[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:22 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', '.')..a Ty nawet wmawiałeś nam, że graliście na tsie, co potem okazało sie kłamstwem.


jak dla mnie mozesz wlepic faintowi bana za wpisy w logach richa. ale:
- demo nie wykazuje jednoznacznie ze cos mial. faktycznie smierdzi troche, no ale jednak 100% dowod to nie jest.
- wrzucil swoje demo z tego meczu i nie bylo ani jednego binda, tak wiec gral na tsie, czemu mowisz ze klamal?

i zeby nie bylo, nie bronie fainta, tylko staram sie byc obiektywny.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:22 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
oczywscie ze gralismy na tsie, przeczytaj dokladnie.
co mam robic bluzgac i krzyczec?
jestem calkowicie bezradny w tej spierdolonej sytuacji

moge tylko dodac ze to jakies chore nieporozumienie. No zastanow sie jak moge sie jeszcze zachowac...

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:54 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jest jeszcze jedna interesujaca sytuacja o ktorej nikt nie mowi z demka fainta - popatrzcie tu http://www.youtube.com/watch?v=8pQgPEto4ao od 9:15 minuty.
Wzial ssg czai sie nad woda, to ze przeczekal jednego rg z roomu to ok ale zobaczcie w ktorym momencie on startuje do roomu. Idealnie wtedy kiedy koles z roomu jakby szedl po armor i chowa sie za wejsciem. Kolejny zbieg okolicznosci na jednym 10minutowym demie. Przewijalem to 20razy i timing jest wzorowy.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', 'o')czywscie ze gralismy na tsie, przeczytaj dokladnie.
co mam robic bluzgac i krzyczec?
jestem calkowicie bezradny w tej spierdolonej sytuacji

moge tylko dodac ze to jakies chore nieporozumienie. No zastanow sie jak moge sie jeszcze zachowac...



up
lista richa jak on sam napisal nawet nie okresla czy wh byl wlaczony czy nie a ban jest i nie podoba mi sie to wcale a wcale wiec przeanalizujcie jeszcze raz wszystko i zdejmijcie tego bana bo nie ma jednoznacznych dowodow na to ze gralem wh
_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
rich powiedzial ze logi nie potwierdzaja czy byl wlaczony czy nie, ale potwierdzaja ze byl zaladowany do pamieci.

nowoczesne wh pozwalaja na wlaczanie i wylaczanie ich pod wybranym klawiszem. anticheat wykrywa nie "uzycie/wlaczenie wh", ale jego zaladowanie do pamieci. wg logow wh zaladowany byl.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:18 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'r')ich powiedzial ze logi nie potwierdzaja czy byl wlaczony czy nie, ale potwierdzaja ze byl zaladowany do pamieci.

nowoczesne wh pozwalaja na wlaczanie i wylaczanie ich pod wybranym klawiszem. anticheat wykrywa nie "uzycie/wlaczenie wh", ale jego zaladowanie do pamieci. wg logow wh zaladowany byl.


faint i wlasnie dlatego zapytalem cie czy wchodziles kiedykolwiek na serwy ac z wlaczonym wh - odpisales ze nie a z logow wynika ze jednak wchodziles
czyli widzisz jak mam ci wierzyc skoro fakty mowia cos innego niz ty tutaj mi piszesz?
EDIT:

a na dodatek mamy to demo

dla mnie ta sprawa juz bardziej klarowna byc nie moze
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:22 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
hmm...szukacie tylko sensacji. jakby faint mial neo nie byloby problemu. jak juz napisalem wszystkich chetnych do 2x2 zapraszam na serwerek albo irc. mysle ze demko ktore wrzucilo ff wiele nie bedzie sie roznic od pozostalych, podobno na wh nagranych :DD. smiech kurwa na sali juz ludzie nie odrozniacie skila od farta tylko all wh cheaty


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:27 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('strzelacz', 'h')mm...szukacie tylko sensacji. jakby faint mial neo nie byloby problemu. jak juz napisalem wszystkich chetnych do 2x2 zapraszam na serwerek albo irc. mysle ze demko ktore wrzucilo ff wiele nie bedzie sie roznic od pozostalych, podobno na wh nagranych :DD. smiech kurwa na sali juz ludzie nie odrozniacie skila od farta tylko all wh cheaty


spokojna twoja rozczochrana juz niedlugo beda logi z nickami ludzi co maja dynamiczne ip wiec ci co czitowali na neo,netiach itd tez beda sprawdzeni
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
nie chce byc nie grzeczny ale dopierdala mnie ta akcja cala, mowilem juz ze w zeszlym roku zmienilem drivera i wypierdolilo z serva za wh, wh.dll nie ladowalem

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:13 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
zmiana sterownikow nie powoduje kicka za wallhacka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:16 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'z')miana sterownikow nie powoduje kicka za wallhacka

w zeszlym roku powodowal i wyskakiwalo takie cos:
was kicked for anticheat violation (wallhack)
_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:29 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
i tylko tobie wyskoczylo cos takiego?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'z')miana sterownikow nie powoduje kicka za wallhacka

faint mowi o zmianie gl_driver z "opengl32" na np. "wh"
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:42 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
za to tez nie dostaje sie kicka

faint nie mozliwe, a skoro tak twierdzisz to jakim cudem w pamieci miales plik wh.dll ? (z logow r1cha)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:51 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'S')onic ja Ciebie nie rozumiem, serio. Po to wytypowano adminów imiennych, żeby m.in walczyli z czitami. Jak masz, to jestes odpowiedzialny za USUWANIE ELEMENTÓW ze sceny. A np. taki yoss w ogole nie ingeruje w sprawy zwiazane z q2. Postawił tylko te servery i chce dobrej opieki nad nimi. Z pewnością się ucieszy, jak bedziemy banowac cziterów.


Sorry nie jestem w stanie siedzieć ciągle w domu i patrzeć na temat, jak co nie którzy 8O . Tak jak napisałeś wcześniej po to wytypowano adminów imiennych, żeby brali się za to. Przepraszam bardzo ale czy ja qrwa dostałem imienny admin [admin]SoN!c ? albo ty P!o ?, odpowiedź brzmi NIE chytry . Mnie wytypowano na organizatora Plq2 11 i dostałem konkretne instrukcje, ciebie zresztą też plus osoby do sędziowania meczów. Był o ile pamiętam topic chyba nawet założony przez v3nona kto miałby dostać imienny admin, nawet pare osób tam wybrano ale jak to się potoczyło dalej to już niewiem, z tego co pamiętam też mnie tam na liście nie było :? . Dlatego dalej twierdzę, że to nie Ja powinienem dawać bany. Tylko np Danka czy v3non, faktycznie z Yossem przesadziłem człowieka już dawno nie widziałem więc wątpię żeby nagle się zjawił i bawił się w stróża prawa slonik .

Edit:
No to tego nie wiedziałem :|

Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 22:40 przez Sonic, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 22:28 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
No ja dostałem admina imiennego i mnie nikt nie typowal do organizowanie plq2.
Tak w gwoli ścisłości.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 14 mar 2010, o 19:23 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, ale dziś grając na coolnecie DM. Po pierwszej mapie wszystko cacy, kolejną już miałem Q2ADMIN message banned czy coś w tym stylu i dosłownie nic nie mogłem zrobić. Jedynie poruszać się i strzelać, ale gdy wziąłem broń no to wyskakiwała owa informacja i kaplica :/. Próbowałem wpisywać ręcznie "use rocket launcher" nawet to nie pomagało. Wszystko co było wpisane w konsoli było zablokowane. Nie wiem dlaczego, czy możliwe jest żeby dostać takiego bana za samo echo ?? Bo jedynie to przychodzi mi na myśl, wraz z użyciem broni mam echo troche mnie to dziwi bo taki długi czas było wszystko okej i nagle coś takiego :rozjebany:. Inna sprawa że jakieś dzieci pod nickami "player" mi wrzucają bo mnie zabić nie mogą, raczej wykluczam taką opcję ale czy Yoss komuś dawał admina do tego servera i se teraz jaja robi :/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 14 mar 2010, o 19:42 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:09
Posty: 282
Lokalizacja: Wroc
Karma: 23
To jest jakiś błąd na tym DMie, kiedyś zdarzyło mi się to kilkukrotnie, echa nie mam w cfg. Nie pamiętam już czy reconnect na serwer pomagał. Wydaje mi się, że wszyscy na serwerze wtedy mieli taki problem.

_________________
http://platon.bikestats.pl/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 14 mar 2010, o 19:49 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
też tak kiedyś mi się robiło i reconnect nic nie dawał


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 157 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza