[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 4 mar 2010, o 00:41 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '')$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '(')...)
Aimbot... z CSa na kolory. Żadna historia... chciałem zobaczyć jak działa w q2... zamiast na lana wszedłem na DM... no i wiadomo. Żeby nie było... to, że w CSa dla zabawy gram na czitach - i to w tego zwykłego 1.6 gdzie na serwie co druga osoba ma czity - to nie znaczy, że we wszystko. CSa kilka razy a potem nie uruchamiam go przez kilka miesięcy. W q2 teraz w sumie mało, ale tak jak we wszystko w sumie :]

(...)


ja bym Cie zbanowal za sam fakt czitowania w inna gre i przyznawania sie do tego + luzny tekst no zamiast na lan wszedlem na DM ;/ no pomylilem sie :/ zamiast wpisac map q2dm1 - wpisalem connect games.coolnet.pl ;/ no ja tez sie czasem tak myle :( no kurwa ogarnij sie chlopie z takim tlumaczeniem za kogo ty masz tutaj ludzi? za debili?

poza tym fajnie ze ogarniasz temat dzialania aimbota, gratuluje pewnie czas zmarnowany do strzelania do ludzi w cs'a nie poszedl na marne

druga sprawa, proponuje kazdem "testerowi" aimbota, wh ban na conajmniej najblizszy rok. testowac to mozecie sobie kurwa gladiator boty na lanie, a nie wh czy aimbota w necie - ogarnijcie sie kurwa

kolejna sprawa wezmie ktos logi od tego r1cha neostradowcow czy nie w koncu?

Jeszcze raz pisze... nic nie testowałem.. ile mozna ? Za kogo ty mnie masz? Ha?
Nie games srames tylko aliasa - wiec 4 litery czy z 6. Robie to automatycznie... odaplam q2 i wpisuje jakis serwer... tak samo bylo jak gralem w ctf, tak samo ja kw jumpa. Zal... Co jeden komentarz to głupszy...

Tak wiem, wiem... nie dziwie się jak muski banują kogos za fejkowanie w edl na plq2... To sie nie dziwie ze teraz pomysly leca ze z innych gier tez...
Ciezko zrozumiec ze csa odpalam raz na 2 miesiące i gram 30min-2h for fun. I tyle ? To moze bany za wpisywanie kodów w inne gry tez co ? Albo kto gral na god mode na singlu tez ban.... boze... jaki poziom...

Sprawa jest prosta... jest log na aimbota - jeden log. Ja mówię, że raz wszedłem i nigdy więcej - z resztą jak skoro WYKRYŁO. Jak ktoś się nie zgadza - to proszę o udowodnienie.
Trochę powagi...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 4 mar 2010, o 17:41 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '')$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '')$this->bbcode_second_pass_quote('PopS', '(')...)
Aimbot... z CSa na kolory. Żadna historia... chciałem zobaczyć jak działa w q2... zamiast na lana wszedłem na DM... no i wiadomo. Żeby nie było... to, że w CSa dla zabawy gram na czitach - i to w tego zwykłego 1.6 gdzie na serwie co druga osoba ma czity - to nie znaczy, że we wszystko. CSa kilka razy a potem nie uruchamiam go przez kilka miesięcy. W q2 teraz w sumie mało, ale tak jak we wszystko w sumie :]

(...)


ja bym Cie zbanowal za sam fakt czitowania w inna gre i przyznawania sie do tego + luzny tekst no zamiast na lan wszedlem na DM ;/ no pomylilem sie :/ zamiast wpisac map q2dm1 - wpisalem connect games.coolnet.pl ;/ no ja tez sie czasem tak myle :( no kurwa ogarnij sie chlopie z takim tlumaczeniem za kogo ty masz tutaj ludzi? za debili?

poza tym fajnie ze ogarniasz temat dzialania aimbota, gratuluje pewnie czas zmarnowany do strzelania do ludzi w cs'a nie poszedl na marne

druga sprawa, proponuje kazdem "testerowi" aimbota, wh ban na conajmniej najblizszy rok. testowac to mozecie sobie kurwa gladiator boty na lanie, a nie wh czy aimbota w necie - ogarnijcie sie kurwa

kolejna sprawa wezmie ktos logi od tego r1cha neostradowcow czy nie w koncu?

Jeszcze raz pisze... nic nie testowałem.. ile mozna ? Za kogo ty mnie masz? Ha?
Nie games srames tylko aliasa - wiec 4 litery czy z 6. Robie to automatycznie... odaplam q2 i wpisuje jakis serwer... tak samo bylo jak gralem w ctf, tak samo ja kw jumpa. Zal... Co jeden komentarz to głupszy...

Tak wiem, wiem... nie dziwie się jak muski banują kogos za fejkowanie w edl na plq2... To sie nie dziwie ze teraz pomysly leca ze z innych gier tez...
Ciezko zrozumiec ze csa odpalam raz na 2 miesiące i gram 30min-2h for fun. I tyle ? To moze bany za wpisywanie kodów w inne gry tez co ? Albo kto gral na god mode na singlu tez ban.... boze... jaki poziom...

Sprawa jest prosta... jest log na aimbota - jeden log. Ja mówię, że raz wszedłem i nigdy więcej - z resztą jak skoro WYKRYŁO. Jak ktoś się nie zgadza - to proszę o udowodnienie.
Trochę powagi...

To ze jest 1 log z aimbota nie oznacza wcale ze raz wszedles. Oznacza to raczej to ze byla jakas proba (fakt ze nie udana bo cie kopnelo i zalogowalo) ale rownie dobrze mogly byc inne proby ktorych nie wykrylo. Teraz juz rozumiesz dlaczego nawet 1 wpis to juz o 1 wpis za duzo?
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czas skonczyc z cheaterami
PostNapisane: 4 mar 2010, o 19:57 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')To ze jest 1 log z aimbota nie oznacza wcale ze raz wszedles. Oznacza to raczej to ze byla jakas proba (fakt ze nie udana bo cie kopnelo i zalogowalo) ale rownie dobrze mogly byc inne proby ktorych nie wykrylo. Teraz juz rozumiesz dlaczego nawet 1 wpis to juz o 1 wpis za duzo?


Tak i "równie dobrze" mogło nie być. Nie chce mi się już tego ciągnąć... poważnie...
Jak już macie mnie banować to napiszcie, że za 1 wejście + ewentualne urojenia o następnych.
Pa

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: PLQ2 i "młoda ekstraklasa" ?
PostNapisane: 21 mar 2010, o 17:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
mysle ze nf bedzie motorem napedowym do rozwijania skilla. Wreszcie skonczy sie ownowanie nowych przez literki. wiesz z kim grasz, wiesz ile nabrac skilla.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 i "młoda ekstraklasa" ?
PostNapisane: 21 mar 2010, o 20:35 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2004, o 22:53
Posty: 57
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
Dokładnie. Ukaranie wszystkich cziterow i wejście nofake'a zapoczątkuje "nowa erę" q2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 i "młoda ekstraklasa" ?
PostNapisane: 21 mar 2010, o 20:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
no co do zwalczania cheatow jestem za (a nawet podziwiam dema ze mu się chce) !! ale qrwa ludzie wy z PIS'U jesteście? odjebać jakąś inwigilacje OMG normalnie lustracja ! <-- tyczy się tylko i wyłącznie nofake

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 i "młoda ekstraklasa" ?
PostNapisane: 21 mar 2010, o 21:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale jaka inwigilacja? jaka lustracja? nikt ci w pulpit dzieki nofake zagladac nie bedzie. dane jakie beda zbierane przez nf sa czysto statystyczne i sluzyc beda jedynie identyfikacji ludzi ktorzy beda chcieli oszukiwac... neostrad to sie tyczy rowniez.

wiec adi o czym mowisz? czego sie boisz w tym nf ?

proponuje wydzielic posty dotyczace nf do stosownego topiku.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 187 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza