[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 13:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: #q2.pl czyli na uklady nie ma rady
PostNapisane: 19 wrz 2009, o 14:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
;o :D i tak jakby zrobili porządek zaraz było by to samo ;d a tak to śmiesznie jest :D przynajmniej

//Poprawilem siwusieńko :P

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 19 wrz 2009, o 14:51 przez friq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #q2.pl czyli na uklady nie ma rady
PostNapisane: 25 wrz 2009, o 15:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
nev nie zabieraj glosu jak nie siedzisz na ka_nale O K E J ?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Lista adminow
PostNapisane: 24 paź 2009, o 16:27 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
Myślę ze warto wprowadzić mała rewolucje w adminach na serwerach w celu "poprawy porządku", serwery objęte programem to:
aster, esports, neostrada, throne

Lista osób które uważam za wiarygodne, rozsądne
danka (choć ona już wcześniej ma takowego), darek, fasadin, rul, neon

oczywiście czekam na propozycje dodatkowych osób lub oceny wymienionych

Każdy miałby swoje konto i wiadomo reagował wtedy kiedy to jest potrzebne, regulamin "adminowski" pojawi się niedługo.
Obecnie wygląda to tak ze albo ja albo danka lub admin PLQ2 (który teoretycznie miał być używany tylko podczas meczu) reagują na jakąś sytuacje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 24 paź 2009, o 16:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
z tych wymienionych zostawilbym tylko rula i darusia...

danka - sprawa xawika. wiadomo ze kobiety sa zawziete i zlosliwe.
fasadin - ostatnio jako sedzie nie dopilnowal zeby "jego zgloszenie" o cziterach mialo jakies odzwierciedlenie w dzialaniach.
neon - bo nie potrafi nigdy uargumentowac swojego stanowiska tylko zmienia temat i rznie glupa...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 24 paź 2009, o 16:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
mowa tu o adminie imienym? no i regulamin wlasnie o to chodzi bo wiele razy spotkalem sie na serwerach z chamstwem itd i nie moglem kiknac takiego osobnika z jednego powodu ze mialem admina ligowego i nie chcialem robic przypalu lidze. jak bylby admin imienny wtedy jestesmy wstanie opanowac bany bo kazdy admin musialby wytlumaczyc sie ze swojego postepowania. No i raczej tu chodzi o jakis regulamin ustny tak umowny? czy bedziesz spisywal tak jak na plq2 i przy pierwszej okazji ktos bedzie wytykal zostalem wykopany z serwera bo np. napisalem blabla bla a w regulaminie tego nie ma


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 24 paź 2009, o 17:02 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
każdy będzie miał swojego indywidualnego admina


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 25 paź 2009, o 00:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
rozumiem ze cala misja ma na celu delikatne oczyszczenie sceny z buractwa?

eh moze w koncu ktos zrobi pozadek z tymi nadpobudliwymi literkami i innymi fejusami czujacymi sie bezkarnie :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 25 paź 2009, o 11:33 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
admini nie bede po to zeby gonili fejkow

nowe osoby ktore przyszly mi na mysl

pio, vibez


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 28 paź 2009, o 08:06 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '.')...
swoja droga, ten "moderator" chujowo wyczyscił ten temat.

....

jak sie sprawa rozwija? kto biega juz z adminami ?


sorry, zapomniałem o Twoich postach
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 30 paź 2009, o 21:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
zenek?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 12 lis 2009, o 13:15 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
zgłaszam kandydaturę DODY czyli doddiego, gra w q2 nieprzerwalnie od kilku lat i jest okej

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 12 lis 2009, o 14:45 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
dodi i tak shackuje serwery :D ale popieram kandydature :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 16 lis 2009, o 14:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
to ja tez chce, sciagam Q2 wlaasnie :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 gru 2009, o 00:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
topic umarl? bedziemy to dalej ciagnac? no i co z adminami na DM strasznie duzo tam cziterow gra a Yoss nie zawsze ma czas zeby sie opiekowac tym chodz chwala mu za to co robi przez tyle lat dla q2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 gru 2009, o 01:31 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
Co wogole da ta lista?I tak wiekszosc z adminow wchodzi na serw pod fejkiem.Na serwach jest burdel z nedza i totalny bajzel a niewydymani malolaci szaleja zamiast konia sobie zwalic.Gdzie admini?raz na tydzien wpadaja,odwiedzic?Czy wogole ktokolwiek tu ma jakies zasady co do kultury,zachowania sie i wypowiedzi?Admin?Gdyby ktokolwiek zajal sie tym wszystkim na powaznie a nie tylko pisal posty nr 3000 to na serwach bylby spokoj bo ludzie obawiali by sie restrykcjii.Tak ,kazdy ma to w d....pie.Przypomina to Polski rzad,masa chalasu - efektu zero.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 gru 2009, o 02:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
no wlasnie dlatego tak jest bo nie ma adminow D: sa tylko ligowi ktorzy se moga wchodzic pod fejkiem i tak robic jak mowisz a my tu rozmawiamy o adminach imiennych wtedy bedziesz wiedzial kto cie kopnal i wrazie czego mozesz sie poskarżyć. W tej chwili sa tylko dwa takie admini i maja je ludzie ktorzy nie maja za duzo czasu na granie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 gru 2009, o 14:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
umek teraz to pierdolisz. Mówisz, że nikt nic nie robi. Jak był topic odnośnie jakiegos systemu antyfejkowego, jakoś nie odzywałeś się, nagle Ci to przeszkadza. Jeśli już kierujesz jakieś zarzuty w kogoś stronę pokaż, że sam coś chcesz zmienić. W pojedynkę tu nikt nic nie zdziała. Do kogo masz pretensje o burdel? Adminy ligowe nie uprawniają do bycia panem serwera i jakiegokolwiek banowania poza ligą. Co do fejków używanych przez adminów, to on jak każdy inny. Dopóki można fejkować, będą tacy ludzie. Ja mam wyjebane na to więc zawsze mnie znajdziesz pod jednym nickiem od 8lat, chyba, że gram ligę z tagiem.
Admina powinny mieć aktywne osoby, dlatego moim zdaniem powinien to być -> rul


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 7 gru 2009, o 18:12 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'u')mek teraz to pierdolisz. Mówisz, że nikt nic nie robi. Jak był topic odnośnie jakiegos systemu antyfejkowego, jakoś nie odzywałeś się, nagle Ci to przeszkadza. Jeśli już kierujesz jakieś zarzuty w kogoś stronę pokaż, że sam coś chcesz zmienić. W pojedynkę tu nikt nic nie zdziała. Do kogo masz pretensje o burdel? Adminy ligowe nie uprawniają do bycia panem serwera i jakiegokolwiek banowania poza ligą. Co do fejków używanych przez adminów, to on jak każdy inny. Dopóki można fejkować, będą tacy ludzie. Ja mam wyjebane na to więc zawsze mnie znajdziesz pod jednym nickiem od 8lat, chyba, że gram ligę z tagiem.
Admina powinny mieć aktywne osoby, dlatego moim zdaniem powinien to być -> rul


Wiec po kolei.Nie pierdole ,bo juz jak to robie to mam w zwyczaju troszke poruszac dupa.jezeli byl topic odnosnie fejkow to widocznie go przeoczylem ,gdyz jak sam widzisz jestem noob jezeli patrzac na liste postow.Chcialbym cos zmienic,lecz nie mam fizycznie takiej mocy by doprowadzic do porzadku kilka serwow.Moge tylko tu z wami pogadac i mowic co o tym sadze.bede konkretne osoby,bedzie efekt to bedzie spokoj i kultura na serwach a nie jakies zachowanie gnoja.Czesc szczyli tak sie wozi,czesc starych padalcow co to maja troszke lepszy skill i od razu woza sie jak maciek z klanu absolutnie nie szanujac mlodych graczy,przez co scena nie rozwija sie(mlodzi boja sie wyjsc i pokazac a w koncu rezygnuja gdy kazdy ich tak jedzie).troche tolerancjii,zrozumienia.Nie kazdy od razu budzi sie pro graczem,od czegos trzeba zaczac.Po za tym sam nauczylem kilka osob grac w q2,a gdy zaczal mi sie jebac komp to cisza,nie ma mnie i totalna pustka.Zalosne,ale to uczy ,ze z gnojami nie warto zaczynac grania,badz z osobami ktore mowia o jezdzie bmw6 ewidentnie sniac na jawie.Wiec please relax.Moge zglosic swoja kandydature,bede dbal o stabilnosc i porzadek na serwach....lecz,nie bede nikomu lizal dupy by wkrasc sie w laski.Wybierajcie sposrod siebie,gra czy nie gra,ma charakter czy nie ma a i tak bedzie adminem.Wiec efektow bedzie zero,pomijajac ta gadke o imiennych adminach,ktorzy wg.mnie sa swietnym rozwiazaniem o ile nie beda spac.Wiec jak ktokolwiek bedzie sie smial to od razu widac ze mam do czynienia z 15 latkiem.Wiec co mi tam.Zglaszam swoja kanydature,nie znacie mnie?nie lizalem nikomu dupy?jestem codzien na serwach mimo jebiacego sie wiecznie kompa i lacza.Pomagam tym co potrzebuja informacjii i nie kaze mlodego ,ze jest cienki albo najstarszy lamerski tekst " pozdro i pocwicz",co jest juz zalosnym pokazaniem swoejego malutkiego ego.kazdy zalosny tekst pod spodem ,ze umek zglosil swoja kandydature ble ble ble bedzie zalosny,chce tylko sprawiedliwosci.Wy zrobicie co uwazacie,na szczescie 18 lat juz mam za soba kilka lat temu.Pozdrawiam.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 8 gru 2009, o 01:27 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Ale przecież venon prawie cały rok jest na irc i możesz tam mu się pożalić. Nie to, że lanther>sng.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 9 gru 2009, o 00:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Mi dajcie admina, jestem dość active i moge zrobić porzadek od czasu do czasu :D

Jednego Kondzio daj, na próbe :D

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza