[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 13 maja 2024, o 15:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 18:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Czekam az Pio odpisze na moje pytania i w koncu powie za co wlasciwie polecial ban (bo juz zdazyl pare razy zmienic wersje powodu)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 18:58 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Ja rozumiem posty Majcina, on zawsze lubil byc przeciwko "wszystkim" :)
Ale, michaq to pogrąża sie swoja nieznajomoscia tematu i za wszelka cenie chce pod kazda "kontrowesyjna" sytuacja podlizac sie Bdomowi :D

Zeby nie bylo, ze tylko admini, kolty, neveraidy i neony chca bana dla extreme - JA TEZ CHCE!! i Ciesz sie, ze nawet Darus tego chce :) Koles zdawal sobie sprawe, ze jest chyba jednym z najbardziej nielubianych recydywistow i kazda jego wpadka zakonczy sie banem. GJ!!!
ps. Friq, jest to jest "pochopny" ban to ja nie wiem czego Ty oczekujesz?? Zeby koles napisal listownie do PIO: "jestem Bogim" ???


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
grunt to argumenty Bociek. Nie przedstawiles zadnego poza "JA TEZ CHCE!!"

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Obrońca Rzeszowa :D. Popisałeś się wycinając poszczególne zdania, ale nadal Twoja żałość wzięła górę. Widzę, że już na skraju załamania jesteś. Niedawno był światowy dzień depresji, przegapiłeś trochę swoje święto.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

i jak tu dyskutowac z kims kto jest niepelnosprawny umyslowo?
a pozniej nev sie dziwisz czemu nazywam go idiota..

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:17 
Slaby koles

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 18:46
Posty: 8
Karma: 0
Czesc wszystkim, na poczatku chcialem powiedziec ze Marcin poniekąd przelewal tutaj moje myśli ( wklejałem mu na gg ) myślałem ze mam tutaj bana czy cos i nie próbowałem założyc nowego konta.

Jako że szum jaki co raz bardziej a niepotrzebnie narasta tyczy sie mojej osoby chciałbym sprostowac PRZEPROŚIĆ i wytlumaczyc kilka rzeczy. Nie mniej czuje poniekad przykrośc bo wydaje mi sie ze zostałem zbyt pochopnie osadzony zbyt drastycznie.

Na początku mojego wywodu chciałem prośic o sladową ilośc szacunku dla mojej osoby poniewaz nikomu mamy nie zamordowalem.

Wstepem zaczne moze od sytuacji jaka wydarzyla sie w 2005/2006 roku ( nie pamietam dokladnie ) było to dosc dawno czyli demko z wh na dm8. Szczerosc za szczerosc. Nie bede kłamał bo nic na tym nie zyskam wiec w gwoli scisłosci opisze po krótce jak to bylo , ponieważ wtedy nawet sie nie broniłem. Wh dostałem od xxx ( osoba znana do dzis i bedziecie w cieżkim szoku kim ona jest ale to nie teraz ) w celu przetestowania zabawki jako że z powodów zdrowotnych i osobistych jako 16 ktos mialem zrezygnowac z gry w q2 i juz wiecej do niego nie wrocic pozwolilem sobie owego wh zobaczyc i sprawdzic co dzisiaj wiem bylo błędem za ktory odpokutowałem 5 letnia abstynencja i uważam ze dosc ). Jednoczesnie chce zaznaczyc ze byl to JEDNORAZOWY trwajacy 2x15min wybryk na dm8 , wszystkie moje mecze i demka wczesniejsze czy to na demosquadzie i gdzie tylko byly calkowicie czyste. Nev z damiahem nie gralem rdm2 tylko duel5 gral tam wtedy słabo stad moja wygrana i sadze ze wielu z was by mogło wtedy z nim nawiazac walke teraz jest tam mocny ale to inna kwestia) Nie używalem oprocz dm8 wh ANI RAZU nie używałem wtedy tez zadnego aimbota ani podobnych rzeczy. Podsumowując pierwsza część od tamtego czasu wiele sie w moim życiu zmieniło ja sie zmieniłem całkowicie nie jestem juz gburem ( dziwia mnie takie zarzuty pod moim adresem w czasie rzeczywistym - obrzucałem sie blotem z maczkiem ale taki juz mamy sposob rozmowy i on o tym wie wiec to nie bylo nic negatywnego :* ). Wiele rzeczy zrozumialem odnosnie klejka mam do niego calkiem inne podejscie w dniu obecnym.

Część druga. Lopata :)

Wrociłem na nicku lopata wymyslonym od tak sobie w celu poskakania kilku meczy i tyle , wciągnalem sie widac nie na zarty bo te kilka meczy przerodzilo sie w kilkanascie ze wzgledu na to ze zapomniałem troche jak się gra gralem wlasnie na tym nicku a nie eXtreMe zeby takowy dac jak przypomne sobie jak gram, nie wiedzialem tez czy nie bede zaczepiany i nie wybuchnie narodowe poruszenie ze gram od nowa. Uważam ze swoje odpokutowalem, zmadrzalem kazdy zasluguje na druga szanse.

Najbardziej jednak zależy mi zeby nikt nie żywił do mnie urazy za czasow gdy mialem niewyparzony jezyk i obrazalem chociaz nie bezpodstawnie wielu ludzi.

Miedzy innymi rula - sorry , kolta rowniez przepraszam i wielu innych ktorych nie sposob mi wymieniac ale wydaje mi sie ze tak jak ja to robilem robia to ludzie do dzis i robic beda. Ja swoje zrozumialem

Neveride nie chce ci nic zarzucac ale gralem jako PIPEK a nie pepek z toba i przykra rzecza jest ze mowisz o mnie takie rzeczy bo nie czitowalem ani w stosunku do ciebie nie bylem wulgarny podziekowalem ci za gre i grzecznie sie rozeszlismy. Pewnie urazilem cie tekstem " leżec " jak trafilem kilka rg w ciebie. Otoż klejk na jakim gram to jest moj stary klejk z r1q2 nowym i jak juz wspomnial eXe nie pozmienialem zadnych ustawien w nim a wiec pod 1 2 3 mam bindy typu " ssij " " leżec " czy tez glupie usmieszki zabilem cie i wcisnalem ten guzik zypelnie przypadkiem co ci wyjasnilem zaraz po meczu. Jeżeli poczules sie urazony to sory za to.

Co do fejkowania bogiego. Ani festival ani Ag3 nie wiedzieli kim jestem podejrzewali ze jestem Bogi bo mialem host z rzeszowa, o czym age poinformowal Pio ( nie mialem w tym zadnego udzialu ) Pio zas wtedy napisal do mnie na ircu jak do swojego kolegi Bogdana ( mniemam Bogiego ) kilkoma linijkami zadal wiele pytan oprocz przywitania sie ja odpowiedzialem moze zbyt niedostanie i wymijajaco bo rozbawila mnie troche ta sytuacja. Bogiego widzialem raz teraz go szanuje ( przed kilkoma laty pewnie nie ) i nie mialem zamiaru go w zaden sposob fejkowac. Pożegnałem sie z pio i na tym sie skonczylo on zostal swiecie przekonany ze jestem bogi. Potem napisal do mnie Kolt ktoremu nie odpisalem i doszedlem do wniosku ze zaczyna sie to robic nie dobre wiec napisalem do age ze nie jestem bogi zeby napisal do pio co ten uczylil to kilka dni pozniej albo dzien pozniej i wtedy pio mi napisal ze wale w ch i ze mnie wypisuje ze squadu na lige - słusznie. W miedzyczasie tego zajscia pisalem na plq2 na q2.pl Dodemu min ktory jest w stanie to potwierdzic ze nie jestem bogi shefikowi czy wielu innym maq 331lowi w q2 itd. Wydawało mi sie ze sytuacja jest klarowna i z tego wzgledu wiecej nie pisałem nic. Co juz nadmienil wyzej Marcin. Sytuacja być może wyszła troche nie zreczna ale szybko bardzo została sprostowana nigdy bowiem nie uzylem nicka Bogiego i tym podonych rzeczy na jego konto nie robilem. W wielu miejsach widzialem ze ludzie sie smieja z tego ze admini mysla ze jestem bogi. Demka z meczow wyslalem demko z nevem tez z wszystkich map nie mam bo nie nagrywam wszystkich demek. Byly to normalne mecze gdyby odyply sie kikka lat temu kiedy nev mial forme pewnie nei wygladaly by tak dominujaco z mojej strony. Co neveride zaznaczyl w poscie swoim ( w innym temacie chyba ).

Podsumowując

Ludzi ktorych uraziłem kiedykolwiek szczeniackim zachowaniem ( wszyscy bylismy kiedys młodzi miejcie to na uwadze ) chciałem przeprosic a w szczególnosci kolta na ktorego wjezdzalem za gowniarza. Do nikogo nic nie mam chcialem wrocic z czystym kontem po 4 letniej " KARZE ?: D" i tak zrobilem sytuacja chora ktora sie wywiazała uważam ze została sztucznie nadmuchana. Chociaz po czesci rozumiem irytacje Pio czy tez innych osob. Jako extreme mialem zaczac grac po lidze tak sobie zalozylem , widac zdemaskowaliscie mnie wczesniej chociaz w sumie wcale nie chcialem sie ukrywac.


Nie prosze o koscielne przebaczenie , prosze o zrozumienie nie bede pisal ze ludzie graja obecni na wh ludzie co robili to co ja i nawet wiecej graja dalej ze sotalem zbanwany za fejka bo to do niczego nie prowadzi. Chce zebyscie mi dali szanse dalej sobie pograc w ta swietna gre i zobaczyli ze czlowiek może sie zmienic. Jeżeli bedziecie mieli jakiekolwiek podstawy i dowody na to ze czituje/czitowac bede ( co sie nie stanie napewno ) to wszystkiego wyslucham ( ale niech to bedzie uzasadione ) i kare przyjme z honorem. Tak sie jednak nie stanie tytułem konca jeszcze raz sory za moja przeszlosc i mam nadzieje ze pochopna decyzja adminów czyli Pio i tam kogos jeszcze :p ulegnie zmianie bo chetnie bym sobie pograł.

To tyle z mojej strony chyba .

pozdrawiam

sory za bledy ale pisalem na szybko.

P.s jako ze bylem kiedys przez pare dni w podziemiu i znam pewnych ludzi jestem w stanie rzucic rekompensujace swiatło na walke z cziterami i co napewno ejst wam teraz potrzebne przez co postaram sie przynajmniej w jakis sposob potwierdzic moja zmiane cyz jak to tylko nazwac. Od kogo dsotalem wh kto obecnie czasami sobie uzywa i tego typu rzeczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
I ja osobiście tego oczekiwałem. Było od razu Extreme napisać tego posta, a nie wybierać mediatora i to co najmniej przeciętnego i nieobiektywnego. Po tym co napisałeś wygląda, że można Tobie zaufać. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie nauczką i tak jak napisałeś admini przyjrzą się temu przychylnym okiem, lecz też będą obserwować poczynania.
Po tym co widzę jestem święcie przekonany, że można dla niego zaufać.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
graty za szczerosc i brak ortow.

nie znam cie i nie wiem jak grales kiedys, ale kilku meczy ktore zagrales na d8 nie powstydzilby sie scooby/warrior czy inny miotacz w erze swietnosci. nie dociera do mnie jak mozna tak grac wracajac po przerwie.

ps. nie postulowalem o bana dla ciebie, tylko o zwrocenie uwagi na twoja osobe (w q2 zmieniles nick na pepek po czym zmieniles na Lopata, trwalo to krotko, ale jestem prawie pewien ze bylo to pepek). pozniej traktowalem cie jako pepka, a ty nie zwrociles mi uwagi. chetnie z toba zagram bo lubie wyzwania. moze faktycznie tylko ja gram jak nieudacznik po swoim powrocie.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Ja się podpiszę...
PLQ2 jest monopolizmem sceny Q2 w Polsce... Trzeba to jakoś urwać, bowiem świat na ligach się nie kończy.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
:piwo: doddy idziemy na wino , jak bedzie dobre zakończenie , btw witamy z powrotem eXtreme :)

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:37 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Piekny post :D Az serce sciska :D ALE kurde bez jaj :D Nie wierze, ze to sa slowa TEGO extreme!!! Widac, ludzie bez quake szybciej dorastaja :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 19:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Sadze ze po tej soczystej wypowiedzi i jesli twoja skrucha rzeczywiscie jest szczera mozna sciagnac ci bana. proponuje przenies twoj wyrok w zawieszenie czyli zbroisz cos odrazu ban. pio zalozyl bany on sciagnie jesli tez tak sadzi tyle odemnie. Musze przyznac ze zaskoczyla mnie twoja wypowiedz. Jesli jest tak jak napisales to poniosles juz swoja kare.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 20:13 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
hehe, jak widać mało nam trzeba, ale mało też nas pozostało na placu boju :) 2ga szansa należy się każdemu, masz rację, zwłaszcza, że garowałeś 5 lat :P ale na zaufanie będziesz musiał sobie zapracować.

Ciekawe to co piszesz o "podziemiu" nie miałem pojęcia, że takowe istnieje :]]]]]], nie upubliczniaj od razu nicków na forum, proponuję, żebyś skontaktował się z wenonem. a on ewentualnie(jeśli zajdzie potrzeba) z riczem, może wpadnie więcej osób, no i bezpieczeństwo ac w kłejkownicy pójdzie w górę.

po tylu stron czytania zacząłem już zbierać patyki na stos, a tu taki kuprajz :/ :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 20:18 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 11:38
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
Karma: 0
pozdro Ext kupe lat :)

_________________
Prawdziwi przyjaciele to najwiekszy skarb nie przydupasy jak masz hajs bo to garb KMB aka slayer


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 20:52 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Spokojnie spokojnie. Nie dajmy sie zwariowac. Napisal swojego rodzaju spowiedz i fajnie tylko szkoda ze teraz jak juz ma bana i wiadomo bylo ze latwo go zdjac nie bedzie. Przeczytalem calosc i jedno musze sprostowac - to nie ja sie do ciebie odezwalem na ircu tylko ty sie odezwales do mnie. Moze malo istotne ale kto wie.
Pytanie teraz brzmi czy ten jego post powstal z wyrachowania czy z faktycznej skruchy. Na pewno jego moc bylaby duzo wieksza gdyby byl napisany wczesniej czyli przed banem.
Nie znam cie osobiscie wiec mam prawo byc ostrozny a szczegolnie obecnie po calej tej sytuacji.
Wydaje mi sie ze powinienes odkupic swoje winy podajac nam dane tych ktorzy czitowali skoro piszesz ze masz taka wiedze. I mam nadzieje ze to beda prawdziwe dane.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 20:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no ok

bardzo fajny post extreme, z podejsciem, ktore szanuje

czas najwyzszy na ujawnienie kilku faktow z zycia 'podziemia' ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 20:57 
Slaby koles

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 18:46
Posty: 8
Karma: 0
Kolt rozumiem to , ale jednemu niestety zaprzecze To ty napisales do mnie pierwszy. Powiedzialem juz co wiem cudów sie nie podziewajcie ale napewno informacje pomocne.

Pozdziemie to moze zle slowo , poprostu wiem kto tam cos mial na sumieniu i KTO MI DAL WH.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 21:00 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Lopata', 'K')olt rozumiem to , ale jednemu niestety zaprzecze To ty napisales do mnie pierwszy. Powiedzialem juz co wiem cudów sie nie podziewajcie ale napewno informacje pomocne.

Pozdziemie to moze zle slowo , poprostu wiem kto tam cos mial na sumieniu i KTO MI DAL WH.


Session Start: Mon Feb 15 14:52:28 2010
Session Ident: Lopata|AFK
[14:52] Session Ident: Lopata|AFK (~drakp@088156160043.rzeszow.vectranet.pl)
[14:52] -
[14:52] * Query with Lopata|AFK/~drakp@088156160043.rzeszow.vectranet.pl opened on Monday, February 15th 2010, 14:52:28.
[14:52] * Total queries: 127/~1.8 per day
[14:52] * Queries today: 2
[14:52] * Common channels: #plq2
[14:52] -
[14:52]
[14:52] <Lopata|AFK> nie węsz nie węsz kolego
[14:52] <Lopata|AFK> XD
[14:52] <kolt> rofl
[14:52] <kolt> bogi ty lamusie
[14:52] <kolt> :D
[14:52] <Lopata|AFK> i nie od czitow
[14:52] <Lopata|AFK> gosciu
[14:52] <Lopata|AFK> :D
[14:52] <kolt> no jak nie
[14:52] <kolt> jak na fejku
[14:52] <kolt> to cziter!
[14:52] <Lopata|AFK> tylko ci chcialem napisac btw spadam juz :P
[14:53] <Lopata|AFK> zdrowia
[14:53] <kolt> :D

prosze oto log
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 21:06 
Slaby koles

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 18:46
Posty: 8
Karma: 0
Hm czy tak bylo nie pamietam ( chodzi mi o tresc rozmowy ), ale calkiem mozliwe tylko jest jedna kwestia napisalem nie wesz nie wesz kolego bo chciales dowiedziec sie kim jestem - rozumiem to.\

14:52] <kolt> rofl
[14:52] <kolt> bogi ty lamusie
[14:52] <kolt> :D

ale to ty pierwszy napisales ze jestem bogi

Inaczej gdyby rozmowa wygladala

Czesc kolcie to ja bogi :P
co tam

czy cos takiego , o to mi chodzilo .

Znalazlem logi z irca wiec jak cos to moge pokazac ze pisalem ludzion ze bogi nie jestem jezeli ktos chce.

Tak czy inaczej rozumiem twoja niechec do mnie ale mam nadzieje ze kiedy minie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 25 lut 2010, o 21:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ja dalem loga jak wygladala rozmowa a jego interpretacja moze byc rozna. Log dosc jasno pokazuje kto do kogo pisal pierwszy.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 163 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza