[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 14 maja 2024, o 15:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 10:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')pio mowil oczywiscie o banie na usera (czyli ban przy uzyciu nofake), jezeli mialby banowac IP to juz dawno by to zrobil (a przeciez wiadomo, ze polanca zbanowac nie mozna), mysl troche :rozjebany:.


$this->bbcode_second_pass_quote('KlB', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')ie pisz o banach, skoro banow nie bedzie. nie dostana konta w nf i tyle.
ja juz mam bana na wszystkie servery w polsce na ktorych jest antychit wiec teraz to bez roznicy dla mnie....


i co ty na to neveride ? Chyba jednak sie pomyliles razem z fasadinem.

I teraz wytlumaczcie mi jaki jest SENS banowac cala cafe skoro niedlugo wyjdzie NF, ktory pozwoli banowac SPRAWIEDLIWIE tylko WINNE OSOBY...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 10:56 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')pio mowil oczywiscie o banie na usera (czyli ban przy uzyciu nofake), jezeli mialby banowac IP to juz dawno by to zrobil (a przeciez wiadomo, ze polanca zbanowac nie mozna), mysl troche :rozjebany:.


$this->bbcode_second_pass_quote('KlB', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')ie pisz o banach, skoro banow nie bedzie. nie dostana konta w nf i tyle.
ja juz mam bana na wszystkie servery w polsce na ktorych jest antychit wiec teraz to bez roznicy dla mnie....


i co ty na to neveride ? Chyba jednak sie pomyliles razem z fasadinem.

I teraz wytlumaczcie mi jaki jest SENS banowac cala cafe skoro niedlugo wyjdzie NF, ktory pozwoli banowac SPRAWIEDLIWIE tylko WINNE OSOBY...


dem ja nie jestem adminem i nie mam nic do gadania ale skoro tu sa tacy madrzy ludzie i tak wszystko wiedza to niech zastanowia sie co jest wazniejsze dla nich, gra w q2 czy odbieranie frajdy z gry malym chlopakom ktorzy nie maja kasy na kompy i internet. mam duzo gier ale ta cieszyla sie najwyzsza popularnoscia. skoro wchodzi nf to po co banowac kafejke??
itak konta nie dostana te dzieciaki a klikac niech klikaja sobie dalej chyba ze to najlepszym graczom przeszkadza ze ich kiedys przescigna. wiecej juz nie bede sie tlumaczyc. admini tu rzadza i oni decyduja, z tego co widze decyzja zapadla taka ze ban i juz. skoro tak to robcie tak dalej a scena szybko umrze bo pamietajcie tez o tym ze czas leci i wszyscy starzy gracze wkoncu odejda i kto zostanie??nikt. elo

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 11:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
I teraz wytlumaczcie mi jaki jest SENS banowac cala cafe skoro niedlugo wyjdzie NF, ktory pozwoli banowac SPRAWIEDLIWIE tylko WINNE OSOBY...


Taki, by nie próbowali sobie odpalać nowych czitów podczas gdy nf jest we wstępnych fazach testowych i nie wdrożone na serwery.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 11:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
I teraz wytlumaczcie mi jaki jest SENS banowac cala cafe skoro niedlugo wyjdzie NF, ktory pozwoli banowac SPRAWIEDLIWIE tylko WINNE OSOBY...


Taki, by nie próbowali sobie odpalać nowych czitów podczas gdy nf jest we wstępnych fazach testowych i nie wdrożone na serwery.

to teraz wytlumacz mi dlaczego polaniec nie ma bana od x miesiecy... przeciez gdy wezmiemy pod uwage problem na poziomie ip, to cafe klb jest takim polancem. nie zauwazyles tego ?

rowni i rowniejsi ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 11:49 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Ej, sam zaczynalem w kafe i wiem jak tam bywa. Nie banujcie gosci.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 11:52 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Jak można porównywać cafee do kogoś, kto klika z domu ?

To, że ponoć klb nie wiedział o czitach w cafee to jedna, mega bzdura.
Nie wyobrazam sobie tego. Dwa, to nie wyobrażam też sobie, że jak on to mówił, są tam dzieciaki, których nie stać na kompa i na internet, a co chwila grają u niego w cafe i klikaja w q2 :D Nonsens. Ja rozumiem, że są takie sytuacje, bo niestety nasz kraj jest taki, a nie inny, ale czy dzieci, którym rodzicie nie kupili kompa (który jest bardziej popularny niż telewizor), będą im dawali na gre z cafee ? Większej bzdury nie widziałem.
Trzy, jeżeli gość który prowadzi cafe, gra na czitach i daje taki przykład dla grających tam ludzi, to nie widze przeciwskazań, by zbanować całą cafe.

/dra, też zaczynałem w cafe ;)

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 11:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
i problem polega na tym, ze podejmujesz decyzje na bazie

$this->bbcode_second_pass_code('', '
JA mam admina i:
JA sobie nie wyobrazam
JA nie widze przeciwskazan
MI sie wydaje inaczej
JA ....
')

To nf ma rozwiazywac takie dywagacje, a nie BAN. Nie wiesz jak jest naprawde, wiec dlaczego zakladasz najgorszy scenariusz? Po co wiec powstaje NF skoro od tak kogos banujesz za prawdopodobna niewinnosc?

Moin zdaniem mozna porownywac klikanie z cafe do klikania z domu pod warunkiem ze podlozem takich dywagacji jest jeden wspolny element. TO SAMO IP. Wiec dlaczego polaniec nie ma bana ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:03 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
Pio jestes dziwny....
Jak juz masz admina to myslisz ze wszystko Ci wolno??
wpisz w google <<GCK Drelów >> i tam znajdziesz centrum ksztalcenia. Dzieciaki tu przychodza bo to wszystko jest za Freee!! ja tylko pilnuje porzadku i komputerow oraz serveru a to ze nie maja internetu w domu to chyba jasne jest ze na wsi ludzie sa mniej mobilni jak w miescie i ciezej o ,,KOMPUTERY".
to tyle


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:08 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Ta, internetowy admin, daje mi wladze WSZĘDZIE : D W sklepach nie muszę płacić za zakupy 8)

Moge jedynie banować CZITERÓW i tak bede robil. Czy z wioski, czy z miasta, czy z chuj wie skąd, to nie ważne. Czit to czit.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'M')oge jedynie banować CZITERÓW i tak bede robil. Czy z wioski, czy z miasta, czy z chuj wie skąd, to nie ważne. Czit to czit.

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '[')u]I jeden i drugi dostanie bana, wiec możecie już skończyć.

dlaczego give nie ma jeszcze bana ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:12 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Ma :) Jak go gdzies widze, to banuje. Ale potem zdejmuje bana, bo jak wiesz, gra stamtad duzo ludzi ;) I tak bede robil az nie bedzie nf.

I nie próbuj tego porównywać to tej kafejki.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'M')a :) Jak go gdzies widze, to banuje. Ale potem zdejmuje bana, bo jak wiesz, gra stamtad duzo ludzi ;) I tak bede robil az nie bedzie nf.

I nie próbuj tego porównywać to tej kafejki.


bo ? jak dla mnie to jest "rowni" i "rowniejsi".
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:16 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
P!o pomysl co robisz banujac cafe??
myslisz troche? ja wiem co zbobilem i tez wiem jakie ida konsekwencje ale sory to jest CAFE dla wszystkich a nie moje wlasne domowe przedsiewziecie, ja mam neo i nadal bede grac a szczegolnie Ci na zlosc bede robil a jak myslisz ze jestes fajny to tak nie jest :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:17 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'M')a :) Jak go gdzies widze, to banuje. Ale potem zdejmuje bana, bo jak wiesz, gra stamtad duzo ludzi ;) I tak bede robil az nie bedzie nf.

I nie próbuj tego porównywać to tej kafejki.



zaraz doczytalem sie, zdejmujesz bana bo duzo ludzi gra tak??
u mnie tez gra duzo ludzi wiec banuj mnie jak zobaczysz a potem odbanowuj spowrotem CAFE skoro to samo w polancu sie robi.... tak bedzie sprawiedliwie nie?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('KlB', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'M')a :) Jak go gdzies widze, to banuje. Ale potem zdejmuje bana, bo jak wiesz, gra stamtad duzo ludzi ;) I tak bede robil az nie bedzie nf.

I nie próbuj tego porównywać to tej kafejki.



zaraz doczytalem sie, zdejmujesz bana bo duzo ludzi gra tak??
u mnie tez gra duzo ludzi wiec banuj mnie jak zobaczysz a potem odbanowuj spowrotem CAFE skoro to samo w polancu sie robi.... tak bedzie sprawiedliwie nie?
Nie, bo pio uwaza inaczej, a ze to on ma admina, to jego zdanie jest najwazniejsze
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:25 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Różnica polega na tym, że w Połańcu czynnie czituje/czitował tylko give, a tam w cafe jak to mówił klb, czity są na kompach, bo ludzie poprzynosili.

Klb, nie pograsz nawet z neo. Przeciez nf wchodzi :(

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'R')óżnica polega na tym, że w Połańcu czynnie czituje/czitował tylko give, a tam w cafe jak to mówił klb, czity są na kompach, bo ludzie poprzynosili.

Klb, nie pograsz nawet z neo. Przeciez nf wchodzi :(

a skad wiesz kto czituje w polancu i kto czituje w cafe klb ??? woot? D:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
zajebiscie zbanuj cale neostrade bo ktos czituje na neostradzie albo moze caly euronet zbanujemy bedziemy mieli spokoj z bialymstokiem? tam tez gra duzo cziterow


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
fajnie wnikacie w jakas cafe klb gdzie gra [ albo i nie ] kilku cziterow nonameow tylko po co? skoro sam wlasciciel/admin czituje na cool dm to reszta nie bedzie tego robic? a potem sciemnia ze to on niby nie da radu upilnowac wszystkich. n1
prowadzilem cafe kilka lat i wiem ze nie da sie upilnowac wszystkich to fakt, ale kurwa jak on sam cheatowal a dem jeszcze go bronisz, Ty ktory walczysz z cheaterami i sprawdzasz czy czity dzialaja czy nie, no prosze Cie ogarnij sie.. musisz zawsze stawac po drugiej stronie barykady? - albo nie, nie odpowiadaj.

druga sprawa, sprawa polanca imo Pio jestes za mieki w tym przypadku, mowilem o tym kilka razy daj im bana na miesiac i ignoruj wszelkie prosby na odbanowanie to zobaczysz ze give dostanie poprostu wpierdol za q2, uwierz mi to tak dziala :D u mnie dzieciaki w cafe bily sie o itemy w d2 [ diablo 2 ] albo o to ze ktos gdzies zalatwil bana.. takze daj chlopakom miesiac i skalecza give'a, a wjedzie NF dostana konta i beda grali.. albo niech poprostu ida do admina i zalatwia sobie zew ip a nie pol miasta ma to samo ip a potem maja problem przez jakiegos debila.

kolejna sprawa to to ze NF przeciez bedzie na kilku serwerach a na reszcie nie prawda? sprawa jest prosta ban dla tych i dla tych i czesc. i nie ma takiego tlumaczenia ze z tamtad gra duzo ludzi, niech sobie zalatwia zew ip albo naucza dziecko - give'a manier.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 12:46 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Darus, co ma piernik do wiatraka ? Juz raz probowales sie wpierdolić do Białegostoku, gdzie chciałeś prawie kapitanem zostać żeby senseia na tm powołac. Teraz, łagodnie mówiąc, odczep się.
Szukasz z demem problemow tam, gdzie ich nie ma. Wejdzie nf, to rozwiąże problem, a póki co, najlepszym wyjściem jest ban.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 187 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza