[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 12 maja 2024, o 06:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lipa z PL-TEAM'em
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 17:02 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'c')hetnie bym napsial to co mysle ale sie powstrzymam bo ani to nci nie mieni a tylko bedzie hujowy klimat w kazdym badz razie proponuje zamknac topik zrobic go tylko dla pl teamu a reszta niech sobie o tym gada na ircu albo przez tel.AHA JAK KTOS CHCE NA MOJE MIEJSCE TO SIE DOGADAJCIE JA CHCE OABY MENI WYPISANO Z PL TEAMU.
Powod niecche na nikogo najezdzac itd ale musze stwierdzic sam fakt ze brak bindow brak jakich kolwiek taktycznych przemyslen na mecz brak czegokolwiek totalne ffa + zeby grali ludzie majacy ping 50 i mieli 40 d w ciagu 15 min to chyab jakas pomylka? Nie wrzucam nikomu ale naprawdre zastanowcie sie moze czy to aby nie jest na sile ten caly cyrk bo tlyko tak moge nazwac teraz PL TEAM.Jesli nie maja ochoty grac czolowi gracze polscy nie maaj czasu mozliwosci to wydaje mi sie ze dajmy , dajcie sobie spokoj bo to jest tylko osmieszanie siebie a takze osmieszanie tych ludzi co nei graja w pl team.Takie jest moje zdanei tak ja to widze.


[skopiowalem to z innego topica zeby ten kto ma to przeczytac moze to zrobil]

Wiem ze wiekszosc pl-team'u ma lepszego skill'a ode mnie ale zgadzam sie z lucasem i bynajmniej nie dlatego ze takze jestem w dmC or smth (to na wypadek fajnych uwag).
Bez:
- z goory ustalonych i wytrenowanych pozycji na k2rych WIEMY JAK GRAC
- chociaz paru bindoow k2rych nikt nie ma i nie chce czytac loob reagowac na np. MH ROOM CLEAR
- np. podstaw tp jak zostanie na nie krytej windzie na dm1 czy rzoocenia rl komoos kto tam jest z niczym a ma ja kryc
I wogoole czegos zwanym TEAMPLAY'em to mozemy to wszystko popierdolic.

Napewno w NDML zagra A^+war+scoob a imho polaczone mniejskillowe 3m+dmC zagralo by na lepszym poziomie a NA PEWNO pokazalo by ladny TP czego niestety nie moge powiedziec dzisiaj o PL-TEAM'mie. Nam nie przeszkadza to ze jak bedzie trzeba to spedzimy te 30 min dziennie na porozmawianiu jak gdzie grac czy kto jakie bledy podczas meczu robil, ze kazdy ma po 20 bindoow k2rych z checia i wprawa uzywa i ze oddamy jedyna bron zeby ktos moogl przejac pozycje. Wezcie sie za siebie panowie i wezcie przyklad z GORSZYCH jezeli chcecie cos pokazac w NDML. Tak graja wszystkie dobre reprezentacje (wystarczy poogladac pare demek). Tyle ode mnie
_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 17:25 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
ale po co wogole to zamieszanie jak my chyba wczoraj zagralismy skladem z kosmosu na dziwnych warunkach pierwszy mecz po wakacjach razem a takim skladem pierwszy mecz wogole, do tego czesc osob nie grala nic w wakacje a trening chuj wie po co ktos ustawil na dobry poczatek ze szwecja. Ciezko ustalic jakakolwiek taktyke jak z pl-teamu jest na raz na necie najwiecej 3 osoby. W zeszlym sezonie 3/4 meczy gral w calosci sklad z A^ bo z kimkolwiek spoza ciezko bylo sie dogadac, a w momencie kiedy na mecz CWIERCFINALOWY nagle okazalo sie ze jestem chory, to z calej Polski NIKT nie mogl zagrac za mnie... w rezultacie zagral przychujowy bolo ktory mial 80 smierci i odpadlismy przegrywajac kilkoma fragami w cwiercfinale. Te teksty o tym zaangazowaniu i inne pierdoly mnie tylko burza bo w poprzednim sezonie najlepiej bylo to widac. Teraz 4 osob z areny juz nie ma jestem tylko ja i ass. Skladu ogranego sie zebrac nie da i takie sa efekty... zero zgrania/tp, zero organizacji, zero bindow wiecej mi sie juz wymieniac nie chce.
Ja chcialbym zeby byly 2 sklady. Jeden w calosci z areny (tak jak zeszly sezon), a drugi np. scooby,war,ass,lucas(tylko nie z domu na pingu 100) albo ktos inny na 4 miejsce. Dzisiaj mecz z Czechami, jezeli wogole ktos oprocz areny przyjdzie i bedzie mial znosne warunki to sprobojemy zagrac kazdy mecz zupelnie innym skladem.
Nie rozumiem celu w jakim byl napisany ten post. Po to jest na ircu kana.l #teampoland zebys mogl to napisac, trzeba tylko czasami tam wejsc. Granie na zasadzie przypadkowego skladu od meczu do meczu i od treningu do treningu nie ma raczej najmniejszego sensu. Szwecja albo Niemcy graja takim samym skladem od ponad 2 lat majac dokladny sklad na kazda mape. U nas dzieki chwilowemu zainteresowaniu osob bedacych w pl-teamie cala sprawa zebranie skladu z Polski a nie jednej gralni na kazdy mecz jest nierealne.
Zrobie bindy, ciekaw jestem tlyko czy ktokolwiek bedzie ich uzywal (kazdemu pewnie cos nie bedzie pasowalo)
Taktyki na mapy kazdy z pl-teamu zna tylko trzeba ustalic pozycje. Ustawie na przyszly tydzien 3 treningi tylko mam nadzieje ze sie uda zebrac wszystkich. Ciezko sick zeby wszystko bylo fajnie, zeby byl sklad i teamplay w druzynie jak nikt nic nie gral, bezsensowne moim zdaniem bylo zagranie pierwszego meczu treningowego ze szwecja ktora grala caly czas i zreszta juz w poprzednim ndmlu byla lepsza od nas.
To by bylo na tyle proponuje zamknac topic.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 17:48 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
Jesli o mnie chodzi to raczej nie mam zbyt dobrych waroonqw do gry =/
Cafe w Gdansq zadnych nie ma a z sdi to se moge ;O
Takze mozna mnie wypisac.

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 18:01 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
Chodzilo mi o to ze pare dni temu gralismy na wszystkich mapach w rooznych squad'ach. Zagralem pare z tych meczy i jak bylem z ibem w teamie to my gralismy we 2 razem a pozostala 2ka osobno. Nigdy nie bylo wiadomo co przeciwnik przejal jak ja albo ibo tego nie napisalismy. Jak gralismy osobno to tylko ja pisalem. Jak sie gra we 4ry na lanie jak wy to spoko ale jak nie to przydalo by pare bindoow. Po meczach wiekszosc nazekala ale dziwne zeby nie jak bylo gloocho na say_team. 2ga sprawa to zostawianie armor'a i rzoocanie broni z tym tez bylo slabo. Pozycje byly tak loozno omawiane i niek2re z doopy (wtf?) przed meczem ze szkoda gadac. Na dzien dzisiejszy wszystko sie opiera na SKILL'u z nastawieniem "niech sie dzieje co chce". Sadze ze mozna by cos na to poradzic.

N/O

_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 21:37 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
sik boj ma racje, powinny byc bindy ktore kazdy powinien miec i odruchowo umiec odpowiednich uzywac - i to powinnismy cwiczyc a nie skill bo skill mamy dobry

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 22:31 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:05
Posty: 260
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
Panowie takie sranie to se mozecie uprawiac

Jest wogule wybrany jakis capitan ktory by przedzwonil do tego i tego wyslal maile zainteresowal sie cfg pozycjami??

Bo jak narazie to widze ze kazdy pisze to samo itd ale kto sie tym zajmie?

w ndml1 to chyba lot trzymal to wszystko za pysk

Po drugie jak juz odpadniemy przez to ze sie niedogadacie to proponuje nierozwiazywac pol teamu tylko zeby sklad i gracze byli przez caly rok aktywni i grali nawet z polskimi klanami a nie na tydzien przed liga zbiera sie sklad 8O

Proponuje zeby kapitanem zostal albo MIK albo SICKBOY albo RAFEE or ANOMAL i to co powie kapitan to ma byc wykonane a nie tak jak lucas sie obrazil na pol-team bo hujowo poszlo na meczu

BTW ibo po huja jestes w pol-teamie jak i tak niezagrasz bo nie ma cafe w gdansku LOL to sie odnosi do innych graczy.

kurwa 0 organizacji chcecie cos wygrac czy pograc se na lajcie jak kumple z podworka na to chyba niepotrzebny ndml

to tyle mam nadzieje ze przegraliscie/przegracie z czechami moze to cos was nauczy!

_________________
Ala ma kota


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 22:59 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
wygrali :( :)
ale przegrana z czechami byla raczej niemozliwa
lekcje pl-team odbierze dopiero w nastepnym meczoo ndml'a :) :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 02:46 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
kapitanem od dosyc dlugiego czasu jest mik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 10:37 

Karma: 0
RAFEE NA KAPITANA :D

Tzn moge zostac managerem :D

Ale powaznie, jesli chcecie to moge wam pomoc co nieco sfinka


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 12:37 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
ta popieram zeby rafee sie dolaczyl bo 5 kolo u wozu zawsze sie przda

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 12:53 

Karma: 0
Piate kolo w kazdym aucie to wyposazenie podstawowe. Chcesz cos jeszcze dodac ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 13:45 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:28
Posty: 186
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 3
ech imho w pl-teamie zawsze rzadzilo i bedzie rzadzic ffa - wszystko za sprawa nastawienia pewnych osob :> tak bylo w zeszlym sezonie i jak prorokuje tak bedzie i tym razem :> anyway gl :D

_________________
Imperare sibi maximum imperium est


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 15:26 

Karma: 0
aaa po 1
akurat nie mamy kogo sluchac tylko ciebie kto na q2 patrzy przez pryzmat BORDA. Po 2 nie obrazilem sie tylko nei widze sensu mojej gry w pl team jarzysz chlopku ? po 3 "w ogole" sie pisze tak. po 4 masz poglady wyciagane z dupy wiec daruj sobie zm i zacznij myslec na wyrazem twojej japy na zdjeciu. a ibo nei jest po huja w pl teamie tylko po to ze umie grac dorbze skilowo a co anjwazniejsze tp i sadze ze na ping 150 lepiej zagra od paru osob majacych ping 50 i zagra tp.
ostatnie zdanei twoje jest bardzo interesujace.Ale nie bede tego komentowal bo musial bym uzyc ducho brzydkich i nieprzyjemncyh slow ktore ty niekoniecznie bys pojal


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 19:00 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:05
Posty: 260
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
:lol:



Rafee bylby ok chlopak ma slilna psychike i umie zarzadzic wiec bierzcie go i niech zrobi pozadek z tym burdelem

LUC a nic

_________________
Ala ma kota


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 19:10 

Karma: 0
Poza tym jest elokwentny, ladnie kaleczy angielskim i ma charyzme :)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 21:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
spojrzcie na to inaczej.
kazdy z tych playerow co teraz sa w plteam jest skillem lepszy od 90% wszystkich bioracych udzial graczy.
chyba latwiej o zrozumienie na mapie niz o nabranie skilla.
wiadomo, ze mamy wielkie indywidualnosci w druzynie.
wystarczy aby kazdy z nich z osobna podszedl do gry z zaufaniem do teammatesow i jednoczesnie pokora. mowie tu np. o projekcie cfgow dla calej reprezentacji (bez klotni i wybrzydzania), dalej mozna umowic sie kto gdzie i jak gra na jakiej mapie, zagrac cos, sprawdzic. I zeby kazdy wiedzial kogo na co stac i jakie jest jego zadanie. Trzeba stworzyc KOLEKTYW!

tylko co na to reprezentanci :o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2002, o 08:47 

Karma: 0
wiedzialem aa ze nic na mnie brzydkiego nie powiesz :D
:*


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2002, o 00:40 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
MoN-SooN latwo powiedziec :)
Jak narazie to scooby sie ze mna zgadza k2ry zrobil cfg'i i chce grac tp. Mik zrobil cfg. Z mookim tez bedzie looz.
Tylko co ja mam powiedziec takiemu warrior'owi czy error'owi (2taj wogoole n/c) zeby zaczeli i CHIELI grac droozynowo?

Inne repry miarzdza TP i nie tylko chodzi 2 o ich zgranie tylko o to ze oni widza w tym wszystkim sens ...

O tym kolektywie to ja trabie od poczatq D:

_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2002, o 02:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
ta, scooby ladnie steamowal z czechami (przynajmniej dm1, bo dm7 nie analizowalem).

problem w tym, ze w nowym ndmlu oczekiwania polskich graczy sa o wiele wieksze.w zeszlym roku to bylo niespodzianka ze tak duzo wygrywalismy i nikt nawet nie smial pisnac slowka krytyki.
Teraz polteam musi sie liczyc ze beda na nim psy wieszac nawet po takim skromnym zwyciestwie z czechami. Zyczylbym sobie, zeby to nie prowadzilo do zadnych klotni (vide lucas).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2002, o 10:48 

Karma: 0
czy ja sie z kims kloce? ja sie tylko wypowiedzialem ba nie bede jezdzil do wawy bo nei widze w tym sensu wiec po co mam byc? zwolnie miejsce komus to wszytko a zycze im 1 miejsca.GL i HF :)


Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 111 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza