[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 19:49 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
tak pio mnie zbanowal. brak mi slow
bezradnosc

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 19:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
widze ze ktos juz zbanowal fainta. moze ustalimy jakis regulamin kto, za co i na ile? no i moze kogos kto bedzie o tym decydowal?

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
to kiedy pierwsza komisja sledcza...? ;)

a tak imo, to zgadzam sie z nev'em, zbyt pochopnie zostalo to zrobione, BO NIE MA ZADNYCH WYTYCZNYCH

wierze faintowi, jesli klamiesz parszywie to jestes najwieksza pałą :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Faint teraz Ty masz prawo obrony. Ja byłbym skłonny przychylić się do bana.

Dowody na Fainta były, iż kilkukrotnie wchodził na serwery z wh. Mam nadzieję, że będzie to nauczką dla reszty i zadadzą sobie pytanie "czy warto?".

Niech skończą się czasy ganiania za dziećmi czitującymi. Teraz jeśli ktoś ma tyle fantazji i chęci, żeby testować godzinami czity i na nich grać, niech znajdzie tyle samo czasu, żeby wybronić się bądź dać sposób odpokutowania winy. Jestem za tym, że jeśli faint się przyzna, zamienić permbana na jakąś charytatywną pracę społeczną i bana czasowego.

W zasadzie nie wiem czy coś takiego jak abolicja nie byłaby też dobrym rozwiązaniem, bo jak mówię gro DEBILI ma logi z 2006/07r a to było zajebiście ładnych pare lat temu. Niektórzy występują tam jednokrotnie i nie jest 100% pewne, czy grali, bądź czy weszli przypadkowo dajmy na to na 10sek.
Oczywiście pomysł dotyczyłby tylko tych, którzy przyznaliby się z własnej woli, reszta bany za ukrywanie błędów przeszłości bądź teraźniejszości :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:53 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Wytyczne ? A o jakim wytycznym chcesz rozmawiac ? Np. pol godziny gry z wh, albo kilka meczy ze spiked ? Ze mozemy na cos przymknac oko ? Faint na liscie miał jeden wpis. Kolt poszedl do richa o dokladne logi i w logach było, że faint miał trzy wejscia, kto wie czy nie wiecej. Dodam tylko, ze np. taki sensei czy prajd z listy ktora gdzies tam napisalem, weszli tylko raz, dlatego nie maja bana. Jak juz mowilem, czekam na liste i moze okazac sie, ze i sensei i ktos tam maja wiecej wejsc na czitach, wiec i oni dostana bana.
Fibel, Nev, o jakich wytycznych mówicie ?

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
dziwie sie,gdy sprawa nie nabrala jeszcze takiego rozwoju faint miales okazje do skruchy i jesli mozna to tak nazwac,mogles prowadzic pertrakcje o bana tymczasowego np. pol roku. W takim przypadku gdzie do samego konca robiles z wiekszosci tutaj debili - sprawa jest jasna. good bye

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ja mialem na mysli, zeby poczekac z info, czy da sie rozszerzyc dane nt. tego wpisu na liscie, jak ktos wejdzie z modelem czy wh...ilosc czasu, lub cos w ten desen

w temacie o faincie, bylo ciagle pisanie o dziwnych akcjach i podejrzeniach, ludzie tez wlasnie wspominali i byli ciekawi o co dokladnie chodzi z ta lista. a tak nagle teraz ban i nie ma gadki. jakos tak za szybko to sie toczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a jeszcze inna sprawa, ktora mnie ciekawi, to postawa fainta kolegi od 2x2, nopka

gdybym wiedzial, ze mojego kolege od 2x2 robia w chuja, to bym tu zalozyl od razu konto i przedstawil xx dowodow na to, ze ziomek jest niewinny

nawet na ircu nopek nie odpowiedzial na zadne pytanie. co najmniej dziwne zachowanie, z psychologicznego punktu widzenia ;)

ale tak jak pisalem wczesniej w tym temacie, chce wierzyc, ze faint jest niewinny


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:17 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
powtarzam jeszcze raz, kolt byl z tym u r1cha, wzial dokladne logi

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
moze powinna byc (chociaz to troche smieszne) jakas lista,rzeczy ktorych nie wolno zmieniac/uzywac/dodawac do pakow itd
aby uniknac tlumaczen z dupy typu - tylko sprawdzalem - ja nie wiedzialem nawet - to nie moj pak itd..

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 24 lut 2010, o 22:18 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
mam nadzieje ze co poniektore osoby dojda do wniosku ze banowanie mnie to zbyt pochopna decyzja.
Killer:hck: nigdy nie gralem na wallhacku a co za tym idzie do niczego sie nie przyznam. kurewsko glupio sie czuje ze niewinny gracz dostal bana :shame:

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 09:17 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
1. feebel ma racje co do nope'a.
2. co do wytycznych: jezeli ktos bedzie w logach u richa za aimbota lub wh, wiecej niz jeden raz - BAN, ale na jak dlugo?
3. powinnismy ustalic w jakich przypadkach leca bany i na jak dlugo, bez tego bedzie smietnik. na jak dlugo faint dostal bana?

aha i jestem za tym zeby kazde testowanie czegokolwiek, bylo karane. zeby nie bylo tlumaczen "ja tylko sprawdzalem, bo chcialem do richa pojsc". ja zaczalem grac ponad 10 lat temu i jakos nigdy nie mialem potrzeby testowania. zajmijcie sie ludzie graniem, a testowanie zostawcie "testerom" (imo. tutaj tez ktos powinien byc powolany)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 09:49 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Jeśli ktoś wchodził ma aimbocie, wh lub innym ścierwie więcej niż raz.To myślę że Ban na ligi dożywotni, jeśli chodzi o servery myślę że sprawa powinna być podobna aczkolwiek tutaj nie mam za dużo gadania. Tylko osoby które opiekują się serverami chytry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 10:08 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Nie wiem, na początek proponuje pół roku, ale jeżeli osobą czitująca, "po odsiadce" bedzie czitowała jeszcze raz, to dożywotni ban na lige, servery.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 10:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
sonic, to sie nazywa zrzucaniem odpowiedzialnosci na kogos innego. kazdy wie ze yoss nie bedzie banowal kazdego bo to nie jego interes. on hostuje serwery, ale formalnie opiekuja sie nimi gracze, ktorzy maja admina.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 10:41 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Sonic ja Ciebie nie rozumiem, serio. Po to wytypowano adminów imiennych, żeby m.in walczyli z czitami. Jak masz, to jestes odpowiedzialny za USUWANIE ELEMENTÓW ze sceny. A np. taki yoss w ogole nie ingeruje w sprawy zwiazane z q2. Postawił tylko te servery i chce dobrej opieki nad nimi. Z pewnością się ucieszy, jak bedziemy banowac cziterów.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:04 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
ja bym skromnie apelowal o uchylenie tego bana. zdaje sobie sprawe ze cala sytuacja wyglada dziwnie ale decyzja o banowaniu mnie nie byla sluszna...

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:14 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Wiesz co faint ? Zebym został niesłusznie o czity osądzony to bym zupełnie inaczej się zachowywał. Twoje zachowanie jest conajmniej dziwne .. Założyłeś topic i w pierwszym poście napisałeś tylko $this->bbcode_second_pass_quote('faint', 't')ak pio mnie zbanowal. brak mi slow
bezradnosc


Co to miało na celu ? Chciałeś liczyć na litość ludzi ? Żebym pod naporem się ugiął ? Tak to właśnie wygląda. Nie wierze, że jesteś czysty, człowiek czysty inaczej by sie zachował, a Ty nawet wmawiałeś nam, że graliście na tsie, co potem okazało sie kłamstwem.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
EDIT: NIE UMIEM CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM..

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 12:21 przez doddy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: banned
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:18 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Hehe nie :p Tutaj przeciez gdzies jest topic.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 188 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza