[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 23 kwi 2024, o 11:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 12:50 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
a np czemu nie ja ... na scenie ponad 6 lat .. Cz0kI zgłasza swoją kandydaturę ! :]

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 13:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Cz0kI', 'a') np czemu nie ja ... na scenie ponad 6 lat .. Cz0kI zgłasza swoją kandydaturę ! :]

z adminami czoki jest jak z prywatnymi czitami.

jesli sie rozchodza po ludziach to tylko po znajomych, a potem kazdy kryje kazdego.

np. zniknal post neona (chyba) o tym jak naduzywal admina plq2 :ok:

wiec watpie aby Twoja kandydatura zaowocowala czyms ponad +1 postem na forum ;(

Spoiler:
czyzby bylo jak napisalem? czyzby zenon was TOTALNIE olal ?

hahaha

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 14:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
to byl post xacata o naduzywajacym admina (plq2 na dodatek ;s) neonie to tak dla przypomnienia :P

_________________
#czesc


Ostatnio edytowano 22 gru 2009, o 14:18 przez majcin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 14:18 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
w sumie racja nie wiem co mnie podkusiło o napisanie tego posta :lol: :lol: :lol:

Po co zakładać ten topic jak i tak adminy bedą mialy te same osoby co zwykle , sytuacja podobna do @ z q2.pl , tyle bylo szumu i tak opy zostały te same ... tak wiec mam na to wyjebane jak i większość sceny .

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 14:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Cz0kI', 'w') sumie racja nie wiem co mnie podkusiło o napisanie tego posta :lol: :lol: :lol:

Po co zakładać ten topic jak i tak adminy bedą mialy te same osoby co zwykle , sytuacja podobna do @ z q2.pl , tyle bylo szumu i tak opy zostały te same ... tak wiec mam na to wyjebane jak i większość sceny .

no i przez to ze masz na to wyjebane nic sie nie zmieni ; ) a o to "im" chodzi
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 17:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
czyli tak jak pisalem, osoby ktore dostana admina

darek, fasadin, rul, neon, pio, vibez

do 2 dni na serwerach: aster, neostrada, esports, throne pojawia sie adminy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 17:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
po 2 miesiacach dyskusji, debat o tym kto powinien dostac admina bylo 0 reakcji (z strony szczura). wystarczylo napisac 2-3 posty o "ekipie" by zenon zlal wszystkie postulaty zawarte na 3 stronach w temacie i obsadzil ludzi, ktorzy jego zdaniem sie nadaja ... GG

neon, mam nadzieje ze zanim wroce z swiatecznej przerwy, popiszesz sie swoja elokwencja i jak wroce to bede mial mozliwosc przczytania postów o tym jak naduzywasz admina

hahah.

zal

mysle ze pionek i fasa tez mnie nie zawioda !!

ps. co tu robi Vibez, którego nigdy nie uswiadczymy online ??

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 17:16 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
no tak tylko ze nikt nie napisal kto powinien zostac adminy tylko jakies slabe pomysly o adminach dla clow, osoby wybrane przeze mnie to osoby udzielajace sie dla sceny i ogolnie rozpoznawane

zreszta za serwery ktore wymienilem odpowiadam ja, jak i rowniez za to co tam sie dzieje i kto ma admina


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 17:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
bardzo trafnych wyborow dokonujesz

fasadin
Spoiler:
jego kolega czituje i go NIE WYDA. bo TO JEGO KOLEGA. Trafy wybor !!!
$this->bbcode_second_pass_code('', '
01[17:57] <dem> moglbys mi powiedziec
01[17:57] <dem> kogo miales
01[17:57] <dem> na mysli
01[17:57] <dem> gdy mowiles o spiked rocket
01[17:57] <dem> ?
[17:57] <fasadin> tzn?
01[17:58] <dem> [22:23] <fasadin> ale ja widzialem spike rocket (kto mial nie wazne) ze omijalo at
01[17:58] <dem> czyli wiesz od kogo to wyszlo
[17:59] <fasadin> na pewno nie wyszlo :) raczej przeszlo a odpowiedz masz wyzej

')


Neon
Spoiler:
Juz raz mielismy okazje poczytac jak naduzywa wladzy


Pio
Spoiler:
oskarzenia bez pokrycia. juz widze to naduzywanie wladzy z opisem
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'S')koro to prawda to kicban hzn, ale czy pig jest takie czyste ?

$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'K')ilka dni ktos z pig sie chwalil, ze wiecie jak mozna zrobic wh na obecnym antyczicie. Ze ten ktos to zrobil, przetestowal i server nawet go nie kikal

I podobno to Ty grales na tym gownie w tym meczu, a hzn Darus nie doposcil z tymi zmodyfikowanymi modelami. Wiec co Ty pierdolisz i co chcesz udowodnic ? SKoro sam zrobiles czita to jestes pizda i tyle. JEstes tak samo winny jak hzn (jezeli naprawde sa winni).
I kurwa kogo Ty straszysz, ze sie wypiszecie ? Wypiszesz sie, to ebdzie kretyna mniej w lidze.


Vibez
Spoiler:
napewno go uswiadczymy online na serverach albo irc.


do rula i darusia nie mam zadnych zastrzezen

GJ zenon :ok:

*edited bo pojebaly i sie tagi
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 22 gru 2009, o 17:25 przez dem, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 17:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dzieki dem, twoje slowa uznanie na pewno mnie podbuduja


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 18:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
v3non - czym sie kierowales dajac admina neonowi? w ogole z jakiej paki ten typ ma miec admina? wlazenie Ci do dupy na kazdym miejscu i kazdym sposobem nie powinno byc powodem do dania danej osobie admina - no chyba, ze sie myle...

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 18:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Ja bym proponował dać Demowi admina na czas próby , jak każdy wie Dem może być dyktatorski trochę ,ale przypilnuje na pewno serwery , a jeśli pod czas próby nie wypadnie dobrze to po prostu mu się go zabierze , tyle że podczas tej próby mogłoby dojść pewnie do kłótni itd miedzy adminami , chociaż i tak pewnie nic się nie zmieni v3non jest cięty na Dema i na odwrót :D ,skaczą sobie do oczu kiedy się da itdd , ale z graczy którzy dostali tutaj admina nie widzę nikogo sensownego oprócz Pio,Rula i Darusia ... więc ja bym trochę przemyślał wybór bo fakt faktem v3non nie wiadomo czym się kierowałeś , raczej zwykłą znajomością i kulturą (jak każdy wie Fasadin ostro liże dupę aby dojść do swego :> czyżby się przytulał ? ;D a vibez :D o ciebie vbx to dawno nie widziałem D: a czy czas będziesz miał ;]]]] , co do neona , nie wiem sam :D ja osobiścię go lubię bo zawsze jakoś był bez stronniczy itd :piwo: i pomocny to tyle eot

:Dbdm nie jeszcze nie :D ale tak go zapamiętałem jak jeszcze nie miał admina i nie był sędzią czyli jakies 3 lata temu :D nie wiem czy się zmienił ja jestem pozytywnie nastawiony doń

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 22 gru 2009, o 19:17 przez friq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 18:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
neon bezstronniczy? :D pijany jestes? :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 19:37 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
neon sam powiedzial ze jest teraz malo aktywny i woli oddac tego admina komus innemu :D
a co do fasadina friq ma racje :D najwiekszy lizodup na scenie

zly wybor zenku, oj zly :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 20:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nie będę odpisywał na prowokacje bdm, bo pokazuje z każdym postem jak malutki jest mimo swojego wieku. Jeśli zarzucasz mi, że staram się o tego admina to ochłoń trochę. Wyjaśnię na końcu.

Czy jestem bezstronniczny? Myślę, że nie mnie to oceniać. Zwłaszcza podczas sędziowania meczów plq2 jeśli ktoś miałby jakieś zastrzeżenia do jakiegokolwiek meczu, prosiłbym o głos w tej sprawie. Nie zdarza mi się trzymać którejś ze stron i jestem uczulony jeśli ktoś próbuje nawet w żartach coś mi zarzucić, żeby później z tego nie wyszedł piękny LOG dla potomnych fanatyków tego typu wyjaśniania spraw.

Co do tego posta xaCat-a. Nie ja go usuwałem i nie miałem w tym żadnego interesu. Było to 2gie użycie admina przeze mnie poza ligą wywołana chamstwem jakiegoś fejka, który na dzień dobry zaczął pisać piękne wiązaneczki i zablokował team na parę dobrych minut, a ludzie do gry czekali.

Co do posta Sheffa. Dokładnie tak jest. Nie mam warunków do grania, więc zwyczajnie rzadko zdarza mi się grać, raczej obsuję w ramach wolnego czasu. Czy więcej, czy mniej od innych? Nie mnie to oceniać - obserwujcie statystyki i nowy pomysł Urbaska (GJ) ;)

Podsumowując:
Nigdy nie prosiłem nikogo o admina, nigdy nie prosiłem, że chcę zostać sędzią plq2. Któregoś dnia zostałem zaproszony do ekipy przez darka/dankę (nie pamiętam już) i pomagam na ile mogę w prowadzeniu ligi dając cegiełkę od siebie.
Uważam, że adminy powinny być imienne oczywiście, żeby każdy miał możliwość weryfikacji danej osoby. Nie gadałem z nikim o jakimkolwiek adminie na serw, więc nie wiem nawet na jakich zasadach ma wyglądać taka kontrola. Czy to ma być sprawowanie opieki nad sprawami technicznymi? Nad zachowaniem ludzi?

Pozdrawiam wszystkich. W szczególności tych, którzy najbardziej zazdroszczą czegoś, co tak na prawdę jest raczej przekleństwem i skazywaniem siebie na krytykę, niż przywilejem. Najlepszym adminem będzie ten, który nie będzie używał admina.
POZDRO


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 20:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'Z')właszcza podczas sędziowania meczów plq2 jeśli ktoś miałby jakieś zastrzeżenia do jakiegokolwiek meczu, prosiłbym o głos w tej sprawie. Nie zdarza mi się trzymać którejś ze stron i jestem uczulony jeśli ktoś próbuje nawet w żartach coś mi zarzucić

to sobie przypomnij nasza ostatnia rozmowe na priv gdzie pisales ze zrobisz wszystko byleby mnie zbanowac na plq2. Fajna bezstronnosc stary.

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'B')yło to 2gie użycie admina przeze mnie poza ligą wywołana chamstwem jakiegoś fejka, który na dzień dobry zaczął pisać piękne wiązaneczki i zablokował team na parę dobrych minut, a ludzie do gry czekali.
szkoda, ze w konsoli nie bylo widac owego chamstwa

$this->bbcode_second_pass_quote('sheFF', 'n')eon sam powiedzial ze jest teraz malo aktywny i woli oddac tego admina komus innemu
to teraz pokaz nam wszystkim neon, ze nie pierdoliles jak zwykle pod publiczke. Ale nie zrobisz tego bo wtedy Twoje wlazenie do dupy venonowi byloby bezcelowe.
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 20:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Odpisuję szybko i mam nadzieję ostatecznie:

kolejno na 3 zarzuty.
1. Walnij loga kompletnego albo nie pisz głupot, bo wszystko co do mnie piszesz jest głupią prowokacją z Twojej strony. Takich rzeczy nie było odnośnie kiedy sędziuje mecze więc kolejny raz nawołuję, żeby postronne osoby zarzuciły mi coś odnośnie nieprawidłowego zachowania podczas sędziowania meczu przeze mnie lub też jakiejkolwiek bezstronności zaburzonej przez moją osobę.

2. Napisałem jasno, że ten ktoś robił wiochę przez kilka minut, a konsola takiego czasu nie objęła. Nie wiem czy to był xaCat, czy też ktoś inny, zatem jeśli ktokolwiek miałby jakiś cel i chciałby wybielić siebie proste, że dałby screena najdogodniejszego. Ja przedstawiłem swoją wersję, screen pokazuje swoją (niekoniecznie odmienną) i niech tak zostanie.

3. Co zrobi Venon jego sprawa, nie rozmawiam z nim prawie w ogóle poza sprawami związanymi z kompem, q2 i sceną. Apeluję, żeby mojego admina dostał bdm. Niech pożytkuje go należycie i przestanie zazdrościć czegoś, co jak napisałem wyżej wcale nie daje gratyfikacji do niczego, a wręcz przysparza obowiązków amen.

Bdm nie zmuszaj mnie do odpisywania na Twoje kolejne puste oskarżenia i zdejmij okulary przeciwsłoneczne, bo świat wcale nie jest taki szary jak u Ciebie.
Wesołych Świąt!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 21:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
ad.1
[23:03] <[H]neon> wystarczy ze bedziesz szczekal na meczu
[23:03] <[H]neon> za fri
[23:03] <[H]neon> i banik :(
[23:03] <[H]neon> wszystko dla maq zrobie

ad.2
z tego co pamietam (niestety cenzura "przypadkowo" usunela ten post - pytanie brzmi czemu? [to nie pytanie do ciebie neon]) to bylo Ne enetered the game by po jakims czasie (po klikunastu linijkach) Ne becomes admin i kick. Konsola obejmowala dosyc sporo i nie bylo tam nic z chamstwa i wiazanek. Takze tego

ad.3
nie potrzebuje admina, nie pisze tego w celu dostania go - wiek pozadania "władzy" mam juz na szczescie za soba.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 22 gru 2009, o 21:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '
')
ad.3
nie potrzebuje admina, nie pisze tego w celu dostania go - wiek pozadania "władzy" mam juz na szczescie za soba.


I dlatego zawsze płaczesz o opa na kanałach? Brawo.

Log z rozmowy w formie ironii, brawo. Daj mi przykład kiedy i czy tak było podczas/przed meczem plq2/Turnieju Miast/PP. Podchodzę zawsze do obu klanów z dystansem więc zarzuć mi coś odnośnie meczu, nie zaś pisania na ircu w czasie wolnym.

Odnośnie konsoli. Tak Marcinku, wszedłem na serwer. Zobaczyłem, że jest x fejków na serwerze to zarzuciłem admina i kicknąłem sobie jednego kolesia. Jak coś napiszesz czasami pomyśl.

Dajcie mu opa bo nie przestanie. Nie róbmy offtopa odnośnie mojej osoby tylko róbcie sonde, kto ma przejąć mojego admina i czekam na konkretną osobę z jajami, a nie dorosłego chłopca bez jaj a nie bdm, który dużo szczeka, a sam nie chce się czegoś podjąć.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 03:37 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
lanther nic absolutnie do ciebie nie mam,napisales tekst o zaleniu sie to dostales odpowiedz i tyle.Nie znasz mnie?Jezeli spojrzalbys wstecz z 7 lat to pewien pan o niku Thorgal wygral turniej q2 w szczecinie.Nie gram ostatnio zbyt czesto bo mam problem z kompem i jade na 50 % mozliwosci a dla mnie to jest bez sensu gra.poki tego nie rozwiaze to zbyt czesto nie zobaczysz mnie.W najgorszym przypadku kupie nowego kompa pod q2 bo chce do tej gry wrocic znow.Jezeli dla ciebie to sa off topy to sorry,zastanow sie ,przemysl i wyciagnij wnioski.Bardziej prosto nie potrafie juz pisac.Wole wlazic na swoja kobiete niz na siebie:)Jak dla mnie to powinny byc osoby scisle zwiazane ze scena,ale bezstronnicze i nie tzw.uklad wzajemnej adoracjii.Jak to sie mowi: jebac,karac, nie wyrozniac.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza