[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

ban za zle zachowanie?
tak 77%  77%  [ 69 ]
nie 22%  22%  [ 20 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 19:03 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')no wlasnie jakos tak zbytnio tych argumentow dopatrzec sie nie moge. raz sie zgodziles zeby zrobic anty flood-nick i nic pozatym... a to ze ty czy maq albo inni z fanklubu zenka, (ktorzy sa na twoim poziomie) sie zemnie smieja, to jakos mnie nie rusza...

dem: daj na luz, dyskutując z luczkiem zniżasz się tylko do jego poziomu, a wiesz że on na tym lvl ma większe exp i może z Toba wygrać? :D
Poważnie mówie daj na luz.
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', 'U')wazam ze wiekszosc nieporozumien wynika z mozliwosci grania na fejku. Jesli ktos sie boi przegrac, gra na fejku by nie stracic na swoim "imieniu". Zauwazcie ze najlepsi gracze, lub reprezentujacy dobre klany grali glownie na prawdziwych nickach bo wiedza ze im byle kto nie podskoczy. I to jest zajebiste w tej grze, mobilizuje to do grania i laczenia sie w klany. I wszystko by bylo ok gdyby nie tacy ktorzy uzywaja fejkow dla rozrywki (graja zeby dojebac komus kto sie dopiero uczy grac, wyjsc z teamu gdy sie przegrywa, bluzgac za przegrane itp itd). Jesli by kazdy gral na nofake, nie bylo by takiej szopki, gracze by pomysleli dwa razy zanim by zszargali swoje imie. Nie mam racji? Wydaje mi sie ze ci co sa przeciwko nie chca po prostu stracic dobrej zabawy kosztem innych.
Cos w tym jest, tylko...
Ja sie z wami(AsB & dem) zgadzam, ale nie zmienia to faktu, że nawet jeśli wprowadzić jakiś system(nofake, czy allegro czy cuś) to tylko dobijecie tą scene IMHO.


Pozdrawiam,
Sqeeb
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: LUCZEK STAY OFF
PostNapisane: 25 lip 2007, o 19:23 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', 'C')os w tym jest, tylko...
Ja sie z wami(AsB & dem) zgadzam, ale nie zmienia to faktu, że nawet jeśli wprowadzić jakiś system(nofake, czy allegro czy cuś) to tylko dobijecie tą scene IMHO.

Nie zgadzam sie z tym Sqeeb. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo by to wplynelo pozytywnie na przyjemnosc z gry. Psychologia graczy by sie musiala zmienic, albo ci ktorzy sie zle zachowuja nie mieli by z kim grac. Pozatym staly nick dal by mnustwo nowych mozliwosci. W powiazaniu ze skryptami php, mozna by utworzyc zautomatyzowany strony klanowe i zorganizowac ligi bez problemow z adminami i serwerami. Moglo by sie potorzyc mnustwo malych klanow, ktore co prawna nie trwaly by dlugo ale system by sledzil ich stan i pozwalal narejestrowanie wynikow na ich stronach klanowych. Mozna by robic ladder 1v1 i dawac punkty za pokonanie kgos z "wyzszej ligii". Popularnosc napewno by na tym zyskala.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 20:01 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
to brzmi prawie jak obietnice przedwyborcze pis-u


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 20:01 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
mnustwo...

ja mam tylko 1 halo, ile osob faktycznie teraz gra w q2 i w jakim przedziale wiekowym?

EDIT:
v3non: co Ci zależy? Jeden średniej klasy serwer?

Albo będzie lepiej, albo się nie uda i nie będzie to największe zło.

_________________
asd

КГБ


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, o 20:04 przez Sqeeb, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 20:03 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Tez chcialbym to wiedziec, za czasow serwisu anomala nowych graczy bylo ok 800 przy 200 starych.
juz zaczolem pisac skrypty i program, v3non, tylko nie wiem czy harvena przekonam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 20:58 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
v3non widac jest chetny zeby jako a grac i dlatego sie ociaga gej :D

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 21:14 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
As_Best ma racje. nie mam ochoty ciagle grac z fejkami, co po chwili i tak wyjda. najwieksza zabawa jest w gronie znajomych, z fejkiem trudno sie jest zapoznac. Z nofake bede przynajmniej wiedzial kto lubi wyzywac i na wstepie z nim nawet nie zagram


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 21:51 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 cze 2002, o 11:13
Posty: 710
Lokalizacja: Siedlce
Karma: 39
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', 'm')nustwo...

ja mam tylko 1 halo, ile osob faktycznie teraz gra w q2


tutaj tworzona jest lista graczy q2 w Polsce
http://fb.planetquake.pl/viewtopic.php?t=2745
_________________
pif paf bingo bang


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 23:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
ej obczjcie, ze fejki byly od zawsze, fejkowaly najwieksze "slawy" klejka i to od zarania dziejow : D calej tej waszej inicjatywy nie powstydzilby sie polski rzad, na ktory tak narzekacie. pomysl wart giertycha, smiechu warte

ps kurwa wyczerpalem limit powaznych postow na caly nastepny rok :D

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 23:46 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
pepek to umawiaj sie z kolegami i z nimi graj. Popieram Obera, FEJKI ZAWSZE BYLY I BĘDĄ :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 23:53 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
A niech sobie beda, byle bym ich nie widzial na chociaz jednym serwerze.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 23:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
ober no tak bylo i bylo chujowo ; ) skoro da sie zrobic zeby nie bylo to mozna sprobowac : )

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 00:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
smiechowo ober jest wtedy gdy ktos kto i tak nie bedzie w tym pomagal, nie wymaga sie od niego niczego, narzeka :E z jakiego to powodu?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 00:27 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
protech to troche nie tak jak piszesz, od samego poczatku pisalam, ze jak bede miala ochote, to i tak bede grac na fejku, z ktorego korzystam od 4 lat i notabene kazdy mnie po tym rozpoznaje (ze znajomych i nie tylko, Ty moze nie, <><)
ALE!
znajdz mi gdziekolwiek logi, gdzie z admina kopalam czy zrobilam cokolwiek komus za NIC? sytuacja wygladala tak, na kanale tok umowilismy sie, ze idziemy grac TYLKO miedzy soba (gracze tok), 3vs3, wiec niki mozemy sobie dac wlasnie byle jakie, skoro kazdy wie z kim gra i skoro wiecej dyskutujemy miedzy soba niz gramy tak czy nie? nie moja wina, ze zebralo sie mase obsow, ktore na sile sie pchaly, jest wiele serwerow, zwlaszcza o tej porze bylo kupe pustych, to nie, kazdy po zlosci, do tego znalazl sie bucek, ktory zmienial mi przez 3 minuty meczu nika 1000 razy (i tu zgadzam sie ze wszystkimi przedmowcami, ktorzy sa za zabronieniem zmiany nika) wiec dalam na chwile admina darkowi, zeby z nim zrobil porzadek, bo sama nie moglam, kompletnie nic nie widzialam przez imbecyla zmieniajacego niki i chcialam zrobic resa (admina darek mial tylko na tym meczu) i zaraz zostal zdjety jak schodzilismy, wiec ocb?
btw chyba uzywanie admina plq2 (dawno po lidze) tez jest zabronione? ja nie mam admina warunkowego, ze moge czy nie moge go uzywac w okreslonym czasie, Ty, z tego co zauwazylam, takiego miales;)
i powtarzam, gdyby nie jakis idiota, ktory zmienil nika milion razy, w ogole nie wlaczylabym tego, bo czynie to niezmiernie rzadko..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 00:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 's')miechowo ober jest wtedy gdy ktos kto i tak nie bedzie w tym pomagal, nie wymaga sie od niego niczego, narzeka :E z jakiego to powodu?


i co smiejesz sie? : D bo mi sie raczej zdaje ze zgrzytasz zabami, tudziez toczysz piane ;d

ja juz sie nie produkuje po proznicy, zobaczymy czy cos z tego wszystkiego wyniknie, czy tylko parenascie(set?) stron pierdolenia : D
_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 00:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
troche bylo inaczej, cos obsy zaczeli pisac ze admin nie dziala wiec sprawdzilem czy dziala stary z plq2 i na pewno dobrze widzialas ze dalem odrazu noadmin rowniez nie korzystajac z przywilejow typu kick czy cos.

Chodzi mi to ze strasznie Cie chyba to poruszylo ze wpisalem tego admina bo tak szybko wpisalas te deladmin 3 ze az popelnilas blad. Tylko nie wiem akurat dlaczego wlasnie Cie to tak poruszylo?

Co do nicku ktorego uzywasz to chyba "x" tak ? ;> heh no wiesz akurat taki "alternatywny nick" jest uzywany przez na pewno przynajmniej kilka osob, dlatego nie moge miec pewnosci ze to akurat Ty : ) ale jebac to w sumie, bo nie mialem zamiaru tam robic zadnego zamieszania, nie zmienialem 1000 razy nicka, po prostu wszedlem na serwer bo myslalem ze jest miejsce, zaczela sie gadka ze cos adminy nie dzialaja wiec sprawdzilem i odrazu posadzono mnie o jakies szpanowanie ?? :D:D

Co lepsze jak zalogowalem sie na admina (PLQ2) momentalnie Ty zalogowalas sie na swego, chcialas pokazac "ze mozesz wiecej" ?

hmm w zasadzie to olac to, ale skoro juz tyle napisalem to niech zostanie.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 01:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ober gdybym toczyl piane to zszedlbym do poziomu fanklubu zenka :E cale szczescie nie mam ochoty wkurzac sie przez luczka i spolki..

czy cos z tego wyniknie? raczej w tej sprawie trzeba gadac z zenkiem, jak to juz bylo zaznaczone n-razy na n-stronach... wsyztsko jest do zrobienia tylko trzeba zeby ON okazal odrobine dobrej woli

danka: a mnie zenek sciga za fejk nick pod ktorym mnie wszyscy znaja(i to nie jest zaden "x" slonik) ... gdzie ta sprawiedliwosc? :DDDDD

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 01:30 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
protech bo ktos napisal, ze chcesz kopnac darka i dlatego go zdjelam, zreszta on byl calkiem niepotrzebny, poza tym nie, ze wiecej moge, nie interesuje mnie to czy moge czy nie, naprawde wisi mi to centralnie juz od dlugiego czasu;]

dem: nie interesuje mnie poglad zenka na ten temat, ja odnosnie mojego "x" pisalam juz naprawde sporo razy, dopoki nikomu nie robie krzywdy tak grajac, nie uciekam z serwerow podczas meczow (nie zdarzylo mi sie to nigdy, nawet przy przegranej np 50:0, no chyba, ze gdzies mi net padl albo cos, ale to tez mega sporadycznie), to NIKT nie jest w stanie mi zabronic (i nie ma chyba takiego prawa) tak grac, to jest moja opinia;] a jak Ty grasz to tez mnie malo interesuje, poki ktos zachowuje sie w porzadku, to wedle mnie i moich dzieci, niech sobie gra jako dupa nawet, zwisa mi to na serio, tym bardziej, ze 99% mojej gry (a ostatnio nie gram za duzo z braku czasu) to gra ze znajomymi, wiec tym bardziej nie ma o czym pisac nawet:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 08:42 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('Ober', 'e')j obczjcie, ze fejki byly od zawsze, fejkowaly najwieksze "slawy" klejka i to od zarania dziejow : D calej tej waszej inicjatywy nie powstydzilby sie polski rzad, na ktory tak narzekacie. pomysl wart giertycha, smiechu warte


A mi się podoba bo w końcu będziesz wiedział z kim grasz... a apropo fejków i sław, to fakt, scooby, lucas and warrior fejkowali ale tylko po to, żeby mogli ze sobą na publicu zagrać duelka bez masy obsów. Proste?
_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, o 08:53 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
"danka: a mnie zenek sciga za fejk nick pod ktorym mnie wszyscy znaja(i to nie jest zaden "x" ) ... gdzie ta sprawiedliwosc? :DDDDD" gram w q2 hmm cos ponad 5 lat I NIEZNAM TWOJEGo FEJK NICKA

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 169 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza