[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 9 maja 2024, o 18:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

ban za zle zachowanie?
tak 77%  77%  [ 69 ]
nie 22%  22%  [ 20 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2007, o 22:04 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
OK, teraz to zrobil sie z tego duzy, skomplikowany projekt. Z doswiadczenia wiem, ze im cos jest bardziej skomplikowane tym latwiej znalezc luke i to oszukac. Wszystko co jest uruchamiane na komputerze klienta moze zostac podrobione. Jestem za wersja z kodami sms, bo tam na kompie klienta nic nie jest liczone, wczytywane itp. Poza tym zaleta jest prostota. Kod jest generowany na serwerze na co klient nie ma wplywu, potem jest mu pokazywany i zapisywany do bazy. Po polaczeniu tdm sprawdza w bazie i koniec :). Klient nic tu nie moze zamieszac. Moze sobie wygenerowac duzo kodow za co moze slono zaplacic a jak mu sie potem je zabanuje to bedzie sobie rwal wlosy z glowy, ze na marne wydal tyle kasy ;).

W przypadku Twojego pomysly nie jest duzym problemem napisanie wlasnej wersji nofake, ktora nie bedzie zczytywala kodu z dysku i identyfikatora instalacji tylko jakies dowolne dane a po zabanowaniu je zmieniala.

Jeszcze raz podkreslam, nie ma sensu robic czegos, od czego zalezy poprawne dzialanie systemu, po stronie klienta.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2007, o 23:36 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
a nie lepiej po prostu banowac na nick?:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 11:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hehe... asbest dobrze prawi, ale jak to harven powiedzial, prostota dzialania jest najbardziej skuteczna(ile mogloby trwac wdrozenie Twojego pomysly, harven?) :D

przynajmniej na 2-3 servery dla testu :}

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 11:41 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Harven koniecznie chce zarobic na scenie :D
Mi nie chodzi tylko o mozliwosc banowania, ale o ponowne upowszechnienie gry. Mawq robi strone o grach, na ktorej przy okazji moze rozreklamowac ta siec q2.
Od strony uzytkownika naprawde nie jest duzo do roboty, sciagasz nofake, instalujesz, podajesz nick jesli jestes nowy lub haslo jesli juz masz konto. To wszystko.
Twoj pomysl bylby ok dla starych wyjadaczy, ktorzy chca sobie uprzyjemnic gre pozbywajac sie fejkow. Jednak kazac placic pozbywasz sie tez potencjalnych nowych graczy. Mlodzi predzej sobie sciagna jakas wypasiona graficznie gre niz siegna po komore i zaczna placic za jakias stara gre w ktorej przez pierwsze pol roku praktyki beda dostawac w dupe. Juz lepiej zrobic osobny serwer tylko dla graczy z oplaconym kontem smsem, i osobny serwer dla nowych graczy, jak dawny satfilm.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 11:44 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
ale mi sie wydaje ze dla malego rewolucjonisty (czyt. dema) to i tak jeszcze za male zabezpieczenia przed fejkowaniem, wyzywaniem. szlachta byle gdzie nie bedzie grala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 11:51 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Przy okazji kont na serwerze www mozna by pokusic sie o stworzenie systemu zarzadzania klanami. Udostepnic wybranym clan leaderom automatyczna strone gdzie beda mogli dokonywac transferu graczy, dodac zautomatyzowany system rozgrywek, statystyk itp. Nawet ligi mozna by tak rozgrywac. Wszystko to kwestia napisania skryptow w pythonie dla www


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 12:45 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 6 wrz 2004, o 14:17
Posty: 713
Karma: 39
Moze lepiej w PHP to i ja bym sie dolozyl cos od siebie. :D

_________________
Ludzi dzielimy na 10 grup. Tych ktorzy rozumieja kod binarny i tych ktorzy go nie rozumieja...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 13:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
w php moge rowniez i ja cos pokodowac ;]

zenek! niech rozpocznie sie rewolucja! obalimy twoje nudne rzady! rofl

ps. widze ze juz nie miales co napisac :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 13:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
topic widze sie rozkreca :D:D:D
fajnie byloby widziec grajacych was na tych serverach, moze jak byscie byli naraz wszyscy online byloby Was kolo 8 osob na takim :D
po 1 to nie cs
po 2 to nie q4 czy inne nowe gry ah.. nie no dorba juz wykupuje sobie klucz do q2 :D
polska scena nie jest wcale taka duza, czesto gra sie z zagranica.. no tak wiekszosc z was pewnie nie gra
wiec co z zagranica? czy zrobicie 2 dupne servery zeby mozna bylo grac z zagranica i tyle
po 3 pomysl MOGLBY sie sprawdzic ale tylko na JAKAS LIGE wykluczajach fejkowanie, nie gram ostatnio za duzo.. ale jak odswiezalem czasem servery to zdarzalo sie ze wiecej ludzi gralo z zagrani, niz z naszego rodzimego kaczogrodu.. nie liczac a czy playera.
po 4 harven jak masz za duzo czasu to skoncz tdm lepiej, bedzie pozyteczniej dla wszystkich :-)

Wiem jedno na takich serverach nofake rozgrywac mozna by CONAJWYZEJ duele, bo nikt tam nie bedzie wchodzil.
btw mam konto na allegro, moge juz pograc w q2? :D powiem chlopakom z cafe jak zechca pograc na jumpach zeby sobie zalozyli :D
pomysl z dyskami tez jest mega, w topicu kupie/sprzedam/zamienie
adam13 -> sprzedam dysk WD 40GB albo zamienie na NIE ZBANOWANY na q2
albo od razu na allegro :D
nie no ale mysle ze scena rozroslaby sie.. te akcje reklamowe, sponsorzy.. moze nawet zrobia eswc w q2 czy inne ! do wygrania nowka dysk 320GB nie grany, brak banow w q2 :D albo inaczej dogadajcie sie z allegro niech beda sponsorem sceny q2 w polsce !
btw jak bedzie to mialo wyjsc dajcie znac z 2tyg wczesniej.. pozbieram jakas kase zainwestuje troche.. kupie mase dyskow twardych.. bo ceny mysle skocza ze 2X.. albo i lepiej.. przeciez z pol polski bedzie grac w q2 bo wyjdzie nofake.. CS UMRZE
idzcie sie lepiej napic :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 13:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dobra skoncz juz, bo to troche smieszne co piszesz :D
wiem o co ci chodzi ale z takim podejsciem to bedzie dalej jak jest od kilku lat... moze nawet jesli miala by scena umrzec to przynajmniej jej troche pomozemy...

nie wiem skad u ciebie taka pewnosc ze nic nie wypali i niczego nie bedzie... kononowicz cie nawiedzil ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 14:04 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
prosze, kłóćcie się dalej :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 14:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
asd, ja juz sobie ide :P

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 14:27 
Kozak

Dołączył(a): 22 sty 2006, o 15:22
Posty: 1331
Karma: 36
ex3 ma racje :|


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 15:50 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'd')obra skoncz juz, bo to troche smieszne co piszesz :D
wiem o co ci chodzi ale z takim podejsciem to bedzie dalej jak jest od kilku lat... moze nawet jesli miala by scena umrzec to przynajmniej jej troche pomozemy...

nie wiem skad u ciebie taka pewnosc ze nic nie wypali i niczego nie bedzie... kononowicz cie nawiedzil ?


jakim podejsciem ? skad ty mozesz wiedziec jakie sa obecne sytulacje na serwerach jak ty w ogole nie grasz ?


albo przypomnijcie sobie czasy przejscia z q2ace na nocheata i jakie temu towarzyszyly sprzeciwny po co dlaczego mi sie nie chce zmieniac itp.
nie bede wspominal przejscie z nocheata na r1cha anticheata (do tej pory osoby pytane przeze mnie dlaczego nie przeszli na anticheata odpowiadaj bo im sie nie chce zmieniac)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 16:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 's')kad ty mozesz wiedziec jakie sa obecne sytulacje na serwerach jak ty w ogole nie grasz ?


a skad wiesz czy gram czy nie? sledzisz mnie?

edit:

anyway, nikt nikomu nic nie karze zmieniac...ty sobie zostawiles 4 servery dla cziterow (grajacych na nocheat) to czemu ma nie byc 2 serverow na zasadach harvena czy asbesta?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 17:06 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Bo jesteś debilem dem(sory zenek ze za ciebie odpowiadam:D). A wy zachowujecie sie jak kaczynscy :D Chcecie wszystko kontrolowac :DI tak wogole prawie co niegracie w q2 wiec po co wymyslac jakies bzdety utrudniajace gre.

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 17:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
<smiech>

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 17:36 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
:D
Uwazasz ze sytuacja z q2 jest dobra luczek? Ze nic nie powinno sie zmienic? Jesli nie to zaproponuj wlasne zmiany albo ZM


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 17:37 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
:)

dem prowadze statystyke i trudno sie dopatrzec grajacego twojego nicka

duzo razy tlumaczylem ci dlaczego te serwery nie maja anticheata wiec po co kolejny raz o tym piszesz ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 17:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ahahhaha :D zenek, rozjebales mnie :D zalozyles mi juz odpowiednia teczke? kurde..fajne wakacje musisz miec :E

ja tylko podalem przyklad..wez wogole zajmij sie swoimi serverami... mysle ze yoss bylby wstanie poswiecic 2 czy 3 servery dla takiego projektu...

wsumie ta sytuacja jest smieszna i do tego dokladna metafora tego co sie dzialu na folwarku zwierzecym jak jeden z bohaterow chcial wprowadzic znaczne zmiany na folwarku a drugi umial tylko gadac i zagadywal tego pierwszego :D wsumie jak teraz pomyslalem o tej ksiazce to ty masz nawet swoje "owce" tak jak napoleon w tej powiesci... do pierdolenia glupot (pozdro luczek, maq, zjebek)

teraz to wogole juz jest smiech :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 195 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza