[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 21:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
no wlasnie o tym napisalem w poscie wyzej, jestes slepy jak inni, nie bierzez sobie do glowy ze moze jednak zaistniala jakas pomylka? a co do tego bana to chyba ty go bardziej przezywasz niz ja. mam takie same prawo do zabierania glosu jak kazdy, wiec stfu k? ja rozumiem ze mnie nie lubisz, bo zawsze cie krytykowalem ot co, nawet cie klepalem w tom superanckom gre, ktora odbierasz jak swoje nocne zycie lul, ale przestan sie zachowywac jak jakies rozpieszczone dziecko i wbij sobie do tego pustego LBA, zastanow sie troche i nie kieruj cyferkami tylko mozgiem, bo chyba go masz co?

a jezeli masz mi cos do zarzucenia pokaz mi jakis wiarygodny dowod tego ze odpalalem, posiadam, gram, gralem na wh, ktorego rzekomo wykryl mi antyczit ricza ~~ i powiedz mi dlaczego, skoro wczesniej gralem tego nie robil, a logowalem sie pewnie nie raz na servy na ktorych on widnieje, wytlumacz mi prosze czemu nie wykrylo go wczesniej? i plz nie uciekaj do tego, ze nie byl jeszcze dopracowany bo zamkne sie w sobie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 22:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
chiter nie powinien miec prawa glosu idz se robic szlaczki na murach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 23:02 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '@')fest
swoje prywatne roszczenia zalatwiaj na prv. Jak nie chcesz dac tego demka to i sie nie udzielaj tam gdzie nie masz nic do napisania poza farmazonami. Nastepny post w takim tonie wywale.


he no kto jak kto ale zebys ty takie rzeczy wytykal? ... kiedy czytam 90% twoich postow to mysle "dlaczego ich jeszcze ktos nie usuna, przeciez to takie maslo maslane..."

a napisalem to tu, bo moze ktos inny ma to demo, albo sam sie zmotywuje zeby je wstawic z checia sie posmieje:)

racja zrobilem filmik zajmuje jakies 250 mb (co za tym idzie jest w bd jakosci)
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 11:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Albo wstawiasz i komentujemy, albo nie wstawiaj i japa. Chuj mnie obchodzi, że masz to demko w zajebistej jakości i zajmuje 666 GB. Pochwalić się chciałeś, czy pożalić?

Jak chcecie się z Demem przedrzeźniać, który jest mądrzejszy i ma większe cycki to piszcie sobie na prv. Póki co nie ma co komentować.

Święta są więc do sprzątania sio !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 12:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
darus, a kto to jest chiter?
wole byc cziterem, niz zyc 2x lat i nie znac wlasnego jezyka~~


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 12:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
dla twojej informacji znawco języka tego słowa które uznajesz za polskie nie ma w słowniku :(
idziesz się już wieszać czy jeszcze nam napiszesz pare razy jak to głęboko masz tego bana w dupie? ~~ narysowałbyś coś a nie tylko po dwa wpychasz :(

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 12:41 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Jest niewykrywalny wh dla antyczita.
Niedawno dostałem dowód (demko).

Nie wiem dlaczego R1ch tego nie blokuje (tak, wierze revowi, ze mu o tym powiedział), z tego co mi mówił Revenge113 to zablokowanie tego to jest "pryszcz", a mimo to, koleś dalej nie chce tego zablokować.

Męczyłem go ja, kolt, dem, rev, neveride, wision i napewno wielu innych, a wh nie zablokowal nadal. Dziwne.

Dowód:
http://www.sendspace.com/file/pwxrrs

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 12:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
azgr.... :bij:

1 post tematu Aktualne czity, 1 log... roztrzasacie sprawe ktora jest opisana od początku grudnia 2009. Nie wiem po co to halo. To, że rich tego nie blokuje, tzn ze ma ku temu powody. A ich wyjasnieniem jest własnie 1 log w 1 poscie teamtu http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 21&start=0

Jesli ktos nie rozumie po angielsku to poproscie o przetluamczenie. Jesli nie rozumiecie dlaczego rich tego nie chce zablokowac, to poproscie o wytluamczenie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 16:19 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('Pimpek', 'N')ie ma wpisu poniewaz sa niewykrywalne dla ac specjaly. Czy czitowal ? TAK! Zbyt wiele niezaleznych w jakikolwiek sposob od siebie osob to potwierdzilo. Ja wrzucilem tylko jedno demko. Wedlug mnie bezapelacyjnie widac jak gra na wh. Czy innych czitow uzywal ? ciezko powiedziec, ale z pewnoscia wiele osob zastanawiala celnosc jego ssg...

http://demosquad.planetquake.pl/quake2/?op=dd1&id=635


P1imp ogarnij się , straciłem przez Ciebie tylko 20 min , ludzie nie ogladajcie tego bo tam nic nie ma , chyba ze chcecie zobaczyc jak sie powinno grac quada na dm2 i zdobywac nim fragi. Wh ahahahaha dobre sobie widac je na pewno wtedy gdy cln plywa sobie w wodzie obok rl , slyszy ze ktos chodzi nad nim i wali w SWOJEGO z mg cala serie , tak ewidentne wuHa :DDDDD
_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 2 kwi 2010, o 16:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
wszystko fajnie pięknie extreeme na ircu się skonfrontuję z cleanerem i się dowiemy co nieco :DD
czoki wiarygodność kolegi z tego samego miasta jest trochę jakby to powiedzieć mała

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 08:57 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
co do dema które wskazał pimpek, też nie zobaczylem tam nic nadzwyczajnego, (ogladalem bez wh) nie jestem ekspertem ale ciezko bedzie cleanerowi udowodnic gre na wspomagaczach na podstawie demek tych ktore sa w sieci jesli faktycznie czituje.. mnie zastanowil fakt że Cleaner grał z FF wieczorami (przypadek?) 3/4 osób tam gra/grało nieczysto. tak jak pisze maq, gdyby extreeme skonfrontował sie z cleanerem na ircu może coś więcej byśmy się dowiedzieli (mało realne dogi ), jedno jest pewne, jeden bądż drugi kłamie slonik i cytat wypowiedzi neveride`a i GandalF`A

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'd')obry gracz nie gra dziwnie. on gra optymalnie, co znaczy, ze podejmuje optymalne decyzje przy ograniczonej wiedzy na temat tego co sie dookola niego dzieje. gracz na wspomagaczu, posiada wieksza wiedze nt. stanu gry i moze podejmowac optymalne decyzje dla tego stanu. jednakze, biorac pod uwage ograniczona liczbe informacji, te decyzje wydaja sie byc dziwne, a czasem glupie.

1. zastanawialem sie dlaczego typ ma takiego effa->ZAWSZE wybiera najbardziej optymalna droge dla siebie
2. praktycznie w 95% przypadkach nie da sie go zaskoczyc (przy harmidrze 4v4 w niektorych sytuacjach ciezko wyczaic pewne rzeczy na sluch on i tak zawsze wie co jak)


chytry zastanawiało mnie dlaczego cln nie gra 1v1 (wiem że to nie jest argumentem) ale z takim skillem powinien cisnąć 1v1 (PLD,EDL) wielka szkoda gdyby okazało się że gra/grał nieczysto :)
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 10:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
nic z tego nie wyjdzie, juz widac ze temat ucichl ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 11:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ucichl bo wiele osob nie ma odwagi zabierac glosu, lub poprostu im sie nie chce ;)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 16:27 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
ja na tym demku niestety wh nie widze, ale specjalista nie jestem wiec nie wiem dokladnie na co patrzec. w kazdym razie nie ma tam nic ewidentenego moim zdaniem. a co do ogolnej jego gry to sie nie wypowiem, bo nie wiem jak on gra...nie widzialem naglego przyrostu skilla i nie wiem jaki poziom teraz reprezentuje. nie wiem tez czy dal extreemowi cheaty i nie wiem czy gral z ff po nocach. niech ktos na czasie cos powie no i tak jak mowilem wczesniej - dema dema i jeszcze raz dema.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 16:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
z kazdym postem poki co dowiadujemy sie jedynie ze nie ma specjalistow... sa jacys specjalisci wogole? D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 17:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
sa tacy co to wiedza jak dziala wh jak sie gra na wh i jak mozna obejsc zabezpieczenia (czyt. posty shotmana czy siwego). tacy na pewno lepiej wyczuja niuanse. ja wh widzialem raz w zyciu w kafejce na nocce (nie grajac zreszta) lub na screenach, wiec co moge powiedziec? moge powiedziec, ze na tym demie nie widze wh...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 17:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Weź sprawy w swoje ręce jeśli jesteś do czegoś przekonany.

Ja takiej 100% pewności nie mam. Dla mnie Cleaner też jest PODEJRZANY, ale to wszystko. Chciałbym mieć pewność, że jest czysty, albo dowody, że czituje. Nie ma co na kogoś się oglądać. Każdy jest zwolennikiem czystej gry poza paroma panami w FF i to powinno być bodźcem przewodnim a nie zdanie: "ucichl bo wiele osob nie ma odwagi zabierac glosu, lub poprostu im sie nie chce".


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 18:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
ciężko bedzie o czystość gry kiedy można biegać z wh, aimbotem (co tam jeszcze mamy fajnego w pakiecie?) po serwerach a stronka ricza nie bedzie tego logowała...
jak się nie myle to Revenge113 i dem poruszali temat ricza i cieżko z nim się dogadać (nie chce?) :|
pimpek pisał o osobach to potwierdzających (chodzi o gre cleanera)

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')akie osoby ? Sporo ma tu konta... jesli beda chcialy to potwierdza.


chyba jeszcze nikt tego nie potwierdził? (przynajmniej w tym temacie), dziwne jeśli chcemy żeby ze sceny usunąć syf w postaci cziterow, wiec czekam na wypowiedzi osób o których pisze pimp, może wkońcu ktoś się wypowie jeszcze na ten temat? :S
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 19:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@tinc

watpie...

pimp tak jak np ja dostaje/dostawal prywatne wiadomosci od ludzi ktorzy poprostu nie chca sie mieszac w ten syf od dawien dawna, ale chca dodac inicjatorom tematu przekonania ze sie w duchu z nimi zgadzaja. Watpie aby nagle mieli potrzebe ujawniac swoje obiekcje, podejrzenia, zarzuty czy co tam kryja :) Sam osobiscie wiem o kilku takich osobach, a ktore jednak cos znacza na naszej scenie. Wiem np., ze jedna z tych osob bardzo zaluje, ze nie jest juz w posiadaniu screena jak cln blednie wpisal komende na WH w poczatkach swojej kariery. Doskonale rozumiem te osoby i nie dziwie sie, ze im nawet nie chce sie zawracac glowy cln'em.

@neon

i to sie mija z celem. Mamy multum osob ktore sie nie znaja, a jednak ich zdanie jest brane wielokrotnie jako to najwazniejsze lub wazniejsze od innych. Z tego co widze, to to czy ktos sie zna czy nie, zalezy od tego ile osob nakreca afere, kim one sa i na kogo jest nagonka. Kazdy napisze "ja sie nie znam ale..." i po paru postach robi sie z domyslow prawda oczywista, w ktora wszyscy zaczynaja wierzyc.

Jesli mowimy o wh w kontekscie cln to jesli chlopak czituje to nie mamy doczynienia z zwyklym userem wh (jak np hex czy extreme), ktory patrzy notorycznie w sciany czy podloge, tylko z umiejetnym wlaczaniem/wylaczaniem czita wtedy kiedy trzeba.
Tutaj nie wystarczy juz obejrzec demko (bez wh lub z wh), jak niektorzy pisza ze ogladali i gowno widza, tylko do sprawy trzeba podejsc dokladnie jak pimp.
Zeby cos dostrzec, trzeba troche wlasnego doswiadczenia w graniu tp.

Nie chce nikomu ujmowac (np. tinc) ale jednak do wyrokowania czegos w sprawie cln trzebaby wziac czołowke sceny w TP (nie duelowcow jak np. fiz czy kolt), ktora dodatkowo ma pojecie jak dziala wh, kiedy z niego korzystac(kiedy to by bylo wskazane). A na koniec taka osoba dolozy doswiadczenie wyniesione z lig, dzieki czemu bedzie mogla dostrzec pewne niuanse w gameplay'u.

Takie "warunki" wykluczaja bardzo duzo osob, ale jednak moim zdaniem dalo by sie wyciagnac pewne wnioski o solidnym podlozu.

Oczywiscie osobiscie pozostawiam margines na mega-talent, ale w moim prywatnym mniemaniu pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 19:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
ja nie wyrokuje, napisalem tylko co o tym myśle, więc hamuj tam
zgadzam sie z tym:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'd')o wyrokowania czegos w sprawie cln trzebaby wziac czołowke sceny w TP (nie duelowcow jak np. fiz czy kolt), ktora dodatkowo ma pojecie jak dziala wh, kiedy z niego korzystac(kiedy to by bylo wskazane). A na koniec taka osoba dolozy doswiadczenie wyniesione z lig, dzieki czemu bedzie mogla dostrzec pewne niuanse w gameplay'u.


tylko że jak będzie nadal tak jak teraz to nic nie ruszy :)
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 173 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza