[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 06:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 10:04 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
tinc dobrze mówi, jak zacznie świrować to mu zdejmiecie admina, albo ten res servera to zrobi po miesiącu czy ileś tam... Ale wg mnie sam dem nie wystarczy... Bo z tego co zrozumiałem, to admin musiałby siedzieć 24/h na servie obserowac i kick'ac cziterie... Wchodząc tam 2 razy dziennie po 2 h np - wiadomo coś to da, ale no właśnie - dlatego dem powiedz, kto jeszcze oprócz Ciebie powinien dostać admina - kto ma podobny poziom wiedzy na temat czitow(potrafi je wylapac) i jest dyspozycyjny...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 10:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'I') wiesz co ? Zrobiłbym tak jeszcze raz, żebym był w takiej sytuacji. Nie myli się ten, kto nic nie robi.
I druga część o mnie też jest ciekawa :D Ale to cały Ty.


trudno sie nie zgodzic z banowaniem podejrzanego fejka. jednakze z havockiem bylo tak jak napisalem.

gdybym mogl kogos typowac (a nie moge) to i tak juz dawno nie graja w q2, bo sa na tyle madrzejsi odemnie by nie meczyc sie z sciana w postaci danki.

pozatym, nie ludzcie sie ze dostalbym bym admina. chociaz admin na atmany by mi wystraczyl bo tam gralem/gram po pracy i tam widzialem pare osob na wh (blanka, mr b aka pepek czy chuj wie kto, etc). a na coolnet remedium jest takie, ze jest paru ogarnietych adminow, ktorzy idluje'a irc/gg/gtalk i sa w stanie na minutke wejsc by poobsowac goscia i zbanowac/kicknac w zaleznosci od ip. lepszy kick niz nic.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 11:19 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'C')o poradzisz fibel, sam wiesz jak jest.. Bylo zle i bedzie zle :(

Urbi, dal bys lepiej te adminy, bo fakt, nieogar masakra na serwach (kasę juz przelałem) :/


nie dostalem :/ :D

dodi jak postawilem atmany bez nofake to sie pytalem komu dac admina, dalem admina ludziom ktorzy sie zglosili sie wtedy do mnie na pm jak newash, bezel, norman...
chyba mi nikt nie powie ze dalem admina swoim ziomalom tylko? ktos teraz powie po kilku miesiacach ze dalem ludziom maloaktywnym czy cos, ale skad ja mam o tym wiedziec skoro nie gram w q2 i nie wiem kto jest aktywny a kto nie? zreszta dalem tym ktorzy sie zglosili

co do coolneta zle napisalem ostatnio, nie chodzi tyle o to ze serwer nie trzyma adminow, zapomnialem ze to jest przeciez serwer na tourney, a tam z tego co pamietam nie da sie zakladac adminow na osoby, jest jeden ogolny admina na stale wpisany w cfg serwera, watpie zeby zostal on podany byle komu z uwagi na to ze bedzie ogromny problem jak cos zmienic go itd., i nie do mnie nalezy decyzja kto mialby go dostac, no i coolnet tez nie bedzie trzymal banow, komu bedzie sie chcialo siedziec caly dzien i pilnowac czy taki razor nie wszedl na serwer i kopac go co minute? on ma taka zryta psychike ze chocby tylko pokazac jaki on jest fajny i zeby zrobic wszystkim na zlosc bedzie wchodzil tak dlugo az adminowi sie znudzi

na atmanie dm ktory postawilem ostatnio moglbym podac admina paru osobom ale w obecnej chwili to sie mija z celem bo nikt tam nie gra, ludzie wola grac na coolnecie i sie uzerac z razorem, na atmanie pewnie by tego problemu by nie bylo albo bylby duzo mniejszy, bo przynajmniej idzie kontrolowac banliste normalnie w przeciwienstwie do coolneta i pewnie latwiej jest cos zalatwic ze mna niz cos na coolnecie, taki razor prawdopodobnie by nie wszedl juz pomimo ze ma zmienne ip i uzywa czasami rowniez innych adresow, w ciagu tego dlugiego czasu stworzylem juz na niego specjalnie dluga banliste (pomijaj fakt ze polowa szwecji jest juz zbanowana przez to), ale jest przynajmniej wiekszy spokoj na serwerach niemieckich opentdm czy dm (no i jest ta banlista podpieta rowniez pod nowego atmana dm) na ktorych tez robil syf przez dlugi czas, niestety tego nie da sie zrobic na coolnecie z wiadomych wzgledow o ktorych pisalem wczesniej w postach

moja rada, przeniescie sie z gra na atmana, bo na coolnecie nic nie zdzialacie a ta cala dyskusja jest zbedna, robicie dym na fb o tego coolneta regularnie co jakis czas i zawsze jest ten sam efekt

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 11:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('t0mmy', 't')inc dobrze mówi, jak zacznie świrować to mu zdejmiecie admina, albo ten res servera to zrobi po miesiącu czy ileś tam... Ale wg mnie sam dem nie wystarczy... Bo z tego co zrozumiałem, to admin musiałby siedzieć 24/h na servie obserowac i kick'ac cziterie... Wchodząc tam 2 razy dziennie po 2 h np - wiadomo coś to da, ale no właśnie - dlatego dem powiedz, kto jeszcze oprócz Ciebie powinien dostać admina - kto ma podobny poziom wiedzy na temat czitow(potrafi je wylapac) i jest dyspozycyjny...



ja mam :)

taki spam leci bo teraz wiecej osob gra na coolnecie dm niz na servach TDM i razor wkurwia : D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 11:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', ' ')ale skad ja mam o tym wiedziec skoro nie gram w q2 i nie wiem kto jest aktywny a kto nie? zreszta dalem tym ktorzy sie zglosili


ja jakos nie dostalem a sie zglosilem, ale to pewnie dlatego ze teraz piszesz ze dales wszystkim co sie zglosili, a wczesniej pisales ze dasz tylko wybranym przez siebie. ajt?

Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem@Cz mar 22, 2012 3:21 pm', '[')url=http://fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=241011#p241011]Tytuł: ATMAN TDM bez NoFake[/url]

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'J')ako ze plq2 juz dobiega konca, pld umarlo z tego co widze, a na atmanach tylko tloczno w niedziele wieczor gdy sa mecze ligowe to tak jak zapowiadalem odpalilem serwer bez nf.
Serwery ktore staly do tej pory poki co stoja dalej, nowy serwer stoi na innym adresie IP.

PLANETQUAKE ATMAN TDM | 31.186.83.145:27910

jest zrobiony tez rev-dns latwy do zapamietania, zeby polaczyc sie z serwerem wystarczy w konsoli wpisac /connect q2.planetquake.pl

Serwer jak zwykle podpialem pod te GTV co reszta serwow jest podpieta, wiec mozna cheaterow podgladac z ukrycia "live", dla przypomnienia lub dla nieuswiadomionych:
PLANETQUAKE GTV | 78.46.41.13:27914

Rozdam pare adminów osobom aktywnym i "fajnym", chetni niech zostawia CV w PM na fb, odezwe sie do tych ktorym zdecyduje sie dac adminy.
Pozniej podam liste osob ktorym dalem zeby ludzie wiedzieli do kogo sie zglaszac w razie czego.

chetnie pomoge w pilnowaniu porzadku... co ciekawe zasze mam logi... ;]

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 11:35 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
swoja droga to ten razor musi byc jakas mega pizda z kompleksami
cos jak te brudasy blanka, 1o1 itd.

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 11:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
urbasek a gdzie odpowiedzi na moje 2 pytania ? szczegolnie drugie mnie interesuje, bo z tego co widze to mialem racje "lepiej siedziec z zalozonymi rekami i nic nie robic". Tak wielce sie oburzyles ale innego lepszego rozwiazania poki co nie podales.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 13:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
To jest takie glupie przyzwyczajenie ze gra sie na cool/kubus.

Zawsze jest tak, ze jak kubus TDM pada/lostuje wszyscy ale to _bez problemu_ robia reconnect na atmana i grają dalej jak niby nic.. nikt nie narzekał na warunki, więc strzelam, że jest to zwykły nawyk: odpalam q2 na kubusiu.

Zrób drugą turę i rozdaj adminy. Tak, chcę admina bo jestem aktywnym graczem :P

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 13:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'T')o jest takie glupie przyzwyczajenie ze gra sie na cool/kubus.

Zawsze jest tak, ze jak kubus TDM pada/lostuje wszyscy ale to _bez problemu_ robia reconnect na atmana i grają dalej jak niby nic.. nikt nie narzekał na warunki, więc strzelam, że jest to zwykły nawyk: odpalam q2 na kubusiu.

Zrób drugą turę i rozdaj adminy. Tak, chcę admina bo jestem aktywnym graczem :P


true
_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 16:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
jak zwykle pierdolenie o szopenie ;/
Dem ja nie krytykuje Cię więc ode mnie odbij. Co do boje sie banować http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3257&start=0 lista banów sama sie nie zrobiła. Co do wyszukiwania chiterów. Pewnie nie mam tak rozległej wiedzy jak Ty a starczyło jej by skutecznie znalez akcje i zrobic film o havie http://www.youtube.com/watch?v=ATzA6JBzEI4&list=UUfSS9LqAu2YJnvwMoRWEu6Q&index=3&feature=plcp
Adminowanie to nie tylko szukanie cziterów skutecznie przez kilka lat jak bylem przy plq2 udawało mi się wraz z danka blokować xawika a próbował prawie w kazdej lidze startować. Jest wiele o których Ty nawet nie masz pojecie i nigdy sie nie dowiesz.
Co do mojego grania gram w q2 na nicku player oczywiscie dużo mniej odkad gram w bf3.
Co do coolnet dm wiele razy interweniowalem jak ktos mi dal znac na irc badz gg ivers i david moga potwierdzić.
Z drugiej beczki masz dwa serwery zafraguj którymi sie opiekujesz. Ja rozumiem ,że ludzie są przyzwyczajeni do kubusia i coolneta ale może grywali by na twoich gdyby sam admin na nich grał. Proszę nie odpisuj szkoda wakacji.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 16:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
lol

podajesz bany z nf - gratz. szkoda tylko, ze mowimy o banowaniu poza nf. co wiecej, NF odwalal za ciebie cala robote, bo pokazywal ci czy gracz na nicku "a" jest skolerowany z nickiem na fajnymboardzie lub czy pewne cechy (o ktorych nie bede pisal jawnie) sa takie same jak cechy gracza zarejestrowanego na innym nicku. jakiz wiec sens bylo to podawac, ile to ludzi zbanowales?

wiem dlaczego to napisales. nie zrozumiales co chcialem przekazac. ty jesli dostajesz dysrektywy od pewnej osoby lub od regulaminu (jawne wyludzenie konta, zlapany czit) to banujesz. Ja natomiast mialem na mysli sytuacje kiedy wolalem cie 3x na przestrzeni kilku dni zeby zbanowac typa (ktory podejrzewany jest ze jest pepkiem) fejka na wh. Pytalem sie ciebie nawet czy chcesz demka, gdzie nagralem jak leci na wh, ty natomiast sprawe olales. dlaczego? pewnie sie nie dowiem, ja wnioskuje tylko, ze bales sie ze pojdzie na fb zrobi borute, okaze sie ze to wszem i wobec lubiany/z zaslugami gracz i musialbys go odbanowac bo glupio wyszlo.

sprawa hava... z tego co mi sie wydaje (tak mi sie przypomina acz nie jestem w 100% pewny bo nie mam dostepu do logow w pracy) o havie (a moze sierra?) wiedziales od samego poczatku jak Pio... dopoki sprawa sie nie naglosnila na fb to jakos nikt sie nie kwapil zrobic filmu i postawic sprawy jasno ze typ czituje.

wiec jak widzisz Darku, dalej smiem twierdzic, ze nie masz odwagi zbanowac typa na serverze bez nf na podstawie mojego czy swojego wlasnego odczucia/przekonania.

moje servery cierpia z tego samego powodu, z ktorego cierpialy atmany gdy staly astery. dopoki nie zabraknie serverow tu i tam to pewne servery beda nie uzywane, bo tak funkcjonuje scena. i nie pisz mi ze moze powinienem cos idlowac, bo akurat na przestrzeni mojego stazu w q2 to wiecej robilem jakichs gownianych stron informacyjnych dla ludzi niz gralem, wiec gtfo od tego gdzie gram, bo tez mi sie nalezy odrobina dobrej zabawy. a czy to servery yossa czy urbaska to nie znaczy ze nie mozna tam pilnowac rowniedobrze porzadku jak ja bym pilnowal u siebie gdyby u mnie byl taki ruch jak na asterach czy aktualnie atmanach/kubusiu.

czy mam cos wyjasnic prosciej komus?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 21:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
DANKA PIO URBAS DARUS

Ktoś tu wspomniał o tym że zawsze można zabrać admina I RACJA. Uważam że każdy zasługuje na 2 szansę pomijając już FAKT wjazdów aka obelg Dema na wasze osoby bo wiadomą kwestią jest to że są one nie na miejscu i takie sytuacje nie powinny się nagminnie powtarzać. Tym bardziej że rozmawia z kobietą i czasem zdarza mi się przeczytać takie wulgaryzmy pod adresem Danki że sam się łapię za głowę pytając siebie jak tak w ogóle można???!!!! DEM BEZ URAZY ale myślę że tu TWOJE emocje biorą górę a tak być nie powinno. Zastanówcie się może warto dać mu jeszcze jedną ostatnią szansę a jeśli tylko doszłaby do was jakakolwiek skarga pod adresem dema oczywiście z wiarygodnych źródeł to zdejmiecie mu tego admina przecież to was nic nie kosztuje a robota to żadna!

osoba nr XXXXX

[20:30] * merlin_ has joined #plq2
[20:30] <merlin_> moze ktos bota z dm wygonic???

PS
CHCIAŁBYM ZNAĆ WASZE ZDANIE W TEJ KWESTII

prócz tego tak że wasze zdanie szanowna SCENO kto jest za a kto przeciw jeśli przeciw to proszę o uargumentowanie swojej niechęci do dania mu drugiej szansy

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 30 sie 2012, o 21:35 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 21:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie potrzebuje tego admina, wiekszosc pizd na czitach z dobrym teamem mozna rozpierdolic wiec mi to lotto w przypadku gdy trzeba blagac ta krowe o admina i aprobate. kogo z niej zescie zrobili, zeby ona laskawie dawala mi ostatnia szanse? prosze Cie Adi, przeciez to wykracza poza wszelkie granice smiesznosci...

nie chcecie skorzystac z mojego doswiadczenia w wielu kwestiach to nie, laski bzy. ale ja nie mam zamiaru byc adminem z laski tej smiesznej kobiety. wystarczy ze kilka razy chcialem jej pomoc i zle na tym wyszedlem.

nie chcecie porzadku na serverach to nie, wasza strata. podziekujcie dance jak q2 wreszcie umrze calkowicie i nie dajcie sobie potem wcisnac kitu ze to wasza wina... ale i tak dacie, bo dajecie sobie wciskac kit od lat.

smutne :(

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 21:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')ie potrzebuje tego admina, wiekszosc pizd na czitach z dobrym teamem mozna rozpierdolic


:D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 21:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
po tej calej dyskusji wbilem sobie na coolnet dm (pierwsza gierka od jakiegos miecha). Pech chcial, ze akurat trafilem na bezkarnego razora. Przypadek?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 22:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
w twoim przypadku to raczej uśmiech losu :D

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 31 sie 2012, o 10:36 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Urbas:
Czy admin, czyli np ja, może przydzielić admina?

Może zastosować "delegowanie odpowiedzialności" i umożliwić w jakiś sposób, aby admin mógł dać admina. Jak to zrobić?

Jest wiele osób, które grają na prawdę for fun na sewerach i są bardzo aktywne a które nie zaglądaję do FB. Nie chcę ich wymieniać, ale mógłbym z 20-30 nicków podać lekko. Nie widzę przeszkód, aby rozdać im adminy.

Co do Coolneta.
Wszystko leży w koumunikacji i odbiorze przez graczy.
Zwykłe powiedzenie - to przyzwyczajenie - nic nie wyjaśnia i jest ucieczką od odpowiedzi na pytanie:
DLACZEGO mimo tak hujowych warunków gry ludzie ciągle tam grają (w tym i ja). Jeśli uda się (wam, nam?) odpowiedzieć na te pytanie, będzie wiadomo, co jest nie tak.

Klient nasz Pan - Gracz nasz Pan. Nie można mówić - weź zmień serwer. Trzeba się zastanowić co zrobić, żeby on CHCIAŁ zmienić serwer.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 31 sie 2012, o 17:04 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Po pierwsze, pewnie graja tam bo na http://serwery.planetquake.pl/ jest na pierwszym miejscu i to bym zmienil;-)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 31 sie 2012, o 17:44 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Lanther^, nie wiem czy żartujesz... Serwery są poukładane alfabetycznie, nie ma sensu tego zmieniać. Tym bardziej, że sporo ludzi bierze ip ze strony http://q2servers.com/ Raczej bym proponował, aby więcej serwerów polskich miała właczoną wartość public, aby się znalazły na tej liście q2servers.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 31 sie 2012, o 19:12 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
czyli ktore?:) bo praktycznie wszystkie tam sa, kubusie, coolnety, atmany... chyba nie ma tylko serwerow quake2.info i 2 kubusiow duelowych


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 171 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza