[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 09:44 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@friq
zenek predzej dal by sobie odciac rece i nogi niz dac demowi admina Obrazek

patrzac na liste wybranych adminow moge stwierdzic tylko to ze darus i rul zostali slusznie wybrani...

vibeza to chyba rok nie widzialem na serwie O_o
fasadin sporadycznie zagra cos poza liga
neon raz na rok posiedzi chwile na obsie
pio zagra moze 2 mecze w tygodniu z pickupami a tak to niewychyla sie zza goata i jola Obrazek

oczywiscie niewiem ile chlopy graja na fejku ale niech lepiej sie ineprzyznaja;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 12:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Omg Gandalf proszę Cię.

Że sam masz braki i nie znasz sytuacji nie uprawnia Ciebie do pisania bzdur.
Chłopaki grają dużo, nawet Vibez ostatnio jest aktywny na serwerach q2 :).

Piszesz o fejkach? Nie widziałem ich z takowymi właściwie nigdy. Gdyby nawet taka sytuacja miała miejsce to obaliłaby Twoją teorię odnośnie nieaktywności.
Ciebie W OGÓLE nie widać praktycznie na serwerach, chyba że grasz o niszowych porach. W ogóle dziwi mnie jak możesz pisać o fejkach. Znam jeden z Twoich fejknicków. Mam nadzieję, że swoją absencję i nieaktywność w moich oczach podwyższam kilkoma kolejnymi. No offens, ale nie rozumiem jak można zarzucać komuś coś bezpodstawnie kiedy samemu się powinno wstydzić. No chyba że fejkowanie dla was jest ok :).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 14:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
primo. nie potrzebuje admina i nie chce.

secundo. nie dostalbym admina bo by sie okazalo ze trud (a raczej troche sie nameczyl tworzac logi i nasylajac na mnie ludzi z "swoja" historia), ktory wlozyl ostanim razem zeby pozbawic mnie admina poszedl na marne. huj mu w dupe.

wesolych swiat all/{zenon}

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')No offens, ale nie rozumiem jak można zarzucać komuś coś bezpodstawnie kiedy samemu się powinno wstydzić. No chyba że fejkowanie dla was jest ok :).

$this->bbcode_second_pass_quote('gandalf', '
')oczywiscie niewiem ile chlopy graja na fejku ale niech lepiej sie ineprzyznaja;]

wez ty sie neon naucz wreszcie czytac, ok ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 14:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Sugerował, że grają. Więc sam podszkol dedukcję, ok?

Daj mi chociażby mój fejknick, nie mówię już o reszcie.

Na koniec podaj swoje.

Wszystkich piszących proszę o propozycje w czyje ręce miałby powędrować mój admin. Na tym temacie się skupmy wszyscy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 17:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
ja fejkuje? Obrazek
no jebne :D

nie bede sie z toba wyklucal kto ile gra bo ewidentnie widac ze to nie ma sensu :bij:

wystarczy zebys niewylaczal kompa przez 72h i bedziesz mial swoje logi jak kogo mozna zlapac wiec be quiet...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 18:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Czyli moja wizja z adminami zostaje wdrozona - zobaczymy jak sie to wszystko sprawdzi.
Teraz po kolei. Co do osob ktore maja admina to wyglada to ok. Oby tylko nie baly sie dzialac jak bedzie taka potrzeba. Vibeza bym zamienil na kogos innego bo jego aktywnosc jest za mala(chyba ze to sie zmieni teraz).
Pomysly zeby dac admina demowi albo bdmowi to jakis slaby zart. Pierwszy z nich przejawia powazne problemy emocjonalne pewnie wyniesione z dziecinstwa a drugi jest szczekaczem numer1 na forum. Do tego inteligencja nie grzesza bo gdyby tak bylo to nie byloby dla nich dziwne dlaczego ich opinie nie sa w ogole brane pod uwage i malo kogo interesuje co sobie napisza.

Teraz pozostaje czekac na efekty i za jakis czas bedziemy mieli odpowiedz czy te osoby nadaja sie do tego aby rzadzic serwerami.

umek: pamietasz jeszcze netclub przy wdsie? :)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 18:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nick RXR pewnie nic Tobie nie mówi jak espada czy pain oraz dużo innych alternicków dla dema. Nie wyzywaj kogoś, kto nie zwykł fejkować od fejków, skoro sam do takowych należysz.

Od gromadzenia logów masz dema. Ja posiadam tylko krótką historię z irca, więc nie pomogę.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 18:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
:D
neon oszczedz
malo razy bylo widac na serverach -nDiv-rxr? rzeczywiscie fejk :D
jak nie gram na tagu ndiv na ksywie rxr i ktos sie zapyta jaki real to mowie ze revenge i nie ma zadnego problemu...
cos jak Ivers i Cazzer Sozze kumasz? czy trzeba rysowac?

pozatym nie przyrownuj mnie do szczekajacych alfabetow i jednorazowych ksyw ktora szukaja wszedzie zaczepki i mysla ze wiedza wszystko ok?

a to na czym gra dem (espada pain) to juz jego brocha nie moja! to ze dem nie lubi grac na ksywie dem to juz jego problem nie moj =.=

@kolt
:D dem jest calkiem inteligentny i w dodatku sprytny jesli tego niezauwazasz no to troche wspolczuje...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 19:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
moze i jest inteligentny, ale w inna strone ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 23 gru 2009, o 23:46 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
kolt : staaaary,pamietam,pamietam jak tam wbijalem by pociorac w q2 po lokalu z chlopakami heheh.Wchodzilo sie od strony hotelu do jakby piwniczki heheh.Echhh,uczylem sie na unislawy w zsb profil Bo ,wspomnienia wracaja....W szkole na lekcjach informatyki oczywiscie pol klasy nakrecalem na q2 hahaha:)a pozniej cafe i dalej mloca:)A na wdsie treningi kickboxingu:)Dopiero teraz zauwazylem ze masz Podjuchy wpisane:)

Jednakze powiadam wam,ja wroce,nawet nowego kompa wycyganie by grac:)Wtedy z przyjemnoscia skopie dupe kilku pajacom.To nie jest grozba,to obietnica.Fejkuje ,lecz mam tylko 1 fejka - lukalazi.Gdyby nie bylo problemow to gralbym tylko i wylacznie na realu.ogarnijcie ta scene,zrobcie z nia porzadek by zmniejszyc te buractwo na serwach.jezeli mama nie wychowala jakiesgos 15-to,20-to czy wyzej gnoja to WY pokazcie mu o co w tym wszystkim chodzi.Wszyscy narzekaja na polityke i politykow,ze kazdy kazdemu pomaga i zalatwia.Chcecie tak?Macie okazje cos zmienic i nie podpisac sie pod tym.Trzymam kciuki.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 21 sty 2010, o 13:20 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 16:36
Posty: 23
Lokalizacja: Starachowice
Karma: 0
Czy mozliwa jest jakas lista serverow i dopisek kto ma admina na dany serv?
przydalo by sie to w kwesti zamkniecia tematu i jakich kolwiek nie jasnosci

_________________
Od lat tu jestem...od lat


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 03:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Trzy pytania mam:
Do kogo naleza astery ?
Mozna je wyjebac i zaczac grac normalnie ?
Czemu na zagranicznych serwerach nie ma takich problemow ?

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 10:13 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
jaki fejk ja pierdole :D kurwa to nie sa wasze serwery zebyscie kazali komus grac na konkretnym nicku :D a to ze gosc wymyslil sobie taki nick, ja zagram sobie na nicku powiedzmy jebac_adminow to co za roznica, poki nikt nie bedzie czitowal ? :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 12:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Kolt , całe swoje nudne życie piszesz że kiedyś kiedyś kiedyś... jak chcesz to żyj dalej w tych czasach , twój post uderza w ludzi którzy grają sobie na fejkach dla czillu np (spil = Gram na fejku itd itd) i to wyraźnie więc nie próbuj się bronić

Neon , nie znasz mnie i nic nie możesz o mnie powiedzieć bo taka prawda , więc nie pisz że ciśnieniuje , posta tego napisałem w stylu " Pio ale dałeś ciała :c" a do Kolta pisałem w ten sposób bo inaczej by nie dotarło :wink: i każdy o tym wie , ale ty i tka jesteś tutaj geniuszem [; " jeszcze się przyznajesz że napisałeś off topa po tym jak ktoś sie przywali dopiero a post twój nie ma nic wspólnego z tematem ;Fa co do wzrostu I co że jestem niski ? (170cm)jak ktoś nie wie [; mi wystarcza a ty może kompleksik masz ;>? neon nie miał czego użyć przeciwko mnie to zaatakował mnie od tej strony :DDDDDDDd weź sie ogarnij bo to tak jakbym się do twojego "DLA" przyjebał :DDD oO I nazyywa mnie ciśnieniowcem z tego co wiem to ty majcina wyliściować już miałeś xxx więc kto tutaj ciśnieniuje slonik , zresztą miałeś przestać grać , a grasz :puppydogeyes:

EDIT: Sprawa z Ag3 kiedy płakałeś że nie będziesz grał w lidze bo jest pełna cziterów itd itd
a innego pytania nie znalazłem ,
no i odbiegłeś ty odbiegłeś od tematu , pisząc coś o mojej posturze, a ja odpowiedziałem [; Prawda w oczy kole :ok:
więc wróć do tematu albo zmień forum sfinka

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 30 lip 2011, o 12:23 przez friq, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 12:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Fajnie odbiłeś od tematu, ale nie zdziwiłem się, bo wiele kwestii zmuszających do odpowiedzi Ci nie pasowało.
Jeszcze tylko pokaż, gdzie napisałem iż nie będę grał w q2 i styka Twoich kłamstewek. Nie znajdziesz? A szkoda.
Chętnie przeczytam sobie później jak wrócę do domu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 12:26 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '')$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'N')ie fejkuj to nie bedzie problemu. Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele.
Sami robicie gowno z tej sceny a potem jeszcze zale.


bzdura,

o ile ktos nie czitowal, nie fejkowal kogos, ani nie mial obrazliwego nicka to na kazdym serwerze ma prawo grac na jakim tylko nicku chce.

jesli nf nie ma na asterze to panuja tam takie same prawa, bo nikt nie ustalal zasad na niego.

wytlumacz mi prosze ktore moje stwierdzenie jest dla ciebie bzdura zebym wiedzial jak sie do tej twojej bzdury odniesc
"Nie fejkuj to nie bedzie problemu." "Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele." czy moze moja opinia "Sami robicie gowno z tej sceny a potem jeszcze zale."

Nie widze zadnego sensu w twoim odniesieniu do mojego posta.


dokladnie to:

$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele.

jedna wielka bzdura, nigdy nie bylo NAKAZU do grania na realnicku i nigdy admin nie mial prawa za granie na nieswoim nicku banowac kogos, a stwierdzenie ze fejkow bylo niewiele to hmm, tylko w twoim swiecie chyba :). czyli wychodzi ze wszystko z tego zdania mija sie z prawda.

co do pierwszego zdania sie zgodze. Co do ostatniego to pytanie ktore sie nasuwa to kto robi gowno? w tej sytuacji adi czy pio? czy moze obydwaj.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 14:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Kolt hmm.. Kiedy byl jakis nakaz ? bo gram dosc dlugo w ta gre i sobie nie przypominam ? PAmietam jedynie ze na kazdy serwerze biegaly literki od a do z i klikaly :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 14:58 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Fejkowanie - ok. Proceder niezbyt fajny i potępiać to należy, ale bardziej martwi co innego. Dlatego request do Pio: proszę o rzeczowy dowód na to, że podczas omawianego tutaj meczu jeden z graczy wspomagał się wh/zbotem/ratbotem/colorbotem czy też spiked modelami.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 16:34 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
A wiecie co najlepsze ? ze danka ma to w dupie, darus to w ogole powinien zostac wyjebany z tej sceny bo tez ma w dupie. Wiec ogolnie nic sie nie stanie. Ta trójka ma wyjebane na wszystko. Czekamy tylko na to az darusia beda bic na serwerach i bedzie on banował wszystkich. V3non jako jeden z glownych adminow poiwnien podjac decyzjie i wyjebac pio ktory poprostu psuje gre innym :>

(znajac zycie pio zaraz napisze ze brat mu sie wkradl na admina i zbanowal (moim zdaniem jego brat j0n czy jakos tak nie jest tak bardzo pojebany jak on :D)

#Kolt
Wiem ze to bedzie zbyt chamskie ale wez wyjdz z tego tematu. Fejki zawsze byly i zawsze beda. Było juz tyle o tym gadane. To wszystko zdarzyło sie na asterze gdzie kazdy moze grac na fejku ile chce. W ktorym temacie bylo to poruszane. Wiec Wypierdalaj i bedzie ok.

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 17:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')dokladnie to:

$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele.


jedna wielka bzdura, nigdy nie bylo NAKAZU do grania na realnicku i nigdy admin nie mial prawa za granie na nieswoim nicku banowac kogos, a stwierdzenie ze fejkow bylo niewiele to hmm, tylko w twoim swiecie chyba :). czyli wychodzi ze wszystko z tego zdania mija sie z prawda.

co do pierwszego zdania sie zgodze. Co do ostatniego to pytanie ktore sie nasuwa to kto robi gowno? w tej sytuacji adi czy pio? czy moze obydwaj.

skoro stosujesz tego typu retoryke to ja tez sobie na to pozwole

nigdzie nie napisalem ze byl nakaz grania na realnicku i ze admin "mial prawo" banowac za fake'a - calkiem sprytnie sprobowales przerobic moje slowa - niestety nieudanie
bany lecialy tak jak napisalem - wchodzil na serwer np remi czy sickboy banowal feja i bylo po temacie
zapytaj kogos kto gral wtedy aktywnie czy bylo wiecej czy mniej fejkow niz teraz chociaz scena byla wieksza
za czasow boarda milosza (o ktorym pewnie nie wiesz bo nika norman wtedy nie bylo chyba ze miales jakis inny) tak to sie wlasnie odbywalo i nikt nie plakal potem na forum jak tutaj luczek - grales na fejku wchodzil admin sprawdzal co i jak i banowal
to ze ty o tym nie wiesz nie znaczy ze tak kiedys nie bylo
podsumowujac to co piszesz w odniesieniu do mojego posta calkowicie mija sie z prawda - jedna wielka bzdura powstala przez twoja niewiedze

maq: piszesz o czasach adminow zenona a ja odnosze sie do wczesniejszego okresu
troche nie trafiles

z luczkopodobnymi nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje bo to dla mnie intelektualny mezalians
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza