[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 2 maja 2024, o 13:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2002, o 11:30 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:36
Posty: 133
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
jezeli ktos chce zanm moje zdanie to niech przeczyta tego posta :)
lucas: sick,mik,sooby graja mega fajnie tp, ty tez ostatnio tak zaczales grac :), wiec nie burz sie, bo pl-team potrzebuje ciebie:], ass tez fajnie gra, wiec na nastepny mecz rusz tylek do wawy ;)

_________________
Wiesz co to basketbol? Gra


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2002, o 20:35 

Karma: 0
Ok to ja moze po obejrzeniu obydwu pojedynkow (pov scooby) wypowiem sie na ten temat.

Od poczatku trzeba stwierdzic jedna rzecz:
Wiadomo, ze system jedna walka u nas druga walka u nich na servie
faworyzuje klan teoretycznie gorszy. Wiadomo, ze przy rownych pingach klan gorszy dostanie w pizde duzo. Natomiast przy pingu 20 vs 90-100 jest szansa na wygrana. Dzieki temu czechy ktore na 100% dostalyby w pizde obydwa mecze, mialy szanse na jedna wygrana. Jesli bylbym trenerem nigdy nie zgodzilbym sie na takie rozwiazanie z gorszym klanem. Wiadomo, ze z Niemcami byloby fajnie jeden u nich drugi u nas (realna szansa na remis), ale z gorszymi nawet przy pingach 100 z obydwu stron lepiej zagrac na neutralnym niz raz u siebie raz u nich.

To co pisze jest oparte tym co obejrzalem na demku
Q2dm1 :

Scooby zajebiscie trzymal Wode
error czesto uciekal w strone pokoju (prawdopodobnie ganial fragi)
przez co woda byla czasami nie oslonieta (gdy scooby nurkowal po raila/po fraga)
assasin - mial malo fragow co oznacza, ze pokoj byl dobrze pilnowany z obydwu stron (winda, woda)
mik - chyba dobrze na windzie trzymal. Wprawdzie mial troche deaths, ale bylo ok (tzn tak mi sie wydaje)

q2dm7 :
Wszyscy zagrali ponizej poziomu pl-teamu oprocz scoobyego
Nie widzialem, zeby ktos oddawal bron gdy mial malo h / a
czesto RA pilnowal tylko scooby. Wprawdzie calkiem niezle szlo Sickboy'owi, ale ganial nie potrzebnie po wszystkich korytarzach zamiast pilnowac pozycji. Poza tym dosc dlugo w ich posiadaniu byl rl i gl co nie moze miec miejsca w mecz z lepszym przeciwnikiem


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2002, o 23:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:05
Posty: 260
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')Wiadomo, ze z Niemcami byloby fajnie jeden u nich drugi u nas (realna szansa na <b>remis</b>


Nie wiem czy sie dobrze orietuje ale teraz chyba w przypadku remisu gra sie 3 mecz tak jak to mialo miejsce z rosja i szwecja

PS: Zimzum niewdawaj sie w takie dyskusje one nie sa na twoim poziomie, nux <b>cichaj</b> juz. I szanowac mi ten topic bo to wazna sprawa!

Co do taktyk i cfg to mam nadzieje ze mik ze wsparciem rafiego sie tym zajal? i znany jest juz sklad srodowego pojedynku i osoby rezerwowe sa ustalone!!!?
_________________
Ala ma kota


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 wrz 2002, o 00:19 

Karma: 0
Ze mna prezes sie nie kontaktowal :black:


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 00:40 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
ehh, pomijam wynik, pewnie jestesmy slabsi niz fi i tak miejsce w pierwszej czworce jest zajebiste, a poza tym mam przeczucie ze fi wygra ndml, choc powiem szczerze przegrana 100 fragami na dm1 to jest dla mnie pewnien szok, roznica klas

ale wqurza mnei ze jest 24 a nic nie ma temat tego meczu, zadnej zajawki ze mecz bedzie tez nei bylo, dzis wchodze wiecozrem na irc, polowa osoob w ogole nei wie ze byl mecz :/, zadnych newsow poza krootkimi wynikami na quake2.ac.pl, zadnego opisu na q2.tv zadnego topica na fb, chyba rzeczywiscie q2 umarl

fb tez lezy odkad jarek nei pisze co drugiego posta, mysle ze ci co pisali by zrobic akceptacje userow widza ze nei byl to dobry pomysl

ehh, to cale zawirownie z x2 tez mnei przygnebilo

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 01:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
ocs sie zjebalo (zjebalem?) z q2.anomal.org

nie ma newsa na glownej

http://q2.anomal.org/article.php?story=2002120400433274

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 11:05 

Karma: 0
ROTFL !
Hanan to, ze calymi dniami przesiadujesz na ircu zadajac miliardy pytan kazdemu napotkanemu ircownikowi i nie masz czasu zajrzec na strone ndml'a to nie nasza wina.Ci ktorzy chcieli sie dowiedziec o meczu to wiedzieli.

Na 3 mapie gdzies tak do wyniku 40-40 byla wyrownana gra i dopiero wtedy mikolaj i jego renifery dojebaly naszym 30 fragow. Jak juz byla taka przewaga to nasi odpuscili i dlatego byl taki wynik a nie inny. Roznica klas ? o czym ty jebiesz. Lucas rucha damiaha w dupe, to samo robi z purrim a tych zapyzialych kleksow z finlandii ktorzy graja w szalikach i dwupalczastych rekawiczkach zeby im palce nie odpadly z zimna zjadlby na modemie. Jedyna przewaga fi nad pl to kwestia zgrania poza tym nie przesadzajmy. tym razem byl polfinal a wczesniej cwiercfinal. I tak scena q2 w pl jest najmocniejsza ze wszystkich fps'owych.

Acha i jeszcze jedno: Zdecydowanie wole jeden topic w ktorym gada sie z sensem niz kilkanascie kompletnie bezsensownych (patrz board.fpp.pl).


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 11:07 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
juz git

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 11:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')Lucas rucha damiaha w dupe, to samo robi z purrim


a co to ma do rzeczy skoro dyma ich 1/1



$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')Jedyna przewaga fi nad pl to kwestia zgrania poza tym nie przesadzajmy.


no i tu jest caly problem plteamu, ekipe pod wzg skilla mamy mocna ktora moze konkurowac z najlepszymi na swiecie, a ze zgraniem jest gorzej, a to najwazniejsze w tp (patrz IW w plq2)
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 11:18 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '')$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')Lucas rucha damiaha w dupe, to samo robi z purrim


a co to ma do rzeczy skoro dyma ich 1/1


hanan napisal:choc powiem szczerze przegrana 100 fragami na dm1 to jest dla mnie pewnien szok, roznica klas

O to mi chodzilo

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 13:40 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'R')OTFL !
Hanan to, ze calymi dniami przesiadujesz na ircu zadajac miliardy pytan kazdemu napotkanemu ircownikowi i nie masz czasu zajrzec na strone ndml'a to nie nasza wina.Ci ktorzy chcieli sie dowiedziec o meczu to wiedzieli.


Pierwsze co zrobilem to zajrzalem na strone ndml, zrzeszta wystarczy spojrzec na q2.tv jakie linki dalem w newsie, ale chodzi mi o to, że wszyscy sie strasznie jarali powstaniem serwisu news a teraz nawet jedno z najwazniejszych wydarzen sezonu nawet nie mialo swojej zapowiedzi i opisu po meczu. Po chuj wiec ten serwis, zeby kazdy wiedzial, ze jest nocka w gliwicach? Oh a ja zapomnialem dac newsa ze skarhead robil nocke w wawa w tym tygodniu i poprzednim.

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')Jedyna przewaga fi nad pl to kwestia zgrania poza tym nie przesadzajmy.


a o czym ja tu pisze? o duelach?

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')Acha i jeszcze jedno: Zdecydowanie wole jeden topic w ktorym gada sie z sensem niz kilkanascie kompletnie bezsensownych (patrz board.fpp.pl).
ostatnio jedyne topici z sensem to fajne filmy i fajne mp3?
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 15:15 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Rafal co ty pierdolisz?

to jest jedyne zdanie z ktorym sie zgadzam, reszta to totalna bzdura imo :(

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '.')...poza tym nie przesadzajmy, tym razem byl polfinal a wczesniej cwiercfinal.....

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 15:22 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'R')OTFL !
Na 3 mapie gdzies tak do wyniku 40-40 byla wyrownana gra i dopiero wtedy mikolaj i jego renifery dojebaly naszym 30 fragow. Jak juz byla taka przewaga to nasi odpuscili i dlatego byl taki wynik a nie inny. Roznica klas ?


hmm wiec przegralismy nei przez roznice skillu a przez brak chcei do walki? :ooo skoro najebalismy przez 5 minut 40 fragow, oni nam 30 w kilka minut to chlopaki odpooscili mimo ze do konca bylo 10 minut???
jakos mi to do scooba i warriora czy assasina niepodobne, nie po to jechali do wawy by w polowie meczu powiedziec ,, e kurwa nei chce mi sei odrabiac 30 fragow

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'R')OTFL !
o czym ty jebiesz. Lucas rucha damiaha w dupe, to samo robi z purrim


scooby to samo robi z lucasemw q2, ale chyba nei o tym jest topic?
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 17:16 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Wasze komentarze swiadcza o niecalkowitej znajomosci tematu, a to czemu 3 mapa wygladala tak jak wygladala i czemu nie wygralismy pierwszej zostaje miedzy ludzmi ktorzy grali wiec prosze zaprzestac domyslow i wyciagania chorych teorii (roznica klas), Purri i damiah dostali tez od assasina, kajtka, odemnie byc moze tez od warka (nie chwalil sie demkami ani wogole) i nie ulega watpliwosci ze scooby tez by z nimi wygral, ale uzycie tego jako argumentu przez rafeego a konkretnie przypadku lucasa jest glupota bo mowa o tp a nie skillu duelowym...

Mamy 4 miejsce w europie a wy nie jestescie w stanie powiedziec nam gw, gg czy czegokolwiek dobrego. Wiadomo ze BYLOBY milo zagrac w finale i ja i lucas i scooby i warrior i assasin robilismy co w naszej mocy zeby tak bylo (i mkuh z demonem doping ;)). Glowny problem to organizacja(nie ze strony Pl-teamu bynajmniej), najwieksza kicha wynikla ze strony naszej dymanej w dupe przez wietnamcow dziwki BOLO (wlasciciel prawdopodobnie jednej z gorszych gralni w Warszawie - 1mbit na 20 kompow i wysokie ceny do tego smrod, kiepskie kompy i klimat jak w chinskiej jadlodajni [ostatnie oczywiste tylko dla bywalcow]) m.in. uchyle rabka "tajemnicy" ze komputery zarezerwowane na godzine 16 dostawalismy pojedynczo od ok. godziny 17 dzieki zupelnemu osraniu sprawy przez normalnie niezwykle sklonnego do detalizowania i pedalskiego "smrodliwego" pedantyzmu wspomnianego wyzej BOLA... Warrior "zdazyl" skonfigurowac komputer na ktorym usiadl pod koniec 1 meczu, w gralni nie bylo sterownikow ani do monitorow ani do kart sieciowych itd. itd.. itd.. itd... Reszty problemow nawet nie chce mi sie poruszac. Jezeli bedzie nastepny turniej co jest kwestia czasu napewno bardziej sie postaramy. W tym sezonie brakowalo treningow co za tym idzie ogrania, razem gralismy praktycznie tylko mecze ndml. Finlandia gra codziennie po pare godzin... Mysle ze biorac to pod uwage wynik na 1 mapie powinien swiadczyc o tym ze jestesmy w stanie w przyszlosci zajsc dalej niz do polfinalu. A teraz grzecznie prosze o zaprzestanie wpisywania glupich komentarzy...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 18:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
4 miejsce nie jest zle! ja tam nawet nie wiedzialem ze gralismy ;P gratuluje :)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 19:39 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:50
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
Mik przestan to ze bolek zjebal i obsadzil kompy to fakt ,ale jest tez faktem ze je zwolnilem i siedliscie 16.20 napewno nie byla to 17 co do sterow to byly ale i tak karty sie zainsatlowaly same (oprocz Twojej made in china :)) Jedynie pozniej usiadl lucas ktory mial problem z miejscem,monitorem,sieciowka i brakiem mahoniowego biurka (joke :))
Tak pozatym to imho tragedii pod tym wzgledem nie bylo a napewno nie takiej jak to przedstawiles.

_________________
d3m


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 20:32 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
andrzej nie narzekam tu na ciebie, ale na to co sie dzialo. Ja mojego kompa sam zwolnilem, siedzial jakis dzieciak i gral w fallout tactics bodajze... zwrocilem jego uwage i powiedzialem zeby zszedl z kompa bo jest zarezerwowany. Generalnie kompy byly tak ze siedzielismy wszyscy (nie liczac lucasa ktory mial problem z sieciowka i podlaczyl kompa doslownie przed meczem) dlugo po 17, jak ja skonczylem grac z assasinem duela zeby sie rozgrzac to nikt poza nami jeszcze nie mial nic ustawionego. Do tego moj komp mial lipe z klatkami ktorystam komp nie pamietma ktory z dzwiekiem no i wszechobecny winxp :P...
Nie czepiam sie tu ciebie bo miales taki zapierdol ze scooby byl w szoku jak porownal to co sie dzialo z tym co jest u manka (w o wiele wiekszej gralni), po prostu nalezy sie zlozyc na bande czarnuchow albo lepiej jakichs zwierzat zeby ludzi nie niszczyc (moga byc wietnamcy albo inni zolci) do wyruchania w dupe bola. Tylko tyle


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 21:02 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
co wy mowicie o 4 miejscu ? :o trzeba rozjebac niemcow, ktorzy przegraja ze szwedami i jestesmy 3 :D
a co do meczu na dm1 to tez nie rozumiem 4 osoby w pokoju
po pierwszym dm1 bylo widac ze railami jechali pl-team...
to nie rozumiem dlaczego w drugim meczu na dm1 nikt nie pokryl wody tylko znowu all pokoj
gadalem z damiahem i mowil ze zeby 4 osoby w pokoju byly musi byc 100% teamplaya i wedlug niego powinno byc tak:
warrior woda, scooby winda a mik z lucasem pokoj
ale juz po fakcie
gg :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 21:18 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
http://www.sse.one.pl/~mkuh/ndml-fi-pol-damiah.zip
demka z wsystkich 3 map z povu damiaha


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2002, o 21:32 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:50
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
Przeciez taka byla taktyka tylko widocznie niektore osoby nie trzymaly pozycji...

_________________
d3m


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 168 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza