[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 04:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 23:02 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
"pozatym pio jak i slayer doskonale sobie zdaja sprawe z tego ze w kazdej chwili moge miec kolejne niewykrywalne wh"!!!

Rozpierdalacie mnie :bij:

Jaka to jest frajda urzywac tego gowna???

Rece opadaja !

Pio sie podjol zwalczania czitow to niech decyduje kto ma bana ,a kto nie!
Bo dojdzie do tego ,ze ktos zostanie zlapany na czitach, a na fb bedzie debata:ja jestem za ,a ja nie!Jak w sejmie korwa komisja sliedcza!!!
Jak ktos nie probowal to bedzie czysty!!!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 30 maja 2010, o 23:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', 'p')ozatym pio jak i slayer doskonale sobie zdaja sprawe z tego ze w kazdej chwili moge miec kolejne niewykrywalne wh wiec po co slayer mial by eksperymentowac w swoim


skoro mozesz miec, to moze go zdobadz i moze pojdz z tym do richa? rozumiem ze jutro po uczelni przczytam posta o tym ze nowy niewykrywalny wh jest juz zablokowany ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 00:05 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'A')kurat Friq broniąc Festivala dałeś popis. A to dlatego, że dobrze wiedziałeś, że czitował. Miał działające czity na ac i ich używał, tak jak chociażby Rydel. Więc nie mydl oczu i nie zmieniaj poglądu na sprawę. Gdyby Festival nie napisał swojego posta na którego odpowiedziałem, nawet nie pisnąłbyś słowem w tym temacie. Uprawiacie dalej kółko wzajemnej adoracji.


a to mnie najbardziej bawi, daj mi jaki kolwiek dowod ze uzylem swojego wh gdziekolwiek na jakims serverze... a moze jak nev pierdolisz trzy po trzy a pozniej chowasz glowe w piasek... ?
a moze jak danka czepiasz sie o logi z wtedy kiedy pisalem wh ? heh dobre sobie :ok:

napisales ze "glosisz" swoja opinie, ja tez to robie sadze ze pio jak i darus sa kiepskimi adminami, najpierw banuja pozniej mysla i sprawdzaja (a moze ludzie ktorzy sie naprawde tym interesuja, prosta sytuacja - EDL gdzie nie mialem zadnego bana w euro a juz w plq2 dawno... wision przynajmniej sprawdzil, przeanalizowal cala sytuacje zbadal srodowisko problemu (tu mi tylko o to chodzi, nikogo nie bronie ani na nikogo nie nachodze) a to czy rydel gral na wh nie wiem, szczerze nie obchodzi mnie to jego decyzja - ja wtedy powiedzialem wyraznie rg pod slugami.

sadze tez ze nikt tu nie ma czystych rak i to nie kwestia mydla - od head adminow poprzez adminow az po samych graczy, sa rowni i rowniejsi tyle.
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 00:18 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@Kolt
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'R')evenge: nie wiem po kiego chuja wbijasz z tym tematem do archa - chcesz zdyskredytowac pio na scenie euro? Do tego wklejasz log z archem ktory slynie z tego ze sobie pisze po prostu nie majac pojecia czesto o temacie. gg

jakim tematem? learn fuckin english

#euroq2l
[16:44] <Revenge113> well ya my mate who got that kick reconnected instantly
pogrubiona czesc mojej wypowiedzi wskazuje na to co musialem napisac lnijke wyzej (that kick wskazuje ze wczesniej opisalem jak wygladal kick)
[16:44] <Revenge113> but he got banned on all polish servers =.=
widzisz jaka forma?
[16:45] <Revenge113> cuz of that kick
[16:45] <Revenge113> =.=
[17:50] <arch|> i been kicked like that about 5-6 timews
widzisz co napisal? jesli nie znasz angielskiego to ci przetlumacze: zostalem kopniety w ten sopsob jakies 5-6razy co autmatycznie bez 2 zdan powinno przynajmniej tobie zasugerowac ze pierwsza lnijka to bylo pytanie zwiazane z okreslonym rodzajem kicka...

zatem jakies zwary na mozgu? jak bym chcial kogos zdyskredytowac to bym chociaz wspomnial o kogo mi chodzi :bij: qrwa moze masz nieco wiekszy zasob slow nie pizgasz ortow jak zeti ale z logicznym mysleniem to u ciebie tragicznie... nie uczysz czasem polskiego w podstawowce?

@dem
$this->bbcode_second_pass_quote('', 's')koro mozesz miec, to moze go zdobadz i moze pojdz z tym do richa? rozumiem ze jutro po uczelni przczytam posta o tym ze nowy niewykrywalny wh jest juz zablokowany ?
nietoleruje glupoty i hipokryzji tym co teraz napisales sprowadziles siebie do nanizszego poziomu... i w dodatku zaprzeczasz sam sobie ogarnij sie...

@zet
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')aka to jest frajda urzywac tego gowna???
kogo pytasz bo chyba nie mnie?

@down
znam cie na tyle ze wiem jaki masz tok rozumowania - jesli nie odpisze bedzie ci sie wydawalo ze "wygrales" dyskusje co jest oczywiscie smutne z drugiej strony niechce mi sie z toba wskakiwac w zadna debilna dyskusje bo wiem ze swojego doswiadczenia ze ile bym faktow przytoczyl i tak swoje bedziesz twierdzic :S masz poprostu jakas dziwna blokade w mozgu ktora robi cie strasznie aspolecznym czlowiekiem...
jesli niepotrafisz sam sobie odpowiedziec na to co napisalem to w dodatku jestes jeszcze tepy... (mogl bym wyjasnic dlaczego jestes tepy ale zeszlo by pol strony)
swoim obecnym zachowaniem obrazasz moja osobe i nasza 3letnia znajomosc wiec zachowaj troche godnosci i przestan sluchac swojego ego bo bede cie mial za jeszcze wiekszego durnia...

Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 01:04 przez GandalF, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 00:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '
')@dem
$this->bbcode_second_pass_quote('', 's')koro mozesz miec, to moze go zdobadz i moze pojdz z tym do richa? rozumiem ze jutro po uczelni przczytam posta o tym ze nowy niewykrywalny wh jest juz zablokowany ?

nietoleruje glupoty i hipokryzji tym co teraz napisales sprowadziles siebie do nanizszego poziomu... i w dodatku zaprzeczasz sam sobie ogarnij sie...

rozwiniesz temat?

1. glupota
2. hipokryzja
3. zaprzeczanie samemu sobie

czekam na przyklady
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 01:16 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Archa kiknelo ot tak ? To czemu on nie ma wpisów na liście, a Slayer "ot tak" ma ? Dziwna sprawa. Rev, jak już bronisz Slayera i idziesz wypisywać bzdury do archa, tak jak niegdyś Assasin, to chociaż dowiedz się, czy Slayer ma/miał bana WSZĘDZIE, czy tylko na dwóch serverach.

I tak w ogóle, to ktoś tam pisał, że nawet nie pogadałem ze Slayerem.
Oczywiście, zbyłem go w rozmowie, ale jeżeli ktoś zaczyna od bluzgania w stronę osoby z którą chce się coś wyjaśnić, taka rozmowa do niczego nie doprowadzi.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 07:27 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
szkoda ze logow nie chcesz pokazac bo wiesz dokladnie jak bylo (2 razy probowalem ci w miare kulturalnie wyjasnic ocb) a ty na to lales i byles tak pewny siebie ze juz sobie nie pogram , widze ze takie przekrecanie prawdy to u ciebie juz standard :x Pierwsze twoje slowo do mnie bylo takie ze mam bany na serwerach bez slowa wyjasnienia bez niczego ja staralem sie tlumaczyc a ty jakies pewniackie txt , Ole! , Cze itp a nagle piszesz ze mnie zbyles bo niby cie zbluzgalem ? nie mam pytan :roll:

_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 07:43 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, o 20:57
Posty: 185
Lokalizacja: : O
Karma: 25
Banowanie na podstawie niepenwych wpisow, gdzie wczeniej nie bylo zadnych podejrzen co do danego gracza... jest czynem zbyt pochopnym.. dziekuje dobranoc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 07:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nie ma logów, nie ma sprawy ...

made by dem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 08:26 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
@gandalf:kogo pytasz bo chyba nie mnie?
Wlasnie ciebie!Skoro piszesz,ze mozesz miec w kazdej chwili wh!

Gandalf mam propozycje ,moze wroc sie do "Władcy pierscienia"!!! Tam chociaz umiales czarowac bo tu ci niewychodzi!!!
Albo idz zwal se w kibelku to ci cisnienie spadnie!!!

Smieszny z ciebie czlowieczek!!!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 09:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
wrocilem po weekendzie a tu szopka na kilka stron. ladnie.

za modified-client nie wstrzelilbym od razu bana, tylko ostrzegl na przyszlosc. za wpis o wh lub aimbocie owszem (i najwyzej pozniej wysluchal opini drugiej strony). jednak ja nie jestem adminem i rozumiem, ze pio moze miec inna metode dzialania. jezeli slayer faktycznie zaczal bluzgac na pio to tez bym z gosciem nie gadal. jezeli pio go zbyl bezpodstawnie, to moze powinnismy zmienic admina? jakies logi, zeby wyjasnic sprawe i zakonczyc dywagacje?

$this->bbcode_second_pass_quote('KmB', 'S')kad mozesz wiedziec czy cos posiadalem ? Totalna bzdura tyle lat gralbym w q2 (z 10 moze wiecej) i nagle bym sprawdzal czity ? Pio mnie nie lubi szukal pretekstu z dupy to go znalazl i dal bana tyle (co jest zenujace)

przeciez sam powiedziales, ze grales na DM z wh, bo to tylko DM. stary, grasz 10 lat w gre i nie rozumiesz, ze na DM tez ludzie chca sie bawic, a ty w ten sposob ta zabawe psujesz? dla mnie to jakies nieporozumienie.

rev pisze merytorycznie. mimo ze jest stronniczy w tej sprawie (jest kolega slayera), to to co on mowi ma sens. ja wierze, ze gdybym dostal taki wpis (i byloby to faktycznie spowodowane strata polaczenia z AC), to sprawe udaloby sie wyjasnic i nawet gdybym dostal bana, to pozniej zostalby on zdjety, a z problemem bylibysmy u ricza. proponuje wiec, aby slayer wytlumaczyl jak to sie stalo i aby podjac jakies proby symulacji tego przypadku...

a dem, to n/c. on nawet sika pod wiatr, wiec nie ma sie co dziwic, ze tutaj rowniez na bakier.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 09:34 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('rsn', 'B')anowanie na podstawie niepenwych wpisow, gdzie wczeniej nie bylo zadnych podejrzen co do danego gracza... jest czynem zbyt pochopnym.. dziekuje dobranoc


Zgadzam się.

Slayer Pio może jeszcze raz porozmawiacie w takim razie i wrzucicie logi w razie niepowodzenia. Jeśli sytuacja, o której mowi reve rzeczywiście jest możliwa, takie wpisy pojawiać się będą częściej i byłoby dobrze ustalić tym przypadkiem odpowiednią konwencję działania.

nev rozsądnie również, ale
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')rzeciez sam powiedziales, ze grales na DM z wh, bo to tylko DM.
nie pomyliles KmB z KlB?
Czy ja się już w tych alterach gubię?
_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 09:50 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Jakiś czas temu, R1ch zrobił update, po którym modyfikacje (tylko klient aprq2) związane z czitami miały być blokowane. Tak też się stało.
Revenge113 pisał, że archa też kikało. Ale co z tego ? Mnie też kikało już mase razy, a mimo to, ja, arch, czy ktokolwiek inny nie ma wpisu na liście. Dlaczego więc Slayer ma wpis na liście ? Za to, że go kikneło ot tak sobie ? Dlaczego miał tylko jeden wpis ? Chciał tylko coś sprawdzić ?

Nigdzie nie pisałem, że Slayer ma bana wszędzie. Dostał bana tylko na dwa servery, a w dodatku, wczoraj te bany zdjąłem.
Spamuje R1cha, by powiedział mi jaka modyfikację miał Slayer. Jeżeli faktycznie to był "błąd serwera" to przeprosze i zwrócę honor, ale jeżeli nie, to ban wróci.

Kolejna sprawa, Rev powtarza, że lista jest dziurawa i mam się nią nie sugerować.
To w takim razie czym adminowie mają się sugerować ? Siedzieć na serverach i przeglądać pov każdego gracza ?

Powinienem porozmawiać z osobą która oszukuje ? OCZYWIŚCIE, też jestem takiego zdania.
Ale wyobraźcie sobie, że rozmawiam z faintem, klb, rydlem czy festivalem. Czy rozmawiając ze mna przyznają sie do czitowania ? Zawsze jest to samo, oglądałem demo na wh, bo chciałem sprawdzić czy ktoś inny nie czituje : D.
Dopiero gdy sprawa wyjdzie na swiatlo dzienne takie osoby się tłumaczą.
Raz im to wyjdzie, innym razem nie.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 09:53 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 maja 2010, o 17:43
Posty: 48
Lokalizacja: Połaniec
Karma: -2
:)

_________________
g1ve


Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 13:36 przez smog, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 10:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', '
')nev rozsądnie również, ale
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')rzeciez sam powiedziales, ze grales na DM z wh, bo to tylko DM.

nie pomyliles KmB z KlB?
Czy ja się już w tych alterach gubię?
tak newash, masz racje, ale nie oczekuj ze gosc odrozni k"m"b od k"l"b, podczas gdy nie bierze do wiadomosci ze d3mon to nie dem chociaz powtarzalo mu sie to juz kilka razy.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 10:35 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', '
')nev rozsądnie również, ale
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')rzeciez sam powiedziales, ze grales na DM z wh, bo to tylko DM.

nie pomyliles KmB z KlB?
Czy ja się już w tych alterach gubię?
:O. no pomyslilem sie. w takim razie nie wiem, ktory co i kiedy...

@dem
ja pisze do ciebie d3m i nie uwazam tego za to samo co d3mon. po prostu jestes taki l33t, ze zasluzyles sobie na lit cyferke w swoim nicku.
PS. chyba nie chcesz powiedziec, ze nie widzisz podobienstwa miedzy KmB i KlB i ze nie rozumiesz, ze ktos mogl te nicki pomylic?
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 10:52 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'h')ttp://acstats.r1.cx/?ip=79.189.76.98&t=c

Wpis ze wczoraj kolegi KLB, który tak ładnie pisał na fb.


i teraz pio mi powiedz jak mam zapanowac nad caffe jak co chwila ktorys inny mi chita przynosi, nawet zlapac nie potrafie ich, mam cafe zamknac?? do tego mnie fejkuja za to ze ban jest na all servery...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 11:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
KlB, czy KmB to ty czy ktos inny? bo juz sie pogubilem.

EDIT: acha...znowu jakis gosc z problemami, ktory nie moze miec takiego samego nicka w grze i na fb...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Ostatnio edytowano 31 maja 2010, o 11:32 przez neveride, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 11:30 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
KmB ma dwie ksywki. Jedna z nich to właśnie KmB, a druga to Slayer. KlB i KmB to dwie różne osoby.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 31 maja 2010, o 11:37 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'K')lB, czy KmB to ty czy ktos inny? bo juz sie pogubilem.


na szczescie to nie ja :D
ja lepiej gram jak Slayer :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza