[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, o 00:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
heahae widzisz ja nie mam nic w q2 zmienione po za obrazkiem w konsoli [okladaka z q2] i fullbrithow + od niecalego roku ograniczony wybuch od wybuchow a tak mam calutkieog klasyk q2 i gram tak od zawsze, fb hmm chyba tez nie mam wiecje nzi 3-4lata :D mi takie rzeczy nie przeszkadzaja i specjalnie nie utrudniaja gry, bez fb jest ciezko ale ogolem to daje rade jak widac, ba sory mam dodane wavy z warcrafta2 i blood1 pod klawisze np jak l "say gl, jakis tam taunt + dzwiek IN UR NAME"
pod gg itd ale nie mam nic z q2 z dzwikemai zmienioen , wkurwaia mnie takie zmodyfkiwane q2 bo oszpecaja gre :]

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, o 07:25 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2003, o 16:28
Posty: 260
Lokalizacja: zapi
Karma: 0
ciebie wkurwia a innym standardowy kłejk sie znudzil i trzeba "oszpecic" gre na nowo. Mysle Scooby ze troche za daleko sie posuwasz w twoich wnioskach... mozna by stwierdzic po twojej wypowiedzi, ze ty masz zawsze racje a wszyscy ktorzy zmieniaja sa pojebani.. Zreszta wkkurwiaj sie wkurwiaj i tak kazdy zrobi jak chce. Co do tego nowego clienta to troche przesadzili z tymi timerami. Mogli by zrobic zeby server wymuszal pewne ustawienia. Chyba da sie tak zrobic skoro na niektorcyh serwerach jest cl_maxfps.
Dzisiaj wyjezdzam =] milych wakacji.. :*

_________________
szef podw


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, o 11:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
dziwny jestes - mowiac ze obrzydliwie dla mnie wyglada q2 zmodyfikowany <--- mam racje? mam racje to chyba jak bym np mowil ze TAK JEST SPRAWIELDIWIE A INACEJ NIE, a ja ci napisalem o wygladzie q2 ;] na dodatek poparlem to faktem ze nie wplywa to na jakosc gry... a nie ze musisz tak grac to bedziesz fajny albo nie :] wkurwiaja mnie jedynie filmiku typu to z futerkowcami :( i ludzka glupota a tutaj sie narazie tylko ludzie mieszaja wiec jestem CHILLED :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, o 00:43 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
Dyskusja zmierza do nikad... Czy wyglada dobrze czy zle tak czy siak to kwestja gustu. Co do timerow to mozna je wylaczyc.
Szczerze mowiac to czy wyglada czy nie, czy ma timery czy nie to bez roznicy, co sie liczy to to ze nadal nie jest zhackowany. A nocheat i inne juz dawno wszyscy wiedza sa dziurawe.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, o 01:39 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
programisci maja to do siebie, ze jak tworza jakis antyczit to od razu robia do niego obejscia. slonik

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, o 18:28 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
kaitech teraz zabezpieczenia opieraja sie glownie o q2admina a nie klienta, to ze da sie wejsc na jakis serw z shackowanym nc to tylko dlatego ze ma chujowego q2admina a nie dlatego ze nc jest slaby, poza tym watpie zeby q2advance mial mniej dziur niz nc bynajmniej na poczatku. Kazdego nowego klienta witacie z owacja, tak samo bylo z wieloma innym projektami ktore po tygodniu zachwytu zakonczyly sie tym ze autor przestal kontynuowac prace.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, o 19:08 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'k')aitech teraz zabezpieczenia opieraja sie glownie o q2admina a nie klienta, to ze da sie wejsc na jakis serw z shackowanym nc to tylko dlatego ze ma chujowego q2admina a nie dlatego ze nc jest slaby, poza tym watpie zeby q2advance mial mniej dziur niz nc bynajmniej na poczatku. Kazdego nowego klienta witacie z owacja, tak samo bylo z wieloma innym projektami ktore po tygodniu zachwytu zakonczyly sie tym ze autor przestal kontynuowac prace.


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale nocheat nie jest update'owany od ponad 2 lat. A co do q2advance to nie jest tak naprawde nowy, ja uzywam go od ponad pol roku. Co wazniejsze ktos sie nadal zajmuje tym zeby nie bylo w nim dziur. Niedawno wywalilem koleszke z klanu, ktory uzywal wallhackow. Uzywajac NoCheata na najlepiej zabezpieczonych serwerach w USA, uzywajacych q2admina. I wyszlo na jaw dopiero jak sie przyznal. Wiec nie widze skutecznosci q2admina samego w sobie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, o 19:57 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Przeciez to q2admin glownie chroni przed chitami.
Mam 90 serwerow z USA w eye i tylko na 4 z nich jest porzadny q2admin podobnie jest na wielu zagranicznych serwerach gdzie sa stare wersje q2admina na ktorych nawet z frkq2 da sie wejsc:/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, o 22:31 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'P')rzeciez to q2admin glownie chroni przed chitami.
Mam 90 serwerow z USA w eye i tylko na 4 z nich jest porzadny q2admin podobnie jest na wielu zagranicznych serwerach gdzie sa stare wersje q2admina na ktorych nawet z frkq2 da sie wejsc:/


Nie zmienia to faktu ze najlepiej zabezpieczone serwery nie sa bezpieczne od wallhackow.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2005, o 11:57 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Przed wallhackami nie uchroni ani serwer ani klient.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2005, o 17:10 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'P')rzed wallhackami nie uchroni ani serwer ani klient.

I tu sie mylisz.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2005, o 21:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 20:08
Posty: 1319
Lokalizacja: Torun
Karma: 97
co do cheatow, mi osobiscie podoba sie sprawa rozwiazana na scenie quake3, gdzie jest PB, ktory skutecznie broni przez wh i zbotem, uaktualniony na dniach bedzie banowal klientow na numer procesora naszego komputera, co za tym idzie spieprzal mocno zycie cwaniaczkom z "dodatkami" ..

nie podoba mi sie ten antyczit do q2 :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, o 13:54 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
No, PB jest w deche, do tej pory chyba banowal na cd-key czy jakos tak? Fajna sprawa, bo pograc wlasciwie mozna tylko z orginalnym keyem wiec kazdy w miare dba o niego, a jak bedzie zrobione tak jak mowisz to wogole cool bedzie. W q2 nie masz szans by powstal podobny projekt.
No i projekt to musi byc klient + serwer, sam klient chuja moze zdzialac i zabezpieczyc przed chiterami. Jesli tak bardzo chcecie ten q2advance to musi powstac rowniez jakies oprogramowanie serwera ktore skutecznie by dzialalo. Sporo z tym byloby problemow, pracy itd., watpie by ktos sie tego podjal i zrobil projekt do konca...
Moim zdaniem NC 2.34 + najnowszy q2admin spelnia dobrze swoja funkcje, jebac wallhacki, ktos jest lama to i tak wiele mu wh nie pomoze w podwyzszeniu skilla, a najlepsi gracze watpie zeby po to siegali. A jak bedzie ktos chcial tak bardzo grac na wh to i tak zawsze cos wymysli chocby efekt radka + gg.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2005, o 12:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('kaitech', '')$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'P')rzed wallhackami nie uchroni ani serwer ani klient.

I tu sie mylisz.

I tu Ty sie mylisz, urbasek ma calkowita racje.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2005, o 22:24 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kaitech', '')$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'P')rzed wallhackami nie uchroni ani serwer ani klient.

I tu sie mylisz.

I tu Ty sie mylisz, urbasek ma calkowita racje.

exe wie o tym najlepiej : D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2005, o 10:01 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
Updateowany klient jest w stanie sobie poradzic. Nocheat nie zyje!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2005, o 19:56 
Slaby koles

Dołączył(a): 14 paź 2005, o 17:59
Posty: 20
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'K')azdego nowego klienta witacie z owacja, tak samo bylo z wieloma innym projektami ktore po tygodniu zachwytu zakonczyly sie tym ze autor przestal kontynuowac prace.


Ten klient jest stary jak świat, minimum 3 lata ma (jak się używa google-i to się wie co się dzieje w kłejkowym świecie).

Ja i tak używam APRQ2, ze względu na fps-y i dużą funkcjonalność. Powszechnie przyjęty klient na scenie Action Q2, kompatybilny z serwerami na na nocheatcie i r1q2.

Uważam, że nocheat powinien zostać już dawno zapomniany. Bryce - jego twórca już dawno zaniechał prac (jakiś rok temu).
_________________
Na wojnie nie chodzi o to,


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2005, o 20:29 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
a mi tam antyczit niepotrzebny, na zbocie i tak nie gram i gral nie bede

_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2005, o 21:08 
Slaby koles

Dołączył(a): 14 paź 2005, o 17:59
Posty: 20
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', 'a') mi tam antyczit niepotrzebny, na zbocie i tak nie gram i gral nie bede

O co Ci chodzi? Jak byś chciał grać na bocie to byś włączył frkq2 a nie nocheata czy aprq2 czy jakiegoś innego anti cheata.
_________________
Na wojnie nie chodzi o to,


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2005, o 21:15 
Slaby koles

Dołączył(a): 14 paź 2005, o 17:59
Posty: 20
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')Moim zdaniem NC 2.34 + najnowszy q2admin spelnia dobrze swoja funkcje, jebac wallhacki, ktos jest lama to i tak wiele mu wh nie pomoze w podwyzszeniu skilla, a najlepsi gracze watpie zeby po to siegali.


OMG, gdzie ty masz nocheata? Wszystkie serwery stoją albo na r1q2, albo na 3.20/3.21. Swoją drogą dlaczego 3.20 i 3.21 są nadal używane?!
(patrz Gamesnet Quake2). Przecież to jest shit od ID = droga wolna do botów, chyba, że Q2admin robi swoje. Nie wiem nie znam się na tym bo nie używam botów.
_________________
Na wojnie nie chodzi o to,


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 177 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza