[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 07:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a jeszcze jedna kwestia co do fainta

wierzysz ze mogl miec wlaczone wh i dajmy na to sledzic goscia na wodzie celownikiem (jesli to jest mozliwe :D) WIEDZAC o tym ze wszyscy go obsuja? ja wiem, ze zdazaly sie takie przypadki, ludzie nagrywali cziterow i to byl dowod, ale faint nie wydaje sie byc jakims pierwszym lepszym polglowkiem, ktory moglby tak robic. to tylko takie spekulacje ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:52 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'T')rzeba jasno okreslic zasady które muszą zaakceptowac opiekunowie serwerów Venon i danka. Co z tego że mam admina jak jasno i wyraznie dostałem wytyczne nie banować. Jasne zasady i procedura zeby potencjalni cziterzy wiedzieli co ich czeka np. wejscie na serwer z brudnym q2 ban na 3 miechy itp. procedura sprawdzeanie demek wpisy w logach screeny itp. a nie ze wydaje mi sie to ban bo lepiej dmuchac na zimne


Oczywiscie ze trzeba okreslic zasady a takze ustalic czas na jaki bany by byly dawane. Bo inaczej nalezy traktowac kogos kto siegnie po czita pierwszy raz a inaczej kogos kto jest recydywista i po wczesniejszym wykryciu znow kombinuje.
Wytyczne zeby nie banowac wlasnie doprowadzily do tego stanu jaki obecnie mamy.
Proponuje zalozyc kanal na ircu gdzie moglibysmy dyskutowac o tych jakze waznych obecnie sprawach i ustalic zasady.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 02:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2003, o 20:51
Posty: 1172
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 47
osobiście wole aby scena liczyła 30 graczy, którzy nie czitują i nie grają na gównach, niż żeby liczyła 50 w tym 20 którzy próbują w jakikolwiek sposób wpłynąć na swoją grę.

Banować oszustów! Zero pobłażliwości!

_________________
pfff ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 11:58 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
dla mnie żaden problem zbanować cziterów, ale.. są tam niki osób (z duuużo wcześniejszymi datami), które za czity miały juz bany w plq2 rok temu dane, jeśli w tym roku zostały takie osoby dopuszczone do ligi, to nie sądzę, aby ponowne banowanie za to samo przewinienie było słuszne..
Inaczej wygląda też sprawa dema i revenge, rev przyszedł do mnie i napisał na ircu, że wchodzą na serwery z ac z czitami, aby zobaczyć zachowanie antyczita, po czym kody źródłowe (chyba się nie mylę?) zostały przekazane richowi, aby widział co można zrobić i aby coś zrobił, żeby to blokować. To są wejścia za moją zgodą i te osoby nie zostaną zbanowane na pewno, oczywiście odkąd napisałam im, że koniec zabawy, to po tej dacie nie ma prawa ich być w logach ( i póki co nie ma). Inaczej wygląda sytuacja osób, które mają wpisy po 3x np w różnych dniach i to ze świeżą datą.. dla takich nie ma przebacz:) potrafię zrozumieć kogoś, kto wszedł RAZ, bo linki latały po prv i z samej ciekawości i tutaj jestem absolutnie przeciw banowaniu (chociaż myślę, że jeśli ktoś wyłapie bany, to coraz mniej osób będzie "ciekawskich", z samego strachu:D) ja nie mam czasu obecnie śledzenia ip, graczy i listy, dlatego ją udostępniłam (przecież podobną listę już przeszło rok temu miałam, kiedy właśnie Hzn poleciało z plq2), jeśli ktoś poda ip oraz konkretny dowód (za domniemane też średnio mi się podoba banowanie kogokolwiek) to jest to dla mnie 3 minuty roboty (czy dla zenka).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:25 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
OMG danonek to danka....

ludzie, wezcie sobie wymyslcie jeden nick i sie go trzymajcie.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:28 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Wiesz.. to konto założył mi urbasek sam, login i pass, tak jest od iluś lat:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 13:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
wallhack.pl

"nie pozwol by wygrali inni"

http://wallhack.pl/

:cry: :rozjebany:

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 14:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'w')allhack.pl

"nie pozwol by wygrali inni"

http://wallhack.pl/

:cry: :rozjebany:


przykre

tak czy siak jestem wkurwiony bo ten ban mi sie nie nalezy
_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 14:51 
Stryjek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2002, o 14:00
Posty: 2588
Lokalizacja: DuB
Karma: 122
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'w')allhack.pl

"nie pozwol by wygrali inni"

http://wallhack.pl/

:cry: :rozjebany:


WTF :shocked!: :shocked!: :shocked!:
_________________
samochody, prostytutki, zapiekanki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 14:59 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', 't')ak czy siak jestem wkurwiony bo ten ban mi sie nie nalezy


klamiesz jak dziecko, ktore cos przejebalo i mowi mamie, ze to nie ono. Albo jak zwykly zlodziejaszek ;|

Jasiu rozbiles szklanke? Nie mamo, to nie ja.
Ukradles tej Pani torebke? To nie ja :D

Na kurniku czeka na Ciebie wiele wyzwan! A i 2v2 w makaŁo na ts mozna dawac rade ;]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 13:09 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
fajna sprawa wallhack pl tylko w dziale quake nie ma nic :( :D apropos spiked model pamietam ze na lanie sie grywalo i polegalo na tym ze w paku byly zamienione modele broni np. chain bylo widoczne jak sie z windy wychodzilo czy jest pod schodami tak samo w przypadku rl jak byl spawn przy nabojach do rg od razu sie widzialo czy jest ponizej rl i tyle pamietam. Co do banowania to vote yes, tylko dajcie sie bronic innym, pozatym nie rozumiem idei randomowych graczy ktorzy testuja wh aimboty na sv i tak jak kolt chyba wspominal o tym ze zrozumialbym jakby ktos np admin czy osoba ktora tworzy antycheaty testowala sobie wykrywalnosc, ale randomowi gracze ktorzy chociaz raz weszli ze scierwem na sv to chyba nasuwa sie na mysl tylko jedno, nie wykryje to sobie pogram i bede miazdzyl...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 14:16 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Popieram kolta i całą inicjatywę. Jestem przeciwny całemu temu buractwu. Uważam, że wywalenie całego tego świństwa z hermetycznie określonego środowiska q2 to strzał w dziesiątkę, gdyż
$this->bbcode_second_pass_quote('k!dmaN', 'o')sobiście wole aby scena liczyła 30 graczy, którzy nie czitują i nie grają na gównach, niż żeby liczyła 50 w tym 20 którzy próbują w jakikolwiek sposób wpłynąć na swoją grę.
Banować oszustów! Zero pobłażliwości!

Zero tolerancji.
Adnośnie sensejego i każdego innego gracza, który ściągnął PAK, wszedł na serwa go ogarnąć, okazuje się że ma cheaty. No to bądźcie rozsądni, nikt go za to nie zbanuje, co innego jak taki faint, wielokrotne wpisy na liste antycheata - DO WIDZENIA. Co tu tłumaczyć więcej...
Co do terminowych banów? Nie - WYPIERDALAĆ.
Pamiętajcie, q2 to tylko gra, których jest wiele, dzieciaki nie potrafią się w nią z nami bawić, niech idą grać w coś innego, zero strat po takich xawikach, extremach, 16v.jointach czy innych.
Będą konsekwencje, nie będzie burdelu.
_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 16:14 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
to 16v.Joint ten z lbn tez miał bana za czity ?? slonik

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 16:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Tak samo jak nux, mizaki, bullet i inne pochodne z Lublina :)

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 16:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
nawet nie wiedziałem.. a kiedyś fajnie sie z nimi grało..

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 18:37 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
yhhh to kołomyje reputacje psują miastu :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 19:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Cz0kI', 't')o 16v.Joint ten z lbn tez miał bana za czity ?? slonik

$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'T')ak samo jak nux, mizaki, bullet i inne pochodne z Lublina :)
a mi o tym nic nie wiadomo zeby joint mial bana za czity.... podobnie jak ss_janek, spd, osc czy kto inny z lublina. Uwazaj dodiah jak uogolniasz
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 19:50 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
napisałem pięknego posta, ale niestety poszedł nie tam gdzie trzeba i przepadł.

Piszę więc w skrócie bo mi się nie chce.

Oni: nie można karać za wpisy w ac, bo jest w nich masa niejasności, why? Ano dla tego, że kick z ac może polecieć dla:
- "ducha" czyli Pplayera któremu urwał się net i dostaje kicka za zmodyfikowany klient.
- pana x który chciał na własną rękę sprawdzić czy faktycznie czity od razera działają, sądzę że takich osób będzie dużo.
- wyączający się r1, po wyłączeniu (od niedawna się coś dziąśli) też ac kika ducha po czasie z jakimś komunikatem.
- wiele innych ludzkich głupot których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, bo ludzka głupota jest podobno nieograniczona :)

Trzeba wszem i wobec wprowadzić zakazy na wchodzenie z trefnymi rzeczami, a jeśli dostanie się kika od ac, proponuję zgłaszać to do adminów.
Nie można wzorować się nagle na logach ricza, skoro całe quakowe życie tego nie robiliśmy i nikt się tego nie spodziewał.

Dura lex sed lex, ale najpierw wprowadźmy zasady, aby je ludzie mogli łamać.

Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 20:32 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
i jeszcze jedna sprawa co do kikow mialem sytuacje w ktorej antywir wzial mi antycheat.dll do kwarantanny wyjebywalo mnie z serwerow nie wiem z jakim komunikatem (pewnie failed check) co dziwne gdy wyjebalem z kwarantanny i mialem antycheat spowrotem w folderze dalej mnie wyjebywalo dopiero gdy wyjebalem antywira bylo ok


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 26 lut 2010, o 23:12 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dsRUL', 'n')apisałem pięknego posta, ale niestety poszedł nie tam gdzie trzeba i przepadł.

Piszę więc w skrócie bo mi się nie chce.

Oni: nie można karać za wpisy w ac, bo jest w nich masa niejasności, why? Ano dla tego, że kick z ac może polecieć dla:
- "ducha" czyli Pplayera któremu urwał się net i dostaje kicka za zmodyfikowany klient.
- pana x który chciał na własną rękę sprawdzić czy faktycznie czity od razera działają, sądzę że takich osób będzie dużo.
- wyączający się r1, po wyłączeniu (od niedawna się coś dziąśli) też ac kika ducha po czasie z jakimś komunikatem.
- wiele innych ludzkich głupot których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, bo ludzka głupota jest podobno nieograniczona :)

Trzeba wszem i wobec wprowadzić zakazy na wchodzenie z trefnymi rzeczami, a jeśli dostanie się kika od ac, proponuję zgłaszać to do adminów.
Nie można wzorować się nagle na logach ricza, skoro całe quakowe życie tego nie robiliśmy i nikt się tego nie spodziewał.

Dura lex sed lex, ale najpierw wprowadźmy zasady, aby je ludzie mogli łamać.

Pozdro.


Moze czas ustalic, ze nawet wejscie w celu testowym powinno byc od dzis karane banem? Wtedy nie bedzie glupich tlumaczen. Wg mnie jesli ktos sprawdza czy mozna grac na danym serverze z danym czitem robi to tylko w jednym celu. Chyba nie musze pisac jakim ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 174 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza