[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 17 paź 2010, o 22:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('friq', 'A')ssasin też wisi na lisice banów NF więc wszscy z tej listy nie mogą grać w plq2 gdy zapytałem się czemu on tam jest i czemu jest do plq2 zapisany dostałem odpowiedz
"A co ma NF do plq2 " :sleeping: :D :D


a od kogo dostales taka odpowiedz? i jak to jest z banem dla assa bo ja nie w temacie? zajrzalem na strone nf i widze tylko

$this->bbcode_second_pass_code('', '
Festival czity, fejkowanie
RYD3L wallhack
dem czitowanie, proba oszustwa NF
g1ve czitowanie, fejkowanie
Czulas wh
Patrox^^ proba oszustwa NF, wh
KlB proba oszustwa NF, wh
bosski gg g1ve
Miniak^ wh
raiser do wyjasnienia, g1ve.
murder do wyjasnienia, bosski/give
ZielonY P!o
')
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 18 paź 2010, o 00:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
wpis assasina byl spowodowany bledem karty graficznej or sth...w kazdym badz razie farmazon, potwierdzone przez r1cha


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 19 lip 2011, o 14:26 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
W nawiązaniu do:
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=230864#p230864

Download player.dm2 on Uploadingit

Na demku frywolny aimbot, czy wh - możliwe.
Koleś staje się przekleństwem dm...

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 10:59 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')o z tego ze fajny ping jak server bedzie swiecil pustkami ?


na to ja juz nic nie poradze...

z tego co widzialem troche ludzi tam gralo jakies 2v2 i duele w pierwszy dzien, nawet jak beda stac puste, to je sie wykorzysta w pelni w ligach plq2 itd.

na asterach jest stala grupka moze z 10 osob ktora codziennie gra kilka godzin na tych serwerach na fejkach (podziwiam ich za kreatywnosc bo codziennie wymyslaja nowe fejki), a reszta wchodzi tam bo zawsze ktos na tych serwerach jest i kolo sie zamyka, reszta sceny po prostu im pomaga w fejkowaniu i cheatowaniu

duzo osob pisalo ze gra na asterach bo ma tam nizszy ping niz na asterach, ciekawe jaka teraz jest wymowka...

jak potrzebujecie serwa na turniej q2ht nie widze problemu, moge na niedziele postawic bez nofake serwera (neon chyba pisal do mnie w tej sprawie), ale tylko na niedziele jak turniej bedzie sie odbywal, na codzien nie mam zamiaru tym ludziom ulatwiac zycia

swoja droga ktos mi zapodal fajne demko nagrane kilka dni temu na serwie neostrady gdzie tez nie ma nofake, efekt jest taki:
http://pliki.planetquake.pl/kusia.rar

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 11:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')swoja droga ktos mi zapodal fajne demko nagrane kilka dni temu na serwie neostrady gdzie tez nie ma nofake, efekt jest taki:
http://pliki.planetquake.pl/kusia.rar


swoja droga:
  • NF nie wykluczy uzywania color bota
  • Ponoc sa wyznaczeni admini. dlaczego nikt nie poszedl po admina ? to pytanie nie jest do brt bo on jest zbyt leniwy jesli chodzi o q2. jestem w szoku ze nagral demko w ogole.

Demko ktore dales nie pokazuje wyzszosci NF nad serverami bez NF. Jesli ktos umie ustawic wh (a kusia nie umial ani ustawic ani z niego korzystac) oraz umie ustawic smiesznego color bota to sie tak latwo nie poznasz urbasku. kusia to przyklad jakiegos lamusa co biegac nie potrafi, ale za to mial za duzo wolnego czasu i pewnie natrafil na takie a nie inne linki.

ps.
ok, nf daje ta przewaga, ze jak juz kogos nakryjesz to masz 99.9% pewnosci ze ta osoba to osoba na demku (pod warunkiem ze grala na servie z nf). chyba ze ktos sobie zrobi zrzut unique_id do pliku via server, co mialo juz miejsce.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 11:43 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
dem nie mam pojecia kto nawet ma tam admina, wiem ze kusia nie potrafila z niego nawet korzystac...

jaka jest wyzszosc nofake? taka ze kusia zostala bezkarna, bo zanim by sie znalazlo admina (o ile by sie to udalo w co watpie) ktory by chociaz zobaczyl ip kusia (i w przeciwienstwie do nf tylko jego ip), to by juz go na serwerze nie bylo.... w przypadku nf wystarczy zerknac w dowolnym momencie do logow i sa wszystkie jego dane jak na dloni

no i pozostaje kwestia psychologiczna, czy taka kusia wszedlaby w ogole na serwer nofake z hackiem? na serwerze bez nf moze wchodzic bezkarnie bo wie ze i tak nic sie nie stanie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 12:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak, wiem, zdaje sobie z tego sprawe wszystkiego sprawe... napomknalem w "ps" o wyzszosci nf.

nie zmienia to jednak faktu ze na na nf malo kto wejdzie niezaleznie od tego czy z czitem czy bez...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 12:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dlatego zaczynam żałować, że zrzekłem się tego admina ...
W ramach wolnego czasu, kiedy grało jeszcze sporo osób robiło się naloty, pozyskiwało się ip, sprawdzało w bazie i było to jakoś.
Teraz albo osoby mające adminy mają wyjebane na grę i cziterów, albo zwyczajnie jest ich za mało i nie będą 24h/dobę monitorować sprawy.
Kiedyś admina należało dać Spilowi, bo pilnował dobytku i tak 24h/dobę, teraz nie wiem kto mógłby być na tyle aktywny, żeby zająć się tematem. Adminy chyba powinien mieć każdy, który nie jest fejkiem i niech się dzieje.

DLACZEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ GŁUPIEJ KOMENDY DETAILS DLA WSZYSTKICH????
Ochrona danych osobowych?

Przenieście posty do jakiegoś cziterskiego tematu + demko Kusi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 12:39 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
jak ludzie wchodza na serwer tdm to jest pokazane jego ip bez ostatniego numeru czyli bodajze 111.111.111.*, details tylko zmieni to ze pokaze cale ip


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'j')ak ludzie wchodza na serwer tdm to jest pokazane jego ip bez ostatniego numeru czyli bodajze 111.111.111.*, details tylko zmieni to ze pokaze cale ip


no dobrze, ale jak gosc gra sobie meczyk (a ty wszedles w trakcie grania), to po meczyku moze juz nie wrocic... i co teraz ? jak sprawdzisz ip bez details ?

sfinka
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:11 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
to ludzie przestana grac na asterach bo juz nie beda tacy anonimowi (poza tymi ze zmiennym ip)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Details miałoby charakter czysto prewencyjny.
Kiedy nie ma NF na serwerze, takie coś to jedyne wyjście, żeby sprawdzić kogoś, a ten ktoś nie czuł się bezkarny.
Co za problem namierzyć takiego Kusie, kiedy będzie to gracz z Pętek pod Średziówkami mając jego ip?

Tak dla przykładu gracz, który nie jest pewnie cziterem, ale gra na pewnym nicku HARDCORE:
$this->bbcode_second_pass_code('', 'HARDCORE@ip-78-30-113-66.multi.internet.cyfrowypolsat.pl')
Teraz możesz sobie dochodzić co to za gracz, jeśli wiesz nawet, że ktoś taki czituje.
Zakładając, że to nikt nowy, zrób wyliczankę ile osób gra na necie cyfrowego polsatu i jest odpowiedź.

ps. Sorki Hardcore kimkolwiek jesteś, ale taki prosty przykład na Twojej osobie został użyty.


edit:// I ostatnia kwestia, bo czas nagli.
Co z pomysłem odnośnie robienia screenshota w danej chwili przez admina na danym serwerze? Dałoby radę bez większego laga to zrobić? Wg mnie bardzo mocna broń (jedyna sensowna?) na cziterów, ale nf w tym momencie też jest bardzo pomocny i niemal niezbędny w kilku przypadkach. Chociaż nawet po pakach można dojść do pewnych wniosków.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:17 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
chyba zle wrazenie odniesliscie z moich wypowiedzi, ja nie jestem takiemu rozwiazaniu przeciwny, zawsze bede popieral wszystkie rozwiazania ktore ograniczaja anonimowosc i bezkarnosc graczy

o tym ip napisalem, bo nawet nie znajasc koncowki ip a majac 3 pierwsze czlony mozna zidentyfikowac kogos, bo nie jest na scenie az tak duzo ludzi zeby bylo tyle adresow ip, jesli jest stale lacze to malo sie spotyka zeby mieli 3 pierwsze czlony takie same, jesli jest zmienne ip jak neostrada to i tak bez roznicy czy bedziemy znali caly adres ip czy nie (aczkolwiek jesli ktos ma stale dsl to chyba jest z tej samej poli adresow ip co neo?:P), ale tak jak dem zauwazyl nie zawsze jestesmy przy connekcie dane gracza zeby zobaczyc czesciowy adres ip


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:20 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Co z pomysłem odnośnie robienia screenshota w danej chwili przez admina na danym serwerze? Dałoby radę bez większego laga to zrobić? Wg mnie bardzo mocna broń (jedyna sensowna?) na cziterów, ale nf w tym momencie też jest bardzo pomocny i niemal niezbędny w kilku przypadkach. Chociaż nawet po pakach można dojść do pewnych wniosków.


bylo juz o tym pisane, zeby takie cos zastosowac z tego co pamietam, czyli zrobienie screenshota musialby byc jakis program zainstalowany na komputerze kazdego gracza, tak jak to jest np. z punkbusterem w przypadku wielu gier, to samo dotyczy paków

czyli ktos by tu musial napisac i kazdy gracz by musial to miec, cos jak moduł anticheat... moze by sie dalo richa namowic zeby o ta funkcje rozbudowal anticheata, ale to tylko wallhack wylapiesz, a teraz juz z aimbotami sobie nawet biegaja ludzie :E

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Co z pomysłem odnośnie robienia screenshota w danej chwili przez admina na danym serwerze? Dałoby radę bez większego laga to zrobić? Wg mnie bardzo mocna broń (jedyna sensowna?) na cziterów, ale nf w tym momencie też jest bardzo pomocny i niemal niezbędny w kilku przypadkach. Chociaż nawet po pakach można dojść do pewnych wniosków.


bylo juz o tym pisane, zeby takie cos zastosowac z tego co pamietam, czyli zrobienie screenshota musialby byc jakis program zainstalowany na komputerze kazdego gracza, tak jak to jest np. z punkbusterem w przypadku wielu gier, to samo dotyczy paków

czyli ktos by tu musial napisac i kazdy gracz by musial to miec, cos jak moduł anticheat... moze by sie dalo richa namowic zeby o ta funkcje rozbudowal anticheata, ale to tylko wallhack wylapiesz, a teraz juz z aimbotami sobie nawet biegaja ludzie :E

autoscreen jest juz zaimplementowany w AC, gdzie komentarz richa to "0 skutecznosc". rich tematu ciagnac dalej nie chce
z aimbotami sie biega od zawsze, tylko chyba dopiero teraz zwrociles na to uwage i wydaje ci sie ze wczesniej sie nie dalo. warto tez dodac ze rzadko zdarzaja sie dekle z tru aimbotem.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:41 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
hm 0 skutecznosc, przeciez najwieksze afery z tego co pamietam ze znanymi graczami na innych platformach gdy zostali przylapani na wh, to wlasnie byly oparte o screenshoty z punkbustera


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 13:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'h')m 0 skutecznosc, przeciez najwieksze afery z tego co pamietam ze znanymi graczami na innych platformach gdy zostali przylapani na wh, to wlasnie byly oparte o screenshoty z punkbustera


punkbuster != ac by rich...

ja sie swego czasu zmeczylem rozmawami z richem, wiec kto chce, droga wolna idlowac irc i probowac lapac mr. not yet rich...

mam logi z tych rozmow ale na pc, wiec raczej w najblizszym czasie nie wrzuce. sorry :(

ps.
swoja droga powinny raczej byc gdzies na fb
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 22:35 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Myk polega na tym ze tutaj NF tez niewiele pomaga bo malo kto juz robi sobie z niego problem, jak czituje to i tak bedzie, a juz napewno nie bedzie sie bal grac pod swoim nikiem gdy czitowac umie i wie ze ma pewne niewykrywalne czity ze zrodla (festival czy razor). Na lige proponuje tak czy siak wrocic z rozwiazaniem wysylania demek przez KAZDEGO gracza z kazdej mapy po meczu +mozliwosc wgladu w te demka (po poproszeniu osoby upowarznionej) czyli np gracz x uwaza ze y czitowal lub wydaje sie podejrzany, prosi admina o jego demka z tego meczu a moze nawet wszystkich i je sobie oglada, pozniej jesli stwierdza ze chyba cos jest nie tak zwraca uwage adminow na problem i tu juz reszta w ich gestii by osoby ktore znaja sie na rzeczy to zbadaly. W ten sposob sami siebie pilnujemy nawzajem a i moze uda sie wykryc kogos, obedziemy sie tez z problemem jak wczesniej ze osobe podejrzana prosi sie o swoje demka a ta ma wyjebane. Tylko nie che czytac postow w stylu ze to duzo czasu zajmuje itd, jesli wszyscy beda na skrzynke plq2 np gmail wysylali demka automatycznie zrobi sie lista znajomych i baza danych email, wystarczy wtedy wejsc w danego maila z demkami kliknac po lewej przeslij dalej i wybrac z listy. Same czity na pikapach to pikus, gorzej (a zaloze sie ze tak) gdy trafimy na takiego pacjenta znowu w lidze i znowu zmarnuje ludziom czas.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 23 maja 2012, o 15:52 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Jak to jak? Sam PDF'a rozsyłałeś. Tutaj trzeba dokładnie tak jak było tam napisane.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 23 maja 2012, o 16:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
:ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza