[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem z kompem
PostNapisane: 20 paź 2009, o 12:51 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
nie,nie mam nic.Wczoraj skanowalem kompa roznymi programami - czysciutko,zadnego syfu....nawet najmniejszego badziewia....

poza tym dzieki za kerio,swietny firewall////


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem z kompem
PostNapisane: 21 paź 2009, o 20:22 
Stryjek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2002, o 14:00
Posty: 2588
Lokalizacja: DuB
Karma: 122
no widzisz jednak masz bledy na dysku - widocznie musisz je jakos naprawic

_________________
samochody, prostytutki, zapiekanki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem z kompem
PostNapisane: 22 paź 2009, o 13:59 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
no wlasnie,tylko jak....sa programy podobno do tego ,lecz......jak zle ich uzyje to moge juz calkowicie przeorac dysk twardy i wogole bedzie lipa :bij: dzisiejszy dzien bedzie poz znakiem szukania wyjscia z tej sytuacjii,oby tylko byly jakies efekty.....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem z kompem
PostNapisane: 6 gru 2009, o 01:42 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
Witam po przerwie na reklame...dysk nowiutenki,juz nie zwalnia i nic nie zacina itd.Tu jest malina ( miales racje dem - dysk szwankowal ).Przy okazjii dostalem od szwagra zasilacz 500w i zamienilem swojego geeforca 8500gt na 7900 gtx.tu jest pieknie.Ale co jest z ta myszka????!!!!raz normal reaguje raz musze suwac i to ostro by byl jakis efekt.Zainstalowalem dzis nowe stery pod usb 2.0 i to samo.Moja lady mowi ,ze przetarlem podkladke pod myszka....faktycznie ,na srodku jest faktura bardzo starta.Ale przeciez mysz,nawet na podczerwien nie powinna tak zwalniac swojej reakcjii....????kupilem jakas mysz Active - Jet'a,jest swietna ,fantastycznie lezy w lapie ale to juz 3 myszka i kazda tak samo sie zachowuje.W panelu ustawilem czulosc myszki na maxa,to samo.raz reaguje blyskawicznie,drugim - jest mulowata.....macie jakies pomysly?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem z kompem
PostNapisane: 22 gru 2009, o 03:56 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
Mam blue screeny IRQL_NOT_LESS_OR_Equal
Rozpoczynanie zrzutu pamieci fizycznej....

wiem,ze na kompie szfagra q2 lata mi az milo,ale na moim padlina.Jakies problemy ze sprzetem chyba.....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem z kompem
PostNapisane: 11 maja 2010, o 17:03 
Przyczajony

Dołączył(a): 26 wrz 2009, o 14:00
Posty: 50
Karma: 2
Witam po....ladnym kawalku czasu juz.Moge powiedziec tylko tyle : NAPRAWILEM!!!!

Dobra,opisze teraz co sie dzialo w czasie mojej walki i co zrobilem takiego,ze mi dziala.

Usiadlem sobie pewnego wieczora( 4dni temu ),zakupilem 4-ro pak zywca,na spokojnie,przeanalizowalem co juz zrobilem,min.:

- defragmentacja dysku Perfect Diskiem
- okreslenie /nadanie stalej maxymalnej wartosci pamieci wirtualnej
- ochudzenie systemu,powylaczanie zbednych procesow i uslug systemowych
-podmianka plikow min. nttdll.dll za pomoca konsoli odzyskiwania
- uaktualnienie windowsa
- ponowna instalacja sterownikow ( do karty graficznej zainstalowalem starsze sterowniki )
- ponowna konfiguracja firewalla
- dokladne oczyszczenie pc - z ewentualnych wirow jak i metoda "pedzelek i sciereczka"
- wywalenie paka z codecami,zainstalowanie odchudzonej wersji a nie "all in one "
- usuniecie starych wpisow w rejestrze,pozostalosci po odinstalowanych prgramach itd.

Oraz mase innych rzeczy o ktorych juz nawet nie pamietam.

Jednakze to nadal nie usunelo problemu z q2.Wiec sciagnalem raz jeszcze nowego klienta,i odpalilem plik cfg.cfg . Dodalem tylko podstawowe komendy odnosnie wydajnosci fps,odswiezania,liczby renderowanych klatek na sekunde.

Wlaczylem troche zrezygnowany kłejka i moje oczy wyszly z orbit!Czizys krajz!o to chodzilo caly czas - fpsy ktore pokazywalo na drawfps przekladaly sie na szybkosc,czulosc myszki i blyskawiczna reakcje.Lecz ciagle pozostawalo pytanie co bylo nie tak.Odpalilem swoj stary plik cfg.cfg ,odpalilem nowy uzupelniony tylko i wylacznie o te komendy.Zaczalem porownywac.Pierwszy blad to skopiowanie pliku cfg.cfg do kazdego podkatalogu q2 / powinien byc tylko w folderze .Dalej. Komenda gl_modulate ,wartosc przy niej podana byla odpowiednia do rozdzielczosci na jakiej gram,lecz kolejna juz gryzla sie z modulate,gdyz wartosc przy niej nawiazywala do innej rozdzielczosci!!!!Mowiac krotko - jedna wykluczala druga.


w tym momencie powinienem pukac sie w glowke i slyszec dzwiek 3 szarakow latajacych po czaszce:)

Przypomnialo mi sie,ze kiedys jak 1 raz odpalilem i zaczalem edytowac plik cfg,to czesto bylo to na zasadzie - "zmniejsze,zmienie,sprawdze" i tu przegialem pale widac.

Nienaturalny byl fakt,ze raz dzialal dobrze a drugim razem mialem ochote wywalic pc za okno( to bylo czesciej ).W miedzyczasie mialem inny problem - w zwiazku z nim wydalem na pc jakies....700zl,co jednak teraz mi sie oplaca bo komp jest lepszy.byl okres,ze klikalem sporadycznie i sciagalem sobie juz nowa gre bo nie mialem pomyslu jak naprawic ten problem ( cod4 ).Po usunieciu czesci z uslug systemowych,ktore sa wogole nie potrzebne dla takiego zwyklego zjadacza parowek jak ja,pc znacznie lepiej dziala,ram nie jest tak juz obciazany jak i wolanie uslug microsoftu o dostep do neta( nawet jak firewall je blokowal to wplywaly znaczaco na jakosc w czasie gry ).Zakupilem nowe kosci ram - geil'e dragony cl4,sa znacznie szybsze od standardowych cl5 goodrama czy kingstona w ddr2 800mhz.

Reasumujac: od 4 dni moge w koncu grac.Dziekuje bardzo za zainteresowanie i proby pomocy,sugestie itp.Mialem juz takiego nerwa ,ze nie potrafilem spokojnie myslec w czym tkwi problem.Teraz czytajc swoje posty widze jaki bylem w goracej wodzie kąpany.

Wielkie Dziekuje chlopaki:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 169 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza