[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
Nie musi to byc koniecznie gg + radeon, jest jeden wh ktory dziala normalnie pod r1q2 i mozna z nim wejsc na serwer. Pod nc go wykrywa i ciagle daje komunikat na serwie.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:05 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'N')ie musi to byc koniecznie gg + radeon, jest jeden wh ktory dziala normalnie pod r1q2 i mozna z nim wejsc na serwer. Pod nc go wykrywa i ciagle daje komunikat na serwie.


oj mylisz sie, jest wh na nocheata z ktorym mozna spokojnie wejsc na kazdy serwer i zaden q2admin tego nie wykryje:-)

$this->bbcode_second_pass_quote('ven', 'i')mo to wszystko gg + radeon a Wy robicie afere : D

oj znow zejdziemy z tematu i bedziemy rozmawiac o rickim :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:09 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'N')ie musi to byc koniecznie gg + radeon, jest jeden wh ktory dziala normalnie pod r1q2 i mozna z nim wejsc na serwer. Pod nc go wykrywa i ciagle daje komunikat na serwie.


oj mylisz sie, jest wh na nocheata z ktorym mozna spokojnie wejsc na kazdy serwer i zaden q2admin tego nie wykryje:-)


zapodaj linkiem !!! bo ja i tak nie pogram na pingu 120 wiec chodz powkurwiam na serwach co poniektorych :D :D :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:11 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
OK, ale conajwyzej to moge powkurwiac tylko ciebie :D a wh ci nie dam, bo jestes za stary na to! No chyba ze zrobimy tak, ze ci dam, ja nagram demko, dam na fb i cie zbanujemy, ok?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:13 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
w sumie to na pingu 120 to nie wh by sie zdal tylko jakis aimbot !!!
ustawie sobie 360 / 360 i bede stal tylko przy rg :]]] masz jakiegos ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:15 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
oj nie przesadzaj, bedziesz mial wh to nawet na pingu 120 mozesz sobie stanac za sciana, patrzysz na kolesia ktory biegnie i mozesz odpowiednio wczesniej strzelic uwzgledniajac ping tak zeby trafic, teraz modny jest taki defense


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2006, o 22:25 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 maja 2003, o 15:03
Posty: 124
Lokalizacja: Radom
Karma: 1
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'o') ile dobrze pamietam to maszex tez miales cos tam przeskrobane jesli chodzi o czity ....


nie wiem dlaczego odzywaja sie przewaznie te osoby co powinny siedziec cicho...


ziomus wypierdalaj z takimi tekstami?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 08:12 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
kolejny bot, nie mam demka, ale fcb doggy jakis gralme z nim kilka gier i non stop qrwa wychodze zza sciany i rg w ryj i to w najdziwniejszych sytuacjach... :/

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 09:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
teraz to przeczuleni juz jestescie... moze on jest pro i zajebiscie gra na sluch?

demka, demka, bo bez nich nie ma co pisac :}

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 09:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('LEFTY', 'e')x3 - obejrzyj te akcje purra pod r1q2 - mysle ze jest to wlasnie bug wynikajacy z roznych klientow ;)



ogladalem to na r1q2 wczesniej juz to cale demko i wlasnie ta akcja byla smieszna nie twierdze ze gral na czitach, wrecz przeciwnie nie wiem czym to bylo spowodowane jakis bug czy cos i tyle, albo ja wymyslam

a demka siwego ogladalem i gosc jest conajmniej dziwny cg/rg niszczy, hm niszczy to malo powiedziane troche dobre ma to rg.. a z reszty gra niczym gosc ktory widzi q2 3X w zyciu, zatwierdzilem 2 jego nowe demka z tp, ogladajcie.. ja nie mam czasu ani kompa do tego pewnie jeszcze z pare godzin.. coz ogolnie to jedyne co mnie zastanawia w siwym to jak strzela z rg, nie naturalnie jak dla mnie, szczegolnie w dol, wyglada jakby nie robil w ogole ruchu, tylko mycha w dol i modli sie zeby celownik mu naszedl na goscia..

Ostatnio edytowano 7 sie 2006, o 10:21 przez eX3, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 09:52 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('m4sz3X', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'o') ile dobrze pamietam to maszex tez miales cos tam przeskrobane jesli chodzi o czity ....


nie wiem dlaczego odzywaja sie przewaznie te osoby co powinny siedziec cicho...


ziomus wypierdalaj z takimi tekstami?

po 1 nie jestem Twoj ziomus
po 2 nie wyrazaj sie w moim kierunku
po 3 to jak to jest ? byles zbanowany za oszustwa czy nie ?
po 4 TAK wiec czego sie ciepiesz ? powinienes morda w kubel, lep w ziemie i cicho siedziec

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 13:31 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 maja 2003, o 15:03
Posty: 124
Lokalizacja: Radom
Karma: 1
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', '')$this->bbcode_second_pass_quote('m4sz3X', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'o') ile dobrze pamietam to maszex tez miales cos tam przeskrobane jesli chodzi o czity ....


nie wiem dlaczego odzywaja sie przewaznie te osoby co powinny siedziec cicho...


ziomus wypierdalaj z takimi tekstami?

po 1 nie jestem Twoj ziomus
po 2 nie wyrazaj sie w moim kierunku
po 3 to jak to jest ? byles zbanowany za oszustwa czy nie ?
po 4 TAK wiec czego sie ciepiesz ? powinienes morda w kubel, lep w ziemie i cicho siedziec


hmmm jak ty sie kurwo do mnie wyrazasz!? zamiast mnie przeprosic za bezpodstawne wyzywanie od zbotow... przeciez ktos powinien ci zajebac w ten popierdolony leb za takie numery. Myslisz ze mozesz sobie cos szczeknac z dupy do nieznajomego czlowieka i to zostanie bez echa?

zaczoles dyskusje z niczego, napisales ze chodzi o czity. Teraz flecie jebany nie przekrecaj ze chodzilo Ci o oszustwa, powiedziales cos zle to naleza sie przeposiny, czy to dla Ciebie takie trudne?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 13:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
urbasek, wiem ze jeden wh dziala pod r1q2 a nie dziala pod wh bo testowalem, co nie znaczy ze na nim gram.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 14:26 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('m4sz3X', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', '')$this->bbcode_second_pass_quote('m4sz3X', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'o') ile dobrze pamietam to maszex tez miales cos tam przeskrobane jesli chodzi o czity ....


nie wiem dlaczego odzywaja sie przewaznie te osoby co powinny siedziec cicho...


ziomus wypierdalaj z takimi tekstami?

po 1 nie jestem Twoj ziomus
po 2 nie wyrazaj sie w moim kierunku
po 3 to jak to jest ? byles zbanowany za oszustwa czy nie ?
po 4 TAK wiec czego sie ciepiesz ? powinienes morda w kubel, lep w ziemie i cicho siedziec


hmmm jak ty sie kurwo do mnie wyrazasz!? zamiast mnie przeprosic za bezpodstawne wyzywanie od zbotow... przeciez ktos powinien ci zajebac w ten popierdolony leb za takie numery. Myslisz ze mozesz sobie cos szczeknac z dupy do nieznajomego czlowieka i to zostanie bez echa?

zaczoles dyskusje z niczego, napisales ze chodzi o czity. Teraz flecie jebany nie przekrecaj ze chodzilo Ci o oszustwa, powiedziales cos zle to naleza sie przeposiny, czy to dla Ciebie takie trudne?

ok wiec na poczatek :D

Wysłany: Nie Sie 06, 2006 11:21 am
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'W')ysłany: Nie Sie 06, 2006 11:21 am

$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'm')aszex afair mial bana na plq2 za holdaa potem gral za suricha ;), ale nigdy czity wiec jak nie masz pewnosci nie pisz


ja nie mowilem o uzywaniu wspomagaczy bo
cheat znaczy:
1 oszust
2 cygan
3 oszustwo
4 nabranie
5 kantować
6 oszukać
7 naoszukiwać
8 oszachrować
9 oszwabić
10 odrwić
11 okpić
12 cyganić
13 ocyganić
14 oberznąć [pot.]
15 orżnąć
16 okantować
17 wykantować
18 wykołować

wiec jesli gracz X gra za gracza Y podajac sie za gracza X (:D) to tez dl amnie jest czitowanie. Ale nie o to chodzi w tej dyskusji... chodzilo mi o to ze glos powinni zabierac ludzie ktorzy nie czitowali i maja moralne prawo wypowiadania sie ze to jest zle .... tak mi sie wydaje .... peace

Jak widac ani slowa o jakis aimbotach.
Jest mowa za to o oszustwach (czitowanie z ang cheat) a granie za kogos w meczu to jest oszustwo za co zostales ukarany. Jesli zostales ukarany to znaczy ze zostalo Ci udowodnione ze oszukiwałeś (czitowanie z ang cheat).
Teraz kwestia przeprosin. Jesli uwazasz ze za to ze przypomnialem o twoich oszukanczych figlach powinienem Cie przeprosic to chyba szkola specjalna ktora skonczyles (badz nie) nie powinna cie puscic do 8 klasy. Bo jeśli ktos ukarany za zrobienie czegos zlego czeka na przeprosiny ze strony kogos kto mu o tym przypomniał wydaje być się człowiekiem lekko mówiąc nierozsądnym.

Dla mnie takie oszukiwanie stawia cie w jednym rzedzie z ludzmi ktorzy uzywaja wh czy aimbotow bo wszyscy oszukuja... TAK czy NIE ? Wydaje mi się ze wiekszosc ludzi ze sceny q2 podzialaja moja opinie ale jesli wiekszosc uwaza ze takie oszustwa nie za godne potepienia to Cie przeprosze.

PS (mowiac wiekszosc sceny nie licze ani monsuna ani anomala!!)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 14:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', '
')ani anomala



nie wymieniaj imienia pana swego nadaremno
:]

Ostatnio edytowano 7 sie 2006, o 14:44 przez anomal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', '
')ani monsuna



nie wymieniaj imienia pana swego nadaremno
:]
_________________
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 14:48 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'u')rbasek, wiem ze jeden wh dziala pod r1q2 a nie dziala pod wh bo testowalem, co nie znaczy ze na nim gram.


ale ja nic przeciez nie pisze ze grasz na wh :) chodzilo mi oto, ze cos tam pisales ze niby jest jakis wh pod r1q2 ale nie dziala pod nocheata, zrozumialem to tak jakbys twierdzil ze istnieje tylko dzialajacy i niewykrywalnywh pod r1q2, a po nc nie. Napisalem wiec tylko ze takowy wh istnieje rowniez pod nocheata.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 14:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
No wiem ze nic nie piszesz ze gram na wh :D po prostu sprawdzalem jednego wh (myslalem ze to jedyny) i nie dzialal pod nc, tylko pod r1q2. Ale skoro istenieje tez pod nc to nic nie da zablokowanie r1q2.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 14:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 maja 2003, o 15:03
Posty: 124
Lokalizacja: Radom
Karma: 1
Messer262 sytuacja z plq2, o której wspomniales byla dosyc skomplikowana:P i nie mam zamiaru z toba o niej dyskutowac, nie powinienes wogole zaczynac tego tematu tutaj... Porównujesz mnie do ludzi ktorzy graja na tym gownie, nie sadzisz ze troszke przesadzasz? Zwroc uwage na tytul tego topica, tutaj sie rozmawia o zbotach. Ty napisales "przeskrobane jesli chodzi o czity", jak mialem to zrozumiec? Myslisz ze kazdy wie ze dla Ciebie cheat ma tysiac znaczen? Dla mnie to poprostu zbot i wh(jezeli chodzi o q2).

Wogole, uwazasz ze nie mam prawa zabierac glosu w tym topicu? hmmm kolezko naprawde nie rozpedzaj sie. Nawet niewiem kim ty wogole jestes, ale wiem ze Ci sie chyba nudzi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, o 16:55 

Karma: 0
Tu demka tego dek'a tego z bH http://raiden.ovh.org/files/dek-demos.rar chyba protech chciał a ten ag3 mówił że zaraz wysle i nie wysłał już 2 dzień


Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 181 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza