[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 10:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 00:38 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
pio, darus i cala ta reszta polskich adminow najpierw banuje pozniej mysli - wiec rave ciezka sprawa ci powiem :)

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 01:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Napisz jeszcze, że masz niesłusznego bana na serwery ...


Proponuję Urbasek, żebyś temu człowiekowi za całokształt twórczości w ql i q2 dał również szita na fb. Nie trzeba nam kłamczuszków tutaj.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 10:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Neon a ty napisz ze mamy nie omylnych adminów którzy są najlepsi na świecie i posiedli już wiedzę godną tronu.Każdy wpis powinien zostać rozpatrzony i to z różnych perspektyw, dopiero potem podjąć decyzje nie samodzielnie tylko w gronie adminów (tyle że tam to kółko wzajemnej adoracji jest :|) , a nie wpierdzielać bana na krzywy ryj i robić z q2 gry dla kolegów.


EDIT:
Neon ta ciekawe ? ale ja się odezwałem na temat slayera na nie moich kolegów z FF bo mam wyjebane co o nich sądzisz sfinka a na twoje argumenty to brak słów ;e idz stój murem za Pio jak to twój guru

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 30 maja 2010, o 12:45 przez friq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 12:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Bany są raczej indywidualną oceną kogoś, przynajmniej ja póki co z nikim nie rozmawiałem. Ode mnie bana ma jakiś fejk, którego liczba wpisów wynosiła na przestrzeni paru dni 10sztuk wh. Tyle póki co.

Najpierw zarzucacie komuś bierność i brak reakcji. Teraz odwrotnie, aż nadto interpretację.
Friq, dziwne jest to, że odzywasz się wtedy, kiedy pisze się o graczach FF. Pogódź się z tym, że chłopaki czitowali i tyle. Skąd to wiem? Rydel wygadał się dla kogoś, kto chce pozostać anonimowym. Pytasz się czy wierze tej osobie? Tak, bo to miało miejsce przed całą tą aferą z czitowaniem. Ponadto osoba jest aż nadto wiarygodna. A może Rydel kłamał?

Pio póki co ma moje pełne poparcie. Stara się oczyścić. To, że ktoś niesłusznie dostanie bana za jakiś wpis jest w zakłamanym pół-świadku kłejka rzeczą jak najbardziej prawidłową. Osoba przynajmniej ruszy tyłek i wykaże inicjatywę, że to pomyłka - patrz slayer. Takiego bana równie łatwo można zdjąć i nikt nie mówił, że to są permbany na wieczność.

Niech skończą się czasy, że ktoś się stara, żeby cziterzy zniknęli ze sceny, poświęca swój czas, żeby później gro znajomych czitera robiło szum.
Oczywiście czekamy na NF, jeśli macie coś do banów Pio to piszcie konkrety, a najlepiej dajcie lepszy sposób. Jednym pasuje zbanowanie połańca, innym nie. Wszystkim nie dogodzisz. Ważne, żeby cziterzy nie czuli się bezkarnie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 12:50 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Zgodzę się z tym, że warto odłożyć już prywatne animozje, konflikty i nie marnować na to sił. "Nie pytaj co quake może zrobić dla Ciebie, tylko co ty możesz zrobić dla quake'a" sfinka

W końcu i tak spotkamy się wszyscy na wpsólnym nofakowym serwerze by pyknąć towarzysko wieczorkiem niejednego dobrego mecza.

Teamplay!
Wszyscy gramy w tej samej drużynie. I choć czasem zdarzy się teamkill, to jedyna słuszna reakcja to szybki powrót na tory poprawnego skutecznego kreatywnego myślenia.

Dzięki, że piszesz, aby pisać konkrety w sprawach banów. Chciałbym jeden wskazać:
Sugeruję pełną transparetność działań. Aby każdy ban był wiadomością publiczną z podaniem powodu i jednocześnie z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Może być to technicznie załatwione tutaj na FB. Może nawet w tym wątku. Bez agresji z obydwu stron. Wydaje mi się, że i Pio nie czuje tej agresji, a po prostu robi swoje, ani Slayer, gdyż nie ma do tego powodów. Nie działajcie zakulisowo, warto :piwo:

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 14:04 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')io póki co ma moje pełne poparcie. Stara się oczyścić. To, że ktoś niesłusznie dostanie bana za jakiś wpis jest w zakłamanym pół-świadku kłejka rzeczą jak najbardziej prawidłową. Osoba przynajmniej ruszy tyłek i wykaże inicjatywę, że to pomyłka - patrz slayer. Takiego bana równie łatwo można zdjąć i nikt nie mówił, że to są permbany na wieczność.

problem tkwi w tym ze pio na tlumaczenia slayera napisal mu krotko i jednoznacznie "cze" po czym slayer uderzyl do mnie i poprosil mnie o pomoc =.="
po raz nty neon wypowiadasz sie jak bys byl na topie z informacjami wiec prosze cie nie wypowiadaj sie jesli nie wiesz co sie dzieje!

kluczowa rzecza tutaj jest to ze pio tak naprawde nie ogarnia tematu czitow i ac a opieranie sie na liscie richa ktora jest przepelniona dziurami niczym ser szwajcarski jest przynajmniej nielogiczne...
spoko wiem pio robi co moze wszystkie bany jakie wsadzil do tej pory sa sluszne (pozdro faint kib czulas itp...) ale nie ma prawa wszystkich wrzucac do jednego worka i nawet nie dac szansy wyjasnic sobie co tak naprawde mialo miejsce :bij: (szczegolnie ze sprawdzenie i potwierdzenie wersji slayera zajelo mi zaledwie ~3min)

pozatym pio jak i slayer doskonale sobie zdaja sprawe z tego ze w kazdej chwili moge miec kolejne niewykrywalne wh wiec po co slayer mial by eksperymentowac w swoim zakresie (znajac konsekwencje jakie moze poniesc) jesli to nie przyszlo pio do glowy to prawdopodobnie uwaza slayera za kompletnego debila albo poprostu go nie lubi i chcial mu dojebac anal

temat polanca jest juz zamkniety jak i pozostalych przypadkow wiec pozostanmy przy obecnym problemie jakim jest ban slayera...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 15:09 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
Najlepiej jakbys Pio wrzucil logi z naszej "krotkiej rozmowy" gdzie bez slowa wyjasnien wrzuciles mnie do jednego worka z cziterami

:bij: :( 8O

_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 16:07 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 maja 2010, o 17:43
Posty: 48
Lokalizacja: Połaniec
Karma: -2
Prosze cie , Pio za darmo by ci bana nie dał :) . Ale ty wiesz za co dostałes ;] i już chyba każdy wie co to jest modified client :) jakby ktoś nie wiedział to wyjaśnie - wallhack działający na ac , ktory został zablokowany juz przez r1ch'a :) . slayer swoim wpisem wyjasniles wszystkim , że wczesniej tez grałes na wh . Miałes przerwe , wbijasz na serva z wh - myślałeś , że wh nie był blokowany a tu z0nK kick z serva i bany na all servach .
[20:39] <@nDiv|slayer> ja mam aprq2
:ok:

_________________
g1ve


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 16:20 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
Doslownie UMARLEM :turn-l: :lol: Jaka mialem przerwe ?

_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Ostatnio edytowano 30 maja 2010, o 16:23 przez KmB, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 16:23 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
moze ktos zablokowac give'owi konto?

mysle ze on jesli ma cos wogole do powiedzenia w tym topicu to tylko w swojej sprawie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 16:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
nie wiem kto wpuścił jakieś dzieci do piaskownicy ale kolesie typu smog niech sobie darują może ten topik - nie kumasz nie wypowiadaj się,
a co do pio to zastanawiam się jak doszło do sytuacji w której koleś (pio) przy jego ogólnym braku pojęcia na wiele tematów związanych z antycheatem decyduje czy ktoś ma bana czy nie najwyższa prawda? :DD
neon ty jeszcze popierasz! fajnie popierasz też kogoś jeszcze i musze o tym wiedzieć?

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 16:29 
Cukierkowy

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 20:44
Posty: 168
Karma: 30
Nie ma doskonałych i niezawodnych aplikacji. Traktowanie listy richa jako doskonałego narzędzia (niestety to jedyne takiego typu) do łapania czitów jest błędem. Nie bronie czitów - stwierdzam tylko że na podstawie modified client nie można ocenic czy dana osoba chciała użyć czita czy np utraciła połączenie z ac (co zresztą zdarza sie dość czesto).

vote ban give (wszędzie)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 16:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lis 2007, o 21:57
Posty: 96
Lokalizacja: far, far away
Karma: -3
ja ci kazuje (!) wiecej tu nie pisac! to są słowa mądrości, chłoń je swoją próżnią chłopcze, bo marna twa przyszłość.

_________________
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 17:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Piszę na podstawie tego co widzę na fb, więc Revenge nie wypominaj mi o byciu na topie z informacjami. To jest forum, które służy do pisania i wyrażania własnych opinii. Ja taką wyraziłem i nie odbiegłem daleko od tematu.

Pragnę co poniektórym pokazać jak są zmienni. Patrz -> dem. Kiedyś krzyczał głośno, że admini nic nie robią z cziterami. Teraz, kiedy działają aktywnie -źle. (tylko Pio coś chce zrobić póki co)

Nie jestem za niesłusznymi banami, nie napisałem nigdzie, że slayer powinien mieć bana (dopiszę, że permbana, bo będą kowboje wypominać zdania z kontekstu).
Jestem za tym, że jeśli ktoś ma wpis, ma obowiązek przedstawić swoje racje. Ban/kick ma być sygnałem, że trzeba coś wyjaśnić.
Gram prawie 10 lat i nigdy nie bawiłem się czitami, dlatego pewnie nie mam wpisu. Wniosek jest prosty. Slayer coś tam kiedyś posiadał, a zabawa różnie może się skończyć. Mimo, że jestem przekonany, że Slayer jest niewinny, ban jak najbardziej słuszny za świeży wpis w galerii richa. Aż do wyjaśnienia.
Nie jestem ani mediatorem, ani adwokatem Pio, ani nawet z nim nie rozmawiałem od miesięcy, ale mam prawo wygłosić swoje zdanie na ten temat. Nie powinienem pisać nie znając WSZYSTKICH szczegółów? Załóżcie temat i napiszcie kto ma prawo się wypowiadać znając WSZYSTKIE detale sprawy.

Gratuluje niektórym pisania o Pio, a nie o sprawie Pio-Slayer. Widać osobiste animozje służą ku temu. Wg mnie od dawna nie było obiektywnego admina plq2 i serwerów z jajami nie bojącego się podjąć działań. Krytykujcie czyny, a nie jednostkę.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 17:18 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
Skad mozesz wiedziec czy cos posiadalem ? Totalna bzdura tyle lat gralbym w q2 (z 10 moze wiecej) i nagle bym sprawdzal czity ? Pio mnie nie lubi szukal pretekstu z dupy to go znalazl i dal bana tyle (co jest zenujace)

_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 17:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Gratuluje niektórym pisania o Pio, a nie o sprawie Pio-Slayer. Widać osobiste animozje służą ku temu. Wg mnie od dawna nie było obiektywnego admina plq2 i serwerów z jajami nie bojącego się podjąć działań. Krytykujcie czyny, a nie jednostkę.


A o co nam chodzi :|? omfgie do ciebie to jak do ściany , krytykujemy "CZYN" za którym stoi Pio który dał bana slayerowi bez możliwości się wytłumaczenia ,a jak sam wiesz za czynami stoją osoby.To kto nam ma wytłumaczyć tą sytuacja jak nie osoba za niego odpowiedzialna :| ?.Skitu do nieba mamy o pomste wołać czemu slayer ma bana od Pio ? .Najpierw piszesz że popierasz całkowicie Pio w jego czynach , a potem że nie jesteś za niesłusznymi banami .Slayer ma niesłusznego bana którego dostał od Pio ... wiem łapie Cie tu za język ale spójrz troche z innej perspektywy a nie z perspektywy admina który podlega pod Pio.Było pewne że takie akcje w końcu wyjda ,już słychać pukanie z dna
_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 18:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Akurat Friq broniąc Festivala dałeś popis. A to dlatego, że dobrze wiedziałeś, że czitował. Miał działające czity na ac i ich używał, tak jak chociażby Rydel. Więc nie mydl oczu i nie zmieniaj poglądu na sprawę. Gdyby Festival nie napisał swojego posta na którego odpowiedziałem, nawet nie pisnąłbyś słowem w tym temacie. Uprawiacie dalej kółko wzajemnej adoracji.

Po czym wnioskujesz, że jestem adminem podległym pod Pio? Nie rozumiem.
Na takiej samej zasadzie póki co posiadam admina jak on. Nie jest on mi do niczego potrzebny, bo poza 1 banem i szukaniem cziterów po ip nie jest on przeze mnie używany. Co więcej ... więcej czasu straciłem mając tego admina, niż cokolwiek zyskałem. Dalej czekam na konkretną osobę, której mógłbym oddać tego admina, bo od sporego czasu nie gram po prostu w q2.

Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi.

Nie popieram NIKOGO, kto banuje niesłusznie. Napisałem WAM co rozumiem przez pojęcie słusznego bana dla Slayera, ale ciężko wam to zrozumieć widzę.
To, że Pio "podobno" nie chce rozmawiać ze Slayerem jest już oddzielną sprawą i tego nie będę komentował, bo nic w tej sprawie nie wiem poza opisem jednej strony (Revenge+Slayer).
W szukanie haka na Ciebie Slayer nie wierzę. Można kogoś nie lubić, ale akurat Pio o takie coś nie osądzaj. Co innego, że ten wpis mógł potraktować zbyt porywczo. Sprawa do wyjaśnienia i praktycznie jest jest, że bana nie będzie. Przedstawiajcie logi, czy też sytuację tutaj i będzie łatwiej. Powtarzam, że wpisy same z siebie się nie robią. Dobrze wiecie, że modified-client, może być różnorako interpretowany, tak jak proxy (zmiana proxy+wh) i ip we wpisie richa nie jest nasze ...

CZEKAMY NA NF CZY NIE?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 19:07 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jedno mnie ciekawi. Tez kilka razy mnie kopnelo z serva jak stracilem polaczenie z ac przy zmianie mapy ale ani razu nie zalogowalo mnie na stronie richa. Ciekawe?
A niektorych kopie i juz loguje? Tak na logike to dosc ciekawe.

Revenge: nie wiem po kiego chuja wbijasz z tym tematem do archa - chcesz zdyskredytowac pio na scenie euro? Do tego wklejasz log z archem ktory slynie z tego ze sobie pisze po prostu nie majac pojecia czesto o temacie. gg

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 22:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Pragnę co poniektórym pokazać jak są zmienni. Patrz -> dem. Kiedyś krzyczał głośno, że admini nic nie robią z cziterami. Teraz, kiedy działają aktywnie -źle. (tylko Pio coś chce zrobić póki co)

neon mozesz nie zmyslac?

to ze zabieram znowu glos w sprawie czitow wynika tylko z tego ze nagle przeskoczono z skrajnosci w inna skrajnosc. Najpierw nie robiono nic, a teraz nagle zaczeto interesowac sie karaniem ludzi za oszustwa, ale zaczeto to robic bez opamietania, stosownej wiedzy i transparentnosci o ktorej wspomnial newash.

wiec zanim napiszesz cos [wykorzystujac fakt ze nie moge zripostowac - bo mnie nie ma] pomysl czy jeszcze jestes na granicy prawdy, czy juz zaczynasz zmyslac.

zebys nie musial dalej sie domyslac i pisac bzdur:
-najpierw walczylem o to zeby cokolwiek robic w sprawie czitow.
-teraz walcze zeby bany byly sprawiedliwe i przemyslane.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 30 maja 2010, o 22:20 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 22:19 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
w ogóle co to sie dzieje na tej waszej scenie, wpadam po 4 latach a tu taki człowiek jak pio rządzi serwerami i decyduje o tym kto ma bana a kto nie, buhahuauha żałosne

niech się tym zajmie ktoś kto nie będzie kierował się emocjami i sympatią do danej osoby, no a pio rozdaje bany tym co nie lubi

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 158 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza