[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 00:02 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
ja tu tylko daje demka podejrzanych, nic poza tym, cze

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 07:57 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('xvr~', 'P')roponuje sprawdzić logi z serwera mam na mysli ip i porównać je z naszymi i dowiemy się kto fejkuje mnie i Spawn'a.

w sumie ja sie nie znam, ale watpie zeby takie logi istnialy slonik
$this->bbcode_second_pass_quote('fiziek', '
')nie pamiętasz ? koleś grał w 4d :D kto pamięta ten pamięta nasty, tomejek, dive tam grali.. nawet ja: D lol , koleś ogólnie po koksach ma najebane troszeczke w bani : D bez urazy tech, ale tak jest, grałem z Tobą to też pierdoliłeś, że mam zbota wh i inne gównna : D. Niektórym ciężko przyjąć do wiadomości, że są słabi i dlatego tak jest.... Jest lipa na scenie i tyle. Jeżeli ktoś się za to nie weźmie to będzie jeszcze gorzej.... pzdro tech :D:D:D:D
4d.tomejek i 4d.nasty to pamietam

IV RP sie robi z q2 :D
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 09:05 

Karma: 0
No bo ja pytałem swego kolegi wczoraj wieczorem spawna czy grał jakiś mecz 2v1 on piał że cały dzień był w poznaniu i ze dopiero tam przyjechał i ja też nie grałewm żadnego 1v1 a dali jakieś demka z dupy dzieci


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 10:01 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('fiziek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('befree', '')$this->bbcode_second_pass_quote('MuscleTech', 'W')padly mi w reke dema z ktorych wynika ze bbc to czity. To dzieki tym czita w plq2 niespodzeiewanie zaczeli lepiej grac i tym samym wygrali plq2. Jednak byl przeciek w bbc ktos odszedl i zaczol rozdawac czity innym. Teraz bbc moze nie wygrac ligi slq2 bo inny tez uzywaja czitow i dlatego xawik zrobi wszystko zeby bbc wygralo lige slq2 dlatego proboje wyelimniowac te osoby, ktore lepiej graja i proboje z nich zrobic za wszelka cene czitow.


Człowieku kim ty kurwa jesteś? pierwszy raz cię tutaj widze i pierdolisz jakieś dziwne rzeczy o_O

nie pamiętasz ? koleś grał w 4d :D kto pamięta ten pamięta nasty, tomejek, dive tam grali.. nawet ja: D lol , koleś ogólnie po koksach ma najebane troszeczke w bani : D bez urazy tech, ale tak jest, grałem z Tobą to też pierdoliłeś, że mam zbota wh i inne gównna : D. Niektórym ciężko przyjąć do wiadomości, że są słabi i dlatego tak jest.... Jest lipa na scenie i tyle. Jeżeli ktoś się za to nie weźmie to będzie jeszcze gorzej.... pzdro tech :D:D:D:D

a pamietasz fiziek jak blaster boys jebneli wam layout waszej stronki? i byla afera?:D
_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 11:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
roucz ja pamietam ;) dobre czasy 4d , a nie wiedzialem ze tamten tech to dzis taki koks ;d sory za offa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:05 
Przyczajony

Dołączył(a): 3 cze 2005, o 13:35
Posty: 54
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
No nie wierze , jaki sie robi bajzel :O myslalem ze gorzej byc juz nie moze , a tu botow widze mozna wykrywac jak sie tylko wejdzie na server :D

_________________
Byrwi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 15:54 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', 'b')efree to jest tech gral tam w rebel czy w jakim innym huju z dupy :D


twoj stary huju z dupy

rebels nie zna techa;]
_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 16:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
moglby zawitac tu jakis moderator i wyjebac wszystko ?
po 1 jakies demko z dupnego servera i dupnej gry 2v1 czy 2v2 czy cokolwiek to sobie wsadzcie w dupe, podstawowa rzecz to miec chociaz ip goscia ktory czituje, przynajmniej wiadomo ze ktos mu nie robi kolo dupy, bo sie zaraz okaze ze ktos gra np [ np ja] i patrzy przez sciany, grajac 3v1 a jakis szotman mnie nagrywa, no litosci takie demko to mozna sobie w dupe wsadzic a nie bedzie ono dowodem czegokolwiek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 17:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
btw. jak juz daliscie bany dla extrema , to zajmijcie sie kolejnymi przypadkami , dzis bH|miniak sobie swobodnie hasał po serwerach , mimo iz niedawno stwierdzono ze grał na wh . bany dla wszystkich czitów , moze wtedy nastepny sie zastanowi czy warto


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 18:38 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2002, o 18:28
Posty: 7
Lokalizacja: KrK NH
Karma: 0
roucz to chyba byles pozniej w rebels. Jak bylem w 4d to cl z rebels proponowal mi przejscie z 4d do rebels. Po moim odejsciu z q2 4d sie rozpadlo a fiziek nie pierdol, lepiej grasz teraz bo kiedy ja gralem w joint operation to ty dalej w q2, a jak pozniej wrocilem do q2 to juz byles masta a nie lamusem jak wtedy w 4d co cie chialem wyjebac z klanu. Mam nawet demo fiziek jak gramy z jakimis ciotami.
Pozatym gralem w 16v jako kaitech.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 18:41 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2002, o 18:28
Posty: 7
Lokalizacja: KrK NH
Karma: 0
A ty befree palo widac ze zamiast mozgu masz paluszka. Wiele razy gralem jako v3.Tech na ciebie i reszte b3. ale pewnie koledze cie pchali za mocna w dupe i ci z glowy wylecialo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 18:44 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Ok, widac ze nici z tego, nikt nie skumal mojego posta na temat tego topicu :S Idzcie kontynuowac wasza dyskusje na #q2.pl.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 186 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza