[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 18:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
"irytujace jest tez to ze zarzucaja mi ze się podawalem za bogiego a oni sami do mnie podbijali czesc bogi wiedzialem ze to Ty blablabla" - wypowiedz lopaty

ogolnie nie chodzi mi o to by bronic lopaty. Ale jesli banujecie jednych a drugich za to samo zostawiacie to kurwa cos tu jest nie tak.
na moim nicku gral np dsCAT (ds4l) co moze potwierdzic nawet david - i jakos hasa sobie dalej po serwach bezkarnie.. ale jego Pio rzecz jasna nie zbanuje

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no ale pewnie sobie tak dla zartu zrobil, kazdy zna ciebie, kazdy zna kotka, znacie sie wzajemnie

co innego jak jakas faja przybywa chuj wie skad i sie podaje m.in. za bogiego

jest chyba roznica, co?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Lopata byl dopisany do skladu FF na plq2, takze BRAŁ UDZIAŁ w tej lidze. To, że nie zdazył zagrać już jest inną bajką.

Lopata najpierw podawał się za bogiego, zaś później za pepka. Ponadto wszystko wskazuje, że to extreme który miał już bana za granie na wh. Poza tym podobno wyspowiadał Ci się on kim jest, więc nie rozumiem tym bardziej dlaczego go bronisz. A jednak rozumiem. Wykazujesz tą samą postawę od początku tej edycji ligi, czyli upierdolic ekipę z plq2, a Twoich zażaleń było już wiele. Szkoda, że żadne nie działało na pożytek społeczności q2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/i ... 154&so=sqd

nie widze lopaty w skladzie - co wiecej patrzylem ostatnio (bodajze wczoraj czy przedwczoraj) i rowniez go tam nie bylo.

co do wypowiedzi febla. Czy dla zartu? ten zart nie byl zbyt fajny bo raczej z catem nie darzymy sie sympatia. Zreszta w sumie chuj mnie to obchodzi czy dla zartu czy nie? zrobil to bez mojej zgody!! Wiec ogolnie ban w takim przypadku tez sie nalezy.
Czym sie rozni to od akcji Lopaty? no tak - lopata jest medialniejszy bo bije nopka i neva
Badzcie kurwa konsekwentni w tym co robicie przynajmniej. Ot taka rada
rowni i rowniejsi ?

Z tego co wiem to Wy pierwsi zaczeliscie pisac o nim jako o bogim , sam zreszta to widzialem. I sam tez widzialem jak pisal, ze bogim nie jest. Prosilbym o danie logow o tym jak gosc pisze "jestem bogim" !

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:39 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Lopata byl dopisany z listy bezklanowcow, z dopiskiem, ze to bogi. Jak sie okazalo, ze to nie on, usunalem go z listy bezklanowcow i ze skladu ff.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:46 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
a ja myślałem, że Lopata to blanka ;]

a co do tej metody myślałem że jakiś bardziej rewelacyjny pomysł typu, że wykywa gościa, który widzi na ekranie więcej niż jest to zakodowane w źródle gry. Bo co do obliczania długości patrzenia, to przecież np Lucas, zawsze na dm1, myszką jeździł po ścianach i jestem 100% pewny, że za tą ścianą był jego przeciwnik. To po prostu intuicja i doswiadczenie, nie sądzę zeby czitował.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
a kto zrobil ten dopisek i czemu? Pio czekam na logi gdzie gosc mowi ze jest bogim.

I co z moja sprawa z catem? nic mu nie zrobicie rzecz jasna?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
pewnie festival zrobil, bo edytuje sklad. sam zreszta mi pisal na ircu, ze Lopata to Bogi, jak mu wypomnialem, ze beda mieli pojechane w euroq2l za granie fejkami, a nie wpisywanie ich aliasow w skladzie ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 20:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
febl - nie wiem czy festival tak pisal czy nie , ale jesli tak to czemu gosc ma dostawac bany za wypowiedzi innych? Rozmawialem z nim i zapewnial mnie ze nikomu nie mowil, ze jest bogim. Wiec na jakiej podstawie dajecie mu bana a innych nie banujecie?
Czekam na logi

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a na jakiej podstawie masz wierzyc fejkowi? :D wkrecil pewnie festivalowi, to tak go wpisal (no naprawde watpie, zeby festival sam sobie to wymyslil). zreszta ja sam nie wiem, to wszystko smierdzi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:03 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Ja Ci zadnych logow nie dam, bo nie musze. Tak, przywitalem go jak Bogdana. No i Twój kolega, nawet nie próbował mnie wyprowadzić z błędu, a wręcz przeciwnie. Dalej prowadził rozmowe tak, jakby chciał, żebym myślał, że to bOGI.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 22:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'R')ozmawialem z nim i zapewnial mnie ze nikomu nie mowil, ze jest bogim. Wiec na jakiej podstawie dajecie mu bana a innych nie banujecie?


W Rzeszowie chyba tylko wszyscy wszystkim ufają na słowo. Daj Logi, że mu ufasz i zapewnij, że poręczysz za jego prawdomówność osobiście.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '[')16:53] <P-BDM> dales bana lopacie?
[16:53] <Pio> P-BDM ja mu dalem
[16:53] <P-BDM> za co?
[16:53] <Pio> za oszustwo
[...]
[16:57] <Pio> P-BDM
[16:57] <Pio> i tym bardziej jestes smeiszny
[16:57] <Pio> bo wiedziales kto to
[16:57] <[H]neon> zeby moc z podniesiona przylbica chodzic
[16:57] <Pio> a nie chciaels nas poinformowac
[16:57] <[H]neon> on nie wie
[16:57] <P-BDM> przeciez od poczatku mowilem ze wiem kto to
[16:57] <Pio> chociaz adminow
[16:57] <P-BDM> oO
[16:57] <Pio> LOL
[16:57] <Pio> no tak
[16:57] <Pio> i sie nie podzieliles
[16:57] <P-BDM> napisalem dance
[...]
[16:59] <P-BDM> [16:57] <01@Pio> a nie chciaels nas poinformowac
[16:59] <P-BDM> i nie to ze nie chcialem
[16:59] <P-BDM> obiecalem mu
[16:59] <P-BDM> ze jak mi powie to nie powiem nikomu
[16:59] <P-BDM> wiem ze wy macie w dupie dane slowo


Koleś o nicku Lopata podszywał się pod bogiego, a następnie pepka, więc wszystko jasne. To bdm, że nie widziałeś, iż był dopisany do składu FF na plq2 nie znaczy, że tak nie było. Kolejny raz wychodzi jak z braku wiedzy robisz duże HALO. Pozbieraj argumenty do kupy, w końcu jesteś humanistą. Nie chciałbym Ciebie zawstydzić, bo to zupełnie nie moja dziedzina.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 23:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Ok - zacznijmy od tego moj drogi neoniku. Poprosilem o logi gdzie lopata stwierdzil ze jest bogim (a za to podobno dostal bana). Nie otrzymalem ich i zapewne nie otrzymam bo takich logow nie ma. Typ wygral z nopkiem i nevem, ludzie zobaczyli ze ma hosta z rzeszowa to od razu ze to bogi. A pozniej taki jeden baran z drugim jak Ty wypisuja ze podawal sie za bogiego. I uzyje tu Twoich slow - Kolejny raz wychodzi jak z braku wiedzy robisz duże HALO.

Kolejna rzecz - napisales ze podszywal sie pod pepka .. UDOWODNIJ TO a grzecznie Cie przeprosze.

I Ty smiesz pisac o zbieraniu argumentow do kupy? Najpierw sam je kurwa przedstaw.
Od Pio logow sie nie doczekam - poczekam na logi od Ciebie. Moge sie zalozyc, ze nie udowodnisz ze Lopata nie gral na nicku "pepek" lub tego ze mowil ze jest pepkiem. A wiem to poniewaz wiem takze jak owa sytuacja z "pepkiem" wygladala. I z niej wychodzi iz masz (ktory to juz raz?) problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

DOWODY KURWA DOWODY. Zbanowaliscie wlasnie kogos na serwach, bez zadnych dowodow i bez zadnej konsultacji z kimkolwiek.
Ja rozumiem niedopuszczenie go do plq2 (co osobiscie POPIERAM!) , ale banowanie kogos na wszystkie serwy za to, ze nie podal swojego reala to juz lekka przesada. Idac tym tokiem myslenia czemu nie zbanujecie 75% ludzi grajacych na serwach? Aha no tak .. bo oni nie wygrali z nevem..

btw nie jestem humanista :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 24 lut 2010, o 23:20 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
czyli w koncu kto to?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
oO
dobrze sie czujesz bdm czy dawno na forum żadnej małej wojenki ? :D
łopata to extreeme który miał bana za wh i prawdopodobnego aima którego mu do końca nie udowodniono (wyłączał sobie i włączał jak zaczynało być ciężko :DD) jeśli to on to ban i tyle, jeśli to nie extreeme to niech da reala i wszyscy przed nim uklękniemy jak to się robi skila w pół roku :DD i to nie małego skilla bo rg jak ci wsadzi w ostatni koniuszek włosa na głowie z za winkla to można się zastanowić czy wszystko z percepcją człowieka jest ok
także jakieś obrony częstochowskie tego klienta to nie jest twoja brocha, jego host wskazuje że ma irca swojego brata czy kuzyna czy huj wie kogo koleś miał nicka exeter chyba czy coś takiego
może ktoś ma telefon do luki to można wyjaśnić wiele spraw :D

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Odpisze tak jak odpisalem ten argument Pio na ircu :

[...]
[20:12] <01P-BDM> 1. to extreme
[20:12] <01P-BDM> 2. to nie jest extreme
[20:12] <01P-BDM> przeanalizujmy obydwie
[20:12] <01P-BDM> ad.1 z tego co pamietam extreme dostal bana z 3 czy 4 lata temu za uzywanie wh
[20:12] <01P-BDM> czemu ma miec dalej bana za to ?
[20:13] <01P-BDM> ricky rowniez uzywal wh a hasa sobie legalnie po serwach
[20:13] <01P-BDM> ogolnie mysle ze jesli ktos przez dluzszy czas mial bana (i nie mowie tutaj o extreme) to powinno sie mu dac szanse
[20:13] <01P-BDM> OSTATNIA szanse
[20:14] <01P-BDM> ad 2. jesli to nie extreme to za co? skoro nie napisal ze jest bogim (nie ma na to dowodow) to czemu banowac jego ip a zostawic innych ludzi nie grajacych na realu

odnosnie ad.1 wyjasnij mi w takim razie czemu Ricky sobie skacze legalnie mimo iz popelnil dokladnie takie samo przewinienie i mniej wiecej w tym samym czasie (czyli ladnych pare lat temu).
ad.2 nawet dowodow nie potraficie przedstawic wiec jakim prawem ban?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 00:51 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
no tutaj to bezsensowny ban, a dodam jeszcze, że coraz bardziej widać, że pio władza uderzyła do głowy, moim zdaniem lepiej trzeba się zastanowić, aby tak dalej nie było.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:07 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Chyba cos sie wam pomerdalo.
Przychodzi ziomek z dupy i zostaje wpisany do plq2 (jako bogi) i do euroq2l (tez jako bogi). Rozmawia z ludzmi ktorzy pisza mu "czesc bogi" jakby kurwa nigdy nic. Nie przyznaje sie ze to nie on tylko sobie bezczelnie korzysta z tego ze ludzie mysla ze to bogi. Co ciekawe oczywiscie pojawia sie w klanie ff slynacym z wiadomo czego. Robi w chuja ekipe plq2 i ekipe eq2l. Mysli ze mu sie uda bo ludzie pomysleli ze jest bogim. Do mnie tez sie odezwal i tez myslalem ze to bogi. Ziomek nie napisal ze sie myle bo po co przeciez mial dobra pozycje zeby sie pod tym kryc. I WY BRONICIE ZIOMKA?

To ze bodom to robi to wiadomo bo on jest takim kolesiem ktory napisze wszystko zeby tylko gdzies sie dojebac i zacznie po swojemu sklejac fakty zeby sobie utworzyc glupie teorie. Taki polski thaigo - i pewnie skonczy tak samo jak tamten.
Ale lan ze ty bronisz kolesia to ja nie kumam. Wez sobie to przeanalizuj.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
On po prostu nie jest przesladowany mania banowania wszystkich i za wszystko. Czemu kolcino tak nie piejesz ze Ricky sobie gra na serwach? no czemu nie?

Typek w zadnym momencie nie napisal ze jest bogim. A to ze wy sobie tak ubzduraliscie to juz raczej nie jego wina. Zapewne jakby kazdy pisal Ci bogi bogi to mialbys na to wyjebane. Raz napisal ze to nie on, drugi raz napisal ze to nie on ale kurwa kazdemu z osobna? a wy jak stado baranow powtarzacie rzeczy ktore uslyszal kolega kolegi kolegi ze to niby bogi..
Kogo niby zrobil w chuja z plq2 i eq2l? Powiedzial komus ze on to bogi? ogarnij sie matole bo juz mam dosc czytania Twoich idiotyzmow

btw jak skonczyl thaigo? bo nie na czasie jestem :D

_________________
#czesc


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 01:15 przez majcin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no mysle, ze kolt jasno napisal w tym rzecz, ja tez nie mam watpliwosci... Marcin moze jeszcze przytoczysz watek abc i reszty, bedziemy rozkminiac tak nocami ;dd

edit. NAWET JESLI nie powiedzial, ze jest bogim, to robil wszystkich w chuja, nie zaprzeczajac temu.

i tak, to bylo robienie w chuja eq2l, bo nick bogi byl wpisany w skladzie jako alias Lopaty... (o plq2 nic mi nie wiadomo, wiec nie pisze)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 182 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza