[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 15:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 19:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Czesc moi mili koledzy i kolezanki. Jako, ze stwierdzilem iz skoro przez dlugi czas dbalem w wiekszym lub mniejszym stopniu o komfort gry w nasza kochana gra, postanowilem uswiadomic was o pewnych sprawach.

Pozwole sobie najpierw wyjasnic pare kwesti:
  • temat powstal w dziale Config, poniewaz mam tu moderatora i nie pozwole abyscie zalewali ten temat swoim bzdurnym OT
  • temat powstal w celu uswiadomienia was ze wasi koledzy czituja
  • mialem plany zbierania dowodw, ale stwierdzilem, ze mi sie nie chce
  • kazdy post, ktory wyda mi sie nieodpowiedni pozwole sobie wyedtowac lub skasowac. jesli ktos bedzie mial pretensje prosze poprosic adminow forum (anomal, urbasek) o logi z moderacji tego tematu.

Skoro mamy ten krotki wstep za soba, zadbam o to, byscie zrozumieli tresc zawarta w tym temacie, jako ze nie mam zamiaru tluamczyc panu A, ze blednie rozumie sformulowanie autoshoot, aimbot lub wallhack.

aimbot
Program wew. lub zewnetrzny, ktorego zadaniem jest "zlokalizowanie" przeciwnika i jego sledzenie. Moze on byc wykorzystywany
  • dla calego obszaru, ktory widzi uzytkownik (program zewnetrzeny)
  • dla ograniczonego obszaru, ktory widzi uzytkownik (program zewnetrzeny) [np. kwadrat, w ktorym na przecieciu sie przekatnych znajduje sie celownik - czyli celownik jest srodkiem ciezkosci kwadratu - CELOWNIK JEST NA SRODKU KWADRATU
  • dla calej przestrzeni wokol gracza (program wewnetrzny)

autoshoot
Program wew. lub zewnetrzny, ktorego zadaniem jest "klikanie" w przycisk odpowiedzialny za strzelanie w momencie gdy w pewnym obszarze pojawi sie przeciwnik.
Jest on przewaznie laczony z aimbotem, choc nie zawsze

wallhack
Program wewnetrzny (tzn taki ktory operuje lub ingeruje w biblioteki wykorzystywane do renderowania grafiki w grze), ktorego zadaniem jest prezentowanie innych graczy i itemy na 1szym planie. Tzn nie sa zaslanieci przez np sciane.

Skoro mamy krotki wstep teoretyczny za soba, chcialbym was uswiadomic iz po naszej scenie ganiaja gracze z:
  • aimbotem operujacym w malym obszarze - stad np niektorzy gracze pieknie napierdalaja z rg lub cg
  • autoshootem - ktory jest zajebiscie wykorzystywany z ssg
  • wallhackiem - ktory umiejetnie stosowany ulatiwa zycie :)

No wszystko wporzo, ale na czym ja opieram swoje wywody? Hmmm.
Jestem "dumnym" posiadaczem aimbota, autoshoota i wallhacka.

Nie, nie wlaczajcie google, poniewaz TO napisalem sam i ku waszemu szczesciu (albo i nie) nikt mnie nie lubi, tak wiec nie bardzo z kim mialem sie dzielic (ndiv nic odemnie nie dostalo).

Wyjatkiem jest reve, z ktorym dzielilem sie doswiadczeniami i ktory razem zemna testowal moje produkty.

Napisalem pare programow po tym jak zainspirowaly mnie niektore akcje niektorych graczy. Rozumiem, ze mozna miec talent, ale MOIM zdaniem pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc. No i dumajac sobie ostatnio, doszedlem do wsniosku ze czas sprwadzic na co pozwali mi Antycheat a na co mi nie pozwoli.

Tak, nie obylo sie bez ofiar, poniewaz musialem testowac swoje "czity" czy aby napewno sa one "AC proof" i czy sprawdzaja sie tak jak nalezy.

Niestety, dzialaja one poprawnie i nie jestem kopany z servera. Jednak na podstawie doswiadczenia jakie zdobylem (testujac ww. programy) oraz na podstawie obserwacji jakich dokonalem obsujac pewne osoby, jestem w 100% pewien, ze prywatne czity choc z zalozenia powinny byc prywatne to zdobywaja coraz wieksza rzesze uzytkownikow.

Dodatkowo, bardzo latwo zrozumiec jak niektorzy gracze zdobywaja niesamowite fragi z np. ssg gdy wychodza z jakiegos pomieszczenia nei wiedzac ze przeciwnik czeka za sciana. ssg w twarz z automatu (gdy strzela za was program) to fajna rzecz.

Dla wprowadzanie was bardziej w temat opisze dzialanie mojego autoshoota lub trackera

Color aimbot / autoshoot by dem
Polega to na ana-lizie obrazu, ktory wyswietlany jest dla uzytkownika.
przyklad: Autoshoot: gdy w odrebie celownika znajdzie sie dany kolor, to program strzela w wskazanym kierunku przez program.
Sam autoshoot nie sprwadza sie doskonale, bo zawsze jest opoznienie w wykonywaniu sie programu a chociazby w przeslaniu pakietu do servera. stad on znajduje zastosowanie w naprawde weilu akcjach,choc nie wszystkich. Dlatego naprawde trzeba sie zastanowic czy lepiej w danej sytuacji strzelac samemu czy polegac na automacie. Jednak, wystarczy ze cel pojawi sie w danym obszarze, by program oddal za mnie strzal. Uwierzcie mi na slowo, ze to bardzo ulatwia zycie. zwlaszcza z SSG.
Z czitem operujacym na ana-lizie kolorow wiaze sie termin gibhuntingu.
Chodzi o to, ze jesli ktos zginie, to trup ma nadal ten sam skin, prawda? wiec "color aimbot/autohoot" bedzie bral trupa jako swoj "cel"

Trzeba zaznaczyc ze wiekszosc czitow (jak i moje) maja funkcje ON/OFF. Wiec to gracz decdyuje, kiedy gra na wspomagaczach a kiedy nie. Stad np. ktos moze miec bardzo podejrzane akcje, a gdy ktos mu wchodzi na plecy (chasecam) to nagle przestaje trafiac. Sam wielokrotnie obejrzalem pare demek (lub widzialem na wlasne oczy) gdy ktos wali po trupach bedac w roomie, a enemy jest np po respie na boxie. Przypadek? zrzadzenie losu? watpie. Mysle ze nie wylaczyl autoshoota i napierdala po gibach (trupach)
Dodatkowo nie ma problemu by spersonalizowac takie czity do tego stopnia ze dzialaja tylko i wylacznie z np ssg i rg. Nic nie stoi na przeszkodzie

Zapewne cieszycie sie moja checia dzielenia sie z wami pewnymi informacjami ale napewno zadajecie sobie pytanie Wszystko fajnie dem, ale dlaczego nie poszedles z tym do ricza?.

Bylem u richa, ale praca ktora musialbym wlozyc w wspolprace wykracza daleko poza moja tolerancja do waszych ignoranckich i prostackich person.

Problem polega rowniez na tym, ze np. nei ufam zenonowi, ktory jako admin serverow ma mozliwosc np tworzenia prywatnych czitow (np spiked models). Dlaczego mu nie ufam? Ciekawskich odsylam do tematu hzn w ktorym twierdzil ze czit hzn to nei byl czit, a jednak jak sie potem okazalo on mial juz ten zmodyfikowany model rakiety gdy wchodzil na server gdzie mialo grac hzn i pig. Tzn, ze kierowal sie prywata, czyli chcial dopierdolic mi (temat hzn vs pig) zamiast zajac sie sprawa czitow. prywata? . To samo np tyczy sie innych ludzi, ktorym ufacie. np. taki fasadin, ktory dostal ten model duzo wczesniej, ale w tej sprawie zrobil NIC. a dopiero ciagniety za jezyk wygadal sie ze doskonale wiedzial kto tego uzywa etc.

Dlatego nie moge ufac ludziom "ktorzy" maja waszym zdaniem tutaj cos do powiedzenia.

To samo dzieje sie z richem - tzn tutaj juz jest moja wrodzona podejrzliwosc. zwlaszcza jesli konfrontuje dwie wypowiedzi:
$this->bbcode_second_pass_code('', '
01[00:16] <dem`pig> btw
01[00:16] <dem`pig> could u force ur ac
01[00:16] <dem`pig> to kick every ppl from server
01[00:16] <dem`pig> if he has modified dll
01[00:16] <dem`pig> ?
01[00:17] <dem`pig> atleast this ?
[00:17] <R1CH> yes if i know what the modification is
01[00:18] <dem`pig> o.O
01[00:18] <dem`pig> we use 3 diffrent clients
01[00:18] <dem`pig> that uses 3 diffrent dll
01[00:18] <dem`pig> u cant make a rule
01[00:18] <dem`pig> that checksums from those files r ok and others r bad ?
01[00:18] <dem`pig> :D
[00:19] <R1CH> no, since there are so many unknown too
01[00:19] <dem`pig> but unknown means cheat
[00:19] <R1CH> not necessarily
01[00:19] <dem`pig> example ?
[00:19] <R1CH> there are many programs that alter dll fils
[00:19] <R1CH> like steam overlay, fraps, xfire, etc
01[00:20] <dem`pig> but i mean
01[00:20] <dem`pig> ref_r1gl.dll
01[00:20] <dem`pig> ref_gl.dll
01[00:20] <dem`pig> and dunno dll for egl
[00:20] <R1CH> well that's the thing
01[00:20] <dem`pig> ?
[00:20] <R1CH> anticheat is already loaded after those DLLs are loaded
')

oraz

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[16:34] <wision> i believe it can check it
[16:34] <dem`pig> u believe
[16:34] <dem`pig> damn
[16:34] <wision> since anticheat is able to tell r1q2 which renderer is loaded
')
Mozliwym jest, ze nie dogadalem sie z richem bo:
  • on lub ja, nie zrozumielismy co ktos mial na mysli.

Dogadalem sie z richem ze przygotuje mi logi gdy dostarcze mu podejrzane ip, ale jak juz pare razy napisalem juz mi sie nei chce.

Dlatego apeluje do waszej wrodzonej podejrzliwosci. Zastanowcie sie czy kolega ktorego cheasujecie:
  • strzela przypadkowo po martwych cialach przeciwnika (color autoshoot - strzela gdy celownik wskarze wybrany kolor)
  • nie ma nienaturalnych ruchow przy "namierzaniu" przeciwnika. Gdy celuje czlowiek celownik "lekko drzy" przy oddawaniu strzalu lub celowaniu.
  • czy nie ma aby nadnaturalnego sluchu

Na zakonczenie
  • Jesli ktos chce napisac posta z pytaniem o
    $this->bbcode_second_pass_code('', '
    !version
    Aprq2 +aimbot +autoshoot by dem
    lub
    Antychea.at hack proof? R1Q2 limited edition =^.^= | get to work R1ch | :)))
    ')
    to radze zalozyc nowy temat, bo takie posty bede kasowal odrazu.
    Aktualnie to jest lekko zmieniony aprq2 i r1q2 i jego zadaniem jest TYLKO I WYLACZSNIE odpowiadanie w ww. sposob na
    $this->bbcode_second_pass_code('', '
    say !version
    ')
  • Jesli ktos chce oskarzac mnie lub reve to zalozcie sobie nowy temat. Takie posty bede kasowal
  • Jesli ktos chce kontynuowac temat braku lojalnosci pewnych osob (np. zenon, albo fasa) to zalozcie sobie nowy temat. Ja pozwoliem sobie o tym wspomniec ale to nie jestem tematem przewodnim tego topiku.

Oczywiscie moga byc inne odmiany czitow, na ktore ja nie wpadlem

A TERAZ ZASTANOWCIE SIE. SKORO TE CZITY KTORE JA NAPISALEM DZIALAJA DZIS, TO OD JAK DAWNA, LUDZIE KTORZY ZAWSZE SA TLUMACZENI NA ZASADZIE "PURE SKILL" MAJA CZITY DZIALAJACE NA PODOBNEJ ZASADZIE I KTORE OD X LAT SA "AC PROOF"...

JESLI GRAJA NA NICH OD DAWNA I NIGDY NIE BYLY ONE BLOKOWANE TO... ? no wlasnie to co? pomyslcie sami... mysle ze macie na tyle wlasnego rozumu by dokonczyc to zdanie samemu.



ps.
nauczylem sie jeszcze jednej waznej rzeczy. ze tak naprawde bardzo ciezko jest stwierdzic czy ktos czituje (za sprawa on/off). ale majac x akcji do przeanalizowania mozna miec 100% pewnosci czy dana osoba czituje czy nie. wystarczy wiedziec tylko na co zwracac uwage.

elo

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 19:56 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
;o BIG surprise dla mnie.

Skoro juz tak robisz to moze ogarniesz (napiszesz) jakiegos speedhacka (czy sie da po prostu z tym wejsc) bo wiem ze na jumpie z tym ludzie wchodzili (ale nie pamietam czy byl at czy nie) Takze slyszalem ze sie da (i tak znowu nie powiem kto mi to pisal sory znajomosci > q2 ) ale ta osoba nie dala mi dowodow czy plikow czy czegokolwiek.

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 20:00 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
:shocked!: a myslalem ze problem czitow mamy juz z glowy.
skoro jestes zorientowany w tym temacie podaj wiecej szczegolow na co zwracac uwage w czasie obsowania czy ogldania demek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 20:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
podaj nicki ziomków którzy czitują !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 20:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem, znowu piszesz jakies bzdury odnosnie modeli meczu hzn ale dobrze, tobie przetlumaczyc sie tego nie da

odnosnie tych czitow o ktorych pisze dem
wiadomo ze nie ma idealnego zabezpieczenia ktore chronic bedzie w przod (tak jak nie ma antiwirusa ktory chroni przed wszytskimi przyszlymi wirusami), nie wiem jak wygladala twoja rozmowa z r1chem ale zaloze sie ze gdybys wyjasnil mu o co chodzi dokladnie znalazl by na to rozwiazanie (wiem ze czasem ciezko przenies swoja mysl w inny jezyk szczegolnie kiedy mowimy o sprawach "technicznych") a druga sprawa jest to ze zrobienie cheata wymaga SPOREJ WIEDZY wiec dem wybacz ale nie sadze ze ktos ze sceny mial takie mozliwosci

dem nie kreuj kolejnego posta typu zenon klamie, zenon jest zly, to zenona wina bo mnie irytuje cos takiego a mysle ze staram sie zrobic cos wiecej dla sceny niz normalni gracze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 20:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Chyba jedyny topic/post dem, za który muszę Ciebie zdecydowanie pochwalić. Jeśli to, co opisałeś jest prawdą, trzeba grubo z kopyta ruszyć i spróbować z tym zawalczyć. Nie zgodzę się Zenon, że to jest trudne, dlatego nikt w Polsce tego nie używa. Zawsze znajdzie się chociaż 1/100 osób, która musi dowartościować swoją nieudolność środkami wspomagającymi.

Jeśli mógłbym w jakikolwiek sposób pomóc, bardzo chętnie. Musi być jakaś możliwość sprawdzania logów. Same obsowanie będzie wg mnie zbyt ciężkie.
Teraz pytanie. Czy te same czity różnego pochodzenia dają takie same logi? Jeśli tak, sprawa byłaby całkiem prosta, aczkolwiek nie jestem przekonany, że tak jest.

Wykluczyć trzeba to jak najszybciej. Spokój duchowy na parę miesięcy na pewno będzie!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 21:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'T')eraz pytanie. Czy te same czity różnego pochodzenia dają takie same logi? Jeśli tak, sprawa byłaby całkiem prosta, aczkolwiek nie jestem przekonany, że tak jest.

niestety tak nie jest w przypadkow programow zew. typu autoshoot czy aimbot.
co do wallhacka, ktorego ja mam na mysli, to tak. mozna wysledzic wszystkie podejrzane osoby. potrzebne sa tylko adresy ip.
osobiscie uwazam ze neostrada czy inny operator wykorzystujacy zmienne ip nie stoi na przeszkodzie lokalizowania podejrzanej osoby.
Tak wiec trzeba miec ip i isc do ricza. Mialem to zrobic, ale nie mam juz ani checi ani ochoty. Jesli pojdzie do ricza ktos kto mysli podobnie jak fasadin (czyli: chronmy czity, bo to moi koledzy) to to wszystko mija sie z celem.
Ponadto: i tak dane ktore dostaniemy od ricza sa juz niewiarygodne. tzw efekt "gluchego telefonu". Mysle ze kazdy kiedys w dziecinstwie bawil sie w ta gre i wie co mam na mysli

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'd')em, znowu piszesz jakies bzdury odnosnie modeli meczu hzn ale dobrze, tobie przetlumaczyc sie tego nie da

odnosnie tych czitow o ktorych pisze dem
wiadomo ze nie ma idealnego zabezpieczenia ktore chronic bedzie w przod (tak jak nie ma antiwirusa ktory chroni przed wszytskimi przyszlymi wirusami), nie wiem jak wygladala twoja rozmowa z r1chem ale zaloze sie ze gdybys wyjasnil mu o co chodzi dokladnie znalazl by na to rozwiazanie (wiem ze czasem ciezko przenies swoja mysl w inny jezyk szczegolnie kiedy mowimy o sprawach "technicznych") a druga sprawa jest to ze zrobienie cheata wymaga SPOREJ WIEDZY wiec dem wybacz ale nie sadze ze ktos ze sceny mial takie mozliwosci

dem nie kreuj kolejnego posta typu zenon klamie, zenon jest zly, to zenona wina bo mnie irytuje cos takiego a mysle ze staram sie zrobic cos wiecej dla sceny niz normalni gracze
wyrazilem swoje zdanie, ktorym jak sadze nie powinienes sie przejmowac, bo od dlugiego roku nikt poza mna nie wazy sie ciebie nazwac klamca i oszustem. Nie ujmuje ci "zaslog" dla sceny, ale mam wiele powodow by cie oskarzac o swego rodzaju "malwersacje". nie bede kontynuowal tematu jak sam zapisalem. Nie zgodze sie jednak (tak jak neon) z tym ze trzeba miec wyjatkowe umiejetnosci by pisac czity. Wystarczy miec dobrego kolege albo odpowiednio duzo zaciecia.
Moja rozmowa z richem wydaje mi sie w 100% jasna. jednak nie wiem jak uwaza rich. sam nie mam juz zamiaru tego prostowac.

$this->bbcode_second_pass_quote('fiziek', 'p')odaj nicki ziomków którzy czitują !
1. nie ogadam demek
2. nie obsuje ludzi bo szkoda mi czasu
3. nie mam jednoznacznych dowodow winy(auotshoot/aimbot) osob o ktorych myslalem piszac ten temat. Dlatego nie bede rzucal oskarzen na lewo i prawo. Pozatym jakbym kogos wymienil to bys mogl stwierdzic ze jestem zazdrosny o jego skilla, nie ?

$this->bbcode_second_pass_quote('pepek', ':')shocked!: a myslalem ze problem czitow mamy juz z glowy.
skoro jestes zorientowany w tym temacie podaj wiecej szczegolow na co zwracac uwage w czasie obsowania czy ogldania demek
postaram sie nagrac demka. powinienes zalapc lepiej nizlibym napisal

$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', ';')o BIG surprise dla mnie.

Skoro juz tak robisz to moze ogarniesz (napiszesz) jakiegos speedhacka (czy sie da po prostu z tym wejsc) bo wiem ze na jumpie z tym ludzie wchodzili (ale nie pamietam czy byl at czy nie) Takze slyszalem ze sie da (i tak znowu nie powiem kto mi to pisal sory znajomosci > q2 ) ale ta osoba nie dala mi dowodow czy plikow czy czegokolwiek.
nie lubie twojego podejscia. pisac speedhacka nie mam zamiaru. altruizm mnie nie nakarmi
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 2 sty 2010, o 23:29 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Daj jakies dowody na to ze takie czity dzialaja - np jakies demka.
Znajdzie sie ktos kto pociagnie ta sprawe dalej jesli ty nie masz na to ochoty.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 00:32 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
dokladnie. sadze, ze nam wszystkim zalezy na oczyszczaniu sceny z cziterow. Dem wiec glowa do góry i dzialaj, podaj demka, nicki co kolwiek ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 01:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
tylko ze takowych nie ma, jego przypuszczenia opieraja sie na zasadzie "on gra dobrze wiec na pewno czituje"
mozliwosci zrobienia cheat byly sa i beda, zrobil jakies swoje produkty ktore pewnie dzialajac (choc nikt tego nie widzial) i sadzi ze najlepsi gracza wlasnie na tym graja


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 01:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'D')aj jakies dowody na to ze takie czity dzialaja - np jakies demka.
Znajdzie sie ktos kto pociagnie ta sprawe dalej jesli ty nie masz na to ochoty.


http://www.sendspace.com/file/i6vm6h

prosze. nagralem na pifpafie.

niestety musicie miec jakiegos wh bo pokazany jest wh i aimbot.

dlaczego celwnik jest pare pixeli za modelem?
bo byl ustawiony zbyt duzy obszar do sprawdzania czy w danej przestrzeni znajduje sie kolor(sprwadzal 320 000 pixeli). zastosowanie takich zabawek jest bardziej do gry z obszarem duzo mniejszym (bo wtedy to wyglada naturalnie i jest skuteczne).
Czyli np autoshoot+aimbot on/off na tym demku:

http://www.sendspace.com/file/ga8x7c

mysle ze sami sie domysliscie kiedy autoshoot+aimbot byl wlaczony a kiedy nie :)

wyglada dosc naturalnie, prawda?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'd')okladnie. sadze, ze nam wszystkim zalezy na oczyszczaniu sceny z cziterow. Dem wiec glowa do góry i dzialaj, podaj demka, nicki co kolwiek ;]
Nie bede podawal zadnych nickow, bo: patrz post zenona, chociaz widzialem pare akcji graczy z 2 ligi.
Po pierwsze, nie ogladam demek dopoki mi ktos (reve) nie da pod nos
Po drugie, zadko mi sie zdarzy kogos chajsowac bo uwazam to za strate czasu - no chyba ze naprawde warto

ps.
te czity nie sa koncowe. do aimbota mialem zaimplementowac algorytmy predykcji ruchu obiektu, ale z braku czasu, stracilem zapal. w kazdym badz razie aimbot i autoshoot moze byc duzo bardziej skuteczny. tylko zeby byl czas...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 02:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 't')ylko ze takowych nie ma, jego przypuszczenia opieraja sie na zasadzie "on gra dobrze wiec na pewno czituje"
mozliwosci zrobienia cheat byly sa i beda, zrobil jakies swoje produkty ktore pewnie dzialajac (choc nikt tego nie widzial) i sadzi ze najlepsi gracza wlasnie na tym graja


LOL

v3non Twoj post wyglada jakbys byl przeciwko lepszej ochronie antycheatowej i chcial zamknac usta komus kto chce poprawic bezpieczenstwo na serwach. Nie wiem na cholere rzucasz takie teksty i udajesz ze jest fajnie, gdy fajnie nie jest :|
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 03:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
"Napisalem pare programow po tym jak zainspirowaly mnie niektore akcje niektorych graczy"
chętnie poznam nicki ! +

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 11:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')(...)
co do wallhacka, ktorego ja mam na mysli, to tak. mozna wysledzic wszystkie podejrzane osoby. potrzebne sa tylko adresy ip.
osobiscie uwazam ze neostrada czy inny operator wykorzystujacy zmienne ip nie stoi na przeszkodzie lokalizowania podejrzanej osoby. (...)


dokladnie.. co za problem zobaczyc kto gral w danym momencie z danego IP na serwie w logach
nie wiem o jakim wh piszesz, ale z r1chem jest ciezka gadka sam niejednokrotnie mu zglaszalem problem z dzialajacym WH ktory dziala po dzis dzien - slawny blad starych sterow od grafy i gg.exe pisalem o tym do niego tyle razy ze juz mi sie znudzilo.. - malo tego proponowalem mu kilka razy zeby zrobil motyw jak z punkbustera [ bodajze ] robienie losowych screenow u ludzi na kompach i powolne uploadowanie na serwer w czasie gry - no i zablokowanie starych sterow od grafy - problem z migotaniem obrazu i gg i innych gowien - uwierzcie mi dobranie lepszych sterow i odpowiedniej wersji programu i procz dzialajacego wh nie ma zadnych problemow - fpsy nie spadaja nawet na chwile.. ale niestety r1ch olal to.. chyba ze to nie dziala - ale jestem w 100% pewien ze dziala - zmienilem grafe i nie chce mi sie sprawdzac.
ale ze aimbot dziala sobie od tak to tez slabo ;/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 12:54 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
bdm bo jest fajnie, to ze jest mozliwosc zrobienia jakiegos cheata to nie nowosc, ale moze faktycznie ktos na tym grac ale na pewno ta informacja wprowadzi wiecej zamieszania (falszywych oskarzen) niz pozytku bo jak narazie nie ma za bardzo komu cos zarzucic

mam nadzieje ze r1ch cos z tym zrobi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 13:50 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
venon moim zdaniem przesadzasz akuratnie tutaj.
Dem zrobil swoja robote akuratnie i chcial sie z tym podzielic ze scena, rownie dobrze mogl sobie na tym "pomykac" nie dajac nam nic znac, ale jednak dal. Tylko zeby chcial pociagac to dalej to by bylo fajnie :)

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 13:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
venon cale te zamieszenie ma na calu raczej to zeby Rich cos z tym zrobil bo jak widac pojscie do niego samemu nie zalatwia sprawy jest ciezko niewiadomo z jakich powodow


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 18:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Wydzielilem posty dotyczace Cleanera.

viewtopic.php?f=46&t=3122&start=0&st=0&sk=t&sd=a

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 19:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
bardzo ladnie to opisales i to sie ceni, ale tak naprawde to jest czysta teoria poki co, nie ma zadnych dowodow ze ktos czitowal. juz slyszalem niedawno od reve, ze taki sensei jest podejrzany, bo 2 miesiace temu go robil do 0, a teraz chlopak sie wybil. z takim podejsciem to mozna 1/4 ludzi grajacych podejrzewac... mam tylko nadzieje ze sie niemile zaskocze, jak konkretne nicki i dowody sie pojawia. tak to nie chce mi sie wierzyc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 3 sty 2010, o 21:45 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
lol feble teraz tez go robie do 0 co nie zmienia faktu ze podejrzany byl z powodu charakterystycznych zachowan dla pewnego rodzaju czitow...

jest zasadnicza roznica miedzy podejrzeniem kogos o cos a byciem pewnym w danej sprawie wiec wybacz odwrociles kota ogonem...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza