[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
lol ja chcialem kapitanem zostac bialego:D smieszny zwyczajnie zapytales sie tylko kto cie wybral przeciez tam bylo sporo ludzi sam sie nazawales kapitanem bialego


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'D')arus, co ma piernik do wiatraka ? Juz raz probowales sie wpierdolić do Białegostoku, gdzie chciałeś prawie kapitanem zostać żeby senseia na tm powołac. Teraz, łagodnie mówiąc, odczep się.
Szukasz z demem problemow tam, gdzie ich nie ma. Wejdzie nf, to rozwiąże problem, a póki co, najlepszym wyjściem jest ban.

@pio: wiec niech tego bana dostanie rowniez polaniec. i ot cala filozofia i meritum tej dyskusji. Poprostu trzymaj sie tego co powiedziales. I wez sobie do serca co Ci napisal exe. tez o tym wspominalem, ze wystarczy ban dla polanca, a chlopaki zrobia porzadek z give.

@eXe: to nie jest do konca tak jak piszesz. ale skoro nie chcesz konkretnej odpowiedzi to poprzestane na tej malej wzmiance, ze zle odebrales moja postawa w tej sprawie.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:54 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Exe nie wiem jak jest teraz z czajenem w polancu bo tak ta siec sie nazywa. Gdy ja mieszkalem w plc lacze kosztowalo 60zl za bardzo marne predkosci i powiem CI, ze teraz sie polepszylo wiec ludzie w q2 graja. I pamietam ze chcac miec zewnentrzne swoje unikalne ip, to dodatkowo 50zl na miesiac. I plac sobie teraz 120 zl za lacze ktore ma wydajnosc jak neostrada 1mb...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 13:00 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')
Klb, nie pograsz nawet z neo. Przeciez nf wchodzi :(



p!o o ile zaklad ze zagram w tym roku??? niuk t nie ma mojego ip jeszcze a nikow jest mnostwo na swiecie :O

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 13:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pograzasz sie klb :S

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 13:12 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
dem mi nie zalezy na graniu, mi chodzi tylko o to zeby P1o odbanowal CAFE.... a co do mnie to juz inna sprawa jest nie??


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 13:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('KlB', 'p')!o o ile zaklad ze zagram w tym roku??? niuk t nie ma mojego ip jeszcze a nikow jest mnostwo na swiecie :O


Ciekawe, kto nowemu fejkowi zaaktywuje konto? :)
A wierz mi, noga Ci się podwinie to i nowy nick nowy fejk i nowe IP Ci nie pomoże.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Ostatnio edytowano 21 maja 2010, o 14:18 przez doddy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 14:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Równie dobrze moglibyśmy zostawić post Exe.

W pełni się z nim zgadzam i nie ma za bardzo czego dodawać.

Klb, lepiej już nic nie pisz. Dałeś przykład reszcie samemu czitując. Słaby z Ciebie admin. Ban na jakiś czas sprawi może, że przychodzące dzieciaki dowiedzą się czegoś od Ciebie i pożal się im, że nie możecie już grać w tą grę. Na pewno wyjdzie to na dobre dla was, a może ban kiedyś zniknie.
Aczkolwiek sprawa starych cziterów przekonuje do jednego ... "czit zawsze pozostanie czitem" i zastosować tutaj trzeba w najlepszym przypadku zasadę ograniczonego zaufania.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:16 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 maja 2010, o 14:53
Posty: 3
Karma: 0
Co to za admin ktory tylko cafe banuje "lamusss" PIO mowie wlasnie o tobie
Kto ci dal tego admina ???
Jak banujesz to banuj wszystkich !!
A nie glupka udajesz !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:23 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'f')ajnie wnikacie w jakas cafe klb gdzie gra [ albo i nie ] kilku cziterow nonameow tylko po co? skoro sam wlasciciel/admin czituje na cool dm to reszta nie bedzie tego robic? a potem sciemnia ze to on niby nie da radu upilnowac wszystkich. n1
prowadzilem cafe kilka lat i wiem ze nie da sie upilnowac wszystkich to fakt, ale kurwa jak on sam cheatowal a dem jeszcze go bronisz, Ty ktory walczysz z cheaterami i sprawdzasz czy czity dzialaja czy nie, no prosze Cie ogarnij sie.. musisz zawsze stawac po drugiej stronie barykady? - albo nie, nie odpowiadaj.

druga sprawa, sprawa polanca imo Pio jestes za mieki w tym przypadku, mowilem o tym kilka razy daj im bana na miesiac i ignoruj wszelkie prosby na odbanowanie to zobaczysz ze give dostanie poprostu wpierdol za q2, uwierz mi to tak dziala :D u mnie dzieciaki w cafe bily sie o itemy w d2 [ diablo 2 ] albo o to ze ktos gdzies zalatwil bana.. takze daj chlopakom miesiac i skalecza give'a, a wjedzie NF dostana konta i beda grali.. albo niech poprostu ida do admina i zalatwia sobie zew ip a nie pol miasta ma to samo ip a potem maja problem przez jakiegos debila.

kolejna sprawa to to ze NF przeciez bedzie na kilku serwerach a na reszcie nie prawda? sprawa jest prosta ban dla tych i dla tych i czesc. i nie ma takiego tlumaczenia ze z tamtad gra duzo ludzi, niech sobie zalatwia zew ip albo naucza dziecko - give'a manier.



Popieram - tak powinien myslec kazdy rozsadny czlowiek ;) ale oczywiscie Dem i Darus zawsze musza byc "innego" zdania. Zreszta u Darusia tendencja bronienia cziterow jest juz niepokojąca. Zdania cziterow (wymienionych w tym tyopicu) nie biore w ogole pod uwage.

Co do dema, to poprostu juz brak slow. Postami na temat "bana" przebil juz najgorszego trolla sceny jakim byl Distance.
p.s dem - zauwaz, ze te słowa nie sa kierowane do Ciebie tylko o Tobie - wiec mi nie odpisuj. Dzieki za uszanowanie mojej prosby. Cze



Edit. WLasnie przeczytalem cos, ze zle odbieramy postawe towarzysza dema w tym temacie. Dziwne, ze wiekszosc tak ja odbiera nieprawidlowo :( MOze to przez to, ze zawsze jest na "przeciw" i jego posty sa odbierane tylko w jednym kierunku - irytujacego upierdliwca

Ostatnio edytowano 21 maja 2010, o 15:29 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Zreszta u Darusia tendencja bronienia cziterow jest juz niepokojąca. Zdania cziterow (wymienionych w tym tyopicu) nie biore w ogole pod uwage.

$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'z')ajebiscie zbanuj cale neostrade bo ktos czituje na neostradzie albo moze caly euronet zbanujemy bedziemy mieli spokoj z bialymstokiem? tam tez gra duzo cziterow
to jest wg. ciebie bronienie cziterow? a moze jednak prosba o bycie konsekwetnym w dzialaniu ? to moze ty mi odpowiesz dlaczego polaniec nie ma bana ?

ps.
prosbe przyjmuje

ps.2
twoj edit, juz nie jest o mnie, ale skierowales go do mnie. To jak to? mam odpisywac czy nie ?

ps3.
przyjmuje nowy edit :) czekam na twoja opinia w sprawie polanca, skoro tak wszystko dobrze rozumiesz. a noz mnie oswiecisz!
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:31 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Zreszta u Darusia tendencja bronienia cziterow jest juz niepokojąca. Zdania cziterow (wymienionych w tym tyopicu) nie biore w ogole pod uwage.

$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'z')ajebiscie zbanuj cale neostrade bo ktos czituje na neostradzie albo moze caly euronet zbanujemy bedziemy mieli spokoj z bialymstokiem? tam tez gra duzo cziterow
to jest wg. ciebie bronienie cziterow? a moze jednak prosba o bycie konsekwetnym w dzialaniu ? to moze ty mi odpowiesz dlaczego polaniec nie ma bana ?

ps.
prosbe przyjmuje

ps.2
twoj edit, juz nie jest o mnie, ale skierowales go do mnie. To jak to? mam odpisywac czy nie ?


Wiedzialem, ze nskomentujesz edit. To bys nie byl Ty jakbys tego nie zrobil.
Co do Darusia to nie pisze tylko o tymkonkretnym przypadku. Tylko prosze Cie!!! nie kaz wklejac mi logow ;)


edit: zeby nie bylo, Post "do Ciebie" przeprawilem na post "o Tobie" zanim zobaczylem Twoja odpowiedz ;)

Ostatnio edytowano 21 maja 2010, o 15:32 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to dlaczego go obrazasz gdy nie chcesz dawac dowod ? no i zapomniales odpowiedziec na proste pytanie w sprawie polanca. Dlaczego odpowiadasz na to co nie istotne, zamiast skoncetrowac sie na meritum mojego posta ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:33 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Bo nie zamierzam wchodzic z Toba w dyskusje. Chcialem tylko skomentowac wasze wypociny.
edit:. Albo chuj, powiem Ci tylko tyle, przeczytaj post exe raz jeszcze, pozniej przeczytaj moje pierwsze zdanie komentujace jego post i przemysl jeszcze raz swoje pytanie kierowane do mnie. Cze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:35 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 maja 2010, o 14:53
Posty: 3
Karma: 0
Ty bocian ale powiedz czy to sprawiedliwe CAFE zbanowano a POLANIEC nie !!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:42 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Patrox to samo do Ciebie. Przeczytaj post exe w sprawie polanca. Ja sie pod nim podpisalem.
Co do cafe to oczywiscie ban sie nalezy z racji tego ze "wlasciciel" tego lacza czituje. Sorry ale to wszyscy grajacy z tego lacza powinni miec pretensje do niego, a nie do Pio.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:42 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Polaniec ma bana slonik

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:44 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 maja 2010, o 14:53
Posty: 3
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')atrox to samo do Ciebie. Przeczytaj post exe w sprawie polanca. Ja sie pod nim podpisalem.
Co do cafe to oczywiscie ban sie nalezy z racji tego ze "wlasciciel" tego lacza czituje. Sorry ale to wszyscy grajacy z tego lacza powinni miec pretensje do niego, a nie do Pio.


Bocian wlasnie PIO ma najwiecej do gadania !!no to !!

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'B')o nie zamierzam wchodzic z Toba w dyskusje. Chcialem tylko skomentowac wasze wypociny.
edit:. Albo chuj, powiem Ci tylko tyle, przeczytaj post exe raz jeszcze, pozniej przeczytaj moje pierwsze zdanie komentujace jego post i przemysl jeszcze raz swoje pytanie kierowane do mnie. Cze

no i okej, tez sie zgadzam z exe poza tym ze nie zrozumial tak jak i ty dlaczego sie wtracam - co przeciez sam potem napisalem na tej stronie tematu (czyzbys ominal moj post?).

Mi pasuje banowanie cziterow, ale jesli chce sie juz karac to konsekwetnie z rozmachem a nie wybiorczo i niesprawiedliwie. Pytanie zasadnicze brzmi, DLACZEGO POLANIEC W ZWIAZKU Z TYM NIE MA BANA, a cafe klb ma...

to tez zlejesz, bo masz wyjebane? tez sobie przeczytasz i odpowiesz na to co nieistotne?

edit
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'P')olaniec ma bana slonik
szkoda ze dopiero po naszej interwencji w tej sprawie. dlugo trzebabylo Ci truc dupe zebys ich zbanowal, bo jak sam mowiles ten ich ban w zasadzie nie obowiazywal. pytanie brzmi, kiedy im znow go zdejmiesz, a z caffe klb nie.
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'M')a :) Jak go gdzies widze, to banuje. Ale potem zdejmuje bana, bo jak wiesz, gra stamtad duzo ludzi ;) I tak bede robil az nie bedzie nf.

mam nadzieje ze to co podkreslone jest juz nie aktualne
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 17:22 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Klb : zalosne sa te twoje posty w ktorych oskarazasz pio o to ze dzieciaki z twojej kafe nie beda mogly grac w q2 bo dostales bana (glownie za to ze sam czitujesz). Typowe dla slabych charakterow jest zrzucanie winy na innych zamiast przyznac sie do bledu i posypac glowe popiolem. Jedyna osoba dzieki ktorej dzieciaki z twojej kafe nie pograja w q2 jestes wlasnie ty. Czitowales jako admin podczas gdy powinienes swiecic w tej sprawie przykladem - nie rozumiesz podstawowych zasad gier komputerowych ktore maja niesc fun i radoche wiec opusc nasza scene. Mam nadzieje ze nie dostaniesz konta na nf.

Darus : szanuje cie za wiele pozytywnych rzeczy jakie zrobiles dla sceny i jestes dla mnie jedna z tych osob ktore na pewno bardzo sie zasluzyly ale uwazam ze brak ci troche jaj do podejmowania trudnych i kontrowersyjnych decyzji (za takie wlasnie uwazam bany dla czitow). Troche sie jednak dziwie ze nie wyciagasz wnioskow bo jednak byles przez ostatnie lata jedna z tych osob ktora miala spory wplyw na to jak teraz wyglada polska scena. Stosowany przez was extremalny humanitaryzm spowodowal to co mamy obecnie czyli morze czitow i fejkow. Kiedys jak adminami byli ludzie ktorzy nie bali sie podejmowac trudnych decyzji takiej sytuacji nie bylo. Pisze to w oparciu o fakty bo tak sie sklada ze mialem bezposrednia stycznosc z ludzmi ktorzy kiedys zajmowali sie serwami (clay sickboy).

Ciesze sie ze w koncu znalazl sie ktos (pio, chlopaki od nf) kto nie tylko pisze ze chce sie rozprawic z cziteria ale takze czynnie dziala zeby to wdrozyc.

Jestem zdania ze niestety przez ostatnie lata panowania miekkich adminow na scenie panuje przekonanie ze czitowac mozna bo przeciez nawet jak cie zlapia to da sie z tego wykrecic. Naszym celem powinno byc takie dzialanie ktore pokaze cziterom aktywnym i potencjalnym przyszlym ze nie bedzie ZADNEJ poblazliwosci jak ktos bedzie chcial robic nas w chuja. Tylko takim sposobem mozna wyplewic cziterie ze sceny.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 160 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza