[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:05 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 23:27
Posty: 76
Lokalizacja: b-stok
Karma: 1
dokosza :cry:


Ostatnio edytowano 24 lut 2010, o 21:16 przez xa-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'K')olt, oczywiscie jestem za banami. Jak najbardziej ! Ale ludzie mają również szanse obrony ..

/edit. Żeby było jasne, również nie wierze senseiowi, że nie wiedział, że ma spiked modele.



ale zczajcie motyw...SCIAGA PAKA Z NETA, BO CHCE POLUKAC CZY MOZE NA INNYM PAKU BEDZIE MU SIE GRALO LEPIEJ. SCIAGNAL, WGRAL DO BASEQ2, NIE WIE CO TEN PAK POSIADA, WLACZA Q2, ZOBACZYL ZE PAK JEST CHUJOWY [BYC MOZE PRZY OKAZJI WIDZIAL ZE JAKIES MODELE SA NIEHALO, ALBO NAWET NIE ZDAZYL ZAUWAZYC BO MU SIE WYGLAD OD RAZU NIE SPODOBAL]I WYLACZYL Q2, WYRZUCIL PAK. Z TEGO TYTULU MA WPIS NA LISCIE, ZE BYC MOZE CZITOWAL. TO BEDZIE PARANOJA LUDZIE...ZROZUMCIE.

sorry za caps locka, ale po prostu niektore posty bawia, a niektore wkurwiaja ;d

ps. spiked-models to tylko chodzi o rakiety? bo ja nie ogarniam tego. mnie tez kiedys wywalalo na zagranicznych za jakies zjebane modele, jak pewnie wiekszosc z was. to to tez chujnia jest tak? zrobi sie burdel jakiego nigdy nie bylo i nie sadze ze bedzie z tego wiecej pozytku, dopoki naprawde ktos nie znajdzie jakiegos klarownego sposobu okreslania KTO OSZUKUJE

dziekuje dobranoc

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Zgodzę się z Feeble, ale chyba nie powiesz mi, że jeśli chodzi o wh to ściągasz kogoś q2+wh bądź paka podmieniasz i nagle z wh na serwer wchodzisz? :)

Spiked nie mam pojęcia... To jest podmieniony model w paku czy jakiś oddzielny .dll ? Jeśli to pierwsze, to jasne, że coś nie tak. Trzeba sprawdzić ile razy na tych modelach się logował i wtedy ewentualnie wyciągać wnioski. Kiedyś chyba spiked nawet nie uważane było za czit i grano na tym powszechnie. Poza tym warto sprawdzić też daty kiedy ludzie na tym wchodzili. Być może nawet przed aferą z HzN :). Jakiś powszechny news na plq2, quake2.com.pl oraz quake2.info z informacjami, że za spiked są bany i poleciałbym z tym od jakiegoś deadline. Możliwe, że nowi gracze nie ogarnęli tego wątku, bo zakaz występuje tylko w lidze plq2 bodajże. Co innego, żebym na takim czymś grał ja, czy chociażby rul, czy inny "starszy" gracz.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'Z')godzę się z Feeble, ale chyba nie powiesz mi, że jeśli chodzi o wh to ściągasz kogoś q2+wh bądź paka podmieniasz i nagle z wh na serwer wchodzisz? :)


nie no, to jest oczywiste, mialem tylko na mysli pewne modele w paku :)

a co do tych spiked, o ktorych pisales, rzeczywiscie kiedys to bylo powszechne, prawie w kazdej kafejce ludzie na tym grali, szczegolnie ctf'owcy ;d

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', ' ')Lopata tez dostal, nie jest to bOGI. I w gwoli ścisłości, lopata nie dostal bana za czity.


popieram.

pojawia sie z dupy nick - twierdzi ze to jego real ( sorry gram w ta gre ponad 7 lat lekko i nie przypominam sobie aby takowy nick kiedy kolwiek pojawil sie na serverach )

Poza tym,kazdy gracz sceny z wieloletnim stazem,ma na FB konto.. a gdzie jest ten łopata ? I KTO TO WOGOLE JEST ?!
_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Killer:hck:', '')$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', ' ')Lopata tez dostal, nie jest to bOGI. I w gwoli ścisłości, lopata nie dostal bana za czity.


popieram.

pojawia sie z dupy nick - twierdzi ze to jego real ( sorry gram w ta gre ponad 7 lat lekko i nie przypominam sobie aby takowy nick kiedy kolwiek pojawil sie na serverach )

Poza tym,kazdy gracz sceny z wieloletnim stazem,ma na FB konto.. a gdzie jest ten łopata ? I KTO TO WOGOLE JEST ?!
przy czym zaczales znowu grac +- 2 tygodnie temu...

i nie kazdy gracz z wieloletnim stazem ma konto na fb...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:04 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Zgodzę się z darkiem jeśli chodzi o banowanie na serverach to niech robią to osoby która trzymają jakaś tam pieczęć nad nimi, czyli Danka, v3non ew Yoss chytry. Żaden admin z plq2 nie powinien banować bo nie po to dostał hasła do serverów. Nawet organizatorzy plq2 Ja czy Pio. Możemy dać bana dożywotniego za oszustwa na ligę, tak jak to było w przypadku xavika. Jak wyjdzie nofake to będzie można się dobrać do osób które mają zmienne ip, tak też przypuszczam bo osoby nawet które dostaną bana na zmiennym to zrobią sobie restart modemu i se wejdą na nowo :smilecolros:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
wiekszosc ktora stara sie jakos integrowac

dem - czy ty do mnie piejesz o cos?

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:20 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
No to chyba już wiem o co chodzi z tą całą listą... nie można na stronce sprawdzić "puli" adresów, jedynie dokładne IP, co za tym idzie ludzie ze zmiennym ip, są dla nas niewidoczni : ) Trzeba poprosić r1ch'a, żeby dodał opcję sprawdzania puli - wyszło by o wiele więcej nicków niż mamy do tej pory (sporo osób gra na neo/netii i innych isp z zmiennym ip)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
co z tego ze sprawdzisz pule ? w obecnej sytulacji neo adres np 83.30 (jak i kazde inne) dostaje cala polska, w netii pewnie jest podobnie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a nie jest tak ze trzy pierwsze bajty w ip okreslaja miasto? to juz wystarczajace info

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:30 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
nie, obecnie dostaje sie zupelnie losowe adresy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no to jedynym lekarstwem jest porzadny NF

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 23:26 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
W ogole nie rozumiem waszych sprzeciwow ;] Raz w zyciu popre kolta ;] Cziterom (nawet niedzielnym) naleza sie bany na SERVERY (tak sonic na serevry) a nie tylko na ligi!!!!! I Pio, jako aktywny admin, powinien sie tym zajac;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 24 lut 2010, o 23:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
spiked-model'e niech rozwinie r1ch kto, kiedy i z czym
2 przydalaby sie lista cziterow z "neostrady" z nickami, to o czym Pio bodajze pisal...
3 jezeli lopata dostal bana to dostal go rowniez za czity [ kiedys, pozdro eXtremE. ] jak pisalem po demkach udostepnionych przez festivala widze totalnie identyczne bindy wiec jak to nie jest extreme [ a wg mnie po grze jest ] to ktos ma identyczne bindy jak on w 2005 roku :D
http://img27.imageshack.us/gal.php?g=quake007.png
//edit i zeby nie bylo obejrzalem 2 demka na szybkiego to on nawet nie byl blisko czitowania teraz, extreme zawsze dobrze gral, a to ze lubil sobie wh czasem odpalic to juz inna bajka :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')3 jezeli lopata dostal bana to dostal go rowniez za czity [ kiedys, pozdro eXtremE. ] jak pisalem po demkach udostepnionych przez festivala widze totalnie identyczne bindy wiec jak to nie jest extreme [ a wg mnie po grze jest ] to ktos ma identyczne bindy jak on w 2005 roku :D
http://img27.imageshack.us/gal.php?g=quake007.png
//edit i zeby nie bylo obejrzalem 2 demka na szybkiego to on nawet nie byl blisko czitowania teraz, extreme zawsze dobrze gral, a to ze lubil sobie wh czasem odpalic to juz inna bajka :D

eX3 kto jak kto ale Ty nie powinienes zabierac zbytnio glosu odnosnie wh.
Juz Ci tlumacze czemu.
Wezmy sprawe extreme'a o ktorej wspominasz.
Typ gral na wh z 3-4 lata temu . Dostal bana? dostal . Moim zdaniem powinno sie dac takim ludziom druga szanse (zwlaszcza po takim czasie) , przeskrobie jeszcze raz i wtedy DOZYWOTNI BAN.
Teraz wezmiemy rickiego. Gral na wh? gral. Dostal bana? dostal. To czemu on kurwa moze skakac po serwach a taki extreme nie moze? Wytlumacz mi tylko to.
czemu sa rowni i rowniejsi?

Moja rada na tego typu osoby. Poniosly kare ? poniosly. Pare lat mieli z glowy. Jesli zmadrzeli (a Twoj brat chyba zmadrzal nie?) to nigdy wiecej nawet nie pomysla o oszustwach, jesli nie - ban dozywotni bez pierdolenia. I nie mowie tu tylko o extreme ale takze o innych ludzi ktorzy X lat temu dostali bana.
Mysle, ze warto rozwazyc moj pomysl
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
moj brat nigdy nie dostal bana, dostal kicka z plq2 chamstera
w euroq2l i cb nadal gral.. nagrywal demka wrzucal na cb i dzida
riki nie gral z premedytacja z tym jakby tak bylo po dzis dzien mialby stare stery od swojego radka i stare gg i wtedy sam by mecze wygrywal nam na serio.
dodatkowo extreme gral na czicie plq2 i duela z kims dobrym nie pamietam - nie byl to jeden mecz tylko 2 udowodnione - chuj wie ile mial tego jeszcze na dysku sadzac po tym co przedstawil festival to domyslam sie ze znalazloby sie takich demek ze 30.
co do extremea/lopaty tutaj bylo napisane ze nie dostal bana za czity teraz wyjasnilem dlaczego to jest extreme, dla mnie osobiscie chlopak moglby grac nie widze problemu, kolejny smieszny fejk ktory nagrywa xx demek kazde z innym nickiem i tworzy katalogi "maq", "faint nope" "ffa ojebalem maq" itd. lubie takich, niech ich bedzie duzo wiecej - gra staje sie fajniejsza na ffa nie ma co :D
gosc dostal bana za oszukiwanie i ciety jezyk i tyle, a to ze jeszcze ssal czitami wczesniej to juz w ogole good job.
ale tak czy siak ja nie jestem za tym zeby on mial bana - poprostu niech gra na swoim nicku i sie do niego przyznaje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Tez pamietam jak mialem starego radka + gg i jak ktos robil sie dostepny to mi migalo wszystko i widzialem przez sciany... :D To co, tez cziter jestem ?:D

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:16 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '')$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'K')olt, oczywiscie jestem za banami. Jak najbardziej ! Ale ludzie mają również szanse obrony ..

/edit. Żeby było jasne, również nie wierze senseiowi, że nie wiedział, że ma spiked modele.



ale zczajcie motyw...SCIAGA PAKA Z NETA, BO CHCE POLUKAC CZY MOZE NA INNYM PAKU BEDZIE MU SIE GRALO LEPIEJ. SCIAGNAL, WGRAL DO BASEQ2, NIE WIE CO TEN PAK POSIADA, WLACZA Q2, ZOBACZYL ZE PAK JEST CHUJOWY [BYC MOZE PRZY OKAZJI WIDZIAL ZE JAKIES MODELE SA NIEHALO, ALBO NAWET NIE ZDAZYL ZAUWAZYC BO MU SIE WYGLAD OD RAZU NIE SPODOBAL]I WYLACZYL Q2, WYRZUCIL PAK. Z TEGO TYTULU MA WPIS NA LISCIE, ZE BYC MOZE CZITOWAL. TO BEDZIE PARANOJA LUDZIE...ZROZUMCIE.

sorry za caps locka, ale po prostu niektore posty bawia, a niektore wkurwiaja ;d

ps. spiked-models to tylko chodzi o rakiety? bo ja nie ogarniam tego. mnie tez kiedys wywalalo na zagranicznych za jakies zjebane modele, jak pewnie wiekszosc z was. to to tez chujnia jest tak? zrobi sie burdel jakiego nigdy nie bylo i nie sadze ze bedzie z tego wiecej pozytku, dopoki naprawde ktos nie znajdzie jakiegos klarownego sposobu okreslania KTO OSZUKUJE

dziekuje dobranoc

feeb przeciez ja ci juz to wyjasnilem wczesniej
najlepiej zeby sobie testowac paki na lanie to po pierwsze
ale zalozmy ze koles sprawdzi tak jak napisales na necie i zaraz wyjebie ten pak - w tym wypadku bedzie mial jeden wpis na stronie r1cha
W przypadku o ktorym piszesz mozna sie bardzo latwo wybronic bo wystarczy podac kiedy i jakie paki sie sprawdzalo - jesli bedziesz mial jeden wpis o spiked rockets to luz ale osoby ktore na tym graly mialy takich wpisow duzo wiecej ;)
i to nie bylo na zasadzie sprawdzenia paka tylko regularnego korzystania
wcale nie jest tak ze jest jakies polowanie na ludzi - sprawa fainta to dowodzi (koles gra sobie 2/2 ludzie z obsa widza ze cos smierdzi, nagrywaja dema na ktorych sa smierdzace akcje, potem pytamy r1cha czy ten gosc jest zalogowany, okazuje sie ze jest i to nie raz i to w roznych okresach - tu nikt nie ogladal 1000 jego dem zeby na sile cos znalezc)
na koniec jeszcze jedno - majac logi ze spiked rockets widac godzine kiedy bylo to uzywane - zdarzaly sie akcje ze ludzie na tym grali w lidze
proste to jest wtedy do rozstrzygniecia? BARDZO PROSTE
nikt nie bedzie banowal ludzi za darmo i tego jestem pewny - kazdy ban bedzie analizowany i sprawdzany jak tylko mozna
ale musi byc kara dla tych co sie bawia w nieczyste zagrania
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:21 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Son!c', 'Z')godzę się z darkiem jeśli chodzi o banowanie na serverach to niech robią to osoby która trzymają jakaś tam pieczęć nad nimi, czyli Danka, v3non ew Yoss chytry. Żaden admin z plq2 nie powinien banować bo nie po to dostał hasła do serverów. Nawet organizatorzy plq2 Ja czy Pio. Możemy dać bana dożywotniego za oszustwa na ligę, tak jak to było w przypadku xavika. Jak wyjdzie nofake to będzie można się dobrać do osób które mają zmienne ip, tak też przypuszczam bo osoby nawet które dostaną bana na zmiennym to zrobią sobie restart modemu i se wejdą na nowo :smilecolros:


A dlaczego nie moga banowac osoby takie jak Pio czy ty? Kazdy jeden ban bedzie na forum opisany i omowiony i kazdy bedzie mogl ocenic. Bez urazy ale danka,venon i yoss sa tak pasywni na razie ze czekajac na ich reakcje stuknie mi 60lat. Potrzeba ludzi z jajami ktorzy nie boja sie dzialac i czasem tez podejmowac trudnych decyzji. Nofake bardzo nam wszystkim(nieczitujacym) ulatwi zycie bo kazdy bedzie sie obawial o strate konta.
Widze ze bardzo sie obawiacie banow za nic - powiedzcie mi kto do tego czasu dostal takiego bana?
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 173 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza