[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 18 kwi 2024, o 20:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 00:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
http://h1.ripway.com/xprojects/ac.jpg
http://xprojects.webs.com/ac.jpg

wtf? jesli to aktualne to widac skutki usuniecia dema..

edit
[00:46] <01P-OFF> this is actual?
[00:46] <01P-OFF> it works?
[00:46] <01Raylis> yes
[...]
[00:49] <01Raylis> he only detect known stuff (write ur own or edit old one alot) and they will work (bc he have hashlists of known stuff and detect them that way when loaded into memory)
[00:50] * eXtr3Me- (~kjamrozy@088156160182.rzeszow.vectranet.pl) has joined #ndiv
[00:50] * Q sets mode: +o eXtr3Me-
[00:50] <01Raylis> color aimbot and autoshoot is still undetected :P
[00:50] <01Raylis> i write such stuff and give to ppl
[00:50] <01P-OFF> lol
[00:50] <01Raylis> but the bots + the wh will i not give/sell :P

czad

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 09:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
nice slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 11:09 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
no to hf w plq2 :D

(ciekawe jest to ze sytuacja sie wydarzyla na kanale #ndiv) :D <nonono>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 12:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
nie rozumiem dlaczego nie banujecie tego pedala na kanalach ;/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 14:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
a ja nie rozumiem czemu wszystkie brudy zakrywacie pod dywan, juz dawno dem Wam mowil co macie zrobic to znalezliscie sobie pretekst by go zbanowac. Dem jest jaki jest ale sporo z tego co pisal jak widac bylo prawda no ale dla niektorych widac byla to sol na oczy

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 14:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale nasi aktualni admini z danka na czele maja gotowa odpowiedz: "przeciez sie na tym nie znam, to co mam zrobic? stanac na glowie?". a odpowiedz na Twoje pytanie jest prosta. cos o czym sie nie mowi nie jest problem. a wiadomo ze przeciez nie chcemy miec problemow na scenie, nie ?

darus, kto jak kto ale Ty powinienes pamietac dlaczego zamiast banowac niektorych* ludzi lepiej sie z nimi "dogadac" i dzialac... amnezja?

*nie nie mialem na mysli give :ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:01 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Czity zawsze byly i beda :) Ja tam nie widze problemu. Kto bedzie czitowal w plq2 szybko wpadnie ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'n')ie rozumiem dlaczego nie banujecie tego pedala na kanalach ;/

... kurwa zajebiste rozwiązanie wymyśliłeś, oskara powinieneś dostać za nie ... omg nie ma jak to wszystkim mówić że jest ok a nic nie robić.Jeszcze jakbyś mógł wyjaśnić czemu Dem gra w plq2 jak ma bana :( ? jakieś haki na was znalazł :c? czy wolisz pisać że i tak nic nie zrozumiemy więc po co to nam :D? dobry z ciebie agent jest widzę :D jeszcze wytłumacz :D jakim prawem Roodi decyduje że GOA gra w 1 lidze :ok: HA ? :D [; tak tak to Roodi się uparł zeby GOA grało w 1 lidze chociaż każdy wie że bez maq do 2 ligi się nie nadaje ...

EDIT
Bocian na ircu mi pisał sam Daruś że i tak nic nie rozumiem [;....

a jeśli chodzi o plq2 to tak Dem gra , jeszcze lepiej Boćku :) Assasin też wisi na lisice banów NF więc wszscy z tej listy nie mogą grać w plq2 gdy zapytałem się czemu on tam jest i czemu jest do plq2 zapisany dostałem odpowiedz
"A co ma NF do plq2 " :sleeping: :D :D
_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 17 paź 2010, o 16:33 przez friq, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:07 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
friq chlopie ogarnij sie :) Darus nigdy nie pisal: "i tak nic nei zrozumiecie". Troche nie trafiles z podmiotem... ;)

ps. Dem gra w plq2? Tak sobei zarzuciles haslo czy wiesz cos wiecej na ten temat? :bij:

edit.I jeszcze jedno. Daj mi chociaz jeden powod, dlaczego GOA nie mialoby grac w 1 lidze? Wlacz sobie tabelke z poprzedniego sezonu to moze zrozumiesz...

edit do editu friq;) Pokaz jaki kolwiek "dowod", iz dem gra w plq2 :) Co do assasina to nie jestem w temacie, ale wydawalo mi się, iz jego "wykroczenie" zostalo wyjasnione na korzysc niewinnosci ;)


Ostatnio edytowano 17 paź 2010, o 15:15 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Goa gra w 1 lidze bo awansowało do tejże ligi, więc jaki problem tutaj widzisz? Skład lig ustalił Adi w oparciu o wiele czynników.

Dem wszystko fajnie, ale kiedy Ty walczyłeś z tymi czitami, czity były tak samo jak i są teraz. Opowiedz coś więcej, co zmieniło się z biegiem czasu odkąd objąłeś funkcję naczelnika do walki z czitami. Jak było przed, w trakcie działalności, a także co jest teraz.

Nie mów tylko, że masz wyjebane na q2 jak give, bo to byłoby zbyt łatwe.

Mam nadzieję, że odpiszesz jak człowiek, który po dłuższej przerwie ochłonął trochę - czyli merytorycznie i bez emocji.

edit://

Friq jeśli rzeczywiście taką odpowiedź dostałeś, mógłbyś rzucić logiem? Nie chcę mi się wierzyć, że jakikolwiek admin mógł Ci napisać coś takiego ... chyba wydaje się to logiczne dlaczego to jest nielogiczne ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:20 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Czy mozemy nei wracac do tematu dem vs czity? :D
Ja wiem jedno, czity byly i beda. Jedyne co mozemy zrobic to wykluczac (wrzucac na czarna liste NF) ludzi przylapanych na czitach.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
olaboga. przestancie na chwile pisac... dajcie spokojnie naskrobac posta, bo wypisujecie coraz to wiecej bredni, ze az glowa mala...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
friq ja cie prosze nie pisz juz wiecej takich bzdur ;/ chodzi mi o banowanie na kanalach irca zeby dzieciaki nie sciagaly jego plikow wiadomo ze kto bardzo chce to zagada do niego na prv i wysepi wh ;/. Co sie zmieniło od czasu walki demem z chitami ? nic a dlaczego? dlatego ze przedtem kazdy czit byl parwie blokowany bo jakims czasie a pozniej znow wymyslal nowego. czyli caly czas byly czity ;/ i nadal beda miedzy innymi dlatego ze rich to nygus. lepiej byloby gdyby polacy zrobili swoj wlasny antyczit i sami go aktualizowali moze ekipa od nf by sie podjela tego? teraz dem nie walczy z czitami od razora i razor nie ma roboty mozna tak to ujac.

gdzie dem gra w plq2? chyba ci chodzi tylko ze widnieje w skladzie chyba ze wiesz o czyms czego ja nie wiem ze gra pod jakims fejkiem ;/ pozatym to pytanie powinno byc skierowane do organizatora plq2 nie do mnie


Ostatnio edytowano 17 paź 2010, o 15:36 przez Darus, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:31 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Crackerzy/hackerzy i inne pseudo debile zawsze beda o krok przed. Dlaczego? A no dlatego, iz maja latwiejsze zadanie.. Bo o wiel elatwiej cos obejsc niz zapobiec czemus :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ehhh, szczerze to mi sie jednak nie chce. nic sie nie zmieniliscie od czasu ostatnich prob rozmowy z wami. nie dokonczony post ponizej w spoilerze... nie chce mi sie go nawet konczyc, bo nie warto podejmowac z wami jakakolwiek dyskusje na tematy, ktorych nie rozumiecie/ nie chcecie zrozumiec.

Spoiler:
@friq, cos Ci sie jednak pomylilo, bo ja nie gram w plq2 ;) jestem tylko w skladzie wpisany, a tego nikt nie moze zabronic slayerowi.

@bocian.
1. system podzialu na ligi pochodzi z czasow gdy klanow bylo 30 na sezon i klany nie zmienialy tak diametralnie skladu jak to ma miejsce teraz. czy taka odpowiedz cie satysfakcjonuje, czy moze trzeba to doglebniej wyjasnic?
2. kolejny raz jestem pelen podziwu dla twojej ignorancji. wojny byly sa i beda, dlatego lepiej nie dzialac na rzecz pokoju nie? to ze ty nie wiesz co mozna zrobic zeby czitow nie bylo nie znaczy ze inni nie wiedza :)

@neon
1. nie rozumiem po co piszesz o give, skoro wielokrotnie w wielu miejsach stwierdzalem, ze na q2 nigdy nie bede mial wyjebane a jedynie mam wyjebane na smiesznego bana :) nie prowokuj jesli nie potrafisz
2. jak widac dla ciebie nic sie nie zmienilo. nie czitowales jak niektrozy na tej scenie wiec nie wiesz co trzebabylo zrobic kiedys by polatac sobie z spikedami albo wh/aimbotem, a co trzeba zrobic aktualnie. Jaki jest sens tlumaczyc tobie cos o czym nie masz pojecia, a co za tym idzie, nie mozesz skonstruowac poprawnych wnioskow jak tego dowiodles piszac zdanie "Ty walczyłeś z tymi czitami, czity były tak samo jak i są teraz."

@darus
napisales bzdure :( tu sobie pozwole na cytaty
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Co sie zmieniło od czasu walki demem z chitami ? nic a dlaczego? dlatego ze przedtem kazdy czit byl parwie blokowany bo jakims czasie a pozniej znow wymyslal nowego. czyli caly czas byly czity ;/
')
no tak. lepiej zeby czity byly ogolno dostepne w kazdym momencie i pod taka sama postacia. po co utrudniac zycie cziterom, blokujac aktualne czity i wprowadzajac poprawki?
$this->bbcode_second_pass_code('', '
i nadal beda miedzy innymi dlatego ze rich to nygus. lepiej byloby gdyby polacy zrobili swoj wlasny antyczit i sami go aktualizowali moze ekipa od nf by sie podjela tego?
')
brawo. nie ma to jak konstruktywna krytyka osoby, ktora nigdy nie zemianila zdania z richem. brawo za odwage!


ps.
bocian, brawo. pierwszy sensowny post od ciebie od baardzo dawna...
dobrze ze chociaz takie wnisoki umiesz wyciagnac.
szkoda ze tylko na tyle pozwala twoj wrodzony intelekt.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'f')riq ja cie prosze nie pisz juz wiecej takich bzdur ;/ chodzi mi o banowanie na kanalach irca zeby dzieciaki nie sciagaly jego plikow wiadomo ze kto bardzo chce to zagada do niego na prv i wysepi wh ;/

pozwole sobie skrytykowac tylko ta czesc wypowiedzi darka. tak chetnie banujecie(mowie ogolnie o adminach) ludzi z wpisami, a nie pozwalasz by naturalna selekcja wyplenila scierwo ktoro szuka dzialajacych czitow. wlasnie powinienes sam takie akcje przeprowadzic by wykluczyc wszystkich lamusow ktorzy czitow szukaja. chce czitowac? szuka czita? niech sciaga pliki generujace logi i w koncu pozbedziecie sie pewnego procenta cziterow. no ale tak, lepiej zeby osoby ktore chca czitowac nie wpadaly, bo przeciez to nie ich wina ze chca czitowac nie? tlumaczenie sie ze sciagnalem przypadkiem plik z netu? kogo to interesuje? jest tyle stron traktujacych o legalnych i sprawdzonych zrodlach pakow ze nie ma sensu tak sie tlumaczyc. scena jest na tyle mala i skondesowana, ze taka wymowka powinna byc odbierana wybuchem smiechu... wlasnie razor odwala kawal dobrej roboty eleminujac potencjalnych cziterow. robi to czego nie potraficie wy z adminami. po raz kolejny okazuje sie ze mozna robic duzo wiecej nie majac zadnej wladzy.

wladza jest dla leszczy z wystrzelonym ego i zerowa liczba pomyslow jak cos zrobic :ok:

"politykierzy"
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:50 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
Drogi friq, neon w zasadzie wyjaśnił kwestię gry GOA w pierwszej lidze. Awansowaliśmy, gramy, proste, nie? Od siebie dodam tylko, że nie, nie decydowałem o tym w której lidze będziemy grali bo nie leży to w zakresie moich kompetencji. Adi dał mi możliwość wypowiedzi w tej kwestii właśnie ze względu na to że jesteśmy ciency. Zawsze tak było. Dotychczas klany które awansowały pozostawały często w drugiej lidze, ale zawsze miały możliwość podjęcia decyzji w tej sprawie. Jeśli tego prawa respektować nie będziemy, to równie dobrze można by wykreślić z regulaminu punkt o awansowaniu do pierwszej czy spadku do drugiej ligi. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 15:53 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')@bocian.
1. system podzialu na ligi pochodzi z czasow gdy klanow bylo 30 na sezon i klany nie zmienialy tak diametralnie skladu jak to ma miejsce teraz. czy taka odpowiedz cie satysfakcjonuje, czy moze trzeba to doglebniej wyjasnic?
2. kolejny raz jestem pelen podziwu dla twojej ignorancji. wojny byly sa i beda, dlatego lepiej nie dzialac na rzecz pokoju nie? to ze ty nie wiesz co mozna zrobic zeby czitow nie bylo nie znaczy ze inni nie wiedza :)

ps.
bocian, brawo. pierwszy sensowny post od ciebie od baardzo dawna...
dobrze ze chociaz takie wnisoki umiesz wyciagnac.
szkoda ze tylko na tyle pozwala twoj wrodzony intelekt.


Ad1. W poprzendim sezonie bylo o 2klany wiecej. Co z tego, ze klan GOA (bo tylko o nich tu napisalem) zmienil sklad? Skoro ktos od nich odszedl to nie maja prawa juz zagrac w 1 lidze? (skoro uczciwie do niej awansowali w poprzednim sezonie).

Ad2. Jak zwykle wpadasz ze skrajnosci w skrajnosc ale przeciez nie bede z tym walczyl :)

Ad ps. Wylecz sie wkoncu ze swoich kompelskow i przestan pisac o czyjejs inteligencji/intelekcie bo tylko sie ponizasz...

Wracajac do tematu. Pewne jest ,iz tegoroczni gracze plq2 beda sami wylapywac proby oszustw co pozwoli w latwy sposop pozbywac sie ludzi uzywajacych "dopalaczy" :) Wiec wszystko w naszych rekach.
Umiejetnie czitujac mozna nie wzbudzac podejrzen raz czy drugi ale wkoncu zawsze wpada :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 16:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Wracajac do tematu. Pewne jest ,iz tegoroczni gracze plq2 beda sami wylapywac proby oszustw co pozwoli w latwy sposop pozbywac sie ludzi uzywajacych "dopalaczy" :)

a to cos nowego?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Wiec wszystko w naszych rekach.

no to powodzenia :D:D:D:D:D:D:D:D:D chyba ten sezon w takim wypadku bedzie ostatnim.. obym sie mylil D:
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'U')miejetnie czitujac mozna nie wzbudzac podejrzen raz czy drugi ale wkoncu zawsze wpada :)a co ty wiesz na ten temat? oczywiscie nic :ok:

cos mi sie wydaje ze odzyskam chyba moderatora... :D zalosne :rozjebany:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 17:56 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
sporo odbiegacie od głównego wątku (nie wszyscy..) - niestety w ramach postu potraficie napisać na temat co nie pozwala wyplewić zbędnych postów - skupić się na topiku

Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza