[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 11 maja 2024, o 07:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona

ban za zle zachowanie?
tak 77%  77%  [ 69 ]
nie 22%  22%  [ 20 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 17:00 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem ale ja nie chcialem ci nic udowadniac :D ty zawsze sobie cos wymyslasz/dodajesz
chcialem cie poinformwac tylko ze pifpaf i gamesnet skonczyly sie/koncza sie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 17:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
zgadzam sie z LEFTYM. Każdy cl klanu ktory jest powszechnie znany na scenie ma admina i robi porzadki na serwerach bo czasami niektore akcje sa żałosne na maxa. Jak a lub player wyzywa w koło ludzi i bluzga wszystkich.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 17:27 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
a ja jestem przeciwny pomyslowi leftego,

juz nie raz byly sytuacje z cl i super extra kolegami z klanu, oczywiscie nikt sie nie przyzna do niczego, a rozdanie np 5-10 adminow jest lekko chybionym pomyslem na osoby w jakis sposob przypadkowe, zreszta, te osoby wcale nie musza byc godnymi zaufania i nie koniecznie musza wiedziec do czego im te adminy sa potrzebne a doradców wtedy napewno nie zabraknie

kiedys bylo kilka (nie wiecej niz 10) osob posiadajace adminy i byly to osoby b.czesto grajace i prawie non stop dostepne na ircu (lucas, war, exe, anom, feri, demon i itp... pozniej danka, urbasek, v3non, score, ..), popieram, ze adminy powinny byc rozdzielone, ale na osoby ktore wiedza po co one maja byc uzyte

dem z calym szacunkiem, ale w moim odczuciu nie jestes osoba ktora powinna miec adminy na wieksza ilosc serwerow

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 17:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hamster, ja adminow od zenka nie dostaje i nie bede dostawal wiec moja osoba i posiadanie adminow jest poza ta cala sytuaca... ze tak powiem, w tej sytuacji jestem nie zalezny, chyba ze yoss mialby powazne powody by pozbawic mnie adminow na jego serverach, a jesli ktos chce mi zarzucic (nie ty, wczesniejsze posty) ze kiedykolwiek uzylem admina bez konkretnego powodu w blachych/prywatnych sprawach, to niech to napisze tu i teraz... pomijam sytuacje gdy porobilem sobie adminy po przypadkowym odczytaniu hasla zenka, ktoro o dziwo pasowalo na all servery :D (ale i pomimo tego nie "cfaniakowalem" ze mam adminy)

jako, ze nalezysz do osob ktore potrafia sie wyslowic i pisza na temat to ciekaw jestem dlaczegoz to w Twoim przekonaniu nie powinienem posiadac adminow "na wieksza ilosc" serverow?

zenek..czy ty nie mozesz czytac ze zrozumieniem? w rozmowach na gg tez czesto wykazywales sie brakiem uwaznego czytania. To ze okres wynajmy gamesnetu "konczy sie" nie znaczy ze server przestanie z danym dniem istniec... tak bylo, jest i bedzie, chyba ze pucha wycofa sie z tego co mi kiedys obiecal odnosnie sponsorowanego servera q2... w sprawie pifpafa nic nie pisalem ale dowiem sie co sie dzieje... a jesli chcesz mnie o czyms poinformowac to masz mnie na gg... pozatym nie potrzebuje twoich przypomnien bo dostaje raporty od gamesnetu o dniach wynajmy servera...

edit:
dodam tylko, ze nie narzucam sie by dano mi adminy, a tylko staram sie wymusic na zenku by podjal odpowiednie kroki by odpowiednie osoby takie adminy otrzymaly... asd slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 18:57 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
nom bo jest tak jak pisze dem.. zenek trzyma dla siebie adminy i udaje wazniaka, a jest burdel na serwerach, a zenkowi sie srednio dupe chce ruszyc (moze nie ma czasu, ale jesli go nie ma powinno sie wybrac kilku osob, ktore by mialy adminy..)

ja od razu zaznacze, ze ja odcinam sie od calej sytuacji i nie chce zadnych adminow.. bo ktos by mogl pomyslec, ze pisze zeby je rozdzielono, bo ja mam nadzieje, ze je dostane.. tak nie jest...

pomysl ze cl-e kilku klanow jest niezly, ale zalezy jak to interpretowac.. oby nie stazem.. zeby jakis xawik nie dostal adminow.. bo wtedy to dopiero bedzie jazda... :/

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 19:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hmm... dokladnie tak jak napisal niyo, pomysl odnosnie adminow dla cl, moze miec jednak sens... po zastanowieniu sie, to nie jest glupi pomysl... pan "a" z klanu "b" dostaje admina z takich i owych, dobrze wyselekcjonowanych powodow... gdy pan "a" zacznie rozdawac swoje haslo na swoj nick dalej, to zacznie sie robic burdel. Jak bedzie burdel to pan "a" idzie na widelec i traci admina, czyli w interesie pana "a" jest to aby haslo nie zostalo nikomu przekazne... to rozwiazanie ma sens zwlascza ze nie siedzimy juz na archaicznym battle modzie, gdzie admin jest anonimowy! no i wiadomo.. nie wszyscy cl dostaja admina...

niech to narazie bedzie jedna z propozycji do pilnowania serverow... nie mozna wszystkiego odrazu odrzucac... kazdy ma prawo przeciez zapodac swoja propozycje...

edit:
no ale jak teraz sie zastanawiam to teraz jest duzo nowych klanow, z nowymi nickami, a starych graczy jest coraz mniej (tak mi sie wydaje) :E moze bedzie jakas lepsza propozycja

edit: wsyztsko jest do przedyskutowania... :E

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 19:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
eheheh ale przeciez nikt nie da adminow cl'owi jakiegos smiesznego gimnazjalnego klanu. opcja jest bardzo dobra, bo imo mamy wielu zaufanych ludzi w klanach o orkeslonej renomie i stazu, takze wystarczy tylko chciec a nie uogólniac ze bedzie zle bo to bo tamto


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 20:46 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
no wlasnie to moze jakies propozycje? :)

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 21:01 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
osobny topic ze swoimi typami, potem glosowanie w ankiecie : )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, o 21:47 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
cl nie zawsze jest najaktywniejsza osoba z klanu, czasami wrecz przeciwnie... mnie osobiscie to "kryterium" nie przekonuje, owszem propozycje osob spoko to napewno jakies rozwiazanie. Moze zasugerowac, aby czesc klanow wybraly "po 1-3 potencjalnych reprezentantow do posiadania adminow i na okres wakacji wybrac 4-7 aktywnych osob...

dem, wg mnie jestes zbyt impulsywny, u czesc osob na tym forum da sie wyczuc antypatie co do Twojej osoby, sadze ze to moze miec wplyw na to w jaki sposob moglbys wykorzystac adminy :)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 00:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '(')...) pomijam sytuacje gdy porobilem sobie adminy po przypadkowym odczytaniu hasla zenka, ktoro o dziwo pasowalo na all servery :D (ale i pomimo tego nie "cfaniakowalem" ze mam adminy)
(...)


:D:D:D:D:D:D:D
ogolnie fajny topic
bany za bluzganie/zachowanie? rofl :D to polowa sceny musialaby miec bany... bo polowa nie umie normalnie grac nie piszac "ty kurwo farciarska", "lag pizdo, nie strzelaj" albo flooduja zmieniajac nicki..
tak bylo jest i bedzie, nauczcie sie z tym zyc.
zbanowac "a" czy "player"? to kto bedzie gral? bo zostanie z 10-15osob.. a jak ktos wejdzie na realu to bedzie wymyslal.. "eee macie lepszy team", "ee fajni jestescie, ja mam grac z lamami? za dobry na to przeciez jestem"
obudzcie sie panowie, ida wakacje [ no fakt moze nie ktorzy juz maja.. a nie ktorzy nie beda ich miec w ogole :P ]
sytuacja na scenie nie jest taka jaka jest przez brak adminow.. przeciez jest vote.. tylko przez to ze polowa ludzi grajacych all time na servach to DZIECI ktore nie maja co robic i graja w q2.. [ nie chce nikogo obrazic, wiadomo ze zdarzaja sie wyjatki :P, ale malo jest osob ktore pracuja, maja rodziny itd i graja kilka godzin dziennie w q2, a sa takie w ogole? :D ]
wiecej grajcie ze znajomymi, mniej z pickupami. pozdrawiam.
btw sam bym chetnie pogral [ pomijam ze na lapie chujowo sie gra ] to nawet nie bede probowal do poki nie przyjdzie wrzesien, bo wole zagrac 1 pcw z znajomymi w tygodniu niz grac godzine czy 2 dziennie mecze z dupy ktore zaczynaja sie 4v4 a konca 4v1 po 3min.
niestety ale tak bylo, jest i bedzie.. teraz moze jest gorzej, nie wiem.. dawno nie gralem pickupow ;P pozdrawiam.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 00:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
a co nie ma juz blokad na serwerach na bluzgi ? pamietam jak jeszcze gralem w q2 to chyba na viperze nie mozna bylo brzydko pisac ;-) zreszta ja to zawsze mialem wyjebane na to jak jakies xawiki , shotmany itp rugaly mnie na serwerach. Jak ktos jedzie po twoich starych przez internet to reprezentuje swoj poziom i sam sobie dopierdala glupota. No rozumiem jak ktos napisze czasami "Kurwa" jak wpadnie do lawy czy huj wie co , ale jak ktos kogos ruga to najlepiej nie zwracac uwagi.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 00:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'd')em, wg mnie jestes zbyt impulsywny, u czesc osob na tym forum da sie wyczuc antypatie co do Twojej osoby, sadze ze to moze miec wplyw na to w jaki sposob moglbys wykorzystac adminy :)


jestem impulsywny, adminy mam nie od wczoraj, nie lubia mnie niektorzy (zawsze szedlem pod gore i duzo wiecej osiagalem bez "sympatii" wiekszosci tych "fajnych" forumowiczow. Pomimo tego ze z q2 jestem zwiazany od 99 roku to nigdy nie nalezalem do "starej" sceny [bylem za mlody] ), wiec gdybym mial "zaklaadac bany", bo ktos mnie nie lubi, to byloby smiechowo...

wsumie widze, ze najwiecej do powiedzenia maja ludzie, ktorzy juz nie graja. Z jednej stroy to fajnie, bo nadal pamietacie o q2, ale z drugie strony to troche smutne, bo pomimo tego ze jest tyle votow na "tak", to wiekszosci nie chce sie "bardziej" zaangazowac/wypowiedziec w temacie niz jedeno "klik" w sondzie...

Juby, exe, macie racje ze mozna grac z znajomymi, z fajnymi klanami... wy moze w pewien sposob dojrzaliscie juz do tego by zrozumiec ze z q2 mozna ciagnac maximum przyjemnosci grajac bardzo zadko. Problem polega na tym, ze to przypomina mi odpowiedzi zenka na moje nekanie o banowanie cziterow.. "skoro tam graja czity, to idz na inny server, gdzie nie graja" ... z jednej strony rozwiazanie jest, ale dla czego nie sprobowac przypilnowac porzadku?

wiadomo ze bany sie nie posypia bo wiekszosc ma zmienne ip, wiec pozostaje kickanie z servera i wykazywanie sie cierpliwoscia, a do tego potrzeba odpowiednich osob... tu tez klania sie to co napisal exe $this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')rzeciez jest vote..
nie zawsze dziala? :D czesto zdarza sie $this->bbcode_second_pass_quote('', '
')vote passed
<nick_gracza> został wyrzucony z servery

a gosciu dalej siedzi... vote takze czesto sprawia wiele trudnosci, gdy jest juz fajny team do klikania, ale np obsy blokuja mozliwosc zmiany mapy/czasu/slota dla innych graczy i wtedy przydaje sie ktos z adminem, by pomoc opuscic server zlosciwcom, ktorzy tylko idluja server z niciem "jem", "ogladam" etc :E

edit:
a, no i nie wierze, ze napewno nie znacie granicy, ktora musialby ktos przekroczyc, w floodowaniu, bluzganiu na serverze.. nie chodzi o zasade 3x powiesz kurwa na jednym respownie to masz bana, tylko o tych co naprawde dekocentruja i pomimo ich glupoty, maja wplyw na nasza przyjemnosc z grania... jest jescze opcja ingore, ale czy naprawde nie mozna "wychowac" obecnej sceny?

Ostatnio edytowano 5 lip 2007, o 01:13 przez dem, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 00:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
pamietam tez byly motywy ze wbijaly sie do timu jakies manekiny z ktorego jeden albo dwoch rugal wszystkich na serwerze a wtedy vote kick nic nie dawalo bo byla ich przewaga liczebna. Najlepiej nie zwracac uwagi na takich. Ja pamietam mialem adminy na 2 serwerach ale nie pamietam jakich i nawet z nich nie kozystalem. Wg mnie adminy sa tylko potrzebne do lig i niczego wiecej.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 08:12 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
widzę, ze jest zamieszanie, dlatego proponuje przekazać mi władze na wiekszosc serverow. wszyscy mnie lubia i nie jestem impulsywny.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 09:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
dem piszesz o jakichs dupnych cziterach rozumiem ze chodzi o telebank [ chyba ze jestem nie na czasie i na anticheat.dll mozna czitowac, ale watpie ] jesli tak to v3non mial calkowita racje mowiac Ci zebys gral na innym serverze...
hm moze malo gralem ale w 99,9% wypadkow vote mi zawsze dzialal.. ten 0,1 zostawilem na twoj przypadek :D
co innego jak ludzie nie chca vote'owac, widocznie im nie przeszkadza bluzganie takiego delikwenta, albo sa podobni i sie to im podoba, no sa jeszcze tacy ktorzy nie umieja czytac/pisac :P
adminy = liga
cziterzy i debile = telebank, wiec zmien server chyba ze cos sie zmienilo co do tych 1.
i Juby dobrze pisze z tego co sie orientuje na duzej liczbie servow nawet dobrze przeklnac nie mozna bylo nie piszac cos ala kur..wa albo SPIE.RDA.LA.J, a to juz dzieciakow nie jara bo za duzo pisania :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 10:07 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
ja nie obrazam nikogo starych juby

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 10:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Czasem jest taka akcja ze chcesz sobie pograc z kumplem 1v1, i na servie nie ma nikogo oprucz ciebie i kumpla, i nagle wchodzi ci jakis "znam 1 mape" (prawdziwy nick) i Runek albo faint albo shotman (shotman nawet nie zaprzeczaj ze tak nigdy nie bylo, albo Cie ktos fejkuje) i obydowje odpala kilka klejkow i daja vota na kikniecie mnie/kumpla i zajmuja team... i pograne :E

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 11:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
To trzeba dac bylo ready i grac :D to by was niekikneli. POmysl głupi, proponuje zamknac topic ;]

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2007, o 11:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hehe... tylko nadmienie ze czitowac mozna na wiekszej ilosci serverow bo gdzieniegdzie tez jest opcja 1 w antycheacie... rozumiem ze pogodziles sie z tym ze telbank to azyl dla cziterow, ktorym poprostu mamy dac spokoj... bo przeciez maja telbank, ale gdyby mogli to by czitowali wszedzie ... no wlasnie o taki podejscie mi chodzi ;/ vote... nie wiem czemu ale raz dziala raz nie i napewno nie tylko ja to moge potwierdzic i nie powiedzialebym ze jest to 99.9%...

na q2adminie sa blokady na przekelenstwa, skroty itd. ale nie ma na floodowanie. pozatym, gdyby q2admin blokowal wszytsko jak nalezy to napewno niepojawilby sie taki temat z ankieta, gdzie 45 osob chce chce zeby zrobic porzadek na serverach a 9 jest przeciw... gdyby nie bylo problemu, nie byloby topiku, nie byloby votow... a ci co tu glosowali to tylko pewna czesc osob grajacych online w q2...

wiec zastanawiam sie skad wasza dedukcja ze nie ma problemu, a ja sie czepiam bezsensu ?

edit:
dupni cziterzy? to cziterow jakos dzielimy na rozne grupy? moze tych co mozna banowac i nie, i na dupnych i fajnych?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 164 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza