[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 18 kwi 2024, o 18:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: hisotria quake2 :)
PostNapisane: 31 lip 2002, o 20:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
wlasnei sobei ogladalem demko [hck]maniek - pedros i maniek jakos tak slabo biegal, pewnei to demko z poczatkow jego gry i uswiadomilem sobei ze nei za bardzo wiem i pewnie wiekszosc kolesi ktorzy graja nie dluzej niz rok , dwa wie jak wygladala scene q2 od jej poczatkow, wiem ze byly jakeis resety ze sie gralo na modemach i sofcie, ze najpierw gralo sie na sv_acc 10 ktory promowali jacys kolesie, a potyem ze zaczeli rzadzic hck ze byl polish legion, ze jak pytalem trzy, cztyery lata temu sicka( ktory wydawal mi sie wtedy najlepszy, w sensie, ze gral tak ze nei wyobrazalem sobei ze mozna grac lepiej) jak na chwile wskoczylem na net kto jest best w polsce to mi powiedzial ze maniek, potem czytalem na fpp ze lucas mizadzy manka. kiedys maniek mi powiedzial ze gra dobrze w polsce i ze nie gra z kolesiami z usa bo ping chujopwy, ale oni tak tam graja ze go by zminusowali (dzis wiemy ;) ze to neiprwada, on by ich zminusowal) napiszcie chociaz po kilka slow jak scena wygladala od poczatku, kto byl kiedys bardzo dobry ale o nim nigdy nie slyszalem bo od dawna w ogoole nei gra, na jakiech mapkach sie gralo, jakei byly tornieje i kto w nich wygrywal? co sie sadzilo o graczach z zagranicy i jak nasi najlepsi sie widzieli w teoretycznym starciu z "mistrzami" zza oceanu
i wogoel troche od siebie, z goory thx w imieniu tych co im sie wydaje ze q2 jest od momentu jak oni zaczeli grac w q2

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2002, o 20:39 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ty_to_wszystko_powiedziales_na_1_wdechu?

oj_napisalbym_ale_z_ta_jebana_spacja:SSSSSSSSSSS

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2002, o 22:01 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
ja jak zaczelem grac to.........chyba maniek byl najlepszy . A w sumie to zaczelem grac nei dawno bo jak sie uczylem skakac po setke to exe i riq juz wymiatali :PPPPP


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2002, o 22:01 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
pamietam ze byl dobry Maniek Lucas Jerry ten z MK , MiwaSH nie wiem czy dobrze naspialem :) i oni byli na turnieju w czechach Lucas zaja 1 miejsce :D ale potem Maniek postanowil go jechac i jechal .... jechal go ash sral :P HcK bylo najlepsze itp ... HcK vs 16v 100|20 i podobne wyniki :D ale byly jeszcze kalny mtq , fom , potem jakos nsf , nie wiem nie gralem w tedy jak bylo fom i mtq :( i jak polska pojechala na turniejdo czech :D tylko czytalem :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2002, o 22:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
chetnie bym poczytal bo sam gram dosc krotko..ale i tak wszyscy znaja grajewo 8O a zaczynalo sie na lanie..nie ma nawet o czym pisac..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2002, o 22:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('riQard', 'i') jak polska pojechala na turniejdo czech :D tylko czytalem :D



polska_czyli_maniek_lucas_meev+(night+jerry-ta_dwojka_akurat_pojehala_sie_przejechac)

mial_jechac_tez_war_ale_jak_przyjechali_do_niego_do_opola_
to_sie_okazalo_ze_nie_ma_miejsca_i_zbyszek_se_nie_pogral

faworytem_byl_maniek(tzn:jako_thebest_z-PL),a_sie_okazalo_ze_wygral_calosc_lucas_jery_byl_2_a_man_3


ale_to_nie_bylo_tak_dawno swinka



jedna_z_pierwszych_gralni_byl_bez_watpienia_GRANET_czyli
roos,zooltar,macler,slash,DEMON,panoramix,prezes_i_cala_reszta

gralnet_nie_mial_netu,wiec_nie_bylo_ich_widac_na_necie,gdzie_
miazdzyli:
Magnet-[mN?]-czyli-Piła-khaine,piecia,ktos_tam
nf_i_fi_poloczone_dalo_extreme_czyli_bolomany_valdgiry_kliki_
i_inne(ale)to_pozniej)
GN-granet-czyli_cala_poczatkowa_paczka_lacznie_z-Naszym_
d3monem:D(pamietam_jak_[GN8_chyba]DEMON_mnie_rozjebal_20:0 swinka
mG-miazguns-odlam_luznych_kolezkow_z_GN_czyli_panor_maliniak
_i_reszta
[FM]-frag_masters?_prezes_ziema_ktos_tam

pamietam_jak_mistrz_netu;)spox_pojechal_do_wawy_do_granetu_i_dostal_po_30:2od_k
rogotha_czy_panora

z_gdanska_ladnie_gral_howgh_ktory_potem_prowadzil_q2tv
_z_innymi_typami


wszystko_nie_po_kolei_na_100_procent:D

swinka swinka


ale_mnie_wkurwia_ta_spacja
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 00:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
sick, ty masz historie q2 w polsce w malym palcu.....

a kiedy maniek zaczal rzadzic? w jakim roku ten granet zaczl dobrze grac w q2?

Magnet-[mN?]-czyli-Piła-khaine,piecia,ktos_tam o tych to nawet nei slyszlalem, macie jakeis demka?

a macie te demka z czech? bo ostatnio od handelak dorwalem duzo fotek, byl warr z wonsem byl lucas na podium i jeszce w huj innych z innych imprez


w ogoel anomal napisal w huj ksywek ktorych nei znalem ci koleise dostali becki od hck i olali q2? czy dorosli i przestali grac czy graja w jakeis q3 czy cs?

pamietam jak kiedys z akademika wszedlem na jakis serewer i ktos powiedzial "idziemy na X-clan serwer bo tu lameria", myslalem wtedy ze to tylko dla mastahow serwer i balem sie tam wchodzic, myslale ze jest jakeis hasllo albo ze kopia od razu jak wejdzie newbie?

byl w polsce choc jeden turniej q2 z jakimis sensownymi nagrodami? czy tylko luzne kolezenskie? macie jakeis miazdzace demko polskei np manka z kims tam, czy tak jak mi sie teraz wydaje ze lepsze demka mozna teraz naggrac lookajac na gre np lucasa?

a ten krogoth gral tylko na sv_acc 10 czy jak pojechal spoxa to juz na sv_acc zwyklym?

lucas wez cos tez napisz! .......

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 01:13 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
http://www.cgl.pl/screen.php?id=29
http://www.cgl.pl/screen.php?id=28

no patrzcie a ja myslalem ze arena to najlepsza cafe w wawa, ten grzes bak gral w q2?

ten fatality to gral chyba w q3 tylko bo skoro zaczal grac w 1999 to chyba nie quake1 jak by wynikalo z artykulu

bidna ta scena q2 odnosze wrazenei po tym artyykule, sie dziwie ze caly czas jacys nowi gracze sie w polsce pojawiaja

a ten mariusz fraczak to jest debest? bo do areny przychodzi taki kolo i mi mowili ze to on jest najlepszy w polsce, zapomnialem nicka....

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 05:36 
Przyczajony

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:49
Posty: 60
Lokalizacja: Lezajsk
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'c')o sie sadzilo o graczach z zagranicy i jak nasi najlepsi sie widzieli w teoretycznym starciu z "mistrzami" zza oceanu

Hmm... mistrzowie zza oceanu? LOL.... To juz nie te czasy kiedy wszystko co zza oceanu bylo lepsze... czy naprawde tak bylo? Mysle, ze nie.... rozumowanie takie zrodzilo sie chyba podczas "kryzysu towarowego" na naszym rynku... Kolorowe opakowania z trefnym towarem widziane w tv budzily w nas pewien niedosyt i jednoczesnie umacnialy wizerunek panstwa zza oceanu. Opowiadania dorobkiewiczow wyjezdzajacych na saxy (jak tam dobrze itp, jacy oni madrzy..) sprzyjaly temu wizerunkowi.(nie wiem tylko dlaczego podcieranie dupy czarnym, czy sprzatanie u zyda takowy wizerunek kreowalo). Jak wszyscy wiemy amerykanie lubuja sie w reklamach, glosno mowia o swoich sukcesach (tego nam moze troszke brakuje) nawet tych najmniejszych i maja bardzo wygorowane o sobie zdanie.
Popatrzmy na baseball.... Kazdego roku (w stanach) w rozgrywkach wylaniany jest najlepszy zespol, ktory potem zostaje nazwany Mistrzem Swiata. Co jest kurwa??? Dlaczego tak sie dzieje? Czy moze mi ktos to wytlumaczyc? Przeciez wszystkim wiadomo, ze Kuba miazdzy ich gdzie chce i jak chce.
Podobna sytuacja byla i jest jesli chodzi o Q2. W dalszym ciagu gracze mowia, ze sa najlepsi na swiecie i ze nikt z europy nie jest w stanie im zaszkodzic.(co ogolnie jest bardzo smieszne... bo wystarczy zobaczyc troszke demek na 3d-demos aby ocenic poziom).
Bardzo ucieszylo mnie demko purriego z jednym z lepszych graczy ze stanow:
http://www.3d-demos.com/demos.asp?details=1&id=2667
Purri gra tutaj na duzo wyzszym pingu a jednak jest w stanie zminusowac leszcza.
Dlatego uwazam (ogladalem sporo demek z polskiej sceny) ze zawsze nasi gracze own'owali tych zza oceanu. Szkoda jednak, ze pingi nie pozwalaja na uwiecznienie tego demkami/screenami.
Zreszta sami mozecie ocenic obecny poziom Q2 w stanach.
63.65.0.14:27000 tutaj zawsze zbiera sie "smietanka" q2 w stanach.


Btw: wiecie skad sie wzieli czarni w stanach?:)
piesek

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 10:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')
a kiedy maniek zaczal rzadzic? w jakim roku ten granet zaczl dobrze grac w q2?




maniek_i_cale_hck_nie_istanialo_jak_granet_miazdzyl
w_granecie_byla_cala_smietanka_warszawska_ktora_potem_miazdzyla_
w_qw/q3

nie_wiem_czy_wiesz_ze_roos_pojechal_na_CPL_do_dallas_gdzie_
zajal_3_miejsce_w_q2(pierwszy_byl_UnOwned(immortal)_drugi_Acejas)

$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')
Magnet-[mN?]-czyli-Piła-khaine,piecia,ktos_tam o tych to nawet nei slyszlalem, macie jakeis demka?



wylaczylbys_takie_demko_po_2_minutach
wtedy_nie_robilo_sie_l33t_trikow
wtedy_nie_przyspieszalo_sie_jak_teraz
wtedy_nie_gonilo_sie_po_respawnach


$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')a macie te demka z czech? bo ostatnio od handelak dorwalem duzo fotek, byl warr z wonsem byl lucas na podium i
jeszce w huj innych z innych imprez



war_z_wonsem_to_ze_zjazdu_16v_a_nie_z_czech
demka_z_czech_byly,w_tp_hck_miazdzylo_wszystkich_ale_raczej_skilem_a_nie_zgraniem:)

demka_1/1_to_byly_maniek/lucas/rufus
z_tym_ze_lucas/rufus_wygladalo_tak_ze_lucas_go_zajebal_
3_razy_w_1_minucie_a_potem_przez_20_minut_nie+_bylo_fraga
rufus_byl_przehujem_taktycznym

no_a_manka_jebal:)


$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')w ogoel anomal napisal w huj ksywek ktorych nei znalem ci koleise dostali becki od hck i olali q2? czy dorosli i przestali grac czy graja w jakeis q3 czy cs?



co_ty_tak_z_tym_hck_caly_czas???
ubzdurales_se_ze_jakis_kurwa_najlepszy_klan:SSS

khaine_ostatnio_pokazuje_sie_na_servach,reszta_grala_w_q3_a_tera_pewnie_graja_wcsa_albo_wogole_pierdola_kompa

$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')pamietam jak kiedys z akademika wszedlem na jakis serewer i ktos powiedzial "idziemy na X-clan serwer bo tu lameria", myslalem wtedy ze to tylko dla mastahow serwer i balem sie tam wchodzic, myslale ze jest jakeis hasllo albo ze kopia od razu jak wejdzie newbie?


zle_myslales


$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')byl w polsce choc jeden turniej q2 z jakimis sensownymi nagrodami? czy tylko luzne kolezenskie? macie jakeis miazdzace demko polskei np manka z kims tam, czy tak jak mi sie teraz wydaje ze lepsze demka mozna teraz naggrac lookajac na gre np lucasa?


byly_gambleriady_ktore_wygrywal_macler_potem_byl_slash
najwiekszy_turniej_q2_to_GRUDZIADZ,gdzie_bylo_troche_sponsorow(tepsa),byl_rmf_i_inne_pola_nagrod_jakies_10000
turniej_qw(tp)_i_q2(1/1)

zjechala_sie_wtedy_cala_elita_q2
wygral_satyr,drugi_byl_tomson

moze_ci_zalatwie_demka

byly_eliminacje_w_najwiekszych_kafejkach_polski_zeby_zagrac_w_finale
twoj_HCK-MANIEK_przegral_z_tomsonem_eliminacje_na_d8(grali_na_modemach)_demko_bylo_dobre_wtedy


$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')a ten krogoth gral tylko na sv_acc 10 czy jak pojechal spoxa to juz na sv_acc zwyklym?



sv_10_wprowadzil_roos_z_sobie_tylko_znanych_powodow
a_roos_wtedy_prowadzil_serwery_resetowe_i_qw.reset.com.pl_i_mial_duzy_wplyw_na_q2_w_pl

imho_to_bylo_przyczyna_wspanialego_textu_"Q2_JEST_WOLNE"

texty_w_stylu_"ROOS_ROZBIL_SCENE_Q2"_sa_imho_zalosne_bo_bez_niego+by_to_gorzej_wygladalo:)



$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')
lucas wez cos tez napisz! .......



lucas_to_lamer swinka swinka swinka swinka
_________________
get rich or die tryin


Ostatnio edytowano 1 sie 2002, o 10:31 przez anomal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 10:30 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
heh sick moglby duzo napisac a wiec poki sie nie wypowieidzila to ja pisze....:)

co do turnieju z nagrodami..... komp za 1(64ram,dysk 3,2, riva tnt,) , walkman za 2, a za 3 gra ktora dopiero co sie pojawila jakas tam :o nie pamietam (bodajrze mortyr lub jakas taka polska gra w takiej skrzynce drewnianej)mialo to miejsce 27-28 wrzesnia roq 98 lub 99 nie pamietam dokldanie w warszawie, bylo na turnieju okolo 100 osob graczy nie liczac obsow przyjechali miedzy innymi panoramix, kroghot, toms, meevash, cooyon, kaitech,waldi, amicus wojownik i wielu innych na czele z mistrzem polski - satyrem ( nie przeszedl pierwszej rundy) - demka mam jakis 60 % w tym te najciekawsze, jak ktos bedize kcial to chetnie dam, z tego co sie orjentuje to po tym okresie zaczeli konczyc swoje kariery czesc odpadla calkiem a czesc jak kroghot odeszla na zecz q3, co do klanow to fajne bylo ( :) ) MTQ(anomal, assasin, brejker, jester, kronos, konrador, wickhead i itp), mh(kurak, jerry, night i itp), fom(demon, error - obaj chyba, nie jestesm pewny)...i inne:) (nie pamietam teraz), wtedy ja zaczynalem grac i dla mnie bogiem byl assasin ktory mimo pingu (modem) miazdzyl niemilosiernie, co do turnieju byl 1 komp z USb !!! na ktorym bylo najwiecej fps UWAGA - 60! na reszcie okolo 40-50 i szczeze mowiac nikt nie nazekal(turniej zakonczyl sie tej samej nocy okolo 3 nad ranem - bylo 14 kompow do gry) turniej wygral panoramix, 2 miejsce zajl toms a 3 kroghot :o ptraktycznie od tego turnieju zaczolem sie inetresowac bardziej q2 obecny server astercity net byl wymazony dla modemow bo najnizszy ping wiec tam gralem, byly booki ganjaryna i x-clany to chyba najabrdizej obleane i najlepsze servery tamych czasow .....okolo 2000 roq pojawilo sie w uf cafejce turniejowej (obecnie nie istenieje)lacze i wtedy szalal lucas i maniek, a mnie uczyl grac perforator, ktory przesiadywal tam oswitu do zamkniecia, glownie slyneli z chainow a lucas wybieral sobie z kim kce grac :D

co do granetu to chyba najlepiej aby wypowiedzial sie jakis warszawaik przebywajac tam czasami :o

to na tyle jak cos lub kogos pominole to sorx jak cos przypomne sobie to napsize

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 10:34 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ale_sick_gra_mniej_wiecej_od_1_zjazdu_w_arenie_jeszcze_tej_podziemnej

a_co_do_mtq_to_przez_ten_klan_przewinelo_sie_jakies_40_osob:o

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 10:43 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
wymienilem tych fajnych i w miare kojarzonych przez "nowych" :D, tak btw to jester miazdzyl na bordzie z gwiazdakami :D :D :D, takim staryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 11:19 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
masz_hanan_demka

http://anomal.org/jarek/demka/gambfin1.zip
http://anomal.org/jarek/demka/gambfin12.zip
http://anomal.org/jarek/demka/krog_spox.zip

to_3_to_jak_mowilem_mistrz_netu_wpada_do+wawy:)


ftp://ftp.gracz.net/pub/fpp/quakeworld/ ... mos/quake2

tu_masz_jeszcze_kilka,te_trzy_zrobilem_mirror_bo_transfer_z_gracza_ssie

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 11:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:27
Posty: 183
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'z')a 3 gra ktora dopiero co sie pojawila jakas tam :o nie pamietam (bodajrze mortyr lub jakas taka polska gra w takiej skrzynce drewnianej)
rezerwowe psy? :o

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 14:31 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Jarek ma racje demka w porowniu z dzisiejszymi to zupelnie inny swiat, mam spakowane demka z tego tornieju opisywanego przeze mnie oraz demko mh-mtq 3/3 jesli ktos by reflekotwal to niech sie ze mna skontaktuje zajmuja 7.39 mb

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 16:07 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
ja kiedys chcialem demka od msx'a jak sie sam minusowal , opowiadal mi o tym :) ale nie chcial mi ich przeslac , powiedzial ze ich nie ma ......
pewnie sie wstydzil sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 16:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
ham moglbys na jakis ftp to zapodac ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 16:31 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
wlasnie nie mam zadnego odezwji sie jakos na gg 1296360

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2002, o 16:55 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
daj_mi_ja_wrzuce_do_siebie

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza