[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 10:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 19:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wydziel ktos posty dot astera do asters case.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 20:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')am grasz prawie zawsze na fejku wiec sie nie udzielaj. A co do tych pingow co wypisywales to 90% ludzi z vectra na asterze ma normalne pingi a na reszcie chujowe. Ciekawe gdzie ty bys gral jezeli na asterze bys mial 18 a na colnecie 45 ?
jakbym gral na fejku gralbym na a, b, c, d, e, f (...) alfa, omega ;| nie gram na fejku tylko na A L T nicku, ktory wszyscy znaja? o: na ircu tez fejkuje z nickiem DRAPSON, za to tez bedziesz plakal? :D :D
ta pustka w twojej glowie kiedys sie wypelni luczek? -_-

ps. w ogole EjTyKoles wtf ; ] jakies pytania jeszcze?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 23:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '')$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')dokladnie to:

$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele.


jedna wielka bzdura, nigdy nie bylo NAKAZU do grania na realnicku i nigdy admin nie mial prawa za granie na nieswoim nicku banowac kogos, a stwierdzenie ze fejkow bylo niewiele to hmm, tylko w twoim swiecie chyba :). czyli wychodzi ze wszystko z tego zdania mija sie z prawda.

co do pierwszego zdania sie zgodze. Co do ostatniego to pytanie ktore sie nasuwa to kto robi gowno? w tej sytuacji adi czy pio? czy moze obydwaj.

skoro stosujesz tego typu retoryke to ja tez sobie na to pozwole

nigdzie nie napisalem ze byl nakaz grania na realnicku i ze admin "mial prawo" banowac za fake'a - calkiem sprytnie sprobowales przerobic moje slowa - niestety nieudanie
bany lecialy tak jak napisalem - wchodzil na serwer np remi czy sickboy banowal feja i bylo po temacie
zapytaj kogos kto gral wtedy aktywnie czy bylo wiecej czy mniej fejkow niz teraz chociaz scena byla wieksza
za czasow boarda milosza (o ktorym pewnie nie wiesz bo nika norman wtedy nie bylo chyba ze miales jakis inny) tak to sie wlasnie odbywalo i nikt nie plakal potem na forum jak tutaj luczek - grales na fejku wchodzil admin sprawdzal co i jak i banowal
to ze ty o tym nie wiesz nie znaczy ze tak kiedys nie bylo
podsumowujac to co piszesz w odniesieniu do mojego posta calkowicie mija sie z prawda - jedna wielka bzdura powstala przez twoja niewiedze

maq: piszesz o czasach adminow zenona a ja odnosze sie do wczesniejszego okresu
troche nie trafiles

z luczkopodobnymi nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje bo to dla mnie intelektualny mezalians


musze to wkoncu napisac bo nie moge juz czytac co piszesz D:

ALE TY JESTEŚ KURWA PRZYKRY
_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 08:03 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Ja to widze tak akcja dzieje sie na asterach, sami piszecie ze jest tam gnoj i ze najlepiej wylaczyc je w pizdu, czepiacie sie Pio ktory na fejku, wyjebal potem fejka czy dal mu bana, dobrze i nie dobrze, dobrze bo jezeli teraz ludzie wiedza ze za byle co mozna dostac kopa/bana na asterach trzeba bedzie sie pilnowac ;) nie dobrze bo Pio jako admin w akcji nie pokazał się jako admin który powinien dawać przykład. Wyłączcie astery to poł graczy bedzie krzyczec ze komuna bo trzeba bedzie grac na serwerach NF. Prawda jest taka, że asterów już od dawna nikt nie kontroluje. I nie rozumiem dlaczego aby podjąc jakąkolwiek akcje trzeba dyskusji na xxx stron na fb. Nie rozumiem dlaczego nie mozna sobie najpierw zbanować choćby na dwa dni i wyjaśnić sobie sytuacje irc/fb/sex czat wp. Nikt od tego nie zbiednieje, pozatym przyciąganie nowych graczy do sceny q2. Chciałem zapytać jak wielu z was myśli, że dobrym sposobem promocji jest wprowadzanie nowych "usprawnień" typu NF, coraz większa kontrola na serwerach, bo nie sądze że dla nowych graczy, takie usprawnienia są dla nas przynajmniej wiem z kim gram i czego mogę się spodziewać po danym playerze. Poza tym puśćmy jeszcze spot reklamowy w tv żeby ludzie zaczeli ciupciać w q2 skitu. Bolączką jest to, że jest b. mało nowych graczy a nowi gracze to alter nicki lub fejki ludzi którzy już grali/grają. Powstał topic lista nie znanych osób w NF, super większość z nich to gracze którzy już kiedyś grali dla mnie to nie jest nowa osoba, niech powstanie topic nowi gracze nowe nicki które widzimy na serwerach, wtedy sobie zweryfikujecie jaka ta gra jest popularna. Po co promować q2 skoro ma ugruntowaną scene ten kto jeszcze będzie miał na to czas to będzie grał. Dem możesz wygrać w końcu czekaj cierpliwie a zostaniesz sam i będziesz rządził. Ten kto gra 4fun sie nie udziela, ja zrobiłem to raz tu i teraz wystarczy bo i tak jak mam ochote to sobie luźno pogram i gowno mnie obchodzi czy koles ma czita czy nie, przegrywać też trzeba umieć nawet jeśli to zależy od czita kogoś tam. Fakt faktem też wkurwia mnie gość który zmienia nicki na serwerach i temu chciałbym żeby wlepiono bana no ale coż to moje prywatne zdanie a prywata do niczego nie prowadzi. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 11:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@kknd
ciekawe jak banowanie innej osoby za to ze sobie gra i bije admina, ma niby przyciagnac nowych graczy.

masz dla twojej informacji. http://www.sendspace.pl/file/09bb5a366f33cb5f6047045 nie ma duzo, ale jest. przejrzyj, wyciagnij wnioski.

reszty mi sie nie chce komentowac bo takich posotow jak twoj nie da sie czytac.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 14:09 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Tobie jest ciężko cokolwiek przetłumaczyć więc w dyskusje to ja nie chce się z Tobą wdawać. No jasne nie przyciągnie nowy graczy bo przecież będziesz o tym w telewizji mówił, i zniechęcisz nowych graczy ;) Nie rozumiem jacy to nowi gracze byli tego świadkami i sie zniechecili do gry. Poza tym to, ze raz sie to zdarzylo nie znaczy, ze zdarza sie caly czas, burdel jest na asterach i nigdy nie wiadomo czy grasz z czitem czy nie. Kazdy tu gledzi o tym ze jest taki burdel admini ble, gracze czity ble. Ja sie pytam jak to chcesz tak wypromowac ta gre z przed 15 lat zeby ktokolwiek w nią gral, scena jest ugruntowana raz na pare miesięcy i tak Ci nowa osoba pogra. A co do twojego linku super ciesze sie, ze masz tyle wejsc na swoja strone internetowa, ilu graczy przybylo. Mam pomysł bądźmy elastyczni oddajmy władze w ręce dema na 2 miesiące i zobaczymy jak wypromujesz q2. Ja uważam, że co prawda grywanlość multiplayer jest zajebista, ale gra jest na tyle leciwa, że niestety dzieciaków nią nie przekonasz.

Edit:

Poza tym trzeba pomyśleć nie o nowych graczach, bo uważam że ta gra jest zbyt stara do promowania. Więc lepiej robić coś dla obecnych graczy poprawić sytuacje by nam się fajnie klikało a ten kto będzie chciał nowy zacząć gre to i tak zacznie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 15:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
robisz niezly mind fuck swoimi postami ;o ty czytasz w ogole swoje posty zanim klikniesz "wyslij" ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 17:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
KKND w tym wątku nie chodzi o nowych graczy i promocję q2 wiec chyba pojebały ci się tematy :S odsyłam do oglądnięcia dema i przeczytania Luczka newsa może ogarniesz co i jaG

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 17:47 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Nie no spoko przeciez kazdy w tym temacie pisze OT np. Dem ktory jak zwykle pisze chocby o Dance. Przyszedl taki KKND i nie moze wyrazic OGOLNEGO zdania o sytuacji jaka jest na scenie bo temat dotyczy Pio, nikt nigdy tutaj nie pisze stricte do tematu, a w miedzy czasie potraficie tylko najezdzac na siebie lub na kogos. Jestescie facetami a gorzej sie z wami dogadac niz z baba ktora ma okres. Ja wiem jedno dalej sobie bede gral i wiecej udzielal sie nie bede, bo lekarstwa na scenie nie ma i nie bedzie na takie akcje jak Pio cziterstwo bluzgi fejkowanie i inne gowna chcecie zeby bylo lepiej to niech kazdy zacznie od siebie bo najwieksza czesc sceny to wy na tym bordzie. To tyle wybaczcie ze oftopa sobie robie czy jak tam uwazacie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 18:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Afera, bo fejk zbanował fejka. Czy was przypadkiem wszystkich nie popierdoliło?
Serwer toleruje fejki więc co za halo? Zarówno Pio jak i ADi miał prawo fejkować, a że trafiła kosa na kamień...

$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')do kosza z tym topiciem? ja tez oczekuje ze do czegos ten topic jednak doprowadzi bo wedlug mnie i pewnie nie tylko mnie pio nie powinien juz sie zajmowac adminowaniem na serwach.

Na tej scenie jest wiele rzeczy nie na miejscu. GET DEAL WITH IT :(

- bezkarne czity
- omijane bany
- liga nie w tych rekach co trzeba
- admini nie w tych rekach co trzeba
- zle zachowanie adminow
- brak odezwu odpowiedzialnych osob (czyt. wszystko maja w dupie)

mozna by dalej wymieniac :C

By nie OT, Newash napisał kiedyś coś mega mądrego:
Kogo serwer, ten na nim panem i robi z nim co chce. Venon dal admina Pio... Nie chcecie admina dla Pio? Gadajcie z Zenkiem a nie kolejne setki postów na FB jaki to jest system bezkarny.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 18:49 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
heh dobrze powiedziane, nawet dobrze to przedstawiles, bo pamietam ze specjalnie w nofake zrobilismy tak ze admin nadaje uprawnienia glownego admina serwera komus i on zarzadza adminami na tym serwerze, a admini nf nie moga w to ingerowac, bo wlasnie bylo mowione o tym ze nf nie powinien ograniczac wladzy admina serwera, to on jest jego wlascicielem i moze sobie robic z nim co chce, my tylko mu udostepniamy modul nofake... sytuacje mozna porownac do astera, moze pio nie jest jego wlascicielem, ale zenon ktory nim zarzadza dal mu admina i tak jak mowilem na poczatku do zenona powinniscie sie zwrocic w tej sprawie jesli uwazacie ze pio nie powinien miec tam admina


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 16:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
że tak spytam

wszedłem sobie chwilowo na aster2 pod fejkiem, gdzie było 50% fejków i nagle ni stąd ni zowąd dostaje kicka, jak pytam czy można zagrać

z obecnych realnicków, chyba nikt nie władał adminem, więc jak to można wyjaśnić? generalnie wyjebane, ale ładny chlew się patrze robi :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 22:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
8O

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 5 wrz 2012, o 21:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
nie chce smiecic i robic nowego tematu

na coolnet teamplay dm lataja sobie 2 czity, pod roznymi nickami (TO, PIO, olisadebe, pik etc.)

tutaj demko nagrane z povu obydwu czitow, mniej wiecej pol na pol, jak ktos ma checi niech sie zajmie sprawa

http://wyslijto.pl/files/download/9e4ie4xjyp

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 5 wrz 2012, o 21:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
co z tego jak admini i tak maja na to wyjebane

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 5 wrz 2012, o 22:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
kurwa te zjeby mnożą się w zastraszającym tempie było ich raptem 2 teraz jest już z 4 :S LUDZIE SKOŃCZCIE Z TYM MONOPOLEM i dajcie admina osobie która jest dostępna by można było reagować szybko chociażby za pośrednictwem IRC'A gdyż na obecnych towarzyszy czeka się 48h z czego 95% osób starających się jakoś informować o tym że na serwerze goście graja na wh psując fun nie wiedzą nawet jak się z nimi skontaktować :shocked!: !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 5 wrz 2012, o 22:38 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
A apropo irca - żeby wchodzić na irca, gdy się jest adminem, tylko po to, żeby czekać na polecenie interwencji?
Eee chyba już nie tędy droga. Nowy kanał komunikacji jest chyba potrzebny. Face czy Gmail z chatem - chyba trzeba się za to w końcu wziąć.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 5 wrz 2012, o 22:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
za przykład podałem irca spytasz czemu? odpowiedź jest prosta
w poprzednich moich komunikatach wklejałem wiadomości osób które spamowały mi prv właśnie za pośrednictwem IRC'A by zrobić z tym syfem porządek dodam że nie były to jednostki ...


ale jeśli twój sposób miałby okazać się skuteczniejszy to czemu nie jestem za!!

Realia znamy póki co jaki pomysł by nie był to i tak walka z wiatrakami !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 10:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dopoki ktos nie da klapsa dance, to sie nic nie zmieni. proponuje ją slapowac raz na tydzien, bo jak zawsze tutaj jest reakcja od akcji do akcji, zamiast wdrozyc cos na stale, a te czity pewnie biegaja na neo, wiec niech ktos czuwa na litosc Boska.

tak was to boli dac komus cos zrobic, by gralo sie lepiej - juz nawet nie pisze o sobie, ale o potencjalnych innych graczach, korzy mogliby cos pomoc w tej kwestii? a jak ci sie nie sprawdza, to nastepni, nastepni, az do skutku. nie siedzcie z zalozonymi rekami. no kurwa, co z toba nie tak danka?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 10:05 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
To Danka siedzi wciąż na ircu a tu taki burdel?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza