[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 14 maja 2024, o 06:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
wzialem - pisalem o tym pare stron temu, ale spiked byloby widac na AC richa raczej?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:19 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
tez nie koniecznie, to ac jest z dupy ze tak powiem, railis dawal jakis tam screen mi ostatnio ze zkrakowanymi spikedami wiec wszystko mizliwe.

wczoraj sprawdzalem stare spikedy ktore mam na kompie to dostalem kika za WH (HaHAHA? :D)

edit: zaraz mi zaczniecie wjezdzac ze testuje bo chce na tym grac... WPRD... chcialem sprawdzic moja teze dt. fainta wtedy bym mial jakis dowod, i moze byscie mnie tak nie bluzgali...

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
bluzgany jesteś za swoją przeszłość a internet rzadko wybacza :DD
skąd mogę mieć pewność że teraz np za ciebie blanka nie pisze skoro i w ql i w q2 za ciebie grał i co mnie najbardziej wkurwia cały czas utrzymywałeś że jesteś niewinny
tyle ot z mojej strony

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
no dobra pomijajac wykrywalnosc ac to ktos nawet pisal ze grali na ast2 gdzie nie bylo ac - ok jebac
ja chce zobaczyc 1 akcje rg woda bez wody to jak celowal celownikiem gdzie byl gosc jak to wygladalo sciagnalem jakies spikedplayers ale gowno z tego sa jakies krotkie i gowniane i widac "patyk" doslownie w momencie wynurzenia wiec gowno
reszta akcji jak mowie sa slabe i zeby nie to ze sa jakies logi na tej riczowej stronie to bylbym ostro za tym zeby fainta zostawic bo to demo nie wnosi duzo do tematu.
takze ponawiam fest, zrob ten filmik jak mozesz tylko w jakosci gdzie cos sie uda zobaczyc i wystaw gdzies na speedy/yt czy gdziekolwiek.
a jak nie masz przezroczystej wody pokaz z dlugimi spiketami ta akcje, bo to co ja znalazlem i odpalilem to byly jakies mega krotkie - tak z max podwojna dlugosc playera i na tych nic nie widac na tym demie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:09 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'n')o dobra pomijajac wykrywalnosc ac to ktos nawet pisal ze grali na ast2 gdzie nie bylo ac - ok jebac
ja chce zobaczyc 1 akcje rg woda bez wody to jak celowal celownikiem gdzie byl gosc jak to wygladalo sciagnalem jakies spikedplayers ale gowno z tego sa jakies krotkie i gowniane i widac "patyk" doslownie w momencie wynurzenia wiec gowno
reszta akcji jak mowie sa slabe i zeby nie to ze sa jakies logi na tej riczowej stronie to bylbym ostro za tym zeby fainta zostawic bo to demo nie wnosi duzo do tematu.
takze ponawiam fest, zrob ten filmik jak mozesz tylko w jakosci gdzie cos sie uda zobaczyc i wystaw gdzies na speedy/yt czy gdziekolwiek.
a jak nie masz przezroczystej wody pokaz z dlugimi spiketami ta akcje, bo to co ja znalazlem i odpalilem to byly jakies mega krotkie - tak z max podwojna dlugosc playera i na tych nic nie widac na tym demie.


ale popatrz DEMO TEGO NIE NAGRALO, tak czy siak skina zobaczysz w tym momecie kiedy ze zwyklym "stuffem" je zobaczysz. moge jedynie zrobic filmik ze mam takowy czit gdzie nie ma wody na dm1. spiked tez watpie ze cos da w kwesti dema, musial by to byc real POV
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:27 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
kazdy ma jakies widzi mi się. ale napisze krootko. Nie minely dwa lata jak siegam pamiecia zaczelismy z faintem klikac 2x2. no poczatki nie byly latwe wiadomo... ale dzieki systematycznej i czasem rzetelnej gry zaczelismy przejawiac pewne ambicje. No dosyc spore ambicje zważywszy na to ze juz duzo gralismy ze soba wiec dziwny dla mnie moglby sie wydawac fakt w sytuacji gdy w trakcie meczu faintowi nagle wyroslo 3 oko z noktowizorem na czole :DDD. demka nie ogladalem bo nawet mi sie nie chcialo. Jak dla mnie zdegustowani "weterani" gry 2x2 na serwerze bez antyczita zaczeli soczyscie "przypierdalac się" do naszej gry jako ze sami od zawsze byli czysci i nie robili miedzy soba zameiszania. sprawe jako ze nigdy nie uzywalem zadnych wspomagaczy uwazam za troche smieszna bo na takim glupim ts czy skype naprawde mozna duzo powiedziec aa tymbardziej te akcje przy wodzie przy policzonym rg na moim demku wygladalby to jeszcze gorzej. Osobiscie sobie nie mam nic do zarzucania, dziekuje :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
1. nie ma skrakowanych "nosow".
2. to co jest nagrane na demko, to jest wszystko to co, zostalo wyrenderowane dla klienta grajacego na serverze. Jesli czegos nie ma na demku to i w povie tego nie bedzie.


ad1
nie ma skrakowanych nosow, bo nie przejda przez hashliste.
Dlaczego nie przejda przez hashliste?
bo do sprawdzania poprawnosci modeli wykorzystywany jest algorytm SHA1.
Co to znaczy?
To znaczy ze jest generowany tzw. hash aka skrót z pliku.
Czym jest skrót aka hash?
Jest to unikalny ciag znakow dla pliku.
Dlaczego nie mozna oszukac SHA1?
bo wystarczy zmiana jednego bitu w pliku, by skót był całkowicie inny.
Czy jest możliwość oszukania SHA1?
Tak jest, ale zabraklo by wam życia by wygenerować podobny skrót dla dopuszczonego pliku do użytku.

ad2.
Zrozumcie, ze to co nie jest renderowane dla gracza (klienta) to nie jest widoczne ani na POVIE ani na demku. dzizas... prosze, przetestujcie sami:
$this->bbcode_second_pass_code('', '
gl_ext_multitexture 0
gl_showtris 1
vid_restart
')
teraz zapierdalac na wode i sprawdzie w ktorym momencie widac zarysy mapy pod woda lub patrzac z wody na room. DOPIERO gdy HITBOX modelu przekracza granice tafli wody. jak wiecie NOSY ani inne modyfikacje modeli nie zmieniaja ich HITBOXOW, tak wiec zaden czy krotki czy dlugi spiked model nie moze wystawac poza wode

wiec prosze cie festival, przestan jatrzyc, podjudzac. jesli chcesz zaprzeczyc mojemu zdaniu to nagraj film o ktory cie prosimy w obecnosci rzetelnego obserwatora. Nagraj go bo juz mi dzialasz na nerwy. a jesli sie myle dam ci [+].

ps.
imo. powinienes miec bana wszedzie i nie powinienes miec prawa gdziekolwiek sie wypowaidac nt czitow.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zrozumcie wreszcie ze mapa jest podzielona na strefy. I nie ma chuja zeby bez modyfikacji mapy lub dll na serverze mozna bylo widziec strefe nie renderowana.

czy ktos nadal nie rozumie ?
jesli sie myle, to tylko film moze to udowodnic. poki nie ma filmu to STFU

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 09:22 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('', 't')eraz zapierdalac na wode i sprawdzie w ktorym momencie widac zarysy mapy pod woda lub patrzac z wody na room. DOPIERO gdy HITBOX modelu przekracza granice tafli wody. jak wiecie NOSY ani inne modyfikacje modeli nie zmieniaja ich HITBOXOW, tak wiec zaden czy krotki czy dlugi spiked model nie moze wystawac poza wode


noskow nie widac przez wode? hmm... zawsze bylem pewien ze je widac. kiedys nawet afera jakas byla (jak ty jeszcze nie grales w q2)
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 10:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nawet jesliby bylo je widac to nie przejda przez hashliste. film film film... tylko on mnie przekona ze sie myle :)

nie po to stawiam swoja teze by polemizowac z domyslami. jest cos do sprawdzenia, to zamiast pisac swoje "wydaje mi sie", sprawdzcie jak naprawde jest... domysly zajmuja juz z 5 stron tego tematu

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 10:59 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
zapodaj mi jakis model ze spikiem na priv. chce obejrzec demo ze spikiem. tylko takim konkretnym dlugim nochalem :d

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')awet jesliby bylo je widac to nie przejda przez hashliste. film film film... tylko on mnie przekona ze sie myle :)

nie po to stawiam swoja teze by polemizowac z domyslami. jest cos do sprawdzenia, to zamiast pisac swoje "wydaje mi sie", sprawdzcie jak naprawde jest... domysly zajmuja juz z 5 stron tego tematu



Czesc Dem:
- Noski przechodzą przez wodę.
- Co mi po SHA1 skoro aster#2 tego nie sprawdza? ;-)
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 12:54 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jest jeszcze jedna interesujaca sytuacja o ktorej nikt nie mowi z demka fainta - popatrzcie tu http://www.youtube.com/watch?v=8pQgPEto4ao od 9:15 minuty.
Wzial ssg czai sie nad woda, to ze przeczekal jednego rg z roomu to ok ale zobaczcie w ktorym momencie on startuje do roomu. Idealnie wtedy kiedy koles z roomu jakby szedl po armor i chowa sie za wejsciem. Kolejny zbieg okolicznosci na jednym 10minutowym demie. Przewijalem to 20razy i timing jest wzorowy.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 13:13 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
tru! nie widzialem tego wczesniej.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 13:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Pisałem o tym Kolt fiutku tyle, że podałem czas 7:20 a nie 9:20 :D. Mój błąd i myślę to samo. Widać jak się rozgląda po roomie. Nie sądzę, żeby to był zwykły +speed, a więc bez strejfa i zbieg okoliczności.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Co innego szukanie na sile wh sposrod 1000 demek i wybieranie ciekawych rzeczy a co innego jedno demo na ktorym jest tyle smierdzacych akcji. Do tego logi r1cha o wh w roznych odstepach czasowych. Do tego linia obrony ziomka ktora opiera sie o "kiedys na serwie zmieniajac gl_driver i wpisujac tam mam_wh kopalo z serwa z info o wh" .
Trzeba byc bardzo naiwnym zeby na podstawie tylu zgromadzonych akcji nie wyciagnac wnioskow ze ziomek nie jest czysty.
W obecnych czasach kiedy ludzie testuja wh na lewo i prawo nie sadze zebysmy mieli za duzo dem w ktorych ktos bedzie strzelal po scianach kazdym slugiem i patrzyl 10s w sciane zeby wyczaic co i jak. Ci oszusci sie wycwaniaja.
Jesli chodzi o fainta to ja uwazam ze on mial tam czity ale wiedzial tez ze go obsuja i byl ostrozny. Niestety dla niego przez 10min jest bardzo trudno nie popelnic bledu co widac na tym demie.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:17 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
ale wy naprawde jestescie obludni. ja juz napisalem wszystkich chetnych, a takze teamki 2x2 zapraszam na serwer, nagrywajcie sobie demka skanujcie kurwa co tylko checcie tylko mi nie wmawiajcie ze mam wh.bo juz kurwwa ktoras osoba mi pisze ze wale na chetach i juz zebym zapomnial o ligach duelowych. wtf??? was dobrze popierdolilo jednak kompleksy zzeraja niektore osoby


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:09 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
nope, ale Ty czytaj ze zrozumieniem :D Poki co nikt o Tobie nie pisal, ze grasz na wh. To jest temat o Twoim "najlepszym" kumplu do 2/2. na demie widac jak na dloni, ze ma wh. A to, ze ktos Ciebie teraz posadza rowniez o wh.... hmm to ja mu sie nawet nie dziwie. Skoro tyle czasu grales z faintem 2/2 to za chuja nie uwierze, ze:
1. nie wiedziales, ze uzywa wspomagaczy,
2. nie proponowal Ci "ulatwienia" zabijania przeciwnikow ;)

Wiec, duze prawdopodobienstwo, ze ludzie przestali Ci wierzyc.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', 'r')ailis dawal jakis tam screen mi ostatnio ze zkrakowanymi spikedami wiec wszystko mizliwe.

raylis dawal screena z serwera ktory nie mial hashlisty, dlatego mogl tam biegac. sam napisal, ze gdyby na serwie byla dobra hashlista to by go kopnelo. skoncz cwaniakowac
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
$this->bbcode_second_pass_quote('strzelacz', 'a')le wy naprawde jestescie obludni. ja juz napisalem wszystkich chetnych, a takze teamki 2x2 zapraszam na serwer, nagrywajcie sobie demka skanujcie kurwa co tylko checcie tylko mi nie wmawiajcie ze mam wh.bo juz kurwwa ktoras osoba mi pisze ze wale na chetach i juz zebym zapomnial o ligach duelowych. wtf??? was dobrze popierdolilo jednak kompleksy zzeraja niektore osoby


Nope ;e te filmik clinera to powycinane na siłe akcje , gdzie gra jest na słuch i na farta i to widać , a filmik twojego kolegi to całe demko na którym widać że coś jest nie tak aż dech zapiera, Do tego nie mozna znaleźć żadnych demek na ds czy innych stronach z waszymi wycznami w 2x2? czy EDL coś do ukrycia macie ? :( , btw filmik cleanera to nic w porównaniu filmku scoobiego , Ag3 gdzieś miał to może nam pokaze :D to prawdziwe cacko sfinka.
_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 137 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza