[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 22:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 19:38 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Zluzujcie zawory, bo bez kitu żenada jak czytam ostatnie posty. Co wy od wczoraj gracie, że widzicie ludzi z botami/wh na Coolnet DM. Tam takie typki już grają ładnych pare lat i przy o wiele wiele lepszej organizacji na scenie. Mam na myśli aktywności adminów nikt nawet nie kiwnął palcem, żeby coś z tym zrobić. Mogę z chęcią odpowiedzieć na wcześniejsze pytanie. Władzę ma tam Yossarian i o ile wiem z nikim się nie dzielił adminami. Sam miałem kiedyś wielką chęć do bycia akurat tylko na tym serwerze adminem i zrobienie porządku z tym syfem. Ten serwer należał do moich ulubionych. Teraz dorwanie Yossa graniczy z cudem także gl, a nawet jeśli uda się to komuś to wątpię żeby dam komuś admina od tak. Cheers


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 20:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Wystarczy ze ktos podrzuci mu linka do tego tematu, ogarnie ze ludzie sie zgadzaja to i admina przekaze. Z dupy post sonic.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 20:52 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Taaa, no to wez sobie sobie ogarnij kiedy Yoss ostatni raz zagladal na fb. Szukacie ducha na waszym miejscu bym spasowal i szukal innej alternatywy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 21:04 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
adminy na coolnecie sa, tylko lista adminow sie czysci po kazdym crashu serwera, wiec po tym jak serwer wstanie maja na starcie tylko ci ktorzy sa w pliku na serwerze wpisani, ci co sa dodani z konsoli pozniej znikaja po crashu

dacie linka do tematu i myslicie ze yoss da np. admina demowi? :) raczej nie liczylbym na to

co wam da aktywny admin na tym serwerze? co zrobicie jak ktos ma zmienne ip? zbanujecie i po minucie jest z powrotem na serwerze? co zrobicie z razorem? nic mu nie zrobicie, wejdzie i tak na serwer... jakis tam 2 kretynow juz nie pamietam o kogo tam chodzilo gra na tym samym laczu (polaniec to byl?) co kilka innych uczciwych graczy, i co zrobicie, zbanujecie wszystkich? nie wspomne o tym ze banow tez serwer coolnet nie trzyma, po crashu kazdym znikaja

problemy tego typu z debilami na serwerze byly zawsze i napewno je nie rozwiaze aktywny admin na takim serwerze jak coolnet dm i bez znienawidzonego tak systemu typu nofake (nie, nie naklaniam nikogo do nofake i nie chodzi o samego nofake ale chocby innego systemu kontroli i identyfikacji graczy, bo bez tego nie zrobicie porzadku na serwerze z debilami pokroju razora), nie potrafilo sie z tym uporac cala kadra adminow z lat swietnosci q2 a teraz jeden aktywny admin zrobi porzadek ?:D skonczy sie na tym ze zbanuje 10 osob z 20 ktorzy graja w klejka2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 21:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
zenada urbasek - dla Ciebie widze lepiej siedziec z zalozonymi rekami. Nie dziwne ze ta scena zdycha. Nie od dzisiaj wiadomo, ze wiekszy tu beton niz w pzpn.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 21:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale pierdolenie :D

@urbas
po 1. aktywni admini ktorych wymieniles (zbiorowo) gowno robili, wiec nie pisz ze jesli oni nie dali rady to kto da.
po 2. co z tego ze darus mial admina jak on chuj widzial, czy gosc jedzie na czicie czy nie. On sie bal banowac i brac odpowiedzialnosc na siebie za pilnowanie porzadku.
po 2. yoss kiedys mi powierzyl admina na wszystkie swoje servery dopoki twoja ulubienica nie poleciala z placzem i cala paczka pieknie przygotowanych klamstw. Dodatkowo nie mow czy yoss da komus admina bo na fb jest calkiem sporo wypowiedzi danki ze TO ONA DECYDUJE kto ma admina na serverach yossa bo yoss dal jej wieczne panowanie - danka ma rcona
po 3. po co banowac jak mozna kickac?
po 4. Admin by sie przydal na serverach tdm, bo tam tez czity biegaja ale was to chuj obchodzi.
po 5. admina powinna miec osoba, ktora umie ocenic czy gosc gra na czitach i byc na tyle zdeterminowana/pewna siebie by wziac na siebie odpowiedzialnosc za zbanowanie czita
po 6. jeszcze raz o adminach... no tak byl wielki PIO, ktory banowal lepiej grajacych od siebie, albo i nie banowal tylko czekal 0,5 roku, zeby nagle gdy sprawa wyplywa na wierzch oznamic, ze mial przeciez JUZ banowac. GRATZ
po 7. nawet jesli adminy sie resetuja, to pozostaja osoby z adminami wpisanymi do pliku na serverze. czy to jest kurwa problem raz na miesiac odnowic admina?
po 8. wszyscy lizali dupe dance i sie do niej przymilali... jak ktos chcial sie wylamac to danusia dawala wyraz swojemu niezadowoleniu i sie wszyscy nauczyli ze danka jest nie do ruszenia, swieta krowa, ktora trzesie scena q2. smiechu warte. Danki nie ma i dalej nic sie nie zmienilo... uczcijmy pamiec danki poprzez nicnierobienie na scenie q2. YEAAAAH

@sonic
ty tez ladnie pierdolisz... piszesz ze od lat tam graja czity... ale pomijasz fakt ze od lat ludzie prosza by zrobic z tym porzadek - nikt nie ruszyl palcem.
A skontaktowanie sie z Yossarianem wymaga tylko odrobine cierpliwosci (mniej niz przy kontakcie z richem) i posiadania jego numeru GG. Nie nie dawajcie mu linka do FB bo on na pewno tu nie zajrzy i nie bedzie chcial rozsadzic co i jak. dal dance adminy bo myslal ze jak ona sie pchala do plq2 i innych lig, to pewnie ogarnia, nie ma uprzedzen i jest kompetetna. niestety nie jest.

dodajac:
od lat pierdolicie ze nikt poza wami nie nadaje sie na admina.. wy gowno robicie by pilnowac porzadku, ale admina nie podacie dalej kompetetnym osob, by sprawdzic czy cos sie moze zmienic. admina mozna zabrac w 1min, ale PO CO DAWAC? JESZCZE SIE OKAZE ZE MOZNA...

Tak pierdolicie farmazony ze az sie poirytowalem D:

cala ta scena to kpina, jakas banda ma adminy, gdzie
danki pewnie nikt w chuj nie widzial
darek gra w bf3
v3non wzial sie za nauke, pozatym on sie juz nie liczy bo asterow nie ma
i co ? i chuj, banda nie da scenie samej zrobic porzadek na serverach.. pierdolcie dalej jak to scena zniszczyla plq2, plq22x2 i inne. zwalajcie winen na innych ale wy umywajcie raczki. i nie dajcie przypadkiem komus cos zmienic bo sie okaze ze mozna...

przykre.

ps.
tak, w takich momentach jestem wulgarny, bo mierzi mnie jak czytam te same wymowki od lat... chuja admini robia a duzo gadaja i smieja sie scenie w twarz.

ps2.
szacun dla urbaskow, yossarianow, nocriego i innych ktorzy hostuja servery. szkoda ze niektorzy maja +- wyjebane na to co sie juz dzieje na serverze.

ps3.
jakbyscie chcieli mi dac admina to od razu chce na servery TDM, bo tam nawiecej gram i jest pewlno gowna do wyplenienia. A jak nie dacie to trudno, tylko przestanie pierdolic ze NIC SIE NIE DA Z TYM ZROBIC.

AVE

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 22:37 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Ale demcio podniecony jesteś nie?
Ahh się dzieje,forum o tobie pisze!
Odpowiedz mi tylko na pytanie :
Kiedy będziesz banował jakiegoś typa?
Jak ludzie na sv napiszą że to czit?
Jak sam tak stwierdzisz?
Jak nie będziesz numero uno w statsach?
Bardzo mnie to ciekawi...(kolo chuja mi to lata bo i tak nie gram w dm).
Generalnie bekę mam i "recami i nogami" przychylam się do postu urbaska.
A jeżeli uważasz ze cała ta scena to kpina to żegnamy cię serdecznie i pozdrawiamy gorąco.

ps.włacz karmę.

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 22:39 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Shao', 'S')ytuacja z przed sekundy,

Coolnet DM, Q2DM3, ubiłem Playera (sam też miałem w cfg bez zmiany taki nick), stoję na górze, za chwilę mam skakać po Quada i słyszę respa w okolicach RG, puściłem rakietę kontrolną, skaczę na tą ruchomą kładkę a on dostał tą kontrolką. Napisał tylko "WH" i spierdolił. I takiemu wytłumacz :)


Troszkę mnie ubiegłeś Pysiek,własnie o to mi chodziło w skrócie :)
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 22:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@strog, gdy chce zagrac duela z toba to piszesz ze jak to, grasz od (?) 2 lat a ja od ponad 12. ale do pyskowania na forum i zadawania jakze glupich pytan to juz nie jestes za krotko na scenie...

cytujac ciebie. za krotko jestes na scenie by zadawac tak glupie pytania. poczytaj fb, dowiedz sie czegos, potem zadawaj glupie pytania w stylu

"Kiedy będziesz banował jakiegoś typa?
Jak ludzie na sv napiszą że to czit?
Jak sam tak stwierdzisz?
Jak nie będziesz numero uno w statsach?"

ps.
chyba jestes slepy, bo karme mam wlaczona. pouzywaj sobie, moze ci opadnie. ale widac chyba naduzywasz, bos oslepl juz.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:05 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
otóż dem jak zwykle się mylisz, ale to już norma...
Bardzo często ostatnio bywam na serwerach i jest gro osób, które to mogą potwierdzić.
Z osób bardziej aktywnych w ciągu ostatniego czasu dałam admina rolnikowi i dodiemu - dość aktywni w wakacyjne wieczory ale serwer się zresetował i zniknęły. Jeśli tylko ich dorwę to założę z powrotem, bez obaw.
Rozmawiałam z yossem nie raz na temat Coolneta DM -tam sytuacja się nie zmieni, yoss prosił aby ten jeden serwer pozostał bez zmian dokładnie taki, jaki został założony kiedyś kiedyś... Wasz wybór, że tam gracie i się wkurwiacie (btw admina tam miała spora część zespołu adminów z plq2, skończą się wakacje, wyklaruje się sytuacja kto więcej gra, pozakładam adminy), urbasek założył inny DM - pusto.
A co do dema, nie uważam, żeby był osobą, która zasługuje na jakiegokolwiek admina i z moich rąk go nie dostanie, nawet jeśli napisze jeszcze 10 postów na 50 stron na mój temat - nie rusza mnie to a zdania nie zmienię, jak wspomniałam wyżej, na pewno kilka osób aktywnych po wakacjach będzie miało admina na kubusiu, za resztę serwerów odpowiada urbasek, który też kilku osobom chyba pozakładał admina.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
i historia sie powtarza... nie umiesz wymyslic innej sciemy? Serwujesz te same teksty od lat - ilu juz bylo adminow od ciebie co nic nie zrobili w sprawie porzadku na serverach? zelazna danka, trzyma scene za mordy. daj tej biednej grze wreszcie spokoj. na prawde moze byc fajnie na serverach, tylko wez wypierdalaj... powiesz mi to samo zebym dak scenie spokoj? roznica tkwi w tym, ze ja jej nie przeszkadzam w niczym istotnym (graniu, rozwijaniu sie etc), a ty niestety tak.

ehhh :(

ps.
zrob kolejna chujowa plq2 z nagrodami, ktorych nikt nigdy na oczy nie widzial oraz zapowiedz urozmaicenia, ktore sie nie odbeda. ale pamietaj zwal znow wine na scene, ze to ludzie sa chujowi i nie umieja sie bawic.

edit:
jeszcze sprostuje scieme kolejna. Yoss nigdy nie powiedzial ze na serverze ma sie nie walczyc z cziterami, czego wlasnie domaga sie scena. Yoss jedynie stwierdzil, ze nie zmieni charakteru servera by wprowadzic tam AC. wiec przestan klamac, ze yoss cos powiedzial i nie wolno tam walczyc z cziteria - on zawsze byl przeciwny cziterii.

@shao:
od rozsadzania tego czy jestes czitem dla playera czy nie, jest admin, ktorego nie ma od lat. wszyscy sie przyzwyczaili ze nie ma sie do kogo zglosic totez nigdy nie wytlumaczysz nikomu ze nie grasz na wh. pozatym, gdybys nie byl anonimowy na serverze, to moze ktos by docenil twojego skilla, a nie podejrzewal kolejnego playera o czity.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
"Kiedy będziesz banował jakiegoś typa?
Jak ludzie na sv napiszą że to czit?
Jak sam tak stwierdzisz?
Jak nie będziesz numero uno w statsach?"

ps.
chyba jestes slepy, bo karme mam wlaczona. pouzywaj sobie, moze ci opadnie. ale widac chyba naduzywasz, bos oslepl juz.


Ale ty głupiiiiii :DDDDD
ps. czy tylko ja widzę demcia karmę wyłączoną?

ps2. demcio czy od nadużywania można oślepnąć?(jeśli tak myślisz to wiedz że NIE,szmula a raczej mama cie okłamywała w twoim jakże ciekawym dzieciństwie:( )

ps3. co ma staż grania do adminowania czy wypowiadania się na forum? Sam prawie banana dostałeś za pierdolenie farmazonów i to właśnie urbasek cię uratował pisząc że forum służy to wolnej wypowiedzi.

ps4. własnie takiego posta z twojej strony się spodziewałem,zero odpowiedzi tylko pierdolenie.

ps5. stałeś się własnie numerem jeden pośród kandydatów na admina nie odpowiadając mi na posta tylko wypierdalając jakieś gorzkie żale że grać z tobą nie chcę,więc cała scena zna już twój obiektywizm.

ps6. demcio zapomniałeś że miałeś bana za czitowanie i za próbę wyłudzenia konta No Fake ? dziwisz się że nie chcę z tobą grać? to tak jak z razorem na dm...niestety.

ps7. jeżeli ktoś zechcę dać komuś admina na dm to ja serdecznie zgłaszam swoją kandydaturę.

ps8. dobranoc.
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:33 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Poprzednia PW | Następna PW
Wątek wiadomości: Re: Lista serwerow
Od: dem
Wysłano: dzisiaj, o 21:48
Do: STROG
Wiadomość

Tytuł: Lista serwerow

STROG napisał(a):
Ale demcio podniecony jesteś nie?
Ahh się dzieje,forum o tobie pisze!
Odpowiedz mi tylko na pytanie :
Kiedy będziesz banował jakiegoś typa?
Jak ludzie na sv napiszą że to czit?
Jak sam tak stwierdzisz?
Jak nie będziesz numero uno w statsach?
Bardzo mnie to ciekawi...(kolo chuja mi to lata bo i tak nie gram w dm).
Generalnie bekę mam i "recami i nogami" przychylam się do postu urbaska.
A jeżeli uważasz ze cała ta scena to kpina to żegnamy cię serdecznie i pozdrawiamy gorąco.

ps.włacz karmę.

mam włączoną. slepy>

uuuuu to mi pojechał o\

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:36 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 'z')enada urbasek - dla Ciebie widze lepiej siedziec z zalozonymi rekami. Nie dziwne ze ta scena zdycha. Nie od dzisiaj wiadomo, ze wiekszy tu beton niz w pzpn.


ogarnij sie, przeczytaj jeszcze raz mojego posta jak nie potrafisz go zrozumiec albo popros kolege jakiegos i niech ci wytlumaczy

zrobilem wiecej przeciwko ludziom pokroju razora na tej scenie niz ktokolwiek z was wiec sobie odpusc takie komentarze, napisalem tylko ze ten problem nie bedzie rozwiazany poprzez rozdanie jednej aktywnej osobie admina i podalem argumenty dlaczego, a nie ze mam na to wyjebane i wole siedziec z zalozonymi rekami (mimo ze moglbym miec wyjebane bo nie gram od dawna w klejka)

wy tylko potraficie krzyczec jedno haslo "DAJCIE ADMINY! DAJCIE ADMINY!" i myslicie ze to jest rozwiazanie na wszystko, nie bedzie na serwerach cheaterow, nie bedzie chamstwa, jak mowil kononowicz nie bedzie niczego :D albo ze nagle wszyscy powroca do gry, scena odzyje, bedzie milion nowych graczy! wczesniej zabil klejka nofake, teraz klejka zabija brak admina dla dema, co bedzie jutro?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Przeczytalem jeszcze raz. Widocznie Ty nie zrozumiales tego co JA napisalem. Wiec postaram sie prosciej (daruj sobie teksty o poproszeniu kolegi - zwlaszcza w tym przypadku).

1. Co zrobiles w kierunku poprawienia sytuacji na coolnet DM? (pytam tylko o ten serwer)
2. Co zamierzasz zrobic w kierunku poprawienia sytuacji na coolnet DM?

"myslicie ze to jest rozwiazanie na wszystko" <-- ok, czekam na Twoje lepsze rozwiazania, z checia ich poslucham (nofake jak ktos tu wspomnial jest nie do wprowadzenia na coolnet DM, wiec prosze o jakies inne realne rozwiazanie). Czekam na merytoryczna odpowiedz.

btw. nie twierdze, ze wieksza ilosc adminow rozwiaze problem, ale z pewnoscia poprawi sytuacje. To tak by byla jasnosc

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 00:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@strog
ad 1 widzisz wyłączoną? a to ci checa!
Obrazek
powiedz strog, dlaczego ty masz wylaczona karme? powiedz mi jeszcze czy duzo czasu ci zabiera wlaczenie sobie karmy by dac mi minusa, a potem jej wylaczenie? dla twojej informacji jak masz wylaczona karme to nie mozesz dawac ludziom + lub -. ale widac sam tego chyba nie ogarnales... szok

ad 2 slyszales kiedys o cynizmie ?

ad 3 np. to, ze jestes tak krotko na scenie i masz prawo nie wiedziec, ze na tym forum pare trolli sporo madrzejszych od ciebie juz wnioskowalo o bana dla mnie. Pozatym, jedynie cie wysmialem, ze zagrac duela nie masz odwagi ale pyskowac bez zadnej wiedzy w temacie (czyli trollowac) to tak

ad 4 pogryzlem zeby na takich trollach jak ty przez wiele lat, dlugo zanim twoj smród zagoscil na forum. gdybys byl grzecznym chlopcem i poczytal fb to bys sie dowiedzial, jak rzetelnie zbieram logi, jak bardzo lubie argumentowac oskarzenia rzetelnymi informacjami w postaci demek, screenow, logow etc. Dodatkowo dowiedzialbys sie jak bardzo jestem sprawiedliwy (faint case) gdzie potrafie bronic jakiegos dupka przed nieuzasadnionymi oskazeniami. Co wiecej dowiedzialbys sie jak bardzo jestem ostrozny w wyrokowaniu o czyjejs winie, jesli nie mam konkretnych dowodów w danej sprawie. ale oczywiscie nie dowiedziales sie, a ja nie mam zamiaru tlumaczyc jakiemus newbie to co zostalo juz powiedziane bardzo wiele razy.

ad 5 ach wybacz panie. czyzbys robil herbate urbaskowi/dance/yossarianowi ze masz na to jakikolwiek wplyw?

ad 6 i znow pomylka. nie mialem bana za czitowanie. tak mialem bana za probe stworzenia sobie nowego realnicka, by takie smrody jak ty nie baly sie zagrac duela.

ad 7 powodzenia. masz wieksze szanse odemnie. na pewno czynnikiem decydujacym o tym ze ty dostaniesz admina bedzie to, ze ja jestem dem a ty strog. niestety nikt nie zwroci uwagi na to jak male masz doswiadczenie w kwestii czitow w stosunku do mnie. hf, pamietaj, danka zawsze nagradza lizo-dupów.

@urbas
1. fajna prowkacja w sprawie razora i czitów. prawie poczulem sie sprowokowany
2. a co mamy robic jesli nie krzyczec o te adminy? czy dales kiedys admina komus kto mogl cos w tym kierunku zrobic? ty za to sie smiejesz nam w twarz, dajesz admina byle gosciowi co nigdy czita na oczy nie widzial i myslisz ze sprawa zalatwiona?

nie kumam... zamiast dac sie komus wykazac to bedzie stawal okoniem. daj tego admina i dopiero potem osadz czy np. ja go dobrze wykorzystalem. to takie trudne, kurwa ?

ps.
nie, nie chce admina sam z siebie. nie gram w q2 juz jakisz czas, bo stwierdzilem ze dopoki te pizdy-czity biegaja po kubusiu czy atmanie to ja czasu tracic nie bede. majac admina moglbym pilnowac serverow, ale go oczywiscie nie dostane - wiec wszystko zostaje o staremu. jestes zajebisty urbas ze stawiasz servery, utrzymuje www od nf, ale wiesz co? zjebales z tymi adminami, dajac ludziom co nie ogarniaja, albo graja tydzien i przestaja...

szkoda ze twoje servery i servery yossa sa takie popularne. bo z wami to chuj, nic nie da sie zalatwic ani poprawic dopoki to nie jest wasz pomysl i wykonanie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 00:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
czy ktoś czyta ten flame war poza zainteresowanymi? D: again and again..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 08:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Co poradzisz fibel, sam wiesz jak jest.. Bylo zle i bedzie zle :(

Urbi, dal bys lepiej te adminy, bo fakt, nieogar masakra na serwach (kasę juz przelałem) :/

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 08:27 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')po 6. jeszcze raz o adminach... no tak byl wielki PIO, ktory banowal lepiej grajacych od siebie, albo i nie banowal tylko czekal 0,5 roku, zeby nagle gdy sprawa wyplywa na wierzch oznamic, ze mial przeciez JUZ banowac. GRATZ


Dobrze zryty jesteś :D Darusiowi zarzucasz, że bał się odpowiedzialności za banowanie.
Ja nigdy się nie bałem banować i bardzo dużo i gęsto to robiłem. RAZ się pomyliłem i mi to wytykasz ? Jesteś totalnie pojebany, tym bardziej, że z Adim to sobie wyjaśniłem. I wiesz co ? Zrobiłbym tak jeszcze raz, żebym był w takiej sytuacji. Nie myli się ten, kto nic nie robi.
I druga część o mnie też jest ciekawa :D Ale to cały Ty.

Mam nadzieje, że nikt ogarnięty nie da admina dla takiego idioty jak Ty.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 30 sie 2012, o 08:52 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
tylko że malo kto ma taki zapal/wiedze do tego jak dem mimo iz ma kose z duza czescia osob ktore odpowiadaja za serwery.

przeciez zawsze mozna sciagac mu adminy gdyby cos odjebal, no ale danka pewnie nigdy nie da mu wladzy, za wrzuty pod jej adresem :)

najgorzej, ja mysle ze moglby duzo dobrego zrobic.
powinna chyba nastapic jakas zamiana warty, cos sie juz wyczerpalo i pora na jakies wieksze zmiany.

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 173 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza