[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 4 maja 2024, o 20:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 11:44 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2004, o 22:53
Posty: 57
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
Mam wyjebane na ta sprawę, ale jak tak czytam to przypomina mi sie pare ewidentnych akcji jak grałem 4v4 przeciwko nope gdzie miał w teamie 50 fragów mega mało detsow a typek zaraz pod nim mial 20 fragów i milion detsow, dodam jeszcze ze BYŁ RAPE ze strony mojego teamu lecz on kosił suty

Oglądając ten filmik można tez zauważyć ze gość ma spore accuracy strzelając w typów kiedy biegają gdzieś po mapie i ich łapie jak go nie widza, ale kiedy klepie się z kimś face to face jego acc jest śmieszne.


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, o 11:56 przez s1dor, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 11:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
na railway, jak jeden za drugim skacze z high rl w odstepie sekundy mysle ze nie moglbys moc wiedziec, ze jest ich tam 2, a celownik zostawiles w tym miejscu gdzie mial sie pojawic drugi ;]] tak samo skaczac do wody za swoja dziewczyna na odsiecz przez schodki patrzyles dokladnie w to miejsce gdzie zrespil sie enemy. skaczac po railway KAZDY ZAWSZE trzyma celownik wyzej, i nie pierdol ze jestes jakims indywidualista z wlasnym podejsciem... prawda jest taka, ze powinienes sie obudzic z chujem w dupie, za to ze najpierw haxowales, a teraz jeszcze robisz z ludzi idiotow

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 11:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
BODOM,
Sorry ale argument ze ktos gra na WH a nie gral nim na lidze i nie jest to nic zlego do mnie nie trafia.
Mozna eksperymentowac na publicach do czasu az sie znajdzie/napisze WH, którego AC nie wykryje i zaczac grac w plq2 :D

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 11:57 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('sp!l', 'n')a railway, jak jeden za drugim skacze z high rl w odstepie sekundy mysle ze nie moglbys moc wiedziec, ze jest ich tam 2, a celownik zostawiles w tym miejscu gdzie mial sie pojawic drugi ;]] tak samo skaczac do wody za swoja dziewczyna na odsiecz przez schodki patrzyles dokladnie w to miejsce gdzie zrespil sie enemy. skaczac po railway KAZDY ZAWSZE trzyma celownik wyzej, i nie pierdol ze jestes jakims indywidualista z wlasnym podejsciem... prawda jest taka, ze powinienes sie obudzic z chujem w dupie, za to ze najpierw haxowales, a teraz jeszcze robisz z ludzi idiotow



wez pod uwage ze moja dziewczyna mogla mi powiedziec na ts :<<<<<<<<
_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
byla juz w wodzie jak tamten sie zrespil, przykrosc :(

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:01 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
mowie o tym momencie z fragiem na top rl

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:03 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2004, o 22:53
Posty: 57
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
weź pod uwagę ze moja dziewczyna mogla mi powiedzieć na ts :<<<<<<<<[/quote]



Mówisz to serio i rozpaczliwie się tłumaczysz czy kręcisz beke ze spila? :-DDDDDDDD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:06 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
rozpaczliwie sie tlumacze bo znowu sie do czegos dojebal, ciekawe co za chwile wymysli 100kilowa lyda ;s

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:07 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Ag3', 't')o w 2x2 wiesz gdzie kto i jakim sposobem wyjdzie a w 1v1 nie ? dziwne


on po prostu chcial powiedziec ze ma starszy model sterownikow openal i w 2x2 tylko dzialaja :)))

np. wtedy kiedy ciebie zabil na gornych chociaz swat pierwszy wyszedl z ssg [;

to jest mega dziwna sytuacja jak dla mnie. nie to wyjscie z wody, gdzie trzyma rg w punkcie - tez robi podobnie. natomiast na tym gornym rl gdzie koles wyskakuje z ssg a on ciagle trzyma celownik na gornym jakby wiedzial ze tamten na pewno tam bedzie (a przeciez mogl sie zatrzymac i wtedy faint ryzykuje oberwanie z ssg na darmo od drugiego gracza). wiedzial ze tamten tam jest i kiedy dokladnie wezmie tego rl'a. dlugo gram i wiem ze bym sie cofnal do tylu i przycelowal w tego z ssg od razu jak bym go tylko zobaczyl.

raz wskoczyl do wody z cg i raz dobil z cg kolesia uciekajacego underem na arene - celowal dokladnie w niego, mimo ze ja zazwyczaj celuje po lewej stroni (tam gdzie mg) - no ale moze tylko ja tak robie. te akcje najbardziej mi smierdza, ale ewidentnie musi go wylaczac, lub celowo grac nieudolnie. a moz przypadek?

za samo demo jednak bym nie zbanowal, bo sie nie znam. jezeli natomiast sa jakies dane od richa, ze jego ip o tej porze mialo WH, to smutne to troche...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '')$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Ag3', 't')o w 2x2 wiesz gdzie kto i jakim sposobem wyjdzie a w 1v1 nie ? dziwne


on po prostu chcial powiedziec ze ma starszy model sterownikow openal i w 2x2 tylko dzialaja :)))

np. wtedy kiedy ciebie zabil na gornych chociaz swat pierwszy wyszedl z ssg [;

to jest mega dziwna sytuacja jak dla mnie. nie to wyjscie z wody, gdzie trzyma rg w punkcie - tez robi podobnie. natomiast na tym gornym rl gdzie koles wyskakuje z ssg a on ciagle trzyma celownik na gornym jakby wiedzial ze tamten na pewno tam bedzie (a przeciez mogl sie zatrzymac i wtedy faint ryzykuje oberwanie z ssg na darmo od drugiego gracza). wiedzial ze tamten tam jest i kiedy dokladnie wezmie tego rl'a. dlugo gram i wiem ze bym sie cofnal do tylu i przycelowal w tego z ssg od razu jak bym go tylko zobaczyl.

raz wskoczyl do wody z cg i raz dobil z cg kolesia uciekajacego underem na arene - celowal dokladnie w niego, mimo ze ja zazwyczaj celuje po lewej stroni (tam gdzie mg) - no ale moze tylko ja tak robie. te akcje najbardziej mi smierdza, ale ewidentnie musi go wylaczac, lub celowo grac nieudolnie. a moz przypadek?

za samo demo jednak bym nie zbanowal, bo sie nie znam. jezeli natomiast sa jakies dane od richa, ze jego ip o tej porze mialo WH, to smutne to troche...

nev gram z nopem na tsie, wez pod uwage ze mowi mi takie cos jak 1 gora a drugi ssg
poza tym nie ma zadnych danych ze mialem wtedy wh, sa jakies z 10 lutego ktorych autentycznie nie umiem wytlumaczyc , wtf
_________________
q2 gicioruje


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, o 12:10 przez faint, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
co to za wrzuty. czy ja ci pisze ze jestes zardzewialym kaskiem, ruda czapo? ja nic nie musze wymyslac - wszystko jest na demku ;]

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:12 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('sp!l', 'c')o to za wrzuty. czy ja ci pisze ze jestes zardzewialym kaskiem, ruda czapo? ja nic nie musze wymyslac - wszystko jest na demku ;]

nie wrzucam na ciebie
_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'B')ODOM,
Sorry ale argument ze ktos gra na WH a nie gral nim na lidze i nie jest to nic zlego do mnie nie trafia.

ee przeciez ja nie napisalem takiego argumentu oO
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '.')..


nev gram z nopem na tsie, wez pod uwage ze mowi mi takie cos jak 1 gora a drugi ssg
poza tym nie ma zadnych danych ze mialem wtedy wh, sa jakies z 10 lutego ktorych autentycznie nie umiem wytlumaczyc , wtf
faint, nie napisalem tego zebys sie tlumaczyl. po prostu wyrazilem swoja opinie. a skoro juz sie tlumaczysz to tlumacz sie madrze. tak jak napisalem, ten koles co biegl po gornego mogl sie zatrzymac *wirtualne* 2m przed nim, nie mogl ci tego nope powiedziec na tsie. musiales byc pewien (czyli widziec przez sciane), skoro ryzykowales pierdolniecie z ssg. wiedziales, ze bedzie to +1. nie bylo to takie oczywiste +1 gdyby nie widzenie przez sciane...no ale moze lubisz ryzyko.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:40 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
ten drugi nie mial ssg o czym poinformowal mnie nope
q2 to jedyna gra w jaka gram i nie chce miec nie slusznej renomy czitera
no to tyle, teraz musze wyjsc

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:43 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', 't')en drugi nie mial ssg o czym poinformowal mnie nope
q2 to jedyna gra w jaka gram i nie chce miec nie slusznej renomy czitera
no to tyle, teraz musze wyjsc


a mama i tato tez siedza kolo ciebie - a moze mlodszy brat szepcze ci na ucho - tam jest tam jest! strzelaj! ?
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:50 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Imo dla mnie faint tez byl zawsze dziwnie podejrzany, ale myslalem, ze skoro graja tyle czasu z nope 2/2 to maja prawo ownowac. Po obejrzeniu tego demka stwierdzam, ze jest sporo sytuacji naprawde dziwnych. Np w 3 min jak bije sie w roomie, oczywiscie z gornym rlem takze. Jesli faktycznie ten screan z IP jest prawdziwy to nie powinno byc zadnej dyskusji - ban na all servery i niech gosc idzie juz na emeryture ;)

Wracajac do fejkow (oczywiscie nie jets to zabronione) ale ta 2jka chyba czerpie jakas wielka satysfakcjie z wygrywania i wyzywania (przynajmniej kiedys, teraz malo gram) kogos na fejkach :) No offens ale chyba nie zaprzeczycie, ze potraficie latac za kims i uprzykrzac mu zycie na serverze (oczywiscie jesli jestescie na fake).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:50 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
festival trzymasz poziom. szkoda, ze tak blisko kraweznika...niech dyskusja bedzie merytoryczna, a nie znowy wjezdzanie na siebie i swoje rodziny.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:55 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 paź 2007, o 00:17
Posty: 35
Lokalizacja: bialystok
Karma: 5
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', 't')en drugi nie mial ssg o czym poinformowal mnie nope

fajnie tylko skad nope wiedzial ze nas jest tam 2 ? faint nie pierdol juz glupot wh ci wykrylo ponad 13 dni temu czyli nie tak dawno nie wiesz jakim cudem sie to znalazlo na stronce richa pewnie rich sobie dopisal nie ? i dziwne ze nope wiedzial ze ten 2 nie ma ssg

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 23 lut 2010, o 12:57 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'f')estival trzymasz poziom. szkoda, ze tak blisko kraweznika...niech dyskusja bedzie merytoryczna, a nie znowy wjezdzanie na siebie i swoje rodziny.


po prostu smieszy mnie jego argumentacja... to szczerze zapytalem czy moze tak przypadkiem nie ma w domu :)
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 190 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza