[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2005, o 20:29 
Fajny

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 15:33
Posty: 815
Lokalizacja: bydgoszcz
Karma: 31
http://forum.tweak.pl/index.php?act=ST& ... try1621208

_________________
Mow mi seb :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2005, o 22:51 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('zeMo', '
')
urzywaj przecinków, czy nie?


czy nie ...




czy ktos moze dac linka do fotek bo z wczesniejszych postow wywnioskowalem (moze nieslusznie) ze juz takowe sa


:E
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2005, o 23:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
http://www.tomace.prv.pl/foto/lanparty.zip

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2005, o 23:31 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2002, o 20:05
Posty: 771
Karma: 0
http://ndo.pl/hgm/2005_08_27_Tweak.pl/

http://mihn.osiedle.net.pl/3zlot/

te tez zeby nikt nie szukal

_________________
Po upadku potrafie wstac! Zebrac ludzi i dalej grac!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, o 11:00 
Przyczajony

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 10:32
Posty: 37
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
To ja dorzuce pare slow od siebie impreze ogolnie super nagrod bylo w pyte wiec nie mozna marudzic wszyscy ludzie super szzegolnie polubilem lukaha i ace spoko ziomy ( dzieki za udosptenie kompa ace )

_________________
Nie traktuj zycia na powaznie i tak nie wyjdziesz z niego zywy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, o 11:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
lato trip - pov scoob


PIATEK SLUPSK ODJAZD 23:47 - 6:57 WARSZAWA PRZYJAZD --- czas podrozy 7h PKP

pierdolony przedzial byl razem ze mna zajebany w 6 osob wiec nie dalo sie spac bo nie umiem na siedzaco, tyle co pogadalem se z typem akurat do wawy jechal zeby wrocic do usa do chicago o pracy itd

na pkp sie w wawie pogubilem bo nie to wyjscie ale juz na zew odebral mnie MORPH i uderzylismy busem do niego na URSUS'a do chaty! tam pogadalismy i zzarlem swoje buly ktore nie bylo mi dane zjesc w pociagu i wyjebalismy obaj w kime na 2-3h, wstalismy wyjebalismy na przepierdlanasko po alejach jerozolmiskich i marketach i na URSUS'a na laweczke gdzies sie wjebalismy, wpadlo paru kolesi mioedzy innymi VENERIX,PCHELA I PYRO (ktory ma zajebistego starego wilczura!!!) znowu do morfa na chate na obiad (jego mama zrobila wyjebany obiad!!!) :D pozniej po bilety na pkp ursus i do pchely na chate gdzie byla totalna polewka i chlopaki zalewali mordy :DDDD i niektorzy zarzucali zielem czytaj. DEXTER brak PCHELKI: D

poznalem nowa WAWE! chlopaki z URSUSA MIAZDZA, wogole cale osiedle URSUS jest takie jak moje miasto, zielini sporo, luzne klimaty bez pierodlonych ulic non stop i 1000 biurowcow!!! GG WAWA URSUS \o/

NIEDZIELA WARSZAWA ODJAZD 03:30 - 5:50 BIALYSTOK PRZYJAZD --- czas podrozy ok 3H z opoznieniem PKP

na pkp w Bialym po 5m zjawil sie hejz i custom, tomek poszedl postawci 2 na pkpowym sraczu :DDDDD ja zakupilem zeszlodniowe paczki i szyszki (nienie te morfixowie bym mial za free:]]]]]) powerrajdy na droge i wyjebalismy na pks gdzie czekali cynamun i juby

NIEDZIELA BIALYSTOK ODJAZD 06:30 - 9:00 BIALOWIEZA PRZYJAZD --- czas podrozy ok 2h30m PKS

w pksie sie pobrechalo troche, posmierdzialo jak wpadlo jakies grono dziadkow zeby z jednej wsi do drugiej naszym pksem przepierdalali do kosciola :]]]]]]]]] zajebalo wazelina i starymi ludzmi! przekimalem tam z 1h nareszcie w pdorozy zasnlame!

na miejsu wpadlsiomy fajne lokum, fajnie wszystko przygotowane po za kompami , ale to akurat nasza wina bo turniej mowil clear ze mamy miec wlasne kompy ale jakos sie udalo! wielkie thx dla t5-zik'a za udospetninie mi kompa!!!

odnosnie turnieju to mzoecie u nas na stronie sYnth <-- naresczie jest full cala zrobiona i dziala again - http://synthesis.owned.pl/?1|1|13

NIEDZIELA BIALWIEZA ODJAZD 17:00 - 19:30 BIALYSTOK PRZYJAZD --- czas podrozy ok 2h30m PKS

turniej skocznylm sie gdies 14:30 i ceremonia rozdania nagrod gdzies 15:30 mysle i pozniej do 17 siedzielsimy przed sklepem i smierdzielismy az wpadne pks, w drodze pksem sie troche pobrehcalismy i juz niektorzy jak ja umierali ze zmeczenia przykimali na 5m

NIEDZIELA BIALYSTOK ODJAZD 20:00 - 7:30 SLUPSK PRZYJAZD --- czas podrozy ok 11h PKS

na miejsuc jak wpadkle do bialego zdazylem zjesc kebab i pogada chwile z hejzem i customem jesczse i uderzylem w swa droge powrotna do ukochanego slupska! dalem troche dupy na miejsu bo nie kupilem zadnego picia, wogole w nieidzle malo co pilem i tak o suchynm pysku dopiero po 5h tj przed 1 w nocy udalo mi sie dorwac picie na jakims postoju na stacji statoil chyba to w olsztynie bylo bo w w kadzejm innym miejsce podordze byly sklepy zamkneite :/

PONIEDZIALEK 7:30 SLUPSK - ZIEMIA OBIECANA :]]]

wrocilem do swoich kochanych smieci! dojebany ale happy!!! zajebisty trip na koniec mojego turniejowe q2, sentymentem 4 me jest to ze podrodze przejezdzalem przez OSTROLEKE - miejsce w ktorym gralem swoj pierwszy turniej ever! zamknalem dzieje turneiju swoich w polsce i q2, gg wszystkim z ktorymi gralem na turniejach i thx wsyzsktim ktorych poznalem na turnieajch na ktorych bylem!!! peace

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, o 13:57 
Cukierkowy

Dołączył(a): 25 mar 2003, o 11:31
Posty: 205
Lokalizacja: Bia
Karma: 58
No nieźle było z tego co czytam.
Szkoda ze w jumpa nie bylo nic bo bym wtedy z wami wsiadł w ten pks na dworcu hehe a tak to mi sie nie opłacało :P

_________________
...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, o 14:53 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 lis 2004, o 16:05
Posty: 32
Karma: 0
Nook oplacalo sie jebac te nagrody :P w sumie taka droga ta podroz niebyla mnie wyniosla okolo 50zl ale warto bylo i niezaluje :)

_________________
Honor da ci w dupe, zanim staniesz do walki!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, o 20:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
fajnie bylo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, o 21:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
w drodze powrotnej jakas baba do ace sie przyprula ze komp lezy obok na siedzeniu ze lepiej zeby czlowiek usiadl a ace na to " to moj mlodszy brat " :P czy jakos tak :] ogolnie bylo wyjebanie , poznalem duzo ludzi ktorzy byli sympatyczni

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 181 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza