[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 00:01 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
hm, fani teorii spiskowych by Cię spalili żywcem bociek :P Ja sam dziś poświęcam wieczór dla testów zabezpieczeń, dla jasności, o sprawie jak zwykle wie kanał adminowski + ricz i ekipa eq2l coby mnie tam nie zbanowali :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 21:59 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
Name Date Server IP Hack type
PopS 2008-04-22 16:27:36 217.8.180.90 wallhack
PopS 2008-04-22 16:28:11 217.8.180.90 wallhack
PopS 2008-04-23 09:30:34 217.8.180.90 wallhack
PopS 2008-11-18 20:14:24 194.187.43.244 spiked-model
PopS 2008-11-18 20:14:52 195.136.250.220 spiked-model
PopS 2008-11-18 20:15:27 213.241.23.122 spiked-model
PopS 2008-11-18 20:16:50 194.187.43.244 spiked-model
PopS 2009-01-24 11:26:29 217.153.59.106 spiked-model
PopS 2009-08-30 18:10:17 212.42.38.88 aimbot

WH... to jak już kiedyś pisałem... przerzucałem się w tamtym czasie z grania CTFa na TDM i zacząłem się bawic ustawieniami i nagle się coś... Nie rozumiem czemu wykrywało mi wh... na pewno w tamtym czasie żadnych czitów nie miałem, ale bardzo możliwe ze ref_gl zmieniałem i to dlatego... W ogóle męczyłem się kilka godzin pamiętam bo mi q2 nawet sie nie chciał odpalać... aż znalazłem płytkę która jakies 2 lata wcześniej nagrałem na taką okazję :)

Spiked... to już jak grałem pql2 w cqt. Naściągałem sobie paków, że zrobić optymalne ustawienia. W jednym były granaty przypominające miny podwodne. I użyłem ich... Zmieniłem sporo ustawień i potem wchodzę na serwer i... boom kik... patrze.. spiked... myślę co jest... mam normalne rakiety. Kopiuje z 1 źródła... z innego, az się przyjrzałem ze to chodzi o granaty... Jak są jakieś lepsze logi niz takie 'spiked-model' i piszę tam jaka byla ścieżka spikeda - to będzie granat.
Z resztą... skoro jest lista dozwolonych modeli... to tak jak na W-Fie w podstawówce... nie masz stroju - nie grasz.

Aimbot... z CSa na kolory. Żadna historia... chciałem zobaczyć jak działa w q2... zamiast na lana wszedłem na DM... no i wiadomo. Żeby nie było... to, że w CSa dla zabawy gram na czitach - i to w tego zwykłego 1.6 gdzie na serwie co druga osoba ma czity - to nie znaczy, że we wszystko. CSa kilka razy a potem nie uruchamiam go przez kilka miesięcy. W q2 teraz w sumie mało, ale tak jak we wszystko w sumie :]

Podsumowując... nie grałem nigdy na czitach w q2... a juz tym bardziej w lidze. Co innego odpalić coś, a co innego grać na czymś. Z resztą.. nie wiedzę, żeby poza logami - na podstawie np. demek - ktoś mówił, że mam czity. No i jak skoro nie gram :bij:
To tyle.

PS. I niech prawo nie działa wstecz...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 22:12 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
no to bedzie lincz.

ja sie tylko ciebie pops zapytam o wyjasnienie jednej rzeczy bo chyba nie rozumiem stwierdzenia:

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'C')o innego odpalić coś, a co innego grać na czymś.


czyli jak 'odpalasz' to nie grasz czy w druga strone? :o

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 22:15 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'C')o innego odpalić coś, a co innego grać na czymś.


czyli jak 'odpalasz' to nie grasz czy w druga strone? :o

Odpalić - w domyśle raz. Grać - w domyśle wiele razy.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 22:21 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
wystarczy jedno odpalenie zeby zobaczyc czy dany cheat jest wykrywalny przez ac czy nie.

gdy znajdziesz wlasciwy mozna 'grac'

powodzenia dla komisji do spraw dopalaczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 22:40 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 'w')ystarczy jedno odpalenie zeby zobaczyc czy dany cheat jest wykrywalny przez ac czy nie.

gdy znajdziesz wlasciwy mozna 'grac'

powodzenia dla komisji do spraw dopalaczy.


No tak... tylko jakbym chciał grac w q2 na czitach to bym nie 'testował' czitów ze swojego ip na swoim nicku... proszę Cię...
A jakby się dało ZNALEŹĆ właściwy... to każdy by go miał. Znaczy każdy kto by chciał...

+Tego aimbota nie da się testować bo po 3 sek widać go. Jak ci lata celownik ciągle po skinach. Ślepy by zauważył.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 23:44 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
nie no pops wymowki wzorowe, jestes dla mnie jestes czysty slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 27 lut 2010, o 23:56 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'n')ie no pops wymowki wzorowe, jestes dla mnie jestes czysty slonik


Tylko nie ty... już Ci pisałem ze wysyłam jednostki na środek mapy i dla tego widziałem dropa lecącego w SC... nie mam żadnego map hacka... :lol: :lol:

To nie 'wymówki'... Pio do mnie napisał więc pomyślałem, że się wytłumaczę. To różnica.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 01:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 gru 2007, o 22:38
Posty: 114
Karma: 17
zaniedlugo ma byc znana lista osob ze zmiennymi ip które waliły gruche ???? i pops wydygał ? i sie broni :D czyzbys sie domyslil ze na niej sie znajdziesz :smilecolros:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 09:57 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('ads', 'z')aniedlugo ma byc znana lista osob ze zmiennymi ip które waliły gruche ???? i pops wydygał ? i sie broni :D czyzbys sie domyslil ze na niej sie znajdziesz :smilecolros:


przeciez pops ma stale ip, przeczytaj zanim sie wypowiesz.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 14:37 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 lut 2010, o 16:44
Posty: 19
Karma: 2
w moim subiektywnym odczuciu nf malo tu zmieni... osoby ze zmiennymi IP moga po prostu zalozyc konto pod inna ksywa i dalej mamy fejka na nofejku. Co do cheaterow, proponuje nie wyciagac logow sprzed 2 wojny swiatowej bo to sie mija z celem...ustalacie nowe zasady - bezwzgledny ban na wszystkie serwery, co wczesniej nie bylo egzekwowane - wiec moze tak wychwytywac logi od poczatku 2010? Dla tych co zaraz powiedza ze we wczesniejszych latach pewnie ja cokolwiek uzywalem - nigdy nie gralem na cheatach wiec na tej liscie na 200% mnie nie bedzie, nawet jakby sprawdzac od roku 1999 od kiedy zaczalem grac.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 14:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jak nie wiesz jakie sa zalozenia nf to czemu sie wypowadasz co nf moze a co nie?

$this->bbcode_second_pass_quote('Ash', 'l')a tych co zaraz powiedza ze we wczesniejszych latach pewnie ja cokolwiek uzywalem - nigdy nie gralem na cheatach wiec na tej liscie na 200% mnie nie bedzie, nawet jakby sprawdzac od roku 1999 od kiedy zaczalem grac.


smiac sie czy plakac ?

no offense arsen, ale kuwa... nonstop wypisujecie takie bzdury ze naprawde nei wiadomy czy plakac czy sie smiac...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 14:47 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 lut 2010, o 16:44
Posty: 19
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'j')ak nie wiesz jakie sa zalozenia nf to czemu sie wypowadasz co nf moze a co nie?

$this->bbcode_second_pass_quote('Ash', 'l')a tych co zaraz powiedza ze we wczesniejszych latach pewnie ja cokolwiek uzywalem - nigdy nie gralem na cheatach wiec na tej liscie na 200% mnie nie bedzie, nawet jakby sprawdzac od roku 1999 od kiedy zaczalem grac.


smiac sie czy plakac ?

no offense arsen, ale kuwa... nonstop wypisujecie takie bzdury ze naprawde nei wiadomy czy plakac czy sie smiac...

dem ale Ty sie wyluzuj chlopie bo zmarszczek dostaniesz, czytalem o nf ze konta beda zakladane wiec na tej podstawie pisze swoje przypuszczenia. Na samym poczatku swojej wypowiedzi zamiescilem zwrot "w moim subiektywnym odczuciu" wiec przestan sie pienic i wyluzuj z tym agresywnym podejsciem do ludzi na forum.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 14:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pienie sie i wsciekam. coz. skoro wiesz lepiej jaki jest moj aktualny stan psycho-fizyczny...

imo. topicy powinien byc moderowane, to by tematy byly chudsze o polowe. ale nie, moda maja ludzie ktorzy nie graja w q2 od x lat lub jak przychodzi co do czego to nie maja odpowiednich komepetencji. ale za chwile maja juz kompetencje do banowania przykladnego. zal

przestancie sie wypowiadac nt, o ktorych cos "uslyszeliscie" i juz mysliscie ze macie prawo do subiektywnych wypowiedzi...

ars jak uslyszysz poczatek zdania ze "zenon daje..." ale nie uslyszysz juz ze daje cukierki, to napiszesz zaraz ze "zenon daje dupy za talerz zupy", bo tak uslyszales? przeczytales cos o kontach? super, ale nie wiesz na jakiej zasadzie beda one tworzone i czy nie bedzie identyfikacji maszyny z ktorej zostaly stworzone po stronie klienta

think before post

eot odemnie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 28 lut 2010, o 15:01 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 lut 2010, o 16:44
Posty: 19
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'p')ienie sie i wsciekam. coz. skoro wiesz lepiej jaki jest moj aktualny stan psycho-fizyczny...

imo. topicy powinien byc moderowane, to by tematy byly chudsze o polowe. ale nie, moda maja ludzie ktorzy nie graja w q2 od x lat lub jak przychodzi co do czego to nie maja odpowiednich komepetencji. ale za chwile maja juz kompetencje do banowania przykladnego. zal

przestancie sie wypowiadac nt, o ktorych cos "uslyszeliscie" i juz mysliscie ze macie prawo do subiektywnych wypowiedzi...

ars jak uslyszysz poczatek zdania ze "zenon daje..." ale nie uslyszysz juz ze daje cukierki, to napiszesz zaraz ze "zenon daje dupy za talerz zupy", bo tak uslyszales?

think before post

eot odemnie


Moze odpocznij;] na tym polega forum zeby ludzie wypowiadali swoje SUBIEKTYWNE zdanie. Twoje porownanie na temat zenona jest co najmniej nie na miejscu. Z reszta jakos nie mam przyjemnosci dyskutowania z Toba, troche sie w glowie poprzewracalo...pare lat wczesniej to szara myszka byles, a teraz wielki napastnik sie znalazl.
Koniec dyskusji. Jak masz cos do mnie to pisz na PW lub IRC.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 1 mar 2010, o 09:49 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '')$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '+')Tego aimbota nie da się testować bo po 3 sek widać go. Jak ci lata celownik ciągle po skinach. Ślepy by zauważył.

ustawiasz maly fov i jest cacy.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 1 mar 2010, o 12:10 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '')$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '')$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '+')Tego aimbota nie da się testować bo po 3 sek widać go. Jak ci lata celownik ciągle po skinach. Ślepy by zauważył.

ustawiasz maly fov i jest cacy.

Ehhh... nudzi mi się juz to... eksperci... Nie rozumiesz co miałem na myśli pod pojęciem lata... gdy celuje to się trzęsie na skinie.

Aim bota jest 100 razy łatwiej zauważyć niż wh... Jak ktoś znajdzie na jakimś demku to proszę bardzo...

To tyle nie chce mi się juz ciągle prostować rzeczy.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 1 mar 2010, o 13:05 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
a o to ci chodzi, zwracam honor (co nie znaczy, ze nie mozna napisac aim-bota, ktory by sie tak nie zachowywal).

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 2 mar 2010, o 14:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '(')...)
Aimbot... z CSa na kolory. Żadna historia... chciałem zobaczyć jak działa w q2... zamiast na lana wszedłem na DM... no i wiadomo. Żeby nie było... to, że w CSa dla zabawy gram na czitach - i to w tego zwykłego 1.6 gdzie na serwie co druga osoba ma czity - to nie znaczy, że we wszystko. CSa kilka razy a potem nie uruchamiam go przez kilka miesięcy. W q2 teraz w sumie mało, ale tak jak we wszystko w sumie :]

(...)


ja bym Cie zbanowal za sam fakt czitowania w inna gre i przyznawania sie do tego + luzny tekst no zamiast na lan wszedlem na DM ;/ no pomylilem sie :/ zamiast wpisac map q2dm1 - wpisalem connect games.coolnet.pl ;/ no ja tez sie czasem tak myle :( no kurwa ogarnij sie chlopie z takim tlumaczeniem za kogo ty masz tutaj ludzi? za debili?

poza tym fajnie ze ogarniasz temat dzialania aimbota, gratuluje pewnie czas zmarnowany do strzelania do ludzi w cs'a nie poszedl na marne

druga sprawa, proponuje kazdem "testerowi" aimbota, wh ban na conajmniej najblizszy rok. testowac to mozecie sobie kurwa gladiator boty na lanie, a nie wh czy aimbota w necie - ogarnijcie sie kurwa

kolejna sprawa wezmie ktos logi od tego r1cha neostradowcow czy nie w koncu?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 2 mar 2010, o 14:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '
')Aim bota jest 100 razy łatwiej zauważyć niż wh... Jak ktoś znajdzie na jakimś demku to proszę bardzo...


wydaje ci sie ze jest latwiej
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 175 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza