[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 05:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 10:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Ja już napisałam co miałam do napisania a nie należę do osób, które piszą codziennie jakieś żale jak niektórzy.
Proszę mi podać osoby aktywne na serwerach a chętnie kilka adminów rozdam.
Admina ode mnie nie dostanie dem. Nie umniejszam jego wiedzy, ale nie uważam również, aby do nagrywania demek, udowadniania, że ktoś ma czita admin był komukolwiek potrzebny. Napiszę tutaj listę adminów i będziecie wiedzieli do kogo się zwrócić. Myślę, że urbasek też może Wam takową listę napisać jeśli będziecie chcieli.
Na fb garstka osób pisze, aby demowi admina dać, ale druga garstka mi pisze prywatne wiadomości (nie będę wymieniać z nika, bo jeśli piszą prv to znaczy, że nie mają z nim ochoty dyskutować), że absolutnie dem nie powinien mieć admina (wbrew pozorom niekoniecznie są to osoby grające jakoś bardzo długo w q2).
Jak wszyscy wiedzą jestem podobnego zdania dlatego ja nie przyłożę się do tego, aby go otrzymał.
Kogo więc proponujecie na adminów? Czekam na propozycje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 11:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pewien wlasciciel serwerów wyslal dzis do mnie maila ze sie boi ci sprzeciwic bo podobno od kilku lat nie konczy ci sie okres. stwierdzil, ze nie byloby burdelu gdybys nie byla wsciekla baba z kompleksami i calym workiem fochow, uprzedzen, a do tego nie byla pamietliwa, albo chociaz gdyby ktos cie wreszcie wychedorzyl. oczywiscie nie moge ci powiedziec ktory to wlasciciel serverow oraz nie moge ci wkleic tresci maila,

[most important part]
ale przyznaj ze to brzmi bardzo wiarygodnie. prawie tak jak spam prywatnych wiadomosci ktore dostalas a ktore przytoczylas z powietrza, nie podajac zadnych faktów.
[/most important part]

pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje ze nie dostane bana na fb za bycie szczerym z scena :)

edit:
aktywne osoby, aktore maja odrobine wstydu zeby nie lgac:
simson,
bezel,
tommy,
adi
i pewnie jeszcze pare wiecej innych.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 11:12 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
:rozjebany:

w razie czego moge pomoc.

otrzymalem juz admina na ktoryms z serwerow PQ (a moze nawet na wiekszej ilosci?) ale rzadko tam wogole cokolwiek sie dzieje. Natomiast na coolnetach kubusiach nie da sie nic zrobic, zreszta tam chyba nigdy nie bylo adminow takich stricte - czesciej ludzie adminem plq2 operowali.

Teraz powinienem byc czesciej dostepny w godzinach 21-23. Bede tez pewnie idlowac na irc'u.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 11:14 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
nie interesuje mnie to, czy mi wierzysz, jak dawno zauważyłeś pewnie, w ogóle nie interesuje mnie co do mnie mówisz.
Za kandydatury dzięki.
Jeśli ktoś sam chciałby się zaoferować to też proszę pisać.
Inna bajka, że te adminy trzeba będzie ciągle zakładać na nowo, bo każdy restart serwera = ich utrata niestety.
Wezmę też listę adminów od urbaska.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 11:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak cie tylko uswiadomie danusiu. ja tego admina nie potrzebuje dopoki jest gro ludzi z adminami, ktorzy beda pilnowac porzadku wedlug pewnych okreslonych zasad. Moj cel zostanie osiagniety jak tylko rozdasz adminy, co bedzie rownozaczne z przyznaniem admina mi. Bo do czego ja bym go potrzebowal poza banowaniem cziterii? wazne ze bede mogl podczas grania zwrocic sie do jednej osoby z wielu by przyszla na server i w wypadku gdy mam pewne dowody na czitowanie podjela odpowiednie kroki - ban / kick - nawet sie nie waz napisac ze tak kiedys bylo. bo gdyby tak bylo, to by nigdy nie powstawaly tematy o tym ze adminow brak, lub o tym ze gdzies gania cziter.

a ja nie rzucam oskarzen na lewo i prawo bez powodu.

tak wiec gardz sobie mna do woli. z momentem gdy rozdasz adminy ja swoj cel osiagne i bede usatysfakcjonowany, ze wreszcie cos poszlo do przodu.

ps.
miej jeszcze troche przyzwoitosci i nie daj admina wszystkim tym, ktorzy boja sie na fb wypowiedziec swoje zdanie na temat mojej osoby jako admina. Jesli tak sie boja odpowiadac na moje argumenty to nie zasluguja na to by byc adminem. bo po co nam znowu admin z twojego koleczka wzajemnej adoracji, ktory nie bedzie mial odwagi uargumentowac swojej decyzji w sprawie danego gracza ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 12:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '
')Proszę mi podać osoby aktywne na serwerach a chętnie kilka adminów rozdam.
Admina ode mnie nie dostanie dem. Nie umniejszam jego wiedzy, ale nie uważam również, aby do nagrywania demek, udowadniania, że ktoś ma czita admin był komukolwiek potrzebny.


A kim ty kurwa jestes by decydowac za serwery ktorych nie jestes nawet wlascicielka? kto ci w ogole dal prawo do monopolu osadu? wez oddaj te adminy i wypierdalaj z tej sceny jak najdalej potrafisz - nie chcemy cie tutaj glupia pindo.

wkurwilas mnie :D
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 12:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
kiedys mialem jakiegos admina tak i teraz mozna mi dac, jestem srednio aktywny, ale akurat to demko co wczoraj rzucilem to ja nagrywalem a wiec trafiam na zjebow i chetnie poczyszcze ;]

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 12:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
no to zacznij od razu od siebie :ok:

dobry post majcin. w pelni mozna sie z nim zgodzic. danka swoim parciem do wladzy doprowadzasz do jeszcze wiekszego syfu, przestan sie unosic, bo ski2 kim ty jestes zeby tak zydzic jakichs glupich adminow.. skoro nie masz juz od dawien dawna nic wspolnego z klejkiem to dlaczego wciaz tu jestes i wciaz inni musza cierpiec pod wplywem twojej dyktatury? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 13:11 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
skitu kobieto chyba najwyższy czas odejść

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 13:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
okej radźcie sobie sami, adminów zakładać nie będę skoro to waszym zdaniem "parcie do władzy". Mam te adminy od jakiś 10 lat i trochę śmieszni jesteście pisząc, że to, że chce, abyście napisali kto jest aktywny, żeby założyć adminy, aby Wam się lepiej grało, to wywyższanie się. Stałe kółko moich "Przyjaciół".
Grajcie sobie z czitami, męczcie yossa, jęczcie na fb, cokolwiek. GL.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 13:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'o')kej radźcie sobie sami, adminów zakładać nie będę skoro to waszym zdaniem "parcie do władzy". Mam te adminy od jakiś 10 lat i trochę śmieszni jesteście pisząc, że to, że chce, abyście napisali kto jest aktywny, żeby założyć adminy, aby Wam się lepiej grało, to wywyższanie się. Stałe kółko moich "Przyjaciół".
Grajcie sobie z czitami, męczcie yossa, jęczcie na fb, cokolwiek. GL.


nie omieszkam poprosic yossa o przejecie kontroli nad jego serverami posilkujac sie tym postem.

moja piaskownica, moje zabawki, mammooooo, oni nie chce sie ze mna bawic !

wiecie dlaczego ona tak napisala? bo ktokolwiek nie pojdzie do yossa to odbije sie jak od sciany. nie dlatego, ze nie da sie z nim skontatktowac, tylko dlatego, ze mu nasciemnia o kazdym kto poprosi o przejecie opieki, jaki to on jest nie dobry i wogole - wiem, przerobilem na wlasnej skorze jak danka byla zazdrosna x lat temu ze dzieli admina na serverach yossa ze mna.

z yossem jedyny problem jest taki, ze ma +45, >50(?) lat i nie chce mu sie dociekac kto ma racje. on hostuje servery dla q2 i mysli ze danka wszystko ogarnia bo nikt nigdy do niego nie poszedl z skarga na danke. a nawet jesli, to yossowi bylo wygodniej ingorowac wszystkich do okola niz faktycznie czytac logi etc bla bla bla. trudnu mu sie dziwic, no ale kto nie probuje ten nic nie zyskuje.

a na serverach yossa jak najbardziej mozna jeszcze duzo zmienic by gralo sie lepiej - np odpowiedni modt przy wejsciu na server.

ps.
wydzwiek twojego posta powinien otworzyc wielu osobm oczy. albo jestescie ze mna i gracie wg. moich zasad, albo jestescie przeciwko mnie i mam was w dupie. rage quit? tak danusiu. podsumowalas 10 lat swojego "panowania" jako admin serverow yossa
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
[trolololo mode]
Ej sorry, nie wytrzymuje..
beka z tematu :DDDDDDDDDDD
danka się focha, a tekst dema o okresie zaraz pod jej postem, gdzie pisze ze nie da mu admina, butthurt :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
BODOM nie grasz to sie nie wpierdalaj w temat (C) dem HAHAHAHAHA
w dodatku dem czekal na takiego posta by miec logi i pognac z tym do yossa... "TERAZ JA BEDE MIEC KONTROLE NAD COOLNETAMI" <om nom nom>
Najlepsze jest to, że yoss nic z tym nie zrobi i dalej bedzie gowno... A wszystko to wina Danki :D
Ale spoko, jeszcze przejmiemy PLQ2, poczekamy tylko na emoquita :DDDDDDDDDDDDDDD
[/trolololo mode]

Anyway.
Mam adminy na wszystkie PQ. Jak by co, moje GG jest, na ircu rowniez siedze, czasami odpowiem po minucie czasami po godzinie. Zycie.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
danka :ok:

tym postem pojechalas po calosci, na tacy podane jak bardzo boli cie to, ze nie wszyscy chca wchodzic ci w dupe i traktowac cie jak jakiegos wodza, nie wszyscy sie z toba zgadzaja bo widac jaka jestes i ski2 nie ma co traktowac ciebie powaznie.. :< pokazalas swoja dojrzalosc :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@doddy

nie pomyliles sie bardzo w swoim trolowaniu. sprostuje jednak, ze wcale to nie musze byc koniecznie ja... omg a co do okresu... klamsto za klamstwo. proste, nie? chyba jednak nie.

zeby kuc zelazo poki gorace
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=68&t=3737

ps.
ja tam wierze w to, ze jesli pojsc przygotowanym do yossariana to zrobi tak jak bedzie chciala scena. po prostu kiedys nie bylo sily przebicia by to zrobic, a danka sama sobie wykopala dziurke do ktorej wpadla... dziurke - hihihihi D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Poważnie rzecz ujmując:
Zgodzę się z tym - trzeba zrobić porządek na tych serwerach; nie może być tak, jak jest do tej pory.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:20 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 15:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
@doddy troche sie mylisz odnosnie mojej osoby bo skacze sobie po coolnet dm, gdzie bezkarne czity sa jednak sporym problemem. Juz olac wh, niech sobie tam graja ale aimboty sa jednak troszke wkurwiajace.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 18:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
DANKA ZGŁASZAM SWOJĄ KANDYDATURĘ DO OGARNIĘCIA TEJ STAJNI AUGIASZA KONTAKT IRC SIEDZĘ TAM 25/H

PS
PRAWA ZNAM WIEC WYTYCZNYCH NIE POTRZEBUJĘ !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 11 wrz 2012, o 10:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
przemysl to danka
dem jest najlepszym kandydatem, ja go popieram !!! :D :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista adminow
PostNapisane: 2 paź 2012, o 00:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '@')doddy troche sie mylisz odnosnie mojej osoby bo skacze sobie po coolnet dm, gdzie bezkarne czity sa jednak sporym problemem. Juz olac wh, niech sobie tam graja ale aimboty sa jednak troszke wkurwiajace.

cho lepiej qw, dawno nie gralismy ;>
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza