli chcecie mnie banowac, to juz mowilem to wielokrotnie po prostu to zrobcie:)

ps. co do linku znajdz sobie z cybersportu tam jedyny kaboom nie klamie, co prawda gral za mnie blanka ale o zadnym walu nie bylo mowy [; elo emo.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Ostatnio edytowano 2 mar 2010, o 10:02 przez fest1val, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 10:01 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
w styczniu ok, ale w lutym kilka dni temu?
poza tym mam demo jak grasz na jakims gownie (obstawiam wh+color bot), ale nie chce go na razie wklejac.

ps. w ql tez nie grales na wh? czym sie rozni ql od q2, ze tam ludzi robisz w chuja a tu niby jestes czysty?

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 10:03 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
czytaj update, nie gralem na wh, jedynie sprawdzilem czy dziala wykrylo mnie po jakis 3 tygodniach i dostalem bana po WCS wlasnie bo syncerror skleil ze to ja klikalem z tego "fejk nicka" ten jeden mecz z asikiem.


co do dema, bardzo chcetnie je obejrze, nawet przepuszcze przez wh i dam na yt jesli tylko chcesz.

edit: co do 2 ostatnich wpisow jeden jest ze starego wh o ktorym mi sie przypomnialo (dzialal 06.06.2009 -> http://img8.imageshack.us/img8/4107/200 ... 2dm102.jpg ) drugi to byl zwykly spiked, gdzie dostalem kika za wh (gdzies sie wlasnie juz z tego smialem, wtf?)

edit2:
wasze nastawienie mnie rozpierdala. To tylko przyklad, takich na codzien mam 20 - Wygrales! miales wh! - dac demo? - nie nie chce. dzieki.

Spoiler:
|09:37:41am| ?? 5[0?5] ? (014Festival5)0 ja tam czekam na swoje demo gdzie mam wh + aimbota
|09:37:41am| ?? 5[0?5] ? (014Festival5)0 :D
|09:37:51am| ?? 5[0?5] ? (14@neveride5)0 czekaj dalej
|09:38:12am| ?? 5[0?5] ? (014Festival5)0 no, to przydalo by sie zebys je teraz tam wstawil
|09:38:13am| ?? 5[0?5] ? (014Festival5)0 :D
|09:38:18am| ?? 5[0?5] ? (14@neveride5)0 nie ma po co
|09:38:21am| ?? 5[0?5] ? (14@neveride5)0 i tak dostaniesz bana
|09:38:21am| ?? 5[0?5] ? (014Festival5)0 jak juz o tym napsiales.
|09:38:25am| ?? 5[0?5] ? (14@neveride5)0 to po co mam dorzucac do ognia?
|09:38:26am| ?? 5[0?5] ? (14@neveride5)0 ;>


no i najwazniejsze...
gdybym mial czitowac to PO JAKI CHUJ MIALEM TO naglasaniac na euroq2l pozniej na fb ?
no gl.

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 12:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
WSZYSTKIM CHEATEROM MÓWIMY NIE! +B!!

A I NIE BĘDĘ SZCZĘDZIŁ JĘZYKA POWIEM COŚ JESZCZE WSZYSCY CZITUJĄCY SĄ DLA MNIE POPIERDOLENI MAJA BARDZO NISKIE MNIEMANIE O SOBIE BO WIDAĆ DLA NICH LICZY SIĘ TYLKO TO BY WYGRAĆ POWIEM WAM JESZCZE JEDNO TO TYLKO WIRTUALNY ŚWIAT GDZIE GRAMY 4FUN ZOSTAŁA NAS JUŻ TYLKO GARSTKA NA SCENIE Q2 A WY ODPIERDALACIE TAKIE RZECZY ZE ZAL DUPĘ ŚCISKA I MOWIE TO DO OGÓŁU !!! JEDNYM SŁOWEM JEBAĆ CZITERÓW I BANOWAĆ NA AMEN! EOT....

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 12:52 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
naglasniales, bo :
Spoiler:
<Festival> neveride ale popatrz, gdybym mial czitowac to PO JAKI CHUJ MIALEM TO naglasaniac na euroq2l pozniej na fb ?
<@neveride> (moze wlasnie o tym zaczales pisac, bo zobaczyles po czasie wpisy na stronie richa?)
<@neveride> (a teraz szukasz wytlumaczenia)

<Festival> neveride :DDDDDDDDDDDDD
<Festival> neveride :DDDDDDDDDDDDD
<Festival> neveride :DDDDDDDDDDDDD
<Festival> neveride :DDDDDDDDDDDDD
<Festival> no to gg
<Festival> to kurwa teraz dales powod
<Festival> :D
<Festival> wtedy jeszcze nikt nawet nie wiedzial o tej liscie
<Festival> ...
<Festival> :D
<@neveride> Festival: widac prawdziwy skoro palpitacji dostales
<Festival> nawet ja o niej nie wiedzialem na dobra sprawe
<@neveride> (nikt nie wiedzial, lacznie z toba)


grales na wh, a potem jak sie okazalo, ze masz wpisy i ze predzej czy pozniej sie ludzie zorientuja, to zaczales szukac wytlumaczenia. ale czy nalezy wierzyc komus, kto tyle nakrecil? w ql niby tez tylko sprawdzales. blanka za ciebie gral zarowno w q2 jak i w ql. zawsze kreciles, zdjecia wysylales, a potem sie okazywalo ze to zdjecia z innej imprezy. no najs1 jestes.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 13:26 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
nev - ale moj wh nie zostawia ZADNYCH wpisow. sprawdzal to nawet rich, twierdzil ze nie mialem cheatu na tym servie, kiedy mu pokazalem screena ze jednak mam to sie "zdziwil" :)

z reszta po co mi by bylo sie tlumaczyc? po co mialbym szukac 2 czitow kiedy bym mial ten JEDEN ktory by mnie wg was USZCZESLIWIAL? w ogole o jakichkolwiek logach zaczeli ludzie mowic po calej akcji z faintem - ktora to JA naglosnilem? ;e no, elo emo.


wg ciebie wyjscie jest proste jestem tak glupi ze gram do wlasnej bramki. Tylko po co?;>


edit: jesli naprawde chcecie mnie zbanowac, to to zrobcie powiedzcie za co - a macie z czego wybierac bo zrobilem duzo glupich rzeczy za jedne mi glupio bardziej za drugie mniej, nie chce mi sie klocic mam dosc walczyc o co kolwiek z ludzmi ktorzy i tak mnie zjedza jak stado wilkow czego bym nie napisal czego bym nie zrobil. Jedyne co mnie obecnie interesuje to to demo na ktore czekam.

w ql przynajmniej wiedzialem za co dostalem bana syncerror dokladnie opisal moje 12 min na servie, co mialem, kiedy to testowalem, zablokowal moje alty i powiedzial ze bana zdejmie po roku czasu, a kont nigdy nie odblokuje, moge na nich jedynie dema ogladac.

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Ostatnio edytowano 2 mar 2010, o 13:47 przez fest1val, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 13:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale idea topiku nie jest banowac ciebie za to ze grales na wh, tylko dlatego ze 3 razy twierdziles, ze cos wyslales do richa i 3 razy rich temu zaprzeczyl. No ta bene, dodal od siebie, ze bardzo sie starales by rich uwierzyl ze hack z cod2 dziala w q2 i TY jestes jego autorem. wiec po co nas oszukujesz? masz sprawnego niewykrywalnego wh. Nie chcesz go dac do zablokowania. I dlatego Ci sie nalezy ban. reszta to jest tylko bardzo kolorowe i jaskrawe tlo, na ktorym widac to i owo.

to czy grales na wh czy nie to inna kwestia. wiec prosze wrocic do tematu.

jestes notorycznym klamca i oszustem wiec po co nam jestes? ban i po sprawie. czemu dalej toczy sie dyskusja? bo czekamy az nasi kochani admini zaloza ci bana, a zadaniem topiku jest przypominami im o sprawie :)

ps.
adi kiedy nauczysz sie ze nei fajnie jest pisac z capslockiem ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 13:50 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a')le idea topiku nie jest banowac ciebie za to ze grales na wh, tylko dlatego ze 3 razy twierdziles, ze cos wyslales do richa i 3 razy rich temu zaprzeczyl. No ta bene, dodal od siebie, ze bardzo sie starales by rich uwierzyl ze hack z cod2 dziala w q2 i TY jestes jego autorem. wiec po co nas oszukujesz? masz sprawnego niewykrywalnego wh. Nie chcesz go dac do zablokowania. I dlatego Ci sie nalezy ban. reszta to jest tylko bardzo kolorowe i jaskrawe tlo, na ktorym widac to i owo.

to czy grales na wh czy nie to inna kwestia. wiec prosze wrocic do tematu.

jestes notorycznym klamca i oszustem wiec po co nam jestes? ban i po sprawie. czemu dalej toczy sie dyskusja? bo czekamy az nasi kochani admini zaloza ci bana :)


wodzu, szanowny wodzu mow w liczbie POJEDYNCZEJ.

a jesli hacki mialy daty z tego dnia, nie zminilem nawet ikony/nazwy czy czego kolwiek TO NAPRAWDE SIE POSTARALEM zeby sie nie skleil. wyslalem to tylko dlatego zebyscie mi DALI SPOKOJ [;

edit by dem: nie radze nikomu tego sciagac i testowac

edit: wyslalem mu to: [link na pm na zyczenie adiego.] > sciagnij, odpal przez aq2/q2pro menu masz pod alt +x (tym ktorzy chca na tym grac, pociesze juz KIKA) i nie mow prosze ze nie dzialal na q2 z ac.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Ostatnio edytowano 2 mar 2010, o 14:24 przez fest1val, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 14:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
http://www.quake.net.pl/?page=news&newsid=11901&opt=show&sk=2&styp=in

q2 testowanie wh ok nikt nie udowonil ze grales na tym
fejkowanie edl wiadomo
ql fejkowanie wiadomo
wallhack w ql grales, no fakt TYLKO 2 mecze, tez testowales jak dobrze pamietam stwierdziles ze to wcale nie pomaga i przestales na tym grac
nie wiem czy o czyms zapomnialem, nawet nie chce mi sie myslec/szukac dla mnie styka.
ROFL.
niestety ale przydalby Ci sie odpoczynek od gier fest imo..
niestety ale ja osobiscie nie wierze Ci w zadne slowo nie po tym co widzialem.. zreszta popsom czy innym tez jak taki pops pisze ze czituje dla zabawy w cs'a bo co 2 osoba ma czity to mnie krew zalewa.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 14:30 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')niestety ale przydalby Ci sie odpoczynek od gier fest imo..
niestety ale ja osobiscie nie wierze Ci w zadne slowo nie po tym co widzialem.. zreszta popsom czy innym tez jak taki pops pisze ze czituje dla zabawy w cs'a bo co 2 osoba ma czity to mnie krew zalewa.


sam rozumiem powage sprawy, nikomu nie mowie zeby mi ufal.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 17:33 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Oczywiscie ze festiwal powinien miec bana za caloksztalt swoich dokonan na roznych scenach. Nie interesuje mnie ze to byly rozne sceny bo jak widac jego wiarygodnosc jest na zerowym poziomie i zadne jego slowo nie jest warte funta klakow.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 19:14 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a') jesli hacki mialy daty z tego dnia, nie zminilem nawet ikony/nazwy czy czego kolwiek TO NAPRAWDE SIE POSTARALEM zeby sie nie skleil. wyslalem to tylko dlatego zebyscie mi DALI SPOKOJ [;



fajnie masz, wysylasz mu niby swoj wh (nie dzialajacy pod q2), zebysmy CI o wielmorzny czcigodny PANIE dali spokoj , bo DALES SKRINY ze niby mu wyslales swojego wallhacka, i miales nadzieje ze skrin wystarczy i nikt nie zacznie sie tym bardziej interesowac a Ty dalej bedziesz sobie hasal na swoim NIEWYKRYWALNYM "czicie" i wszyscy beda mysleli ze jestes czysty, bo przeciez DALES SKRINY ... - SZACUN I POZDRO,
kurwa nie wiem czemu on nie ma bana za same wciskanie ciemnoty i ewidentne oszustwa.
_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 19:17 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a') jesli hacki mialy daty z tego dnia, nie zminilem nawet ikony/nazwy czy czego kolwiek TO NAPRAWDE SIE POSTARALEM zeby sie nie skleil. wyslalem to tylko dlatego zebyscie mi DALI SPOKOJ [;



fajnie masz, wysylasz mu niby swoj wh (nie dzialajacy pod q2), zebysmy CI o wielmorzny czcigodny PANIE dali spokoj , bo DALES SKRINY ze niby mu wyslales swojego wallhacka, i miales nadzieje ze skrin wystarczy i nikt nie zacznie sie tym bardziej interesowac a Ty dalej bedziesz sobie hasal na swoim NIEWYKRYWALNYM "czicie" i wszyscy beda mysleli ze jestes czysty, bo przeciez DALES SKRINY ... - SZACUN I POZDRO,
kurwa nie wiem czemu on nie ma bana za same wciskanie ciemnoty i ewidentne oszustwa.

mistrzu do twojej tezy brakuje jedynie dowodu ze aby napewno czituje, ktory ma NEV a jakos nie chce sie nim podzielic: (
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 2 mar 2010, o 19:46 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
po co komu dowody jesli sam pokazujesz ile jestes wart ty i twoje slowo, oszukiwales oszukujesz i oszukiwac bedziesz, najwidoczniej nie wyciagnales zadnych wnioskow z innych gier ... chyba nie dorosles do gier online, idz pisz czity na tetrisa.
reszta na twoj temat w poscie powyzej
CZE

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 3 mar 2010, o 00:51 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sty 2009, o 12:08
Posty: 10
Karma: 2
fest dlaczego wszystkim wciskales kit, ze rich dostal od Ciebie tego wh kiedy w rzeczywistosci nic od Ciebie nie otrzymal albo wysylales mu nie swoje crapy, o ktore nikt nigdy nie prosil ... (jakies czity z cod2, wtf?)

jezeli moglbys odpowiedziec na to proste pytanie bylbym wdzieczny


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: festival
PostNapisane: 3 mar 2010, o 11:11 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('sArge', 'f')est dlaczego wszystkim wciskales kit, ze rich dostal od Ciebie tego wh kiedy w rzeczywistosci nic od Ciebie nie otrzymal albo wysylales mu nie swoje crapy, o ktore nikt nigdy nie prosil ... (jakies czity z cod2, wtf?)

jezeli moglbys odpowiedziec na to proste pytanie bylbym wdzieczny


obiecalem sobie ze nie bede sie juz tu wypowiadal, napisalem co mialem do napisania, noo ale... jak juz tak kusisz....

to z tego co mi wiadomo moglbys zadac to samo pytanie dla swojego klan lidera demcia.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 188 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza