[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 15 maja 2024, o 05:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 00:34 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'o')k.

ps. duzo osob mnie bije na serwerach. nie gram juz tak jak kiedys, no i ten ping chujowy. ale jak ktos celuje nieludzko to od razu to czuje. gralem na d8 kilka meczy z kolesiem "Lopata". Eel powiedzial mi ze to extreeme na czitach biega. Przedstawial sie tez jako pepek i ze od teraz gra jako Lopata (wtf? :D). Gral samym rg i cg i nie bylo na niego bata. Pozniej gralismy na rdm2 to nie dalem mu ani cg ani rg to byl bardziej niz slaby. Nastepny mecz na rdm2, chcialem zeby strzelal do mnie z rg (juz glosniej sie zrobilo i duzo obsow) to gral praktycznie samym rl czasem rg i dobijal (z cg mg) a wczesniej samo rg mu wystarczalo.

nie mozna czegos zrobic z tym gnojkiem?


any proofs? :D



[22:36] <01R1CH> the site is accurate with regard to detections yes
[22:37] <01R1CH> whether the wallhack was on or off cannot be determined

tylko widzisz u ciebie jest 3 razy log w roznych odstepach czasu a do tego mamy to demo
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 00:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
demo nie swiadczy o wh
logi w zeszlym roku moge wytlumaczyc zmiana drivera i natychmiastowym kikiem za wh
wpis 10 lutego nie wiem jak tlumaczyc, mysle ze to cos z ta akcja jak sie zaglebilem w domniemany wh cln
ide spac , dobranoc

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 01:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
to nie bogi :D bogi nie używa słów tego typu co to dziecko to po 1 ja bym strzelał że extreeme ze swoimi niespodziankami :DD a jako że ma (chyba) stałe ip proponuje zrobić z nim to co zawsze ale to już venus sprawa swoją drogą cała sprawa o wh fainta czy coś w tym stylu przyznam dziwne demka i nie które akcje, tłumaczenie też cukierkowe całkiem przypadkiem się wh załadowalo ale ja nic nie wiedziałem (mózg?) btw nikt nie przypomniał akcji z pld2x2 gdzie to koledzy nope z faintem zaprosili sobie assa pod nickiem "faint" do grania to tak żeby dodać temu panu pod nickiem faint wiarygodności :DD ale odwracając kota ogonem festival wysłałbyś kogoś nie z klanu ff do opublikowania tych rewelacji bo jak wiesz twoje słowa niewiele znaczą tudzież niewiele osób ma je za jakikolwiek głos ( chyba nie musze przypominać jak dla mnie to blanka pisał za ciebie ) :DD wypowiedzi ludzi którzy byli złapani na spiked np rydel też są budujące ( apropo gra w lidze dla jakiego klanu?) teraz przyjmujecie łopate nie mam pewności że to extreeme ale zapewne ktoś kto włada bazą ip może poszpera i coś wyciągnie chyba że zmienił dostawce co tez jest prawdopodobne.
Dla mnie morał jest dość prosty jeśli chodzi o tą historię każdy ale to każdy złapany na używaniu próbowaniu kombinowaniu czy też graniu za kogoś ( pod własnym fejkiem sobie grajcie ) powinien zostać zbanowany nie na lige ale na serwy.
A druga puenta to że z tak dziurawym r1q2 to także winna r1cha który mając świadomość nie robi za wiele w tym kierunku

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 01:41 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_code('', 'festival wysłałbyś kogoś nie z klanu ff do opublikowania tych rewelacji bo jak wiesz twoje słowa niewiele znaczą tudzież niewiele osób ma je za jakikolwiek głos ')

no no :) nastepnym razem obejde to ogromnym lukiem nie ma sprawy, bo widze ze nie ma po co i cokolwiek robic tu, wam.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'o')k.

ps. duzo osob mnie bije na serwerach. nie gram juz tak jak kiedys, no i ten ping chujowy. ale jak ktos celuje nieludzko to od razu to czuje. gralem na d8 kilka meczy z kolesiem "Lopata". Eel powiedzial mi ze to extreeme na czitach biega. Przedstawial sie tez jako pepek i ze od teraz gra jako Lopata (wtf? :D). Gral samym rg i cg i nie bylo na niego bata. Pozniej gralismy na rdm2 to nie dalem mu ani cg ani rg to byl bardziej niz slaby. Nastepny mecz na rdm2, chcialem zeby strzelal do mnie z rg (juz glosniej sie zrobilo i duzo obsow) to gral praktycznie samym rl czasem rg i dobijal (z cg mg) a wczesniej samo rg mu wystarczalo.

nie mozna czegos zrobic z tym gnojkiem?


dowody? ja sadze ze ten kolezka jest czysty jak lza, ma jebcze rg zgodze sie i minusuje mnie niemal na d8 ale nic poza tym:) masz tu paczuche demek z jego povu ktore mi udostepnil bez najmniejszego gadania, dobrze poszukaj jest gdzies tam twoje demo :)

http://wyslijto.pl/plik/sm9tpslpwr


ps. on sam sie przedstawial jako PIPEK nie pepek czytanie nie boli.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 01:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
heh, najdziwniejszą akcją jest skok do wody z cg jak odrazu celuje w kolesia, bardzo ciężko byłoby to przewidzieć a i nie mam pojęcia nawet jakim czitem można by osiągnąć? :/ noski? Najdziwniejsza akcja i najmniej pomysłów co do niej. Typowych akcji wh nie jest dużo, a każdemu się trafia czasem coś ladnego/przemyslanego... Pamiętam demka hexa, jak koleś strzelał w sciany bo nie widział czy enemi stoi przed czy za, teraz ciężej odroznic skill od czita, bo ludzie są sprytniejsi:P Szkoda, że naszło nas wszyskich na nagonki na cziterów, a spłonąć na stosie mogą bogu ducha winni gracze :] Imo takie sprawy powinny być rozstrzygane w zamkniętym gronie z wiadomych przyczyn.
Co do lopaty - pierwsze slysze, jesli nawet zachowaniem zasluguje na bana, to po paru skargach na forum, chociaż mialybym pretekst do wytestowania tego wenonowego admina ;]]]

TO DO URBASKA:
Urbas wylacz to FB do poniedzialku 1 marca godziny 22:00 bo gramy ligę, pozdro


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 02:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'n')ever ten lopata to ponoc bogi ale ja jakos nie daje temu wiary za bardzo


bogi gra na innym fejku :D

pytam sie jeszcze 1 - da sie zmiezyc czas ile ktos byl na czicie czy tylko ze sobie wszedl?
bo jak sie nie ma takiej opcji zeby pokazac czas - to to na dobra sprawe jest o kant huja ...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 03:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
lopata=extreme i to jawnie
zmiana povow i nadal te same bindy z oczojebnymi kolorkami i team/time przed bindem czyli chlopak fejczy ale cfg nie tykal od conajmniej 2005 roku :D kiedys mial dsl i mieszka/mieszkal w przeworsku? to obok rzeszowa tak? Lopata02 ~drakp@088156160043.rzeszow.vectranet.pl
no i gra na "super" nickach z dupy, chlopak ma teraz z 18 lat pewnie, nice transfer fest1val :-) jeszcze xerota czy techa brakuje i uzbieracie cala paczke :D


Ostatnio edytowano 24 lut 2010, o 03:20 przez eX3, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 03:17 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jesli lopata to extreme tak jak juz niektorzy podejrzewaja to chyba ff pozegna sie z eq2l ;)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 03:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
az wstyd co sie dzieje na tak malej scenie,gdzie gra ma tyle lat,ludzi jest tak niewiele - wiekszosc to jak jedna rodzina - to jeszcze ludziom sie w glowach przewraca.

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 03:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Killer:hck:', 'a')z wstyd co sie dzieje na tak malej scenie,gdzie gra ma tyle lat,ludzi jest tak niewiele - wiekszosc to jak jedna rodzina - to jeszcze ludziom sie w glowach przewraca.

a ty nie chcesz wygrac za wszelka cene ?

Spoiler:
prosze nie odpowiadac na pytania retoryczne

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 09:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'n')ever ten lopata to ponoc bogi ale ja jakos nie daje temu wiary za bardzo

to nie jest bogi. abstrahujac od tego czy bogi by sie ze mna przywital czy nie, ten dzieciak mial teksty na pewno nie na poziomie bogiego *. poza tym kto jak kto, ale ja wiem jak to jest wrocic po latach. nie miazdzysz tak, nawet jesli ping masz niski.

* jakos odbilem mape na d8 (wynik 20:4). zlapal rg, szybko wsadzil mi 2 (drugi jak uciekalem) i tekst "lezec".
* teksty do maqa "nie raz ci ryj obilem", no sorry.

tak jak mowilem, zaraz po meczach z lopata gralem z maqiem na rdm2 i poczulem ulge. nie to zebym rg nie dostawal, ale to byly rg ktore wiedzialem ze dostane..

$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', 'd')owody? ja sadze ze ten kolezka jest czysty jak lza, ma jebcze rg zgodze sie i minusuje mnie niemal na d8 ale nic poza tym:) masz tu paczuche demek z jego povu ktore mi udostepnil bez najmniejszego gadania, dobrze poszukaj jest gdzies tam twoje demo :)
Lubisz zamet na scenie wprowadzac. A jezeli faktycznie go przyjales do klanu, to nie dziwi to co mowisz. No i nic sie nie zmienilo u was jak widze...

ps. demko ktore on tu dal jest grane kilka dni temu. po kilku b. ciezkich meczach ten byl w miare prosty. moze rzadziej wlaczal auto-trigger/colorbota. w dodatku to demko wrzucone jest chyba najslabszym w jego wykonaniu. czemu nie wrzucil takiego gdzie mnie ownowal? jak zjesz kolesia 2x na bocie to za 3x nawet gdy nie masz bota tamten bedzie gral duzo ostrozniesz, przez co ciezej zdobyc panowanie nad mapa.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') ty nie chcesz wygrac za wszelka cene ?
to nie jest pytanie retoryczne. ja to odbieram jako sugestie z twojej strony, iz killer uzywa botow aby "za wszelka cene wygrac". szczerze w to watpie.

zastanawia mnie skad ci ludzie biora te wspomagacze. na googlach nic mi nie znajduje. znalazlem natomiast to: http://www.mpcforum.com/archive/index.php/t-102326.html . Bez kitu, sa ludzie i parapety. Obczajcie sposob myslenia tego goscia...

http://fest1val.up.pl/
niezle orty festival :D
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 10:12 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', ' ')mieszka/mieszkal w przeworsku? to obok rzeszowa tak? Lopata02 ~drakp@088156160043.rzeszow.vectranet.pl


Wychodzi na to, ze teraz gra z Rzeszowa... pewnie tutaj studiuje, albo cuś. :cry:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 11:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('faint', 'd')emo nie swiadczy o wh
logi w zeszlym roku moge wytlumaczyc zmiana drivera i natychmiastowym kikiem za wh
wpis 10 lutego nie wiem jak tlumaczyc, mysle ze to cos z ta akcja jak sie zaglebilem w domniemany wh cln
ide spac , dobranoc


Sorry, gram odkad wyszlo q2 i nigdy ale to nigdy nie czulem potrzeby zmiany gl_drivera.
Do tego służy vid_ref.. nie uważasz? Po co zmieniałeś tą wartość? Ok Kliner, a co z danymi z 2009.08 i 2009.05? Też kogoś posądzałeś o wh?
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 11:16 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'L')ubisz zamet na scenie wprowadzac. A jezeli faktycznie go przyjales do klanu, to nie dziwi to co mowisz. No i nic sie nie zmienilo u was jak widze...

ps. demko ktore on tu dal jest grane kilka dni temu. po kilku b. ciezkich meczach ten byl w miare prosty. moze rzadziej wlaczal auto-trigger/colorbota. w dodatku to demko wrzucone jest chyba najslabszym w jego wykonaniu. czemu nie wrzucil takiego gdzie mnie ownowal? jak zjesz kolesia 2x na bocie to za 3x nawet gdy nie masz bota tamten bedzie gral duzo ostrozniesz, przez co ciezej zdobyc panowanie nad mapa.



hmm ja go nie wzialem do ff - Ag3 gdzies go na serverach wypatrzyl, ale nie raz go obsowalem/gralem z nim i wiem ze ten koles ma po prostu skilla watpie ze by gral na jakims gownie, jak wstanie postaram sie poprosic o reszte dem - moze znajdziesz tam te ktore naprawde ciebie interesuje


a czy to kamil (extreme) to tez watpie, wczesniej go znalem i mysle ze by sie spucowal - i jesli to napewno nie bogi to sam nie wiem kim on jest.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')http://fest1val.up.pl/
niezle orty festival :D

tak wiem, to stare w chuj, bardziej zostawilem to na bekule niz co :)
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 11:23 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ta, extreme mial skilla ale co z tego jak gral tez na cheatach co mu udowodniono. jesli to on, na co wyglada, to nie patolic sie tylko ban.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 11:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
To i ja walne OT dostosowując się do reszty.

Festival zajebiste zdania

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'h')mm ja go nie wzialem do ff - Ag3 gdzies go na serverach wypatrzyl, ale nie raz go obsowalem/gralem z nim i wiem ze ten koles ma po prostu skilla watpie ze by gral na jakims gownie, jak wstanie postaram sie poprosic o reszte dem - moze znajdziesz tam te ktore naprawde ciebie interesuje


a czy to kamil (extreme) to tez watpie, wczesniej go znalem i mysle ze by sie spucowal - i jesli to napewno nie bogi to sam nie wiem kim on jest.


Pewnie myślałeś, że to jakiś NOWY gracz, który byłby wzmocnieniem na ligę. No ja pierdolę panowie, ale trochę powagi się należy. Napisał Ci może, że gra od pół roku w tą grę na tym nicku.
I dalej brońcie przeciwnicy nofake, że pomysł NARZUCA coś wszystkim i jest bez sensu. Zdrowia, szczęścia i słodyczy.


Faint za dużo zbiegów okoliczności wynikło. Chwytasz się teraz wszystkiego co się da, ale w dobrą stronę to nie idzie.
Ja pamiętam Ciebie sprzed 2 lat jak grałeś chociażby duele - wtedy zawsze przegrywając pisałeś bluzgi i dawałeś disconnecty. Dla mnie to oznaka słabej psychiki, a to tacy właśnie najchętniej uciekają się do pewnych kroków, aby nie trzeba było przeżywać rozgoryczeń.

Demko oglądałem, na wodzie ewidentnie chujowe akcje, + ta z 2oma enemy na upper rl, wchodząc z ssg do rooma też ciekawie idziesz (pod koniec meczu ok 7:20 chyba). Rozumiem, że będziesz argumentował jak się da, iż ciche chodzenie bez strejfa robiłeś. Ewidentnie stając w rogu rozglądasz się po roomie czy jest czysto. Tyle z moich odczuć, a prawo obrony ma każdy więc próbuj.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 12:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Po rozmowie z r1chem, odpowiedziach fainta w tym temacie oraz demku ktore jest w 1 poscie jestem praktycznie pewny ze koles nie jest czysty. Tlumaczenie ze dostawal kicka z serwa dlatego ze zmienial wartosc gl_driver w ogole do mnie nie dociera. Pewnie moja opinia bylaby inna gdyby nie to demo na ktorym kilka akcji jest mocno smierdzacych. Za dlugo gram w ta gre zeby mi ktos powiedzial ze te akcje sa normalne albo "fartowne". Uwazam ze na demie byl uzywany przynajmniej wh - przy czym calkiem sprytnie aby czasem sie nie wydalo. Akcja jak przesuwa celownik majac rg pol sekundy przed tym jak koles wyjdzie z wody + fajne cg glownie nad woda to dla mnie za duzo jak na jedno 10min demo. Dodajac do tego akcje przy ssg i underze mamy juz calkiem pokazny zestaw na jednym demie. Ci ktorzy bronia go piszac ze takie akcje sie zdarzaja to niech wrzuca tutaj te dema - z checia je obejrze.
R1ch napisal mi ze jest 3 razy zalogowany wh przy jego ip i to w roznych okresach czasu - sorry ale to kolejny sygnal ze cos bylo kombinowane.
Mysle ze ban dla niego to tylko kwestia czasu szczegolnie po tylu sprawach jakie sie tu nagromadzily.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 13:40 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
kolt, dem dosadnie opisal to ze zrobienie wh dzialajcego przez wode nie jest mozliwe.
a dobrze pamietam jak w zeszlym roku kikalo za wh zmieniajac driver

jezeli moje akcje sa dla ciebie smierdzace to obejrzyj filmik o cln (mozna w winampie) czy one nie sa nieco bardziej smierdzace. jego temat zostawiliscie a dojebaliscie sie do niewinnego gracza

http://www.speedyshare.com/files/21110556/cln.wmv

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 16:04 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 paź 2007, o 00:17
Posty: 35
Lokalizacja: bialystok
Karma: 5
faint to sa wycinki z demek ktore zrobil dem takie wycinki robili tez kiedys scoobiemu i probowali go wrobic w cheaty a u ciebie sa pelne demka pozatym zobacz ile demek cleanera jest na ds wstawial by z 1000 demek na ds jak by gral na wh ? a pozatym dem skad moze wiedziec ze nie da sie widziec przez wode bo mu sie to nie udalo zrobic ? ale moze komus innemu sie udalo wiec to nie jest pewne to co pisze dem :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 24 lut 2010, o 17:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'T')o i ja walne OT dostosowując się do reszty.



smialo
przeciez i tak kazdy ma w dupie co 2 osoba pisze :D

KURWA PYTAM 3 RAZ I BEDE PYTAL DO SKUTKU

CZY TA JEBANA STRONA MA TYLKO JEBANE LOGI - CZY KURWA MOZNA PODAC DOKLADNY JEBANY CZAS GDZIE KTOS MIAL JEBANEGO CZITA ???? -

bo jak nie mozna to o kant huja to wykrywanie jest z dupy

kurwa jeszcze bym wprowadzil zwc - zwiazek wykrywania cziterow i przy okazji cbgq2 - centralne biuro graczy quake2
i jeszcze policje q2 i kurwa fbi q2 i cia q2

a na dobra sprawe festival pewnie zalozyl temat, zeby odwrocic uwage od siebie :D

lopata wczesniej gral jako szpadel :lol:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 151 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza