[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 07:33 
Cukierkowy

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 20:44
Posty: 168
Karma: 30
co do adminow na dm to moge zglosic kandydature, czesto tam pogrywam i nie znosze cziterów :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 12:06 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
to może inna koncepcja: rozdać adminy przedstawicielom każdego klanu, który jest relatywnie "rozgarnięty" i swoim zachowaniem nie sprawiał większych problemów ? chodzi mi o wybranie 1 lub 2 osób z takich teamów, które swoim zachowaniem nie budzą wątpliwości, nie są konfliktowe i dojrzały do funkcji ADMINISTRATORA SERWERÓW Q2 :D oczywiście miałyby być one stosunkowo aktywne na scenie itp... gówniarzy oczywiście nie biorę pod uwagę. osoby posiadające admina byłyby oczywiście nadzorowane - przypadki nadużywania przywilejów byłyby równoznaczne z permanentnym usunięciem ich kont. sytuacje, w których admin banuje/kickuje/uprzykrza życie osobie, której nie darzy sympatią udokumentowane demem, screenshotem itp byłyby podstawią do wszczęcia zakrojonego na szeroką skalę postępowania, które wyjaśniłoby całe zajście. zgodnie z powyższym założeniem osoby, które osobiście widziałbym w roli adminów z poszczególnych drużyn to:

tOk - jol, pio
v3 - vibez, pepek
nDiv - sArge, rev113(chyba rozgarnięty z tego co widzę, bo nie znam za dobrze)
3M - m0rph-x, fiziek
BoD - eXecutor, sonic
3c - feeble, lukah
maq - fasadin, DoDDy
DS - rul, LEFTY
SnG - venon, spirit
GoA - Daruś, DZA
PFH* - noname (o ile to ten który grał w XA), kisiu (? aktywny jeszcze?)
r - roAch, jacuss
wD - tabak, simson
04F* - sensei, newash

* pomimo, iż PFH swego czasu wkurwiało organizatorów dość srogo - skłaniałbym się dać adminy zaproponowanym osobom
04F pomimo, iż to ich 1 występ w lidze, wydaje mi się być on klanem spokozajebistym, nie robią trzody a i na serwerach nie uświadczyłem rugania osób przez przedstawicieli owej drużyny.

to taki mój pomysł odnośnie adminów imiennych;)

a co Wy o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 12:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
mi sie pomysl podoba mimo ze nie ma mnie na liscie :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 12:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
mi tez sie podoba, ale znajac zycie, to nie przejdzie ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
no tak bo venon wybierze swoich lizodupow typu neon

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
nie wiem kto jest czyim lizodupem, ale z pierwsza czescia zdania sie zgadzam ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:31 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Za duzo ludzi.
Potrzeba 4-5 aktywnych osob ktore juz cos dla sceny zrobily i zasluzyly na adminy. Do tego wystarczy zrobic jakis regulamin z tym czego admin nie powinien robic.
Adminy musza miec osoby konkretne ktore nie boja sie dzialac jak zajdzie taka koniecznosc.
Pomysl sila jak dla mnie nietrafiony.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:52 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
popieram zdanie kolta, za dużo ludzi=burdel, jak kiedyś co płakaliście, że każdy ma admina.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
tylko w tym przypadku beda adminy imienne i jesli ktos bedzie psocil to screeny z konsoli i pozamiatane :|
selekcja naturalna ze tak powiem ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:58 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
imho jeżeli chodzi o wybór adminów to:

- wybierają ich ludzie związani ze sceną: nie danka, v3non czy daruś - lecz właśnie scena, czyli potencjalnie każdy aktywny player, który potrafi spłodzić posta. W poście tym zawarte powinno być krótkie uzasadnienie wyboru... dzięki dyskusji będzie można odstrzelić zgorzkniałych kandydatów i wybrać tych, którzy zasługują na rolę adminów
- pomysł z 2 osobami na klan to tylko przykład/teoria... mi osobiście nie podoba się sytuacja, w której admina posiadają np 3 osoby z klanu A, 2 z B i 2 z C ... bo niby dlaczego ? skill albo zasługi dla sceny nie powinny być wyznacznikiem...
- zaproponowałem te osoby, gdyż wydają mi się odpowiednie - WYDAJĄ podkreślam... być może w moich oczach są ok ale inni mogli być świadkiem różnych wybryków jakich mogły się te osoby dopuścić, dlatego debata w której każdy mógłby wziąć udział byłaby dobrym środkiem na zweryfikowanie potencjalnych kandydatów

kolt: dlaczego zły pomysł ? czym różni się te "5 zasłużonych dla sceny osób" od grona, które wymieniłem ? czy adminami muszą być koniecznie członkowie 'starej gwardii', którzy na dobrą sprawę z q2 mają obecnie mniej wspólnego niż aktywni 'rozgarnięci' członkowie quakowej społeczności? chcesz, aby sytuacja była taka jak na #q2.pl , gdzie władze mają ludzie którzy w q2 praktycznie nie grają ? sentyment sentymentem - zostawmy go na półce. v3non wyrywa obecnie laski w klubach zamiast skakać po serwach - ok! ale ja osobiście widzę go jako admina - gdyż udziela się na scenie! ja np bardzo chętnie widziałbym w roli admina cahira albo dankę! ale niestety nie są oni już aktywni. nie uświadczysz ich na serwerach... więc albo chcemy coś zmienić albo trzymamy się starego schematu "moje i chuj" :)

edit: co do liczby - dokładnie jak pisze o tym marcin - dowody za przewinienie, robienie gnoju = koniec adminowania :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 14:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zrobmy test i zmusmy zenona coby rozdal te adminy, zobaczymy jak szybko pojawia sie screeny na "pewne" osoby.

prowokacja z strony graczy na serverze? admin ma byc neutralny i musi byc ponad swoimi fochami.
ma nie dac sie sprowokowac "kurwą" w jego strone. Jesli ktos tego nie rozumie to niech przyjmie do wiadomosci ze admin ma sluzyc graczon a nie graczowi ktory admina posiada.

juz w tym temacie bylo jak neon albo pio, daja sie prowkowac i banuja/kickaja na adminie plq2. Niepamietam ktory to byl, ale post juz "wyparowal". Wiecie. post z kategorii maloistotnych - czyli jak naduzywac wladzy.

napewno trzeba zrobic regulamin ktorego maja sie trzymac admini. Reg. ktory ma dac prawo adminowi w penych sytuacjach kicknac gracza z servery w celu przywolania do porzadku, a jednoczesnie wiazacy rece w naduzywaniu.

Do tego powinna byc oficjalna lista z numerami gg (+ status) do adminow, tak aby mozna bylo kogos zawolac na server.

ps.

zenon, prosze nie fabrykuj "dowod winy". dziekuje.

ps.
wiecie co zrobi zenon zeby adminow nie rozdawac?
Spoiler:
1. bedzie tak dlugo nie dawal znakow zycia, az zapomnicie o temacie.
2. rzuci temat poboczny cobyscie zapomnieli o temacie :multi:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 14:36 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', 'i')mho jeżeli chodzi o wybór adminów to:

- wybierają ich ludzie związani ze sceną: nie danka, v3non czy daruś - lecz właśnie scena, czyli potencjalnie każdy aktywny player, który potrafi spłodzić posta. W poście tym zawarte powinno być krótkie uzasadnienie wyboru... dzięki dyskusji będzie można odstrzelić zgorzkniałych kandydatów i wybrać tych, którzy zasługują na rolę adminów
- pomysł z 2 osobami na klan to tylko przykład/teoria... mi osobiście nie podoba się sytuacja, w której admina posiadają np 3 osoby z klanu A, 2 z B i 2 z C ... bo niby dlaczego ? skill albo zasługi dla sceny nie powinny być wyznacznikiem...
- zaproponowałem te osoby, gdyż wydają mi się odpowiednie - WYDAJĄ podkreślam... być może w moich oczach są ok ale inni mogli być świadkiem różnych wybryków jakich mogły się te osoby dopuścić, dlatego debata w której każdy mógłby wziąć udział byłaby dobrym środkiem na zweryfikowanie potencjalnych kandydatów

kolt: dlaczego zły pomysł ? czym różni się te "5 zasłużonych dla sceny osób" od grona, które wymieniłem ? czy adminami muszą być koniecznie członkowie 'starej gwardii', którzy na dobrą sprawę z q2 mają obecnie mniej wspólnego niż aktywni 'rozgarnięci' członkowie quakowej społeczności? chcesz, aby sytuacja była taka jak na #q2.pl , gdzie władze mają ludzie którzy w q2 praktycznie nie grają ? sentyment sentymentem - zostawmy go na półce. v3non wyrywa obecnie laski w klubach zamiast skakać po serwach - ok! ale ja osobiście widzę go jako admina - gdyż udziela się na scenie! ja np bardzo chętnie widziałbym w roli admina cahira albo dankę! ale niestety nie są oni już aktywni. nie uświadczysz ich na serwerach... więc albo chcemy coś zmienić albo trzymamy się starego schematu "moje i chuj" :)

edit: co do liczby - dokładnie jak pisze o tym marcin - dowody za przewinienie, robienie gnoju = koniec adminowania :]


po1. pomysl z tym zeby adminow wybrala "scena" to bardzo zly plan bo nie chodzi o to zeby admin mial poparcie spoleczne tylko zeby dobrze wypelnial swoje obowiazki
takiego wyboru powinni dokonac ludzie ktorzy sa tutaj dlugo, maja doswiadczenie i wiedze o scenie - nie pozwole zeby adminow wybieraly osoby ktore sa tu od wczoraj

po2 nie wiem po co kazdy klan jaki jest na scenie ma miec adminy - co to jakis dzien dobroci?
ty zaproponowales te osoby ktos inny zaproponuje inne i do tego za duzo to roboty zeby myslec o kazdym ziomku z jakiegos klanu - ja polowy tych ludzi nie kojarze/nie znam i nie chce poznawac ;)

po3 adminy to nie zabawka i tu potrzebne sa osoby ktore maja wiedze,doswiadczenie i cos jednak na scenie juz widzialy - adminami nie musza byc czlonkowie starej gwardii - wlasnie dlatego jest jak jest bo stara gwardia juz nie ma adminow
chce zeby adminy mieli ludzie ktorzy nie boja sie dzialac jak bedzie taka koniecznosc i ktorzy beda dosc czesto na ircu/gg zeby w razie problemu mozna bylo do nich napisac i uzyskac szybko pomoc
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')po1. pomysl z tym zeby adminow wybrala "scena" to bardzo zly plan bo nie chodzi o to zeby admin mial poparcie spoleczne tylko zeby dobrze wypelnial swoje obowiazki
takiego wyboru powinni dokonac ludzie ktorzy sa tutaj dlugo, maja doswiadczenie i wiedze o scenie - nie pozwole zeby adminow wybieraly osoby ktore sa tu od wczoraj

ahh. jak choragiewka na wietrze : D
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 14:59 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Nie uważam, że członkowie każdego klanu powinni mieć adminy.. oj nie! zresztą kilka klanów pominąłem (celowo ;-) ) Raz jeszcze zaznaczam - lista, którą przytoczyłem to tylko PRZYKŁAD a nie efekt 'dnia dobroci' :)

moim zdaniem adminów takich powinno być co najmniej 10. dlaczego ? dostępność ! nie wiem jak ty, ale ja np. nie spędzam 5-10 h dziennie skacząc na serwach lub klikając na ircu... jeżeli znajdzie się garstka 5 tak aktywnych osób, które są dostępne - ok ! styka - rozdać tej piątce adminy i niech działają gdy będzie potrzeba... przypominam, że były sytuacje w plq2, gdy skład sędziowski liczył 10 członków a nie dało znaleźć się nikogo, kto mógłby mecz nadzorować! zdaję sobie sprawę, że wejście na serwer i zrobienie porządku nie trwa 30 minut.. ale będą zdarzać się sytuacje, gdy żadna z tych 5 osób nie będzie dostępna i co wtedy ? lepiej 10 rozgarniętych niż 5...

jeżeli chodzi o dema... regulamin ok ! ale no kurwa... litości... jeżeli ktoś umyślnie wkurwia na serwie, bluzga - to moim zdaniem pierdolić się z taką jednostką nie należy... temporary ban na tydzień na dany serwer i dziękuję ! tutaj trzeba wprowadzić rządy silnej ręki, bo wiele, nawet pełnoletnich, osób na scenie zachowuje się jak ludziki zza buga... 0 kultury i chęć dogryzania... 0 litości dla takich zachowań !

Dem nie rób tutaj flamewaru... jak podkreślasz - offtopy kasować należy... a sam rozpisujesz się o v3nonie i tym co Ci zrobił i co może zrobi nam... stary...ok ! załóż topik dem vs v3non i jedziesz... ale w tamtym topiku a nie tutaj... ! zabiegałeś o kasowanie postów nie związanych z tematem a sam trolujesz tutaj... rozumiem że serce krwawi i masz uraz - wyrzuć to w innym miejscu a nie tutaj ! i zanim zaczniesz osądzać innych - napraw Twój cfg żeby nie "pikało" mi w słuchawkach po tym jak zdobywasz fraga " :) "
bo to przeszkadza w grze... pozdro


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 14:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
kolt, a jaka jest twoja wiedza o scenie, jak piszesz, ze polowy ludzi wymienionych przez sila nie kojarzysz :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 15:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', '
')jeżeli chodzi o dema... regulamin ok ! ale no kurwa... litości... jeżeli ktoś umyślnie wkurwia na serwie, bluzga - to moim zdaniem pierdolić się z taką jednostką nie należy... temporary ban na tydzień na dany serwer i dziękuję ! tutaj trzeba wprowadzić rządy silnej ręki, bo wiele, nawet pełnoletnich, osób na scenie zachowuje się jak ludziki zza buga... 0 kultury i chęć dogryzania... 0 litości dla takich zachowań !

napraw Twój cfg żeby nie "pikało" mi w słuchawkach po tym jak zdobywasz fraga " :) "
bo to przeszkadza w grze... pozdro


no to jesli zadasz litosci to twoja lista (jaka kolwiek nie podasz) osob ogranicza sie do 3 gora 5 osob. chociaz i tak nie wiem do czego pijesz, bo nie pisze nic o "natretach", ktorzy umyslnie wkurwiaja na serwie.

a jesli mam cos "naprawiac", to
Spoiler:
moze laskawie wylacz to sobie u siebie? tobie przeszkadza nie mi. nie wiesz jak wylaczyc? zapytaj. to nie boli. dodam tylko ze jebie mnie to ze to przeszkadza 10 innym osobom. to ze nie umiecie przeciw dzialac to wasz problem. pozatym. nie mam co naprawiac. po kazdym fragu daje binda :smilecolros:

cos dla sila
Spoiler:
za dlugo probowalem dawac przyklad :( widac nie dziala takie podejscie. a ze nie ma moderatora? no to hulaj dusza piekla nie ma. po co narzucac sobie ograniczenia gdy inni dobrze sie bawia?


$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'k')olt, a jaka jest twoja wiedza o scenie, jak piszesz, ze polowy ludzi wymienionych przez sila nie kojarzysz :D
ale kolt jest "naczelnym redaktorem" najwiekszego portalu o q2 na swiecie. jak to zdarzyl juz zaznaczyc na lamach fb!
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 9 gru 2009, o 15:38 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 15:36 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
cieszę się, że potrafisz triggery ustawić . ale ja nie mam obowiązku wklepywać ignore do configa ani wpisywać tego ręcznie... bo co będzie jeżeli podczas ważnego meczu admin napisze msg typu " :) nie ma holdów, idę herbatę robić bede za 10 min" to ja tego nie ujrzę, tak ? strzał w stopę demciu... selfowned ! ale nie kontynuujmy już tego wątku w tym temacie... pozdrawiam <joystick_oh_ah_babe>


edit : wykasujcie zbędne posty, skoncentrujmy się na temacie

edit x2: ubóstwianie własnej osoby jakże widoczne w Twoim poście demie... może i gówno wiem o cfg ale nie płaczę z tego powodu! Tobie natomiast daje to satysfakcję i poprawę morale ! i dobrze :) żyj sobie. gram na r1q2 , nie znam możliwości 'zaawansowanego' ignorowania msg w grze - nie jest mi to potrzebne. Tobie najwyraźniej jest i chełpisz się tym na każdym kroku... ot taka Twoja filozofia życia... mi to wisi i zlewam na to... problem to odgórne zakładanie, iż wiedza taką powinien dysponować każdy :) miłego dnia, koniec pisania offtopów z mojej strony :-)


Ostatnio edytowano 9 gru 2009, o 15:46 przez sil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 15:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', 'c')ieszę się, że potrafisz triggery ustawić . ale ja nie mam obowiązku wklepywać ignore do configa ani wpisywać tego ręcznie... bo co będzie jeżeli podczas ważnego meczu admin napisze msg typu " :) nie ma holdów, idę herbatę robić bede za 10 min" to ja tego nie ujrzę, tak ? strzał w stopę demciu... selfowned ! ale nie kontynuujmy już tego wątku w tym temacie... pozdrawiam <joystick_oh_ah_babe>


edit : wykasujcie zbędne posty, skoncentrujmy się na temacie

ty sobie strzeliles w stope... widac ze gowno wiesz o cfg i mozliwosciach klientow na ktorych sie gra.

unconscious selfowned

$this->bbcode_second_pass_quote('sil', '
')edit x2: ubóstwianie własnej osoby jakże widoczne w Twoim poście demie... może i gówno wiem o cfg ale nie płaczę z tego powodu! Tobie natomiast daje to satysfakcję i poprawę morale ! i dobrze :) żyj sobie. gram na r1q2 , nie znam możliwości 'zaawansowanego' ignorowania msg w grze - nie jest mi to potrzebne. Tobie najwyraźniej jest i chełpisz się tym na każdym kroku... ot taka Twoja filozofia życia... mi to wisi i zlewam na to... problem to odgórne zakładanie, iż wiedza taką powinien dysponować każdy :) miłego dnia, koniec pisania offtopów z mojej strony :-)
i znow ktos uwaza ze wie lepiej niz ja co mi w glowie siedzi. typowe... "nie udalo mi sie z kogos zakpic, wiec odwroce kota ogonem i nazwe go "nolifem" "

:ok:

co do bolda. wyraznie zaznaczylem ze wystarczy zapytac : ) nigdy nie odmawiam nikomu pomocy... no prawie nigdy. pozdro adi : D
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 16:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'a')dminami nie musza byc czlonkowie starej gwardii - wlasnie dlatego jest jak jest bo stara gwardia juz nie ma adminow

hahaha widac to na przykladzie #q2.pl :D
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 16:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
zrob chociaz na sayteam te bindy i przeszkadzaj tylko swojej druzynie bo mi tez to przeszkadza i fooduje chat console sorry.

sil co do takiej ilosci adminow zgadzam sie z koletme ze to za duzo za duzo. Wystarczy ze danka i venon maja adminy i dobiora moze jeszcze z 5 aktywnych i bedzie dobrze

pdom stara gwardia doprowadzila do tego ze wylaczyli 2 serwery icpnetu bo Moonson na spółkę ze smaherem choc nie grajac pchali sie do koryta i mnie na forum icpnetu pojechali. nie opiekowali sie serwerami i admin je zwyczajnie wylaczyl.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 186 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza