[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 14 maja 2024, o 02:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Marek - Ciebie uwazam za rozsadnego faceta (polemika ze szczurami pokroju kolta nie ma sensu) , napisz mi wiec .. za co powinien miec bana?

do Twojego edita

"edit. NAWET JESLI nie powiedzial, ze jest bogim, to robil wszystkich w chuja, nie zaprzeczajac temu. " <-- pisal ze nie jest bogim, a pozniej widocznie mial juz wyjebane na to - odpowiadac kazdemu z osobna na to ze nie jest sie bogim. Nikomu nie potwierdzil , nikomu nie napisal ze jest bogim - to Wy (mowie o paru osobach) sobie to stworzyliscie i naopowiadaliscie ludziom.
Najlepiej bo nawet sam pisalem Pio ze to nie bogi a on ze na 2000000% to on. No to skoro tak to w dupie mam tlumaczenie ludzi, ktorzy nie chca sluchac innych i ktorzy wiedza wszystko najlepiej (hi kolt). I tak bylo z lopata , na chuj zaprzeczac skoro stado baranow dalej bedzie tworzylo bajki

"i tak, to bylo robienie w chuja eq2l, bo nick bogi byl wpisany w skladzie jako alias Lopaty... (o plq2 nic mi nie wiadomo, wiec nie pisze)" - tutaj to festival powinien za to odpowiadac

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ja nigdzie nie napisalem, ze powinien miec bana.

zgodzilem sie postem kolta, ze jego zachowanie jest mocno niepoprawne, co owocuje dosc sporym zametem na scenie. kolt od razu chce ukrzyzowac takich typow. ok, to jest sposob, ale bardzo radykalny, z ktorym duzo osob moze sie nie zgodzic, w tym Ty. osobiscie nie trawie typkow tego pokroju, wiec mi to lata. sa i beda rowni i rowniejsi, nie od wczoraj tak jest


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 01:41 przez Feeble, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:40 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
sory, ale jeśli za czity nie dajecie banów, to na chuj za krzywe akcje w stylu fejk dawać? nie chodzi o to że go bronię, po prostu imo takie coś jest bez sensu, połowę sceny należałoby wywalić, bo kiedyś kogoś fejkowali:-/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:42 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'j')a nigdzie nie napisalem, ze powinien miec bana.

zgodzilem sie postem kolta, ze jego zachowanie jest mocno niepoprawne, co owocuje dosc sporym zametem na scenie. kolt od razu chce ukrzyzowac takich typow. ok, to jest sposob, ale bardzo radykalny, z ktorym duzo osob moze sie nie zgodzic, w tym Ty. osobiscie nie trawie typkow tego pokroju, wiec mi to osobiscie lata. sa i beda rowni i rowniejsi, nie od wczoraj tak jest


widzisz co innego gdyby ziomek to zrobil pierwszy raz ale tu jest juz recydywa
wczesniej zostal zlapany na czitach (pamietam jego demo z damiahem na rdm2) a teraz wrocil i robi to samo tylko w innej dziedzinie
widzisz tutaj poprawe? bo ja widze ze koles jest typowo problemowy a nie mam zamiaru leczyc z cziterstwa kazdego dzieciaka
recydywa = ban
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
lanther, tu nie chodzi przeciez o sam motyw FEJKA...i w tym rzecz...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:46 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 's')ory, ale jeśli za czity nie dajecie banów, to na chuj za krzywe akcje w stylu fejk dawać? nie chodzi o to że go bronię, po prostu imo takie coś jest bez sensu, połowę sceny należałoby wywalić, bo kiedyś kogoś fejkowali:-/


lan ty chyba nie znasz tej sprawy z extremem
koles jakis czas temu miazdzyl (miedzy innymi damiaha na rdm2 i wrzucil demo chyba na ds z tego co pamietam) az do czasu jak mu udowodnili ze ma wh
dostal bana bo mial stale ip
teraz ma innego prowidera i wraca na samym starcie z krzywa akcja
czujesz juz klimat?
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 01:49 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
Boziu:( Bodom to co kolt napisał o Tobie to zdaje się być świętą prawdą..... ex cziter na fejku z niewyparzoną jadaczką jest dla Ciebie pretekstem żeby przywalić się do każdego w około... co drugi post jest Twój i to w koło Macieju to samo. Ajajaaaaj :/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 14:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Rul nie używaj mego imienia nadaremno, ale skoro wołasz to ...

Bdm powiem krótko, kolejny raz widocznie szukasz sobie kolegów w Rzeszowie, bo bronisz go żałośnie. Chcesz logów tak? Z serwera q2 rozumiem? To sobie znajdź, bo takowych nie posiadam złotko, a jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że tak nie było.

Odnośnie odpowiedzi na mojego posta, gdzie wychwalałeś ile warte jest Twoje słowo.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')ypek w zadnym momencie nie napisal ze jest bogim. A to ze wy sobie tak ubzduraliscie to juz raczej nie jego wina. Zapewne jakby kazdy pisal Ci bogi bogi to mialbys na to wyjebane. Raz napisal ze to nie on, drugi raz napisal ze to nie on ale kurwa kazdemu z osobna?


LOGI, LOGI LOGI jak zaprzecza, że to nie on.
Rozumiem, że posiadasz takowy jeden? Kiedy pisze Ci, że to Extreme. Chyba proste, dlaczego gra na fejku. Gdyby chciał grać na swoim nicku, nie robiłby trzody podszywając się za inne osoby. Zapewniam Cie, że nikt nie robiłby problemów, że kiedyś czitował, a teraz gra (patrz abc). Wystarczyło trochę dojrzałości pokazać, której wam obu brakuje.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 15:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
jako ze kwiczenia szczura kolta tak jak zapowiadalem nie bede komentowal przejde do podsumowania.
I jeszcze uwaga do neona - "Chcesz logów tak? Z serwera q2 rozumiem? To sobie znajdź, bo takowych nie posiadam złotko" widzisz smieciu - oczerniasz kogos bez zadnych dowodow.
"LOGI, LOGI LOGI jak zaprzecza, że to nie on." oczywiscie ze Ci dam owe logi ale najpierw musze doczekac sie Twoich!!

ok podsumowanie. Za kazdym razem zmieniacie powody bana dla extreme'a (oj czyzbyscie sie gubili w swoich faktach?) wiec postanowilem przeanalizowac te wasze powody

Lopata ma miec bana za :

1. za to ze wg Pio podawal sie za Bogiego
ad.1 Pio sam stwierdzil , ze nie napisal ze jest Bogim
2. za to ze wg neona podawal sie za pepka
ad.2 Neon na ircu stwierdzil, ze tego nie widzial (zdrowy idiota swoja droga - oczerniac kogos bezpodstawnie, no ale to akurat u neona standardzik - wpierdalac sie w cos nawet nie majac o tym pojecia), a tylko o tym slyszal
3. to Extreme i ma miec bany bo 4lata temu (czy iles tam) gral na wh.
ad.3 Jednoczesnie Ricki i zapewne paru innych recydywistow skacze sobie bezkarnie (dla przypomnienia ricki z tego co napisal Exe nawet nie dostal banow na serwy, mimo iz popelnil taki sam blad).
4. ze nie zaprzeczyl, ze nie jest bogim
ad.4 sam bylem swiadkiem jak pisal, ze nie jest (i to niejednokrotnie!!). A zaprzeczac kazdemu baranowi z osobna? nie dziwi mnie to - i ja pewnie mialbym wyjebane by pisac takim neonom czy koltom ze nim nie jestem (w momencie gdy parokrotnie juz to wyglosilem)
5. ze w eq2l dodali w others (tego nie ma na stronce i mimo iz ciezko mi wierzyc na slowo takim debilom jak neon [udowodnilem powyzej czemu], to przypuscmy ze mowili prawde)
ze jest bogim
ad.5 z tego co wiem to jedyna osoba, ktora mogla to zrobic to festival. Wiec to on powinien sie z tego tlumaczyc a nie lopata
6. napisal cos nevowi
ad.6 to zbanujcie 3/4 sceny, ktora napierdala takie teksty ze te Lopaty to wypowiedzi grzecznego przedszkolaka. Typ nie wjechal Ci na rodzine itp. - jednoczesnie jakies czulasy itp zjeby w kazdym meczu plq2 puszczaja takie wiazanki ze hello. Nie to, ze popieram tego typu teksty ale badzmy konsekwentni, a nie kierujmy sie jakimis chorymi uprzedzeniami. Banujemy chamstwo jednoczesnie przyzwalajac na jeszcze wieksze (czulas za tego typu teksty juz dawno powinien miec bana na plq2)
7. nie podal reala
ad.7 w takim razie czemu nie zbanujecie polowy sceny - lacznie ze swoimi klanowiczami grajacymi na "a" , "x" , "Cazzer Sozze" , "b" czy "Stoner" (nie mam nic do Jola a szczegolnie do Iversa - chce tylko pokazac wasza pierdolona niekonsekwencje gdzie pozwalacie grac na serwach swoim ludziom a innym nie)
8, bo taki jest kaprys Pio
ad.8 kaprys bo osmielil sie zbic tok? jak legendarne niepokonane tok moglo przegrac z jakims lopata? bo pio nie dowiedzial sie jego reala? rozumiem jesli to tyczyloby sie plq2 , gdzie nie powinno byc miejsca dla ludzi nie na swoich nickach - ale to nie tyczy sie plq2!! Gosc dostal bana na serwery nie dlatego ze fejkowal , tylko dlatego ze nie powiedzial Pio swojego reala. A Pio naduzyl sobie wladzy
9.bo jest fejkiem
ad.9 a kogo fejkowal? nie gral na swoim realu ale nikogo nie fejkowal!


1. Czemu Pio zbanowal go bez zadnych konsultacji ze scena? (jednoczesnie gdy zbanowal fainta powstalo bodajze 8 czy 9 stron [gdzie swoja droga zdania byly podzielone i gdzie ludzie wypowiadali sie ze nie sa w 100% pewni ze gral na wh)
2. Czemu Pio , neon i pare innych osob wprowadza w blad reszte (ptk 1 i pkt 2) ?
3. Czemu Pio banuje ludzi z prywatnych serwerow do ktorych nie ma zadnych praw?
4. Czemu banujecie kogos bez UDOWODNIENIA ani jednego zarzutu ?
5. Czemu jednych traktujecie tak , a innych zupelnie inaczej ?
6. Czemu Ricky moze skakac po serwach a Extreme nie moze? (dla ulatwienia debilom pokroju neona - przewinienie bylo takie same - z tym, ze Luka [brat extreme'a] nie ma @ przed nickiem na #plq2, w przeciwienstwie do brata Rickiego)
7. Czemu osoby odpowiedzialne za serwery (mowie tutaj konkretnie o Pio) ulegaja kwiczeniom ludzi takich jak kolt , ktorzy najchetniej zbanowaliby pare niewygodnych dla nich osob - nawet bez podania przyczyny ?
8. Czemu jednoczesnie pozwalasz na to by Twoi klanowicze grali sobie na fejkach na serwach? I nie odpowiadaj mi ze kazdy wie ze "to Ivers", fejk Jola zna b.malo osob (przynajmniej z tego co przedstawil mi david)
9. Czemu nie jestes konsekwentny w tym co robisz?

Prosilbym o ustosunkowanie sie Pio do tych pkt'ow, a kolta o wypierdalanie z tego topicu i nie pisanie nic tutaj.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 16:28 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
TO JEST SMIESZNE -CZYLI KOLT, PIO I NEON.

1. Lopata dostal bana za to ze mowil na ircu ze jest Bogim i pepkiem?
2. Z tego co widze na wszystkich meczach ligowych grał jako Lopata więc nie fejkowal w lidze?
3. Jesli teraz odejde ze sceny i po 3 latach wroce z xywa Madzia. To dostane bana?
4. Podobno był wulgarny? - To czemu biker nie ma bana?

5. Jesli to extreme, to tu sie nasuwa pytanie, czy dostal bana dozywotniego?
6. Jesli tak, to czemu nie maja go inni WH USERZY?

Druga sprawa to taka, ze admini mają władze, wiec moga robic co chcą i my nic na to nie poradzimy. Jedynie możemy przemawiać do rozsądku. Więc chciejcie ten głos rozsądku usłyszeć.

Majcin ma całkowita racje.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 16:38 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Faktycznie bany polecialy nieoczekiwanie i nie jestem tutaj w 100% zadowolony, ale:

1. Lopata przedstawil mi sie na serwerze Q2 jako pepek (nie festival, nie "pepik"). Zmienil nicka na pepek po czym na Lopata. Pozniej jak mowilem o nim jako o pepku to ani razu nie zaprzeczyl. Juz za tego typu niepowazne zachowanie powinien miec bana. Mi tez by sie nie podobalo jak by ktos pod neveride biegal (zreszta nie jeden raz tak bylo).

2. Na pewno gral na czitach. Umiem to powiedziec.

*1. nie nie mam logow
*2. nie nie mam dowodow

w zwiazku z *1 i *2 nie czuje sie jakobym mial wklad w jego ban. chcialem tylko zwrocic uwage na jego osobe, zeby ktos predzej czy pozniej owe dowody zdobyl.

co do fainta, to myslalem, ze bylismy na etapie ustalania czy bana powinien dostac czy nie, a tu nagle pio napisal, ze ban juz jest. troche naduzycie wladzy, no ale admin zostal wybrany demokratycznie (tak czy nie? ja nie wiem, nie bylo mnie dlugo)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 16:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Bdm, gdybyś się zajął czymś mądrym i merytorycznym poza opierdalaniem i działaniem wiecznie przeciwko koltowi, byłoby ok.

Tym razem to on ma racje a nie Ty. Pojawiasz się na scenie po dłuższej przerwie, bo brat Ci kabla od kompa nie dawał (rozumiem go w tym momencie dlaczego).

Teraz, jeśli było wpisane na stronie plq2 (przez Pio) i euroq2l, że lopata to bogi, nie ma on obowiązku chyba robić screena, bo taki krzykacz jak Ty może poprosić jutro, bądź w następnym ćwierćwieczu o takie pierdoły.

Z tego co wiem, Exe ma opa na #plq2 za jakieś tam dokonania i pomoc dla sceny. Poza tym nie pamiętam, żeby kiedykolwiek robił chlew. Natomiast Ty nie masz tam dla odróżnienia, bo samo pisanie i płacz na fb nie wystarczy. Pozostaje Ci realizowanie swoich kwalifikacji życiowych na #q2.pl.

Możesz tutaj płakać, krzyczeć, ale Twój przyjaciel wie co zrobił i teraz może strugać idiotę. Podawał się za bogiego paru osobom, później zaś bodajże dla neveride pisał, że to pepek. Rozumiem, że lubisz trzymać się wśród ludzi na swoim poziomie, a kto zdążył kiedykolwiek poznać extreme wie o czym mówię. Kiedyś dostał nauczkę za błędy młodości, teraz nie wyciągnął widocznie wniosków. Dla niego stało się lepiej, że zacznie kooperować w społeczeństwie, bo te internetowe mu nie służyło i jak widać nadal nie służy.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '2'). za to ze wg neona podawal sie za pepka
ad.2 Neon na ircu stwierdzil, ze tego nie widzial (zdrowy idiota swoja droga - oczerniac kogos bezpodstawnie, no ale to akurat u neona standardzik - wpierdalac sie w cos nawet nie majac o tym pojecia), a tylko o tym slyszal


Nigdy nie pisałem, że to dla mnie osobiście przedstawiał się jako pepek. Nie wiem czy bdm wiesz co to jest umowa słowna. Jeśli piszesz, że Lopata jest ofiarą kilku/kilkunastu ludzi to dowiedz się, co to jest umowa słowna istniejąca w społeczeństwie. Extreme jeśli chciałby coś dodać, sam założyłby konto i powiedział coś w tym temacie. W tej chwili po prostu wie, że zjebał i tyle.

A co do wpierdalania się bez znajomości tematu, to dobrze trafiłeś. Sam rano chciałeś czegoś, co już dawno tutaj na fb było napisane w jednym z tematów odnośnie Lopaty. Jak zwykle płaczem i głośnym krzykiem próbujesz prowadzić samotnie krucjatę. Życzę powodzenia i mniej jadu.
Wniosek się nasuwa tylko taki, że chyba Rzeszów Ci płaci za ochronę głupoty. Najpierw fasadin, teraz extreme. Dobrze, że maq sam daje rade :). :piwo:

Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 16:46 przez neon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 16:45 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Hehe. BDM, tłumaczyłem Ci na ircu, wiedział, że go traktuje jak bogiego i celowo nie wyprowadzał mnie z błędu, czyli celowo chciał, żebym tak myślał.

W ogóle to co piszesz to kompletna żenada z Twojej strony, no ale cóż, przyzwyczaiłeś do tego scenę.
Po pierwsze, extreme dla mnie niewygodną osobą ? Hehe, dlaczego ? Dziwne są TWOJE DOMYSŁY.
Po drugie, skoro jestem adminem i widzę, że coś jest nie tak, mam do tego prawo. W końcu po to są adminy. A od kiedy to KOLEŚ który ma 15 lat jest Twoją wyrocznią i tylko jego słuchasz ? : DD
I powiem po raz kolejny, bana dostal extreme, nie lopata, wiec nie mieszaj tu sprawy fejkowania, ok ?
Gdy myslalem, ze to bOGI, to pozwolilem mu grac w plq2 (dopisalem, ze to bOGI), ale jak sie pozniej okazało, to nie byl on, wiec usunalem go ze skladu ff i zabronilem gry w plq2.
Jak sie okazalo, ze to extreme, wtedy dalem mu bana.
Wiecej nie bede Ci sie tlumaczyl, bo nie mam po co.


Tym postem pokazałeś jaki to marny z Ciebie prowokator i załosny człowiek w jednym.
On zbił tOk ? Udalo sie wygrac ff w pcw i tyle, mało to nas klanów bije.
I chce Ci przypomniec, ze lopata mial net na -, wiec nie zbil nas :(
A nawet jesli, to czy to powod, zeby go banowac ? Czy zbanowalem kiedys, kogos, kto ogral tOk ? A uwierz mi, że pcw przegrywamy bardzo czesto.
Sorry, ale inaczej tego nie moge nazwac, jest popierdolony.


Po chuj w to wszystko mieszkasz tOk, po chuj w to mieszasz iversa czy jola ?
Kierujesz sie tylko prywata. Dobrze pamietam, ze od kad nie udalo Ci sie namowic mnie do odejscia z tOk saczysz jakis z dupy jad przeciwko mnie.



/edit. I szantazowanie mnie (albo odbanujesz extreme, albo opublikuje posta) było równiez zalosne. Dodam również, że nie odbanuje extreme, bo zwyczajnie mu sie ten ban nalezy.
Uprzedze cos, co napiszesz niedlugo: oszwem, szantazowalem extrima. Mowilem mu, ze jak sie przyzna to zdejme mu bana. Tylko, ze wtedy wiedzialem juz kim jest.
Z mojej strony to koniec odpowiedzi na Twoje zalosne prowokacje.

_________________
te tam nie pierdol :D


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 17:11 przez Pio, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 16:47 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 'P')rosilbym o ustosunkowanie sie Pio do tych pkt'ow, a kolta o wypierdalanie z tego topicu i nie pisanie nic tutaj.

A ja prosilbym ciebie o to samo. Szczury, smiecie, debile i inne epitety zachowaj na kolegow z podworka. Piszesz o oczernianiu, a sam caly czas wjezdzasz na kolta. Na szczescie on jest opanowany i nie reaguje na twoje dziecinne zaczepki...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:18 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', 'T')O JEST SMIESZNE -CZYLI KOLT, PIO I NEON.

1. Lopata dostal bana za to ze mowil na ircu ze jest Bogim i pepkiem?
2. Z tego co widze na wszystkich meczach ligowych grał jako Lopata więc nie fejkowal w lidze?
3. Jesli teraz odejde ze sceny i po 3 latach wroce z xywa Madzia. To dostane bana?
4. Podobno był wulgarny? - To czemu biker nie ma bana?

5. Jesli to extreme, to tu sie nasuwa pytanie, czy dostal bana dozywotniego?
6. Jesli tak, to czemu nie maja go inni WH USERZY?

Druga sprawa to taka, ze admini mają władze, wiec moga robic co chcą i my nic na to nie poradzimy. Jedynie możemy przemawiać do rozsądku. Więc chciejcie ten głos rozsądku usłyszeć.

Majcin ma całkowita racje.


Ok to po kolei:

ad1. lopata dostal bana za recydywe , bo jest to extreme ktory zostal zlapany na wh kilka lat temu - mial czas na przemyslenie swojego postepowania ale jakos slabo mu to wyszlo, robil w chuja adminow i nie tylko probujac korzystac z tego ze ludzie wzieli go za bogiego - moze ty lubisz jak cie ktos dyma ale inni a w szczegolnosci admini lig tego nie lubia - polecam sprawdzic jak to jest byc adminem i pilnowac 100 ludzi
ad2. oczywiscie ze fejkowal bo probowal zataic fakt ze jest extremem i podszywal sie pod bogiego (nie zaprzeczenie adminom ligi ze jest bogim tak wlasnie nalezy odebrac)
ad3. jesli teraz w logach r1cha okaze sie ze jechales na wh i wracajac za 3 lata bedziesz mial taka sytuacje jak extreme to bede robil wszystko zebys dostal bana i pewnie go dostaniesz bo tak jak pisalem wyzej admini lig nie lubia byc bezczelnie dymani przez graczy
ad4. daj dema bikera jak jedzie na wh omowimy je sprawdzimy logi u r1cha i z checia za caloksztalt damy mu bana jesli jest cziterem
ad5. patrz ad1.
ad6. do reszty naszych kochanych cziterow dojdziemy i raczej pewne ze banow przybedzie ale najpierw nalezy kilka spraw obgadac

Po twoich wczesniejszych postach mialem cie za osobe ktora potrafi odstawic osobiste animozje na bok i spojrzec na sprawy bez tego. Teraz jednak widze ze co by sie nie dzialo to bedziesz trwal w tym waszym "kolku wzajemnej adoracji" np z bodomem. Twoja sprawa ze dokonales takiego wyboru chociaz pewnie na dobre ci to nie wyjdzie.
Probujesz tutaj stworzyc obraz MY(gracze ) przeciwko zlej wladzy (admini) - chyba niedoczytales watku o faincie bo tam sporo zwyklych graczy (nie adminow) ma podobne zdanie do naszego.
Nie wiem za kogo ty sie uwazasz ze chcesz przemawiac nam do rozsadku (nie jestes zadnym autorytetem ani jako gracz ani jako admin).
To tyle ode mnie bo widze ze zaczynasz razem z bodomem walke w obronie ucisnionych cziterow.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
nawet jesli nie podawał sie za bogiego to ukrywał swoja torsamośc pod fejkiem bo dobrze wiedzial ze moze dostac bana za swoja nieczysta przeszlosć. Nie doczepiajcie sie do jednego admina (pio) bo gdyby on go nie zbanował to zrobilby to ktos inny. Ja dzis dorzuce bany mu na coolnety i kubusie zeby byl komplecik. eot


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Michaq napisze tylko że widać, iż nie czytałeś tego, ani poprzednich postów z podobnych tematów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
No tak daruś ale to fejkowanie , a nie cheatowanie ... troche się zapędziliście z tym banem ,i Darus prosze cie nie mów tutaj o nie czystej przeszłosci bo jakby przeskanować w tamtych czasach scene to co 6 sobie kilkał na wh nawet dla frajdy ,także nie udawaj tutaj jakiegoś Dyktatora bo sam wiesz jak było,i w detektywa też sie nie baw bo wszyscy wiedzą że szpiegujesz ff jak chory zeby tylko coś znaleźć .... tak samo Assasin mógłby dostać bana za to ze wygrał lige pod nickiem Killah,zrobił moze nawet 3/4 sceny w chuja bo nie wiadomo kto to , no ale jak mozna karać kogoś kto reprezentuje Polske , wygrał w chuj lig ? , dlatego myśle że to raczej coś osobistego z waszej strony , bo jak można banować kogos za to że nie zagrał w plq2 zadnego meczu , a w rubryce inne pisało bogi troche rusz tą głową i pomyśl nad poczynaniami jeden z drugim

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, o 17:50 przez friq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'B')dm, gdybyś się zajął czymś mądrym i merytorycznym poza opierdalaniem i działaniem wiecznie przeciwko koltowi, byłoby ok.

wlasnie to robie. poki co to merytoryki u Ciebie brak
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'T')ym razem to on ma racje a nie Ty. Pojawiasz się na scenie po dłuższej przerwie, bo brat Ci kabla od kompa nie dawał (rozumiem go w tym momencie dlaczego).
no argument w pyte . jak zwykle zreszta . merytorycznie zabijasz.. siebie :|
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'T')eraz, jeśli było wpisane na stronie plq2 (przez Pio) i euroq2l, że lopata to bogi, nie ma on obowiązku chyba robić screena, bo taki krzykacz jak Ty może poprosić jutro, bądź w następnym ćwierćwieczu o takie pierdoły.
do czego pijesz? bo chyba nie zrozumiales mojego posta
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'Z') tego co wiem, Exe ma opa na #plq2 za jakieś tam dokonania i pomoc dla sceny. Poza tym nie pamiętam, żeby kiedykolwiek robił chlew. Natomiast Ty nie masz tam dla odróżnienia, bo samo pisanie i płacz na fb nie wystarczy. Pozostaje Ci realizowanie swoich kwalifikacji życiowych na #q2.pl.
kolejny raz nie zrozumiales posta. aa i w zadnym momencie nie napisalem ze exe nie powinien miec opa na #plq2 , tutaj chodzi o cos zupelnie innego ale Ty po prostu nie potrafisz czytac ZE ZROZUMIENIEM
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'P')odawał się za bogiego paru osobom, później zaś bodajże dla neveride pisał, że to pepek.
Miales mi deklu pokazac logi gdzie sie podawal za bogiego (za pepka rowniez). Do dzisiaj ich nie pokazales wiec sklej morde albo udowodnij swoje tezy.
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')igdy nie pisałem, że to dla mnie osobiście przedstawiał się jako pepek.
napisales kilka postow wyzej, ze podawal sie za pepka. Nic nie wspomniales, ze na oczy tego nawet nie widziales. Ogarnij sie?
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie wiem czy bdm wiesz co to jest umowa słowna. Jeśli piszesz, że Lopata jest ofiarą kilku/kilkunastu ludzi to dowiedz się, co to jest umowa słowna istniejąca w społeczeństwie. ?? :D
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'E')xtreme jeśli chciałby coś dodać, sam założyłby konto i powiedział coś w tym temacie. W tej chwili po prostu wie, że zjebał i tyle.
ale co niby zjebal?
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'A') co do wpierdalania się bez znajomości tematu, to dobrze trafiłeś.
wiem, piszesz o czyms o czym nie masz pojecia.
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'H')ehe. BDM, tłumaczyłem Ci na ircu, wiedział, że go traktuje jak bogiego i celowo nie wyprowadzał mnie z błędu, czyli celowo chciał, żebym tak myślał.
No jak wjezdzasz mu na priv "Siema bogdan, co tam u twojej dziewczyny" itp. nawet nie pytajac sie czy on to bogi to wiesz..
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'I') powiem po raz kolejny, bana dostal extreme, nie lopata, wiec nie mieszaj tu sprawy fejkowania, ok ?
OK ! Bardzo wazna rzecz napisales. Teraz wytlumacz mi za co dostal ban extreme (skoro nie za "fejkowanie") ?? wytlumacz mi to !
Za czity sprzed 4 lat?
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'G')dy myslalem, ze to bOGI, to pozwolilem mu grac w plq2 (dopisalem, ze to bOGI), ale jak sie pozniej okazało, to nie byl on, wiec usunalem go ze skladu ff i zabronilem gry w plq2. i słusznie ! ale czemu banowac go na serwerach?
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'J')ak sie okazalo, ze to extreme, wtedy dalem mu bana.
ZA?
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'P')o chuj w to wszystko mieszkasz tOk, po chuj w to mieszasz iversa czy jola ?
Bo czemu oni moga legalnie skakac na serwach na fejkach a Lopata nie?
Czemu pietnuje sie jednych jednoczesnie dajac spoleczne przyzwolenie innym?
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'K')ierujesz sie tylko prywata. Dobrze pamietam, ze od kad nie udalo Ci sie namowic mnie do odejscia z tOk saczysz jakis z dupy jad przeciwko mnie.
:DDDDD a tak btw to "odkad" piszemy razem. No tak zglosilem Ci swoja pomoc chocby w turnieju miast. Postawiles warunek, ze musialbym dolaczyc do ekipy plq2. Nie mialem ochoty byc w ekipie z ludzmi pokroju neona. Nawet wczoraj napisalem Ci na priv bys przypatrzyl sie pewnym osobom gdyz prawdopodobnie sa zamieszani w wh (a o tych osobach sie nie mowi!). itp itd
no ale jad.. bo nie zgadzam sie na Twoje adminowskie kaprysy tak? niech wiec i tak bedzie. Swoja droga to Ty mnie obrazasz na ircu chociazby a nie ja Ciebie.
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', '/')edit. I szantazowanie mnie (albo odbanujesz extreme, albo opublikuje posta) było równiez zalosne. Dodam również, że nie odbanuje extreme, bo zwyczajnie mu sie ten ban nalezy.
[13:51] <01P-BDM> co zrobisz ze sprawa Lopaty?
[13:51] <01Pio> chyba zostanie tak jak jest
[13:51] <01P-BDM> czyli zostawiasz bana?
[13:52] <01Pio> raczej ta
[13:52] <01P-BDM> raczej?
[13:52] <01P-BDM> bo zastanawiam sie czy pisac posta na fb
[13:52] <01P-BDM> wolalbym tego nie robic
[13:52] <01Pio> i co, napiszesz, ze pio jest zły ?
[13:53] <01P-BDM> nie , ale zadam Ci pare niewygodnych pytan (post jest napisany tylko nie wklejony na fb)

no zajebisty szantaz. Skoro juz przytaczasz rzeczy z priva to moze wspomnisz o tekstach, ze mam troche racji w tym co pisze?
Ale nie bo wtedy wyszloby ze w jakims stopniu przyznajesz sie ze zle zrobiles i ze mam racje.

CZEMU NIE ODPISALES NA TAMTE PYTANIA KTORE ZADALEM?
standardowo pozostawiles niewygodne pytania bez echa. Nie znasz na nie odp?
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')Piszesz o oczernianiu, a sam caly czas wjezdzasz na kolta. Na szczescie on jest opanowany i nie reaguje na twoje dziecinne zaczepki...
Chyba nie czytasz zbyt dokladnie postow kolta i neona. Skoro oni wypisuja na mnie epitety to i ja sobie pozwole. Ogolnie co do 3 osob (przypadkowo 2 z nich wymieniles a trzecia jestes sam) mam jak najgorsze zdanie i nie zamierzam tego ukrywac.
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '1'). Lopata przedstawil mi sie na serwerze Q2 jako pepek (nie festival, nie "pepik"). Zmienil nicka na pepek po czym na Lopata. Pozniej jak mowilem o nim jako o pepku to ani razu nie zaprzeczyl. Juz za tego typu niepowazne zachowanie powinien miec bana. Mi tez by sie nie podobalo jak by ktos pod neveride biegal (zreszta nie jeden raz tak bylo).
A jakies dowodziki? Ja np posiadam screena Lopaty gdzie zamiast "pepek" jest "Pipek" (z duzej litery), a to chyba jednak cos innego nie?
Ok przypuscmy ze banujemy za to ufajac Ci na slowo. To czemu Cat nie ma bana za fejkowanie mnie?
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '2'). Na pewno gral na czitach. Umiem to powiedziec.
*1. nie nie mam logow
*2. nie nie mam dowodow
No to jak ? banujemy ludzi bez dowodow ?
Ogolnie w prawie na calym swiecie istnieje pewna zasada - ze dopoki cos komus sie nie udowodni, jest on niewinny. Jesli udowodnilibyscie czitowanie owej feralnej osoby - bylbym pierwsza osoba ktora domagalby sie DOZYWOTNIEGO bana

$this->bbcode_second_pass_quote('darus', 'n')awet jesli nie podawał sie za bogiego to ukrywał swoja torsamośc pod fejkiem bo dobrze wiedzial ze moze dostac bana za swoja nieczysta przeszlosć. Nie doczepiajcie sie do jednego admina (pio) bo gdyby on go nie zbanował to zrobilby to ktos inny. Ja dzis dorzuce bany mu na coolnety i kubusie zeby byl komplecik. eot
Jak ukrywal? Powiedzial komus ze jest bogim? tak czy nie? To na jakiej podstawie pierdolicie ze sie pod kogos podszywal?

Dzieki Pio za posta. Wlasnie pokazales jak milutko wykreciles sie od odp na niewygodne pytania.
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:43 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Wezcie zakonczcie jego meki bo rozjebie nam caly temat tymi swoimi wojenkami.
Skasuj to ktos?

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 62 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza