[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 23 kwi 2024, o 16:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 11:39 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
z wh kazdy glupi potrafi ;).

PS. pochwal sie, gdy zaczniesz lepiej pisac.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 11:41 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'z') wh kazdy glupi potrafi ;).

PS. pochwal sie, gdy zaczniesz lepiej pisac.


ja przynajmniej wiem kto pisze na fb a ty nie ogarniasz tematu :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 11:42 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'J')akiś czas temu, R1ch zrobił update, po którym modyfikacje (tylko klient aprq2) związane z czitami miały być blokowane. Tak też się stało.
Revenge113 pisał, że archa też kikało. Ale co z tego ? Mnie też kikało już mase razy, a mimo to, ja, arch, czy ktokolwiek inny nie ma wpisu na liście. Dlaczego więc Slayer ma wpis na liście ? Za to, że go kikneło ot tak sobie ? Dlaczego miał tylko jeden wpis ? Chciał tylko coś sprawdzić ?

Nigdzie nie pisałem, że Slayer ma bana wszędzie. Dostał bana tylko na dwa servery, a w dodatku, wczoraj te bany zdjąłem.
Spamuje R1cha, by powiedział mi jaka modyfikację miał Slayer. Jeżeli faktycznie to był "błąd serwera" to przeprosze i zwrócę honor, ale jeżeli nie, to ban wróci.

Kolejna sprawa, Rev powtarza, że lista jest dziurawa i mam się nią nie sugerować.
To w takim razie czym adminowie mają się sugerować ? Siedzieć na serverach i przeglądać pov każdego gracza ?

Powinienem porozmawiać z osobą która oszukuje ? OCZYWIŚCIE, też jestem takiego zdania.
Ale wyobraźcie sobie, że rozmawiam z faintem, klb, rydlem czy festivalem. Czy rozmawiając ze mna przyznają sie do czitowania ? Zawsze jest to samo, oglądałem demo na wh, bo chciałem sprawdzić czy ktoś inny nie czituje : D.
Dopiero gdy sprawa wyjdzie na swiatlo dzienne takie osoby się tłumaczą.
Raz im to wyjdzie, innym razem nie.


Dzięki Pio za te słowa. Dobrze, że spuszczasz powietrze z tej całej afery.
Jak podchodzisz do mojej propozycji jawności waszych działań?

Jaki jest też Twój obszar działania? Jakie serwery? Jakie bany wstawiłeś i komu? Kto jeszcze wstawił bany? (oprócz neona, o którym wiemy, że tylko jednego)

Jaka jest właściwie Twoja funkcja? Przydałoby się to jakoś ogarnąć. Bo wydaje mi się, że temat ten jest rozproszony po wielu różnych tematach/wątkach. Z tego bierze się wiele nieścisłości i stwarza się pole do uogólniania Twoich działań i demonizowania ich.
_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 13:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
Ja powiem tak...
Przydałaby się jakaś ogólnodostępna strona z banami...
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'h')ttp://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/index.php?op=inter&id=34

Tutaj lista chyba już nieaktualna i mało kto o niej wie pewnie...
Kto i za co dostał bana, jakieś małe wyjaśnienie, dużo osób myśli ze Pio daje bana od tak, na podstawie wpisu i wsio, dlatego powinno to być bardziej przejrzyste, od tego trzeba zacząć :)
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 13:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ode mnie dostał bana jakiś fejk "czekoladka" jakiś już czas temu. Czemu mają służyć takie rzeczy? A no temu, żeby ten człowiek pofatygował się i przedstawił swoje racje.

Tinc taka lista jest ok tyle, że ponad połowa czitujących to fejki. Mało kto wchodzi na nicku swoim z wh. Chyba proste dlaczego tak? Później słychać tylko lament i gadanie "a to nie ja byłem", "to nie mój nick", "to nie moje ip". Wiadomo, że cziter się nie przyzna, bo boi się konsekwencji. Dlatego mamy takie kwiatki, jakie mamy.

Tak na marginesie nie odbiegając od głównego wątku ... Dem napisz z czego jest Twój wpis "Ceon 2010-05-18 10:06:02 195.42.112.6 95.160.103.239 modified-client". Tydzień później Slayer taki sam złapał.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 14:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
moj kazdy wpis jest z wh lub innego czita...

a slayer moze byc wyjatkiem ktory potwierdzi regole. Rich rozwieje wszelkie watpliwosci a do tego czasu radze nie wyrokowac i nie roztrzasac sprawy.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 15:06 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
W gwoli scislosci gralem kiedys jako KMB w tdm a w jumpie (jumpmodzie) slayer i to praktycznie kazdy wie, jednak widze ze zdarzaja sie wyjatki. Konto mam zalozone na KMB ale chyba zmienie na slayer bo widze dalej jakies smieszne problemy.

_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 15:10 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('KmB', 'W') gwoli scislosci gralem kiedys jako KMB w tdm a w jumpie (jumpmodzie) slayer i to praktycznie kazdy wie, jednak widze ze zdarzaja sie wyjatki. Konto mam zalozone na KMB ale chyba zmienie na slayer bo widze dalej jakies smieszne problemy.


wszystkie servery masz zbanowane?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 15:30 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')
Nigdzie nie pisałem, że Slayer ma bana wszędzie. Dostał bana tylko na dwa servery, a w dodatku, wczoraj te bany zdjąłem.

Zdjales ale mialem na asterach , coolnecie tdm , kubus tdm wiec to bylo piec serwerow a nie dwa w kazdym razie czekamy na wyjasnienie sprawy
_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:42 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Powtorze moje pytanie. Czy ktos mi powie dlaczego majac taka sama sytuacje jak slayer (czyli rozlaczylo mnie z ac po czym dostalem kicka z serva na zmienie mapy i zrobilem rekonekt) on ma wpis na liste a ja juz nie?
Wydaje sie ze to dosc istotna sprawa.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:57 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '[')16:44] <Revenge113> well ya my mate who got that kick reconnected instantly
[16:44] <Revenge113> but he got banned on all polish servers =.=
[16:45] <Revenge113> cuz of that kick
[16:45] <Revenge113> =.=
[17:50] <arch|> i been kicked like that about 5-6 timews



ok wiec zacznijmy od poczatku
zanim zaczniesz po kims jechac upewnij sie ze nie spierdoliles np nie podajac waznych danych... wkleiles log z archem i palisz teraz glupa
po drugie nadal podtrzymuje to co napisalem pozniej - ze zaczales nie wiadomo po co pisac o tym na scenie euro - pozalic sie chciales?
opisz im wszystko o czym tutaj piszemy na pewno z uwaga cie poczytaja
moje logiczne myslenie zostaw w spokoju bo jest tu taki jeden z nickiem na litere d i tez regularnie probuje ludziom cos wmowic - najlepiej na tym nie wychodzi
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'P')owtorze moje pytanie. Czy ktos mi powie dlaczego majac taka sama sytuacje jak slayer (czyli rozlaczylo mnie z ac po czym dostalem kicka z serva na zmienie mapy i zrobilem rekonekt) on ma wpis na liste a ja juz nie?
Wydaje sie ze to dosc istotna sprawa.

np dlatego, ze tobie czasem sie q2 wykrzaczy do windowsa, a mi nie. Satysfakcjonuje cie odpowiedz? Nie? no ale to jest wlasnie ta aktualna odpowiedz na twoje pytanie.

Brak winy slayera bedzie w odpowiedzi richa. tak wiec zacznij czytac wszystkie posty w temacie zanim sie wypowiesz, bo zadajesz pytanie, na ktore odpowiedziano

ps.
do twojego 2 posta. poki co wychodze bardzo dobrze na trzymaniu twardo swojego stanowiska.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 18:27 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@Kolt
po rozmowie ze slayerem i pio poszedlem zapytac sie na euroq2l czy mial ktos do czynienia z taka sytuacja:
strata polaczenia z serverem ac->zmiana mapy-> wejscie do timu -> kick modified client
dlaczego?
po to zeby miec jaki kolwiek wglad w temat zdobyc wiecej informacji (ktos moze wiedziec cos wiecej w przypadku aprq2+fail
ac) a noz ktos mial moze taki przypadek i ogarnia sprawe?
dlaczego nie zapytalem na plq2?
dlatego ze polska scena cechuje sie tym ze ludzie wlaczaja q2 graja potem quit i wsio (na polskiej scenie sa moze ze 3osoby ktore cos ogarniaja w temacie ac i klientow)

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'm')oje logiczne myslenie zostaw w spokoju bo jest tu taki jeden z nickiem na litere d i tez regularnie probuje ludziom cos wmowic

nikomu nic nie probuje wmowic poprostu zaskoczyles mnie swoim postem w ogole kij wie skad ci przyszlo do glowy ze probuje zdyskredytowac pio po kawalku logow w ktorym nie podalem nawet zadnej ksywy O_O halo cos tutaj jest nie tak... jesli tak oczywistych rzeczy nie widzisz to moze czas jednak zastanowic sie nad swoja postawa a nie nad cudza ?


moje ale do pio uzasadnione jest tym ze zamiast wsadzac bana mogl zagadac przeanalizowac sytuacje a potem wsadzac bana... to tak jak by ktos ojebal sklep szkielownia wjezdza widzi typa z paczka czipsow upierdala maczeta lape i idzie sobie w pizdu... post byl napisany sporo po rozmowie z pio w ktorej dosc mocno zignorowal moje proby negocjacji jedyna co napiasl w temacie slayera to to ze jak by mial rozmawiac z kazdym kto ma wpis to... no wlasnie swiat by mu sie zawalil?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')owtorze moje pytanie. Czy ktos mi powie dlaczego majac taka sama sytuacje jak slayer (czyli rozlaczylo mnie z ac po czym dostalem kicka z serva na zmienie mapy i zrobilem rekonekt) on ma wpis na liste a ja juz nie?
Wydaje sie ze to dosc istotna sprawa./quote]
bo uzywasz richowskiego r1q2?

@pio
na privie poprosilem archa o ip po czym mi napisal ze co jakis czas mu sie zmienia ip i tak naprawde nie wie na ktorym mogl miec wpisy...

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'K')olejna sprawa, Rev powtarza, że lista jest dziurawa i mam się nią nie sugerować.
To w takim razie czym adminowie mają się sugerować ? Siedzieć na serverach i przeglądać pov każdego gracza ?
no wlasnie chodzi mi o to zebys sie nia sugerowal a nie podejmowal decyzje wedlug niej...

Pozatym smiem twierdzic ze problem sprowadza sie do aprq2... pio arch kolt uzywaja r1q2 i z tego powodu moga nie miec wpisu...

sprawe w 100% moze nam naswietlic tylko rich... ja jestem w 100% przekonany ze to byl fail ac bo wystarczy poukladac troche faktow no i w dodatku znam slayera nie od dzis i wiem jaki ma stosunek do haxow...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 18:58 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Jeśli będziesz miał więcej info - dziel się od razu!
Jeśli jesteś jedną z nielicznych osób, które mają pojęcie o ac - dlaczego nie zostnie to wykorzystane? Bezpośrednio. Póki co - jeśli masz chęć - pisz więcej o AC. Z checią poczytam. Większa wiedza = łatwiejsza komunikacja.

Dlatego też, co do logów:
Ja również nie potrafiłem wyłapać ich kontekstu.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 19:55 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'P')owtorze moje pytanie. Czy ktos mi powie dlaczego majac taka sama sytuacje jak slayer (czyli rozlaczylo mnie z ac po czym dostalem kicka z serva na zmienie mapy i zrobilem rekonekt) on ma wpis na liste a ja juz nie?
Wydaje sie ze to dosc istotna sprawa.


po prostu kolt masz lepsze nie wykrywalne wh D: D: D: D:
_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 19:57 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@newash
czyli odpowiedz $this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')zostalem kopniety w ten sposob 5-6razy
nic ci nie zasugerowala ? kompletnie nic?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 20:23 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Wolałbym, żeby mi nic nie sugerowała, wolałbym, żebyś po prostu powiedział, zamiast logów, co mowies i co z tej rozmowy wynikło. Wszystko rozbija się o kontekst/jego_brak :] trudna to byla szarada.

Ale to detal.
Dobra robota Reve.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 1 cze 2010, o 01:10 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
no nic w takim razie moja wina moglem calego loga trzasnac :S chociaz wydawalo mi sie ze nie bedzie potrzeby hehe


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 7 cze 2010, o 00:22 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 15:24
Posty: 56
Karma: 3
aim/wh na serwerze z ac :E
demko - http://www.speedyshare.com/files/22830996/razor.rar
czy jest możliwość żeby każdy mógł sprawdzić IP, nie tylko admini?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 9 lip 2010, o 18:43 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
Tym razem 8g5 ma wpisy na liscie i chyba zmienne ip :
http://cheaters.planetquake.pl/index.php?user=8g5'
http://cheaters.planetquake.pl/index.ph ... 116.43.122
http://cheaters.planetquake.pl/index.ph ... 74.202.126


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza