[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 2 maja 2024, o 19:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 25 sie 2012, o 21:19 
Slaby koles

Dołączył(a): 6 sie 2012, o 16:12
Posty: 3
Karma: -2
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'b')yłem pewien że grasz na wh po czym poprosiłem o podanie real'a a ty WYMIĘKŁEŚ jak 5 latek...

to niesamowite, ze tak precyzyjnie potrafisz wyczuc emocje osoby po drugiej stronie kabla

$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'U')twierdziło mnie to w tym momencie pewnym w 100% że coś masz na sumieniu
a teraz z innej beczki bynajmniej w przeciwieństwie do ciebie Ja miałem jaja się przyznać kim jestem i definitywnie wykluczyć bota czy wh którego mi zarzucono na fejku
a mnie twoj post utwierdzil w przekonianiu, ze jestes idiota, skoro podanie real nicka w twoim myslunku anuluje podejrzenia o czitowanie. Koles jesli chcesz wiedziec z kim grasz to spierdalaj na serwery z nf, i chuj cie wogole obchodzi dlaczego gram na fejku. Skoro masz czelnosc nadal oskarzac mnie o czity i masz na to dowody, dlaczego nie przedstawisz tego publicznie? Czyzbys tak jak dem sral w gacie bo te dowody sa słabe?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 25 sie 2012, o 23:57 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Czy ja dobrze widze?
Ziomek sie zarejestrowal z nickiem player i ma jakies wnioski formalne? :D Ubaw. Z tym nickiem to ty nawet nie masz tutaj prawa oddychac. Zreszta pewnie miales czita.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 26 sie 2012, o 10:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dajcie mi admina a zaden troll z czitami nie pogra dlugo. dowodow tez nie zabraknie, a chetnie potem zobacze co za chuj wraca na fb prosic o zdjecie niby nieslusznego bana.

na atmanach i kubusiach biegaja cipy na literkach z wh, ale nie ma komu ich banowac bo albo ktos nie wie jak wyglada czit z chase'a albo nie ma odwagi typa zbanowac. a, sorry, zapomnialem ze nie ma w ogole aktywnych adminow...

ale nierobmy nic i patrzmy jak kolt ulega prowokacjom trolli, chociaz to troll powinien byc teraz wymiewany...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 26 sie 2012, o 12:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Można dać admina tylko mam jeszcze jedno pytanko.

Gdzie właściwie się teraz w q2 gra? Wczoraj chciałem sobie chwilkę poskakać ale nigdzie albo tp nie grają, albo nie znam serwerów gdzie się teraz pogrywa.

Wszedłem z braku laku na coolnet DM, który nie do końca był DM bo nie było weapon stay. Po chwili wszedł unamed zwany zapewne raylisem i zabawa się skończyła - AIMBOT (colorbot czy chujbot) + WH.

Co lepsze, mając pusty serwer Urbaska podałem ip wszystkim i prosiłem o wpisanie followip.

Co rzuciło się w oczy:
Fejknicki i świeżaków pomijam, bo nie znam ani trochę
Newash napisał, że nie pójdzie tam bo nie ma po co. Lepiej niech wszyscy strzelają do czitera - tak btw fajna zabawa :s.

Ja rozumiem, że coolnet DM to zajebisty serwer, ale cziter dopóki serwer nie jest pusty będzie sobie biegał beztrosko i żadne walenie w niego nic nie da.
Skoro granie z cziterem już starszym graczom (jak np. Newash) nie przeszkadza to idziemy złą drogą. Dajemy cziterowi przyzwolenie i karmimy barana.

ps. Pozdro dla niejakiego Alpiny kimkolwiek jest za fajne pogranie DM na Urbaskowym serwerze.

Na marginesie zróbmy zrzutę i wyślijmy kogoś do tego raylisa. Z braku laku już ja wezmę urlop i pojadę do tej jebanej Szwecji na wakacje. Skurwysyna bym zakopał żywcem i chętnie zobaczył ten uśmieszek.
Aż nie chce mi się wierzyć, że to Szwed a nie Polak.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 26 sie 2012, o 13:05 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Chciałem sprostować. Nie powiedziałem, że "nie pójdę, bo nie ma po co". Natomiast drugiej rzeczy nie sprostuję, co więcej, potwierdzę i zakomunikuję publicznie: Jeśli nie ma admina na serwerze, a jest ziomek z Botem, to należy grać na niego i nie pozwolić mu zejść z respa. Wg mnie jest to 100% metoda aby ziomek dał disca. Po za tym neon: mówienie komuś co ma robić jest moim zdaniem nieskuteczne.

Po za tym brak wpn stay jest świetny. Dużo więcej myślenia. Nie ma grania na pałę i ogólnej apokalipsy.

Same as dem to sonic: chyba w chwile potrafisz się dowiedzieć "gdzie się gra".

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 26 sie 2012, o 19:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', 'C')hciałem sprostować. Nie powiedziałem, że "nie pójdę, bo nie ma po co". Natomiast drugiej rzeczy nie sprostuję, co więcej, potwierdzę i zakomunikuję publicznie: Jeśli nie ma admina na serwerze, a jest ziomek z Botem, to należy grać na niego i nie pozwolić mu zejść z respa. Wg mnie jest to 100% metoda aby ziomek dał disca. Po za tym neon: mówienie komuś co ma robić jest moim zdaniem nieskuteczne.


Napisałeś właśnie że nie pójdziesz bo nie ma po co. Nie rozumiesz przekazu.
Ty wolisz grać z cziterem, byle by to na coolnet DM się odbywało.
Ja wolałem pograć gdziekolwiek i z kimkolwiek oby nie z raylisem.
Twój przykład miał tylko pokazać, że widocznie niektórym nie przeszkadza granie na aimbociarza i dają przyzwolenie na to. Napisz jeszcze ile razy udało Ci się go sfragować czy zza ściany wyjść kiedy miał rg. Dla mnie szkoda czasu i nie zdziwię się jak ktoś z tych świeżaków zniechęca się do gry widząc przyzwolenie na czitowanie.
Grałem kiedyś trochę w cs-a najpierw na nonsteamie i odechciewało się, kiedy wchodził cziter, a serwerów nie znałem za wiele.
Nie bierz więc za bardzo personalnie, że coś narzucam, bo to wolny kraj i możesz robić co chcesz.

$this->bbcode_second_pass_quote('newash', '
')Po za tym brak wpn stay jest świetny. Dużo więcej myślenia. Nie ma grania na pałę i ogólnej apokalipsy.


Być może. Mi się podobało ale przy 12 pełnych slotach na standardowej dm1 jest ciężko z respa zejść i głupiego sg zdobyć. Podobało mi się dopóki nie wszedł gość o nicku już tu wymienianym.

$this->bbcode_second_pass_quote('newash', '
')Same as dem to sonic: chyba w chwile potrafisz się dowiedzieć "gdzie się gra".

Właśnie pytam czy są jakieś poza tymi dodanymi na www, bo tdm nie mogłem zastać. A nie chce mi się wierzyć, że q2 zeszło aż na takie dno, że chociaż fejki nie skaczą na jakimś serwerze o każdej niemal porze.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 26 sie 2012, o 20:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', 't')o należy grać na niego i nie pozwolić mu zejść z respa. Wg mnie jest to 100% metoda aby ziomek dał disca.

To metoda, ktora na 100% spowoduje, ze nie da disca! W koncu to wyzwanie dla niego lepsze od zabijania na autoattacku enemy. Nie dziwie sie, ze trolle sobie gras(s)uja skoro je karmicie i dajecie im dobra zabawe ;]
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 26 sie 2012, o 21:06 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
newash po prostu chyba lubi sie z raylisem :D gdy prowadzil laddera to tez nie dalo rady sie go przekonac zeby wyrzucil raylisa z ligi ;)

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 27 sie 2012, o 09:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Player', '')$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'b')yłem pewien że grasz na wh po czym poprosiłem o podanie real'a a ty WYMIĘKŁEŚ jak 5 latek...

to niesamowite, ze tak precyzyjnie potrafisz wyczuc emocje osoby po drugiej stronie kabla

$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'U')twierdziło mnie to w tym momencie pewnym w 100% że coś masz na sumieniu
a teraz z innej beczki bynajmniej w przeciwieństwie do ciebie Ja miałem jaja się przyznać kim jestem i definitywnie wykluczyć bota czy wh którego mi zarzucono na fejku
a mnie twoj post utwierdzil w przekonianiu, ze jestes idiota, skoro podanie real nicka w twoim myslunku anuluje podejrzenia o czitowanie. Koles jesli chcesz wiedziec z kim grasz to spierdalaj na serwery z nf, i chuj cie wogole obchodzi dlaczego gram na fejku. Skoro masz czelnosc nadal oskarzac mnie o czity i masz na to dowody, dlaczego nie przedstawisz tego publicznie? Czyzbys tak jak dem sral w gacie bo te dowody sa słabe?
Spoiler:
http://www.sadistic.pl/anonim-w-internecie-vt134717.htm

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 28 sie 2012, o 15:47 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Na stronce z serwerami http://serwery.planetquake.pl/ po kliknięciu na lupę serwera COOLNET Teamplay DM 217.8.180.90:27911 nie pokazuje się screen mapy jaką się gra [no image] a jest aktualnie grana q2dm1...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 28 sie 2012, o 17:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
ciąg dalszy COOLNETA DM
[15:49] <remixer> ej
[15:49] <remixer> kurwa
[15:49] <remixer> zrob
[15:49] <remixer> cos z tym raylisem i 1o1
[15:49] <remixer> kurwa
[15:49] <remixer> bo nie idzie w q2
[15:49] <remixer> grac
[15:49] <remixer> co mam na ruskich dm
[15:49] <remixer> grac
[15:49] <remixer> ;/
[15:49] <remixer> jeszcze rozdaja wh/aimy
[15:50] <remixer> juz logi wklejalem
[15:50] <remixer> kurwa

ciąg dalszy molestowania

[19:58] <platin> hey , jestes ?
[20:22] <platin> zas ten bot lamer :(

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 28 sie 2012, o 20:26 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 28 sie 2012, o 18:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
dajcie temu demowi admina bo i ja czasami bym sobie poskakal.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 28 sie 2012, o 19:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
vote yes dem ! + 2 osoba z większą ilością wolnego czasu która mogłaby w miarę swoich możliwości szybko reagować

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 11:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
vote yes

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 11:37 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
chyba was pojebalo
juz nie raz pokazal do czego jest zdolny
na pewno danie adminow niestabilnemu emocjonalnie trollowi to dobry plan
gl

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 11:51 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
szok :D

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 11:59 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Chodzi tylko o admina na coolnet dm, bez przesady, tez jestem za. Kto obecnie posiada admina, zeby mogl go mu przekazac? Z tego co pamietam na tym coolnecie byla akcja, ze jak sie resetowalo serwer to sie hasla zmienialy czy cos... Nadal tak jest?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 13:57 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Też za! Róbcie porządek z tym DM bo stamtąd naprawdę kilku nowych graczy się pojawia. :evil:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 16:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Już jebał pies komu czy to dem'owi czy komukolwiek innemu niech ustali to danka ale błagam działajcie szybko i z jajcem. Bo pierdolenie że temu nie damy temu tez nie bo to i to taki on a taki... niczego nie wnosi wręcz spowalnia cały proces. Jazda kurwa bo naprawdę żal tam wchodzić !!

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 29 sie 2012, o 18:44 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 18:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
dem jest wkurwiajacy ale usunie gowno z serwow, jestem przekonany

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza