[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 17:51 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('AirD', 'j')a proponuje zrobic mapy z przezroczystymi scianami, bo i tak polowa dzieciakow gra na wh

q2dm1jh.bsp czy cos takiego
$this->bbcode_second_pass_quote('AirD', '
')baaaa nawet jeden drugiemu wh sprzedaje no LOL, szkoda, ze nie ma aukcji na allegro

a ja sie pol wakacji zastanawialem jak by tu jakkolwiek zarobic
sezon ogorkowy w pelni
$this->bbcode_second_pass_quote('sh0tm4n', 'n')a pilke wychodze tak o 18 19 jak juz jest chlodniej bo

a w dzien to teraz kurwa goraco?
$this->bbcode_second_pass_quote('sh0tm4n', '
')a jak jstem w domu to ogladam tv albo siedze przy kompie bo nie ma co robic
ksiazek nie ma?
$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', 'o') co ci chodzi z ta wypowiedzia ?
Ty sie fest1val nie wpierdalaj
bajery nie masz skrencowanej to siedz cicho slonik
_________________
asd

КГБ


Ostatnio edytowano 11 sie 2006, o 17:58 przez Sqeeb, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 18:38 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2002, o 18:28
Posty: 7
Lokalizacja: KrK NH
Karma: 0
Wpadly mi w reke dema z ktorych wynika ze bbc to czity. To dzieki tym czita w plq2 niespodzeiewanie zaczeli lepiej grac i tym samym wygrali plq2. Jednak byl przeciek w bbc ktos odszedl i zaczol rozdawac czity innym. Teraz bbc moze nie wygrac ligi slq2 bo inny tez uzywaja czitow i dlatego xawik zrobi wszystko zeby bbc wygralo lige slq2 dlatego proboje wyelimniowac te osoby, ktore lepiej graja i proboje z nich zrobic za wszelka cene czitow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 18:39 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2002, o 18:28
Posty: 7
Lokalizacja: KrK NH
Karma: 0
a oto link http://rapidshare.de/files/29029016/bbcwh.rar.html


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 18:46 

Karma: 0
Boże kurwa banujcie te bH lamerskie ja nie grałem żadnego duela do tego te bużki sa miniaka i tech z nim grał i próbują mnie w to wciągnąć , 2 demko to zwyczajnie daliśmy nicki dla beki BANUJCIE TE LAMY!


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 18:50 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'w') innym przypadku jak ktos napisze posta nie na temat lub jakiegos suchara zabieram mu dostep do calego forum "Quake2", bo to zaczyna byc wkurwiajace, a zaden z moderatorow nie ma ochoty siedziec przy kompie i kasowac postow. Nie robcie z fb kanalu #q2.pl.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 18:53 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
xvr na demkach co dał tech ktore byly nagrane dzisiaj widać ze po pewnym czasie [bbc]mam_wh zmienia nick na Spawn, wiec to on grał 2.1 na tego typka i to on czitował poza tym po zakonczeniu meczu (nie widac tego na demie) Spawn prosi typow zeby zagrali we 2 na niego
jestes zalosny :(:(

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 18:57 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2002, o 18:28
Posty: 7
Lokalizacja: KrK NH
Karma: 0
pepek zaczoles to gowno nagrales typa z ktorym sie poklucilem i mnie fejkuje i wrzucasz tutaj ze niby jest czitem. Wogole bylem dlugo w v3 dlugo i oni wiedza ze nie czituje. Wrecz przeciwnie dostaje baty od ludzi ktorzy byli duzo gorsi odemnie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 19:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('MuscleTech', 'W')padly mi w reke dema z ktorych wynika ze bbc to czity. To dzieki tym czita w plq2 niespodzeiewanie zaczeli lepiej grac i tym samym wygrali plq2. Jednak byl przeciek w bbc ktos odszedl i zaczol rozdawac czity innym. Teraz bbc moze nie wygrac ligi slq2 bo inny tez uzywaja czitow i dlatego xawik zrobi wszystko zeby bbc wygralo lige slq2 dlatego proboje wyelimniowac te osoby, ktore lepiej graja i proboje z nich zrobic za wszelka cene czitow.


hucze :D:D:D ludzie co wy piszecie :D jakies teorie spiskowe , skad to wymyslacie :) nie wiedzialem ze bbc wygralo jakas plq2 o.O smierdzi to wszystko gownem i teraz kazdy kazdego stara sie udupic ;D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 20:02 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
tech wiec powiedz kto to jest, pozatym na demkach gracie we 3 z bh, dziwne zeby sie nie zorientowali i ze spotkaliscie sie tak przypadkowo na serwerze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 20:02 

Karma: 0
Proponuje sprawdzić logi z serwera mam na mysli ip i porównać je z naszymi i dowiemy się kto fejkuje mnie i Spawn'a.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 20:07 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 08:09
Posty: 429
Karma: 6
niewiedzialem ze jest taka mozliwosc Oo, tak wiec nagralem demka techa 2006.08.11 od okolo 00:05 do 00:48 h na ktoryms z asterow, admin do dziela :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 20:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Jak to czytam wszytsko to bardzo sie ciesze ze przestalem grac jakis czas temu, razem z wiekszoscia starej sceny ...

skitu :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 21:09 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
A ja bym sobie wlasnie pogral
tylko cos mi sie komp pierdoli


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 21:11 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
Guandi wlasnie brakuje mi tej starej dobrej sceny ...

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 21:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
$this->bbcode_second_pass_quote('MuscleTech', 'W')padly mi w reke dema z ktorych wynika ze bbc to czity. To dzieki tym czita w plq2 niespodzeiewanie zaczeli lepiej grac i tym samym wygrali plq2. Jednak byl przeciek w bbc ktos odszedl i zaczol rozdawac czity innym. Teraz bbc moze nie wygrac ligi slq2 bo inny tez uzywaja czitow i dlatego xawik zrobi wszystko zeby bbc wygralo lige slq2 dlatego proboje wyelimniowac te osoby, ktore lepiej graja i proboje z nich zrobic za wszelka cene czitow.


Człowieku kim ty kurwa jesteś? pierwszy raz cię tutaj widze i pierdolisz jakieś dziwne rzeczy o_O
_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 21:31 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
befree to jest tech gral tam w rebel czy w jakim innym huju z dupy :D

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 22:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 'A') ja bym sobie wlasnie pogral
tylko cos mi sie komp pierdoli



Muki no spoko, ale wyobrazasz sobie gre z tymi wszytskimi bbc xbw itd? ;o

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 22:58 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
Tak dawno nie gralem ze jakbym wlecial nawet na DM to by mi sie micha ucieszyla


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 23:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
$this->bbcode_second_pass_quote('befree', '')$this->bbcode_second_pass_quote('MuscleTech', 'W')padly mi w reke dema z ktorych wynika ze bbc to czity. To dzieki tym czita w plq2 niespodzeiewanie zaczeli lepiej grac i tym samym wygrali plq2. Jednak byl przeciek w bbc ktos odszedl i zaczol rozdawac czity innym. Teraz bbc moze nie wygrac ligi slq2 bo inny tez uzywaja czitow i dlatego xawik zrobi wszystko zeby bbc wygralo lige slq2 dlatego proboje wyelimniowac te osoby, ktore lepiej graja i proboje z nich zrobic za wszelka cene czitow.


Człowieku kim ty kurwa jesteś? pierwszy raz cię tutaj widze i pierdolisz jakieś dziwne rzeczy o_O

nie pamiętasz ? koleś grał w 4d :D kto pamięta ten pamięta nasty, tomejek, dive tam grali.. nawet ja: D lol , koleś ogólnie po koksach ma najebane troszeczke w bani : D bez urazy tech, ale tak jest, grałem z Tobą to też pierdoliłeś, że mam zbota wh i inne gównna : D. Niektórym ciężko przyjąć do wiadomości, że są słabi i dlatego tak jest.... Jest lipa na scenie i tyle. Jeżeli ktoś się za to nie weźmie to będzie jeszcze gorzej.... pzdro tech :D:D:D:D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2006, o 23:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
proponuje odsunac ludzi pokroju shotmana od dyskusji ... albo wprowadzic jakies ograniczenia wiekowe na korzystanie z tego tematu ;E

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 171 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza