[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 20:39 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 's')a tacy co to wiedza jak dziala wh jak sie gra na wh i jak mozna obejsc zabezpieczenia (czyt. posty shotmana czy siwego). tacy na pewno lepiej wyczuja niuanse. ja wh widzialem raz w zyciu w kafejce na nocce (nie grajac zreszta) lub na screenach, wiec co moge powiedziec? moge powiedziec, ze na tym demie nie widze wh...


to ze wiem jak dziala wh nie znaczy ze na tym gram ;s adminowalem troche w cs to wiem na czym polega banowanie ze screenshotem i jak to ominac, wystarczy wejsc na stronke ktora zajmuje sie takimi delikwentami w cs 1.6 www.blacklisted.pl i od razu ma sie wieksza wiedze na ten temat : )
_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 10 kwi 2010, o 01:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 's')a tacy co to wiedza jak dziala wh jak sie gra na wh i jak mozna obejsc zabezpieczenia (czyt. posty shotmana czy siwego). tacy na pewno lepiej wyczuja niuanse. ja wh widzialem raz w zyciu w kafejce na nocce (nie grajac zreszta) lub na screenach, wiec co moge powiedziec? moge powiedziec, ze na tym demie nie widze wh...


ech ........ to teraz każdy będzie pisał że nie widział po 10 latach na oczy wh i nigdy nawet nie sprawdzał :D
takie pierdolenie głupot to zostaw dla siebie , i wrócić fajnie by było do Cleanera , bo jeśli chcesz o mnie porozmawiać to załóż nowy temat .
_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 10 kwi 2010, o 12:46 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Nie siwy nie kazdy jest takim kretynem jak ty ktory nagrywa dema z aimbotem potem sam je wrzuca na ds i sam je zatwierdza :D
Na szczescie takich baranow nie ma wcale az tak wielu.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 10 kwi 2010, o 13:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
No to maszyna ruszyła :D:D:D:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 08:37 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
wlasnie nic nie ruszylo. bylo jedno demo, ktore nic nie pokazalo a innych nie ma. czy to sa te dowody na wh cleanera? pimp, jak, ze ty wyszedles z inicjatywa, podeslij co bardziej, twoim zdaniem, podejrzane dema, zeby bylo przynajmniej nad czym pracowac. ja obejrzalem ok 5 jego dem i co tu duzo mowic - dobrze gral, ale wh nie widzialem :/

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 09:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
powiedział co wiedział uczony od siedmiu boleści

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 13:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
pimp juz chyba stracil zapal jak nikt go nie poparl po obejrzeniu dema gdzie jest podobno 5 ewidentnych akcji z wh :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 14:04 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
niech je wskaze, to moze tez cos przykuje moja uwage. ja nie lekcewaze ani nie bagatelizuje, po prostu chce zobaczyc to co niektorzy podobno widza, a ja nie. i zeby nie bylo ze bronie Cleanera - ja po prostu staram sie byc obiektywny...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 20:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')imp juz chyba stracil zapal jak nikt go nie poparl po obejrzeniu dema gdzie jest podobno 5 ewidentnych akcji z wh


Zapalu nie stracilem, bo i go nie mialem. Wznowilem temat z czystej ciekawosci. Ja juz od dluzszego czasu uwazam Cleaner'a za czitera i zdania swojego nie zmienie.

Nev:
Nie wskaze Ci konkretnych demek, na dysku mam jeden wielki balagan, nazwy dem zupelnie pozmieniane (a.dm2 ab.dm2 by.dm2, moze jestem zacofany, ale tak ogladam dema na frq2 [wpisuje demomap <nazwa.dm2>] Nie mam czasu zeby jakkolwiek je uporzadkowac. Jedynie demo z ta akcja lezalo gdzies oddzielnie na pulpicie. Nie bez powodu.

Wcale sie nie zdziwilem, ze wiele osob nie widzialo tam nic dziwnego. Dlatego, ze nie widzieli tez nic w filmie zrobionym troche wczesniej przez rev(?).

A teraz troche faktow z mojego povu:

Ta akcja slonik z dm2. Typ strzela w glebe rakieta, bez wh zupelnie nic. Przy wlaczonym wh, rakieta przecina lot enemy typa. Tak jakby troszke sie zapomnial :/ Ale nie, nie widac nic, co wiecej exe takich akcji robi milion.

Cleaner to jedyny gracz, ktoremu zupelnie bez farta (bo robi to mnostwo razy) udaje sie przebiec polowe mapy z ok 10-20hp ubic przy tym enemy qrunnera i jeszcze przezyc. Na mapie dm6 widzialem takie akcje z pewnoscia.

Dziwnym trafem! nie zdarza mu sie czekac na bron.

Zaobserwowane przeze mnie w bezposrednich starciach ligowych. Bodajze byla to gra na dm2 w poprzednim sezonie. Siedzialem sobie na mh lifcie (kto widzial jak tam gramy to wie ocb ;]) Ja na gorze, cln pod (pisze to jedynie z pamieci, bo tak gleboko ta akcja mi zapadla). Obaj mamy rl, ja w dodatku mh. Ruszam sie w strone mh dostaje rykoszetem od sufitu. Ide w strone windy, dostaje rakieta. Na wykonczeniu jestem. Biegam sobie czekajac na kolejnego mh i co chwile puszczam kontrole zeby nie wjechal, nic. Odszedlem na chwile bo mh mial sie pojawic, wzialem wracam do lifta KILL.

I jeszcze raz powtorze, warto zauwazyc przy ogladaniu jego dem jak sie ustawia do scian (niby nic sie nie dzieje), ale czasem delikatnie "poprawia sie", zeby widziec cos wiecej.

Zadziwiajaca celnosc z ssg z q to juz tak na marginesie.
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 21:26 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
ogladalem kilka jego demek z dm5. sa sytuacje i miejsca w ktorych uzywa wh on/off. robi wtedy niezrozumiale rzeczy. ktos kto ma pojecie o grze z latwoscia to wylapie bo powtarza sie to bardzo czesto. jestem przekonany ze to cziter


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 21:53 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Nie mam zamiaru nikogo bronic bo jestem jedna z osob ktora pierwsza rzuci kamien jesli to ze kliner czituje okaze sie prawda ale moze dajcie dema? I nie piszcie ze wam sie nie chce ich szukac bo to troche slabe.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 21:59 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
kolt dema znajdziesz na demosquadzie, szczegolnie ciekawe sa dwoch ostatniech sezownow


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 24 kwi 2010, o 11:52 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
chcialem obejrzec i nie dzialaja linki na http://demosquad.planetquake.pl

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 24 kwi 2010, o 14:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'c')hcialem obejrzec i nie dzialaja linki na http://demosquad.planetquake.pl

to pogadaj z urbaskiem.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 24 kwi 2010, o 14:52 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
no to zajebiscie :/

demka poszly sie jebac, tzn tylko z plq2, ale za to wiekszosc z plq2

nikt nic nie mowil to myslalem ze wszystko dziala wiec na starym serwerze po kilku dniach od przenosin skasowalem wszystko, a home.pl robi tylko backup kilka dni wstecz... jeden dzien wczesniej by ktos cos powiedzial i jeszcze daloby sie odzyskac z backupu

poszukam jeszcze czy na ktoryms kompie nie mam jakiegos backupu z kiedys tam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 24 kwi 2010, o 19:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Ja jebie co ja tutaj widzę. 30 głów duma jak tutaj ujawnić czity Cleanera. Przez 4 miesiące pierdzenie na forum, bez dowodów, bez argumentów. Jakieś tam wycięte fragmenty z dupy które bardziej wskazują że to zbieg okoliczności niż czit. Gość ownował czasami w euroq2l czy w plq2 jak czejsowało go xxx osób na GTV i jakoś nie było gadania że gość czituje.

Jeśli ktoś ze sceny używał jakiegokolwiek wspomagacza (aim,wh) to szybko był wykrywany, zaraz były dema że w którymś momencie "popełnił błąd" i użycie wspomagacza było widoczne i "podane na tacy" ewidentnie że to czit. Cleanera demek jest sporo, jednak nie ma tego jednego gdzie byłoby widać ewidentnie że gość czituje.

Temat jest ciągnięty jak na niewiarygodne.pl gdzie kogoś ufo porwało i yeti zabrało, ale huj tam, ani śladu po nich. Tylko blade spekulacje.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 25 kwi 2010, o 01:34 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Kubi, ale nie czaisz jednej rzeczy. Gdybyś Ty zaczął ownować;-DDd to od razu byłby lament.
A jak cln zaczął ownować ileś tam lat temu, praktycznie z dnia na dzień, to nikt nie patrzył na to bo każdy miał to w dupie.
I teraz może sobie grać z tym co ma(o ile ma) bo każda akcja z dupy przejdzie bokiem,bo "przecież to cln, jeden z najlepszych" i o to chodzi w tej dyskusji.Imo jedyne co może powiedzieć czy czituje czy nie,to obejrzenie demek, jak gra jak cipa, a po 2 tyg. wymiata jak purri. A dokładnie to pamiętam,bo był lamą i z dnia na dzień praktycznie zaczął niszczyć...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 25 kwi 2010, o 10:09 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
ta tez pamietam :)
cienki bolek, nagle cln mastah i gra w reprze i sobie mysle "o co chodzi?"/z dnia na dzien sie wyskilowal?
dziwne, ale coz ...
inna sprawa: wczoraj wieczorem na astera wszedl jakis zoltan i ktos jeszcze i floodowali ze jakies tam wh do sciagniecia itp ... zapomnialem zrobic skrina :X
zjebalem goscia zeby szedl w pizdu, ale byl strasznie zdziwiony ze komus sie to nie spodobalo.

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 25 kwi 2010, o 11:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
ale wy pierdolicie jak te baby w oknach same plotki żeby nie bylo że bronie bo jestem tutaj bezstronny przynajmniej narazie! wcale z dnia na dzien nie zrobil sie mastahi nie odrazu dostal sie do reprezentacji bo jak ssie tam dostal to juz dlugo przedtym dobrze gral. Widzicie ze stal sie dobry ale nie widzicie tego ze koles 7 lat temu nie wychodzil z serwerów coś jak teraz david. Przeciez david w zeszlym roku byl tylko rejlowcem jakims tam a teraz doszedl do playoffow pld. Nie pamietacie tego jak co sie odswiezylo serwer to bylo widac cln grajacego ? pamietacie to co chcecie pamietac


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 25 kwi 2010, o 12:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
') inna sprawa: wczoraj wieczorem na astera wszedl jakis zoltan i ktos jeszcze i floodowali ze jakies tam wh do sciagniecia itp ... zapomnialem zrobic skrina :X
zjebalem goscia zeby szedl w pizdu, ale byl strasznie zdziwiony ze komus sie to nie spodobalo.


no tez widzialem tego typa tylko bodajze na Quake 2 TDM neostrada tp/Strefa Gier (nie zrobilem skrina - moj blad), natomiast sciagnalem tego wh co dal (odpalilem na lanie) i dziala. Nie wiem jak jest z serwerami, nie wchodzilem, zeby pozniej mnie nie dojebalo na aclist ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 172 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza