[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

opentdm vs tdm
opentdm 43%  43%  [ 28 ]
tdm 56%  56%  [ 37 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 16:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pimpek', 'C')o tu popierac. Pio blysnal inteligencja w tym poscie i zastosowal "argumenty Kononowicza" w stylu "glosujcie na mnie bo jestem najlepszym kandydatem" :D


cicho, ja mu dalem + za patriotyzm
;]]]]
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 17:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
Pio
r1ch nie jest zadnym kolesiem z dupy, dzieki niemu scena q2 dalej istnieje
tdm nie napewno nie przebija opentdm :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 17:20 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
: )

venon, uzasadnij dlaczego na pewno nie przebija?
lada dzień wyjdzie wersja z pierwszymi poprawkami, tdm wraca do łask programowania i życia (więc argument, że projekt nie żyje zniknął)

http://gingers.rulez.pl/tdm

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 17:25 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
wystarczy spojrzec na liste cvarow :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 19:08 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
a to bariera nie do przeskoczenia jesli chodzi o tdm ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 19:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
no i co z tego ze otdm na webcfg po co mi to? nie jest mi ciezko wpisac tl 20 bo to przewaznie zmieniam na mecz ligowy a statystyki na www? na coolnet dm tez sa a czy ktos tam zaglada?
autoscreenshot kolejny bajer tylko po co? zeby mi robilo smietnik na dysku ?
lepiej poczekac na tdm a jak chcesz wspierac kogos to wspieraj oniego

r1ch nie jest zadnym kolesiem z dupy, dzieki niemu scena q2 dalej istnieje (c) v3non

wznies mu pomnik

miesiac temu wprowadziles na 3 serwery sQ otdm jak widac nikt tam nie gra serwery swieca pustkami


Ostatnio edytowano 19 gru 2008, o 20:04 przez Darus, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 19:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
darus, nie kumam cie. gdyby nie rich nie mielibysmy anticheata i wszyscy by na wh biegali a gra nie mialaby sensu wiec by sie skonczyla...byc moze ze znalazlby sie ktos inny, ale to nie znaczy, ze nie nalezy byc wdziecznym richowi. co do otdm to ma pare fajnych opcji, ktorych w tdm nie ma i to jest jego plus

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 20:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
przeciez ja mu nie ujmuje ze zrobil at bardzo sie z tego ciesze ze to jest ale czy musimy brac jego otdm? nie ! tymbardziej ze nowy tdm bedzie podobny a jak dla mnie jest czytelniejszy. I jak widac po votowaniu nie tylko ja tak uwazam. Dlaczego sadzisz ze q2 by umarlo? byla xenia pozniej q2ace nastepnie nocheat a teraz jest anticheat jakby nie to pewnie byłoby coś innego.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 20:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
jestem za tdm po poprawkach ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 20:48 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ja tez jestem jak najbardziej za tdm po poprawkach. nie wiem dlaczego pare osob sie tak nastawilo negatywnie do tego projektu i sa za otdm. mysle ze tdm po poprawkach rzeczy ktore najbardziej draznia i wprowadzeniu paru nowych opcji moze spokojnie dorownywac otdm. A zeby wyszlo jak najlepiej mysle ze kazdy moze miec wplyw dodajac swoje sugestie/opinie w topicu o tdm.

tak czy inaczej mysle ze nie ma co sie spierac narazie, otdm zostaloby wprowadzone dopiero po plq2, wiec teoretycznie ekipa tdm ma czas do konca plq2. zobaczmy jak wypadnie nowe tdm, nei skreslajcie juz tego moda bo jest naprawde spoko. czil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 20:49 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
darek webconfig to zupelnie cos innego niz piszesz, zanim cos napiszesz to najpierw upewnij sie (wiekszosc osob wypowiada sie tutaj bez znajomosci tematu)

odnosnie sq, kiedy byl tdm jeszcze bardziej swiecil pustkami


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 21:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
usuńcie hand 3 z tdma i można zostawić, oczywiście jeśli błędy wind , nieudanego kikania z serwa podwójnych wybuchów z granatów,podwójnego raila przez zwłoki i strzelania przez zwłoki przez ściane będą naprawione...
ale w dalszej perspektywie i tak wątpie żeby harven trzymał piecze nad wszystkimi nowościami i możliwościami które r1ch może wprowadzić ,moim zdaniem parę osób stąd dość ewidentnie woli kupić sobie np. coś gorszego ale naszego oO wszystko co polskie smakuje mi najlepiej? za dużo nikosia dyzmy?

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 21:03 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
"...mod zawiera sporo opcji do konfiguracji, autorecord, autoscreenshot, webconfig(czyli votowanie cfg z ustawieniami do kazdej ligi np vote webconfig plq2), webstat (w przylosci beda statystyki graczy ktore bede generowane na www)..." (C) Zenek

powiedz ile meczy sędziowałeś w ostatnich np 2 latach? bo ja sporo i akurat votowanie na config jest śmieszne dla mnie (co to za problem wpisać tl 20 i powerups 1?) - piszesz, wyżej, że Darek nie zna koncepcji tego ale hmm tak to wytłumaczyłeś;] zresztą z ekipy sędziującej, póki co, żaden sędzia nie zagłosował bodajże na otdm a więc jak widać.. to nie jest żaden pro wymysł:)

co do autoscreenshot czy autorecord, no dla mnie jest to mega zbędne zaśmiecanie folderu z q2 i zupełnie niepotrzebna sprawa, jak screena potrzebuję, to go po prostu robię i to samo tyczy nagrywania demek, ciekawe jak długo ta funkcja będzie pro, jeśli ktoś grywający pickupy nagle będzie musiał odszukać demko jakieś, GL:D (poza tym przecież z tej funkcji można korzystać na r1q2 więc kolejny problem znika)

webstat to dla mnie funkcja dla tych >15 no ale skoro kogoś bawi śledzenie ników grających to też GL:D

a co do samego tdma- pisałam wcześniej, bez poprawienia bugów jest możliwość wprowadzenia otdm, ale jeśli to, co nam przeszkadza, zostanie wyeliminowane, to ja jestem jednak za uszanowaniem pracy HARVENA i ONIEGO (nie ujmując niczego Richowi of course, bo na pewno wiedzę ma ogromną, ale nie znaczy, ze jest niezastąpiony)

widziałam listę poprawek sporządzoną przez Oniego i dla mnie jest bardzo zadowalająca..:) Zaczęliśmy poganiać już Mateusza do pracy i widać pierwsze efekty...

(Zresztą na pewno motywacją będzie dla niego również ankieta, która ewidentnie wskazuje na to, że polscy gracze wolą TDM-a po poprawkach;) ) etc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 21:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
oj to moze tak
vote webconfig to konfig umieszony na jakims ftp

jeszcze jest cos takiego co tez nazywalem webconfigiem (teraz to bedzie player config) ktory jest dostepny na opentdm.net

autorecord autoscreenshot zbedne ? ile bylo szumu kiedy po przejsciu z nc r1q2 nie obslugiwal autorecorda i autoscreenshota ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 21:19 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 maja 2005, o 15:26
Posty: 182
Karma: 23
joo, nie wiedzialem ze panowie programisci wezma sie tak szybko do pracy (czesto bywalo tak ze ktos na fb wiele naobiecuje a pozniej robi sie afk na 2 lata a projekt umiera). zatem znajac częsc usprawnien ktore zaoferuje nowy tdm chcialem anulowac swoj glos oddany na otdm ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 21:52 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 20:56
Posty: 342
Karma: 65
v3non ale przeciez autorecorda mozna bardzo łatwo samemu zrobic jezeli tak bardzo komus go brakowało... mi też otdm sie mało podoba :|


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 21:56 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'p')io,
po pierwsze: czemu rich jest wg ciebie kolesiem z dupy?
po drugie: w czym tdm bije otdm?
po trzecie: argument zeby zostac przy tdm bo dzieki temu docenimy Harvena, to nie argument.


Haaaaaa, to czyli to, ze Zenek chce wgrac otdm, bo chce docenic Richa to argument ?
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 22:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
P!o dla mnie to jest jeden z argumentow


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 19 gru 2008, o 22:25 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
No to dla mnie tez, tylko jestem po stroniego "naszego" tdm.
Pimp, tez blysnales inteligencja kotku

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: opentdm vs tdm
PostNapisane: 20 gru 2008, o 00:28 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
autoscreenshot i autorecord utawiam z poziomu clienta na każdym modzie.
statystki graczy na serwerze - spox, jeśli ktoś ma sentyment do czasów dm'a na osp tourney.

otdm ma na dzień dzisiejszy poprawione błędy z gry, co imo jest bardzo dobre i naprawde widzę to jako jedyny plus tego moda z mojego punktu widzenia (gracza).

w linku http://gingers.rulez.pl/tdm/report/1 jest lista "ticketów", czyli rzeczy, które będą na bieżąco poprawiane (część już została poprawiona, jak np. wybuchające windy - wymagało to dużo pracy ze strony harvena, musiał przepramować liczenie czasu w grze od zera).

zapewniam wszystkich, że nowy release będzie poprawiony na tyle, że nie będzie niczym ustępował projektowi richa.
zachęcam również wszystkim do wyrażania swoich sugestii i zgłaszania błędów gry w temacie tdm - sugestie/bugi : )

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 186 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza