[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Jakiego proxy używasz?
Ankieta wygasła 21 cze 2002, o 03:49
biteme 100%  100%  [ 10 ]
nie uzywam proxy 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: proxy
PostNapisane: 18 cze 2002, o 03:49 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Chcę sprawdzić jak tworzy się ankietę

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: ....
PostNapisane: 18 cze 2002, o 12:33 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
tak btw. to cala gadka o xanii to jest po prostu obled!
codziennie na servie zdarzy mi sie spotkac cos takiego - "Cziter na xanii k...", "Lama xanii uzywa", ale najlepszy byl taki text "Przeciez to jest ogolnie przyjete, ze LAMY grają na xanii!". :cry: to jest doslownie dobijajace. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie takiego syfu w PLQ2, jak zrobili w Pttp - zapytalem jednego z organizatorow (nie pamietam juz kturego) czemu nie mozna uzywac xanii - odpoowiedzial tylko "ze xania to cheat" , ale uzasadnic juz tego nie potrafil. Ciekawi mnie kto wywolal taka nagonke na xanie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 13:33 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
mnie to jebie
gralem gram i bede grac na xani


jedyny CHEAT w xani to id przez sciany

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 13:38 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
q2ace jest programem antyczitowym tylko i wylacznie! + kilka mniej lub bardziej uzytecznych funkcji.
Co sie natomiast tyczy xani to jest to proxy ktore jest nakladka w ktorej przy chodzby skormnej znajomosci c++ mozna zamieszac i nawet majac dlugie nosy itd. przezroczyste sciany bedzie Ci pisalo ze wszystkie modele sa w porzadq i ze wszystko ogolnie gra. Dlatego wiekszosc lig zdecydowala sie grac na q2ace lub biteme! bo tam sa w miare wiarygodne wykrywacze czitof ;)... 8)
A i xani jest nawet opcja wylaczenia sprawdzania czitof wiec juz to samo dowodzi ze czlowiek moze miec dlugie nosy i takie tam sprawy i nie kce sie z tym ujawnic...

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: :::
PostNapisane: 18 cze 2002, o 14:31 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
co do samego czitowania - hmm jak dla mnie uzywanie nosow albo przezroczystych scian albo zbota jest bezsesnu, (przynajmniej na dluzsza mete - raz kiedys mozna sobie jaja porobic), bo zabiera funa z gry. Ja uzywam xanii - bo tam jest railtraifilter. Dla mnie niezbedny bo na moim kompie strzal z raila zwalnia jak cholera i poprostu nie da sie grac. Nie lubie uzywac tego filtra bo jakos tak gorzej wchodzi acc mniejsze pozatym wyglonda jak shit. A kickfilter to syf lepiej sie gra bez niego. Jak panowie od q2srace umieszcza w nim filter do raila to bede gral na srace.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ....
PostNapisane: 18 cze 2002, o 15:05 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', 'j')ak zrobili w Pttp - zapytalem jednego z organizatorow (nie pamietam juz kturego) czemu nie mozna uzywac xanii - odpoowiedzial tylko "ze xania to cheat" , ale uzasadnic juz tego nie potrafil
to juz bylo mowione na starym fb ale organizatorzy sciagneli regulamin z ligi r@fee, a pozniej pytali sie co znacza niektore pojecie z tego regulaminu :D
co do q2ace to tez uwazam ze przydal by sie railfilter, ale nic wiecej :P
uwazam ludzi z xania za lamy ani cheaterow, ale wole uzywac q2ace bo nie chce sie bawic z ludzmi, ktorzy wyzywaliby mnie od lam itp.
xania jest calkiem dobrym proxy ale stwarza zbyt duze pole do popisu dla cheaterow ktorzy trakruja gre za powaznie i chca tylko wygrywac wszelkimi drogami :P

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 15:22 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:27
Posty: 183
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A') i xani jest nawet opcja wylaczenia sprawdzania czitof wiec juz to samo dowodzi ze czlowiek moze miec dlugie nosy i takie tam sprawy i nie kce sie z tym ujawnic...
niekoniecznie - kiedy uzywalem xanii mialem .mod off jedynie dlatego, ze lameria w czasie meczu specjalnie wpisywala p_modified zeby lagowac graczy i to wkurwialo

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'j')ak zrobili w Pttp - zapytalem jednego z organizatorow (nie pamietam juz kturego) czemu nie mozna uzywac xanii heh, w tej nagonce na xanie zapomnieli zakazac nitro2 ktore jest praktycznie takie same jak xania

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 15:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('weirdo', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'h')eh, w tej nagonce na xanie zapomnieli zakazac nitro2 ktore jest praktycznie takie same jak xania


lepsze :D tylko railfiltra nie ma :(

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 17:04 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Wasz problem polega na tym, ze jestescie przyzwyczajeni do xanii. Q2ace [praktycznie - kilka opcji] nie rozni sie od standardowego Quake2.exe, z tym, że ma wbudowane wykrywanie cheatów, zmienionych modeli. Gdybyście od początku grali na quake2.exe to by nie było tego szumu.
Na pewno w plq2 będzie nakazane uzywanie q2ace, bo jak na razie nie ma innego, tak dobrego, anty cheata. Q2ace jest cały czas modyfikowane przez twórców, już nie długo wersja 1.14, więc jeżeli chcecie zawalczyć o jakąś zamianę zalogujcie się na forum http://www.savageservers.com/q2ace/ i debatujcie.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 17:05 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
ja gram i bede gral na biteme :o
zalooje ze nie ma niek2rych opcjii typoo .skinfilter :/

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 17:45 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '
')jedyny CHEAT w xani to id przez sciany


w nowszej wersji xaniu chyba tego niema

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 17:47 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
a ma moze ktos polski opis do q2ace??


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 18:13 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
w nowszej xanii ID dziala "gorzej" niz zwykle (moim zdaniem :) )
i gdyby nie bylo mozliwosci wylaczenia p_modified to moim skromnym zdaniem xania by rzadzila. :roll:

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 21:38 
Slaby koles

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 17:52
Posty: 26
Lokalizacja: Gi
Karma: 0
w pefnym sensie xania moze sie wydawac czitem, bo robi flirty broni, bindy i takie tam gówna, ale to nie czit!
zobaczycie, niedługo bedzie liga, że bedzie można grac tylko i wyłacznie na speedbotach i ratbotach...

_________________
Yo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 21:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('hardc0re', 'w') pefnym sensie xania moze sie wydawac czitem, bo robi flirty broni, bindy i takie tam gówna, ale to nie czit!
zobaczycie, niedługo bedzie liga, że bedzie można grac tylko i wyłacznie na speedbotach i ratbotach...


ty masz jakies problemy czy nie wiesz co piszesz..wez przeczytaj to jeszcze raz..

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 21:49 
Slaby koles

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 17:52
Posty: 26
Lokalizacja: Gi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('', 't')y masz jakies problemy czy nie wiesz co piszesz..wez przeczytaj to jeszcze raz..

nie wiem o co ci biega egzekutor... moze to dlatego ze pisze w pospiechu, ale ja nie widze w tym nic dziwnego, moze cos jest z toba?
_________________
Yo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 21:55 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 10:41
Posty: 127
Lokalizacja: Gi
Karma: 0
:roll: 8O :D :( :o :lol: :oops: :roll: :idea: :twisted: :evil: :!:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 22:03 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:45
Posty: 371
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('ibogine', '
')zalooje ze nie ma niek2rych opcjii typoo .skinfilter :/


mnie to na poczatku strasznie w q2ace draznilo... ale juz sobie poradzilem :) baby na bialo facetow na zielono i nie ma zbytnich problemow...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2002, o 23:39 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('0NI', 'W')asz problem polega na tym, ze jestescie przyzwyczajeni do xanii. Q2ace [praktycznie - kilka opcji] nie rozni sie od standardowego Quake2.exe, z tym, że ma wbudowane wykrywanie cheatów, zmienionych modeli. Gdybyście od początku grali na quake2.exe to by nie było tego szumu.

moj problem polega na tym ze mam p166 - wiesz jak fajnie sie na tym gra ? heh

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2002, o 15:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
"w pefnym sensie xania moze sie wydawac czitem, bo robi flirty broni, bindy i takie tam gówna, ale to nie czit!
zobaczycie, niedługo bedzie liga, że bedzie można grac tylko i wyłacznie na speedbotach i ratbotach..."

ty chojny. nie jestem zaden egzekutor !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza