[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 08:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 27 lut 2010, o 13:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
fakt, pielgrzymka to jedyne wyjscie z sytuacji gdy wypowiadaja sie ludzie obeznani w temacie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 27 lut 2010, o 13:58 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
sam ironizujesz a innym nie wolno? Nie kwestionuje Twojego "obeznania" w temacie, ale zluzuj juz wary i pokasujcie te posty dla mnie sprawa zakonczona co chcialem powiedziec powiedzialem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 01:14 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
no kuraw patrze przez pryzmat czasu... gralem w wielu klanach bylem na paru turniejach gdzie sie wygrywalo z feeblem nawet w liceum kiedys klikalem jakis turniej q2 ale nie co do czego kurwa jakis festival co go najdzie ochota banowany juz pare razy za przekrety daje posta o czitach i nagle wszyscy mu wierza... dobrze logi od richa moim zdaniem nie klamia... ale czy kurwa moj czas spedzony przy q2 za malolata i po przeriwe ma swiadczyc ze czituje ?? zachowujecie sie jak zgraja niedorozwinietych dzieci ktore jak pasozyty czekaja az komus podwinie sie noga... jesli chodzi o fainta to kurwa gwarantuje bo za wiele meczy przegralismy i jest w chuj demek moich i jego do pokazania z lig kurwa pcw 4 fun czego kurwa idioci tacy jak np kolt czy bocian nigdy nie zrozumia bo uwazaja sie za super waznych i rzadko zmieniaja zdanie...przyjmijmy ze faint mial wh ale kurwa nikt nie poprosi go o wiecej demek ktorych zapewne ma niemalo bo po co? festival cziter zamiescil i chuj kazdy wierzy, jak psy jestescie dasz mieso i merdacie ogonem niedowiary. zeby mi jeszcze lamusy pisaly na ircu/q2 ze to niby ja jestem cziter. matoly bez szkoly bez monitora was zjade 2/2, kurwa polamiecie mi rece to was nogami zjade. chuj koniec


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 01:15 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
no kuraw patrze przez pryzmat czasu... gralem w wielu klanach bylem na paru turniejach gdzie sie wygrywalo z feeblem nawet w liceum kiedys klikalem jakis turniej q2 ale nie co do czego kurwa jakis festival co go najdzie ochota banowany juz pare razy za przekrety daje posta o czitach i nagle wszyscy mu wierza... dobrze logi od richa moim zdaniem nie klamia... ale czy kurwa moj czas spedzony przy q2 za malolata i po przeriwe ma swiadczyc ze czituje ?? zachowujecie sie jak zgraja niedorozwinietych dzieci ktore jak pasozyty czekaja az komus podwinie sie noga... jesli chodzi o fainta to kurwa gwarantuje bo za wiele meczy przegralismy i jest w chuj demek moich i jego do pokazania z lig kurwa pcw 4 fun czego kurwa idioci tacy jak np kolt czy bocian nigdy nie zrozumia bo uwazaja sie za super waznych i rzadko zmieniaja zdanie...przyjmijmy ze faint mial wh ale kurwa nikt nie poprosi go o wiecej demek ktorych zapewne ma niemalo bo po co? festival cziter zamiescil i chuj kazdy wierzy, jak psy jestescie dasz mieso i merdacie ogonem niedowiary. zeby mi jeszcze lamusy pisaly na ircu/q2 ze to niby ja jestem cziter. matoly bez szkoly bez monitora was zjade 2/2, kurwa polamiecie mi rece to was nogami zjade. chuj koniec


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 01:41 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
wyspij sie i rano do kosciola modlic sie o rozum...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 02:12 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
mam nadzieje nie urazilem cie toxic.. czlowieku ktory ironicznie pisze Zeszuf z bledem zeby pokazac jak bardzo wyroznia sie swoja glupota od innych


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 02:21 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
To nie topic do obrażanie siebie nawzajem.
Mówimy tutaj o faincie i jego wh.
/do usuniecia

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 02:46 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
jest sobota cam an popilo sie... ale skoro tak wszyscy wkolo twierdza ze notorycznie gra na wh faint aa swoje "osady" wydaja po 2 akcjach z demka to mi naprawde tołkowanie nudzi sie powoli


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 02:47 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
oczywiscie nikt nie zagra 2/2 na mnie i fainta bo po co odciagac uwage od osob ktore i tak pewnie czitami pomagaja sobie nacodzien


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 11:13 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
$this->bbcode_second_pass_quote('strzelacz', 'm')am nadzieje nie urazilem cie toxic.. czlowieku ktory ironicznie pisze Zeszuf z bledem zeby pokazac jak bardzo wyroznia sie swoja glupota od innych


:D :D
+10 do rozkminki profilu psychologicznego czlowieka... bezkitu :cry:

$this->bbcode_second_pass_quote('strzelacz', 'j')est sobota cam an popilo sie...
alkohol nie jest dla idiotów

A co do tematu, to linia obrony fainta wyglada przekomicznie :D Najpierw On sam ciupnie w ramach swojego usprawiedliwienia "przykro mi", czy "nie mialem wh", a teraz po jednym mocnym piwie wchodzi jakis pomyleniec, ktorego posty wygladaja jak zale 15 latki na blogu, ze ma chujowy blyszczyk...

Jak juz zabieracie sie za jakiekolwiek usprawiedliwienia, to nie w takim stylu...

Na koniec tort na wisience:
$this->bbcode_second_pass_quote('strzelacz', 'f')estival cziter zamiescil i chuj kazdy wierzy, jak psy jestescie dasz mieso i merdacie ogonem niedowiary. zeby mi jeszcze lamusy pisaly na ircu/q2 ze to niby ja jestem cziter. matoly bez szkoly bez monitora was zjade 2/2, kurwa polamiecie mi rece to was nogami zjade. chuj koniec
:bij:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 13:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
buehehe strzelacz nie wiem czy chciales mu pomoc tym swoim postem ale total fail wyszedl

aha jeszcze jako ciekawostka:
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=1152631321
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=1152631430

dema maja troche czasu ale to mega zabawne bo siwy sam je wrzucal na ds :D

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 13:28 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
heheh strzelacz w taki sposob mi nie pomagasz ale whatever
nawet jakbyscie znalezli jakis dowod potwierdzajacy ze na wh nie gralem czy cus to i tak to koniec dla mnie z q2. przy tak zszarganej reputacji nie mialbym juz ochoty grac. mimo wszystko dzieki za pare lat dobrej zabawy.
cze

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 13:53 
Slaby koles

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 18:46
Posty: 8
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'b')uehehe strzelacz nie wiem czy chciales mu pomoc tym swoim postem ale total fail wyszedl

aha jeszcze jako ciekawostka:
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=1152631321
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=1152631430

dema maja troche czasu ale to mega zabawne bo siwy sam je wrzucal na ds :D



Fajnie mu celownik przeskakuje na ulamek sekundy przed zabiciem {: + inne smieszne rzeczy.
I jeszcze taka ironia

Siw: " nice 38rg :DD most probably well he is playing aloud "

gg siwy [;

p.s szkoda ze czit nie działał na hb tak jak powinien, powielasz błedy innych no i jeszcze wspomagacze na szczelanie. Piekna robota

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 14:27 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 lut 2010, o 16:44
Posty: 19
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('strzelacz', '(')...)zachowujecie sie jak zgraja niedorozwinietych dzieci ktore jak pasozyty czekaja az komus podwinie sie noga... (...) kurwa idioci tacy jak np kolt czy bocian nigdy nie zrozumia bo uwazaja sie za super waznych i rzadko zmieniaja zdanie...przyjmijmy ze faint mial wh ale kurwa nikt nie poprosi go o wiecej demek ktorych zapewne ma niemalo bo po co? festival cziter zamiescil i chuj kazdy wierzy, jak psy jestescie dasz mieso i merdacie ogonem niedowiary. zeby mi jeszcze lamusy pisaly na ircu/q2 ze to niby ja jestem cziter. matoly bez szkoly bez monitora was zjade 2/2, kurwa polamiecie mi rece to was nogami zjade. chuj koniec


Strzelacz, a pojedz tatusiowi takimi tekstami jestem ciekaw czy by pasa nie wyciagnal?;] to co piszesz jest conajmiej malo logiczne...;) faint mialby wyslac demka zebysmy stwierdzili czy gra na wh czy nie?;] to tak jakbys okradl sklep i dal fotki na policje ze czesto tam zakupy robisz...ale na fotkach zadnej kradziezy nie ma;]

ps. za takie zachowanie powinienes isc w odstawke razem z faintem, poniewaz bardziej pasuje do Ciebie ksywa szczekacz a nie strzelacz.
pozdrawiam.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 15:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
http://cup.planetquake.pl/quake2/2vs2/? ... r&id=22692

jeszcze jedna akcja fainta ktora pokazuje ze ziomek do czystych raczej nie nalezy
szkoda ze dopiero teraz to widze

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 16:01 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
bez kitu szczelac ownujesz postami :)

GJ kolt


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 17:05 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
ehhe chcialem pzreprosisc jesli urazilem wczoraj kogokolwiek ale procenty wziely gore...troche rozrywki forumpowiczom napewno nie zaszkodzily :D.toxic jak zauwazyles nie chodzilo mi o twoja rozkminke psychologiczna ani zadna inna wystarczy ze troche wypijesz i masz +10 do niesmiertelnosci. jesli wiesz o czym mowie :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 17:05 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:51
Posty: 13
Karma: 0
ehhe chcialem pzreprosisc jesli urazilem wczoraj kogokolwiek ale procenty wziely gore...troche rozrywki forumpowiczom napewno nie zaszkodzily :D.toxic jak zauwazyles nie chodzilo mi o twoja rozkminke psychologiczna ani zadna inna wystarczy ze troche wypijesz i masz +10 do niesmiertelnosci. jesli wiesz o czym mowie sory ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: faint wh?
PostNapisane: 28 lut 2010, o 21:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'h')ttp://cup.planetquake.pl/quake2/2vs2/? ... r&id=22692

jeszcze jedna akcja fainta ktora pokazuje ze ziomek do czystych raczej nie nalezy
szkoda ze dopiero teraz to widze


no niezly walek ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 167 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza